زمان کنونی: ۰۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۵۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

بین اساتید زیر برای کلاس کنکور (Arshad93) کدام یک را شما پیشنهاد می کنید؟

ارسال: #۴۶
۳۰ شهریور ۱۳۹۳, ۰۹:۰۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ شهریور ۱۳۹۳ ۰۹:۰۴ ق.ظ، توسط software94.)
RE: بین اساتید زیر برای کلاس کنکور (Arshad93) کدام یک را شما پیشنهاد می کنید؟
جناب mrf:
بببین حاضرم شرط ببندم نمیدونی اصلا شریف کجا هست.
بی ادب امثال شما نمیدونن اصلا درس چیه که دانشگاه راه بدنشون.
ماهایی که سر کلاس استاد یوسفی بودیم شان ایشون رو در حد یه استاد میدونیم نه یه دکتر.
من به شخصه حاضرم برم سر کلاس ایشون بشینم فقط افتادگی وتواضع رو از ایشون یاد بگیرم.
مهم نیست دکتراش رو از کجا گرفته مهم اینه هفته قبل بالای ده تا از دانشجوهای ایشون که بهترین دانشگاهها قبول شدن وهمشون هم اومده بودن بگن فقط با زحمات یوسفی به اینجا رسیدن رو ببینید.دلم میخواد کلاسهاش باشید بفهمید من چی میگم.هر کلاس ایشون بالای ۳۰نفر هست حتی داده الگوریتم این ترم به ۸۰ هم رسید وما داریم دانشجوهای علم وصنعت وامیرکبیر سر کلاس ایشون.
شما هنوز تربیت صحبت تو جمع رو بلد نیستید دارید به اساتید نامی ایران توهین میکنید.واقعا واسه تربیت خانوادگیتون متاسفم.در عجبم مدیران چه جوری اجازه میدن شما هنوز اینجا باشید.کسی از شما تو هیچ مسئله ایی نظر نخواست وهمین طور هم که میبینید نتایج نظراتتون فقط منفی بارونBig Grin چون بچه ها همه شعور ودرک دارن ووقتی از تدریس استادی راضی نباشن به شخصیتشون توهین نمیکنن.
محترمانه بکشید کنار.
۱۴
۲
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: fatemeh69 , Morris , A V A , pesaredelsokhte
ارسال: #۴۷
۰۲ آبان ۱۳۹۳, ۱۰:۵۰ ب.ظ
(۰۲ آبان ۱۳۹۳ ۰۹:۲۶ ب.ظ)flowerirani نوشته شده توسط:  سلام خواهش میکنم هر کسی درس پایگاه داده رو امسال با دکتر کیوانپور برداشته به من پیام بده واقعا به کمک احتیاج دارم من هیچ دسترسی به ایشون ندارم بخدا
دوست عزیز دکتر کیوانپور استاد پایگاه ما بودن تو دانشگاه وویسشون ب نظرم لازم نیس هر چی ک میگن عین کتاب پارسه شون هست
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann
ارسال: #۴۸
۱۱ تیر ۱۳۹۴, ۰۸:۰۹ ب.ظ
دوستان طراحی الگوریتم سید جوادی بده؟
واسه ساختمان داده چه کسی رو پیشنهاد می کنید؟ طورانی یا هر فرد دیگری
۰
۰
ارسال: #۴۹
۱۱ تیر ۱۳۹۴, ۱۰:۴۸ ب.ظ
(۱۱ تیر ۱۳۹۴ ۰۸:۰۹ ب.ظ)mamadalmani نوشته شده توسط:  دوستان طراحی الگوریتم سید جوادی بده؟
واسه ساختمان داده چه کسی رو پیشنهاد می کنید؟ طورانی یا هر فرد دیگری
هم طراحی الگوریتم هم ساختمان داده دکتر ظهیری رو پیشنهاد می دم

One day the hands of fate must be forced
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammad0keshavarz
ارسال: #۵۰
۱۱ تیر ۱۳۹۴, ۱۱:۱۸ ب.ظ
دوستان برای درسای هوش و پایگاه و گسسته و سیستم عامل چه استادی رو پیشنهاد میدین؟
سیستم عامل که فکر کنم همه رو حقیقت اتفاق نظر دارند
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  خرید دیزل ژنراتور یک پیشنهاد عالی برای فرا ا tiaragenerators ۰ ۳۲۲ ۱۷ آبان ۱۴۰۲ ۰۱:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: tiaragenerators
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۳۱۴ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۴۸ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۷,۰۳۰ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  نظر شما راجب بهترین موسسه برای کنکور ارشد کامپیوتر vahid_sh@hotmail.com ۶۵ ۴۰,۱۷۷ ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Hadi7590
  بین پردازش تصویر و داده کاوی موندم کدوم یکی رو برای پایان نامه انتخاب کنم؟ raheleh1393 ۵ ۷,۹۹۴ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۲:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: golkhorami
  بوک کلاب ماشین لرنینگ با حضور متخصص از شرکت های گوگل ، اساتید و دانشجویان دکترا و. Doctorwho ۰ ۱,۴۳۵ ۱۳ آبان ۱۴۰۰ ۱۲:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۵۲۴ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  پیشنهاد نام برای سلسه گفتگوها با افراد مختلف Doctorwho ۰ ۱,۴۳۷ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۳,۲۱۴ ۱۴ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close