زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۴:۲۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

موسسه زبان مناسب برای آزمون تافل

ارسال:
۲۳ تیر ۱۳۹۳, ۰۷:۲۸ ب.ظ
سلام دوستان

به نظرتون بهترین موسسه زبان توی تهران برای تافل چه موسسه ای هست؟؟Huh
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: reZa_N
ارسال:
۲۴ تیر ۱۳۹۳, ۰۶:۰۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۶:۰۰ ق.ظ، توسط fatemeh69.)
سلام
من موسسه دکتر برزآبادی که مال دانشگاه علم و فرهنگه ثبت نام کردم فعلا که دو جلسه ش گذشته می تونم بگم که خیلی خوبه
احساس می کنم روند تدریسشون جوریه که اگه با کلاس پیش بری نمره خوبی میاری
آدرسش:ibtil.org
خیلی اطلاعات ندارم اما به نظرم موسسه ی خوبی اومد

ای آموزنده ی توانا به من علمی بیاموز که سودمند باشد و مبارک
تا از آن چراغی بسازم که راه را به من نشان دهد ودر آن راه تو را بجویم و دیگران را به سوی تو بخوانم
ای راهنمای گمراهان.
محمد مهدی رسولی
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: reZa_N , arefeh.hp
ارسال:
۲۴ تیر ۱۳۹۳, ۰۱:۰۸ ب.ظ
نمیشه گفت بهترین کدومه ولی تو اینترنت سرچ کن موسسات با مشخصات کامل برات میاد انوقت بهتر میتونی تصمیم بگیری
۰
۰
ارسال:
۲۴ تیر ۱۳۹۳, ۰۲:۰۵ ب.ظ
برای تافل فقط موسسه امیربهادر.
۱
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: arefeh.hp , احسان مومنی
ارسال:
۲۴ تیر ۱۳۹۳, ۰۲:۵۵ ب.ظ
RE: موسسه زبان مناسب برای آزمون تافل
(۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۶:۰۰ ق.ظ)fatemeh69 نوشته شده توسط:  سلام
من موسسه دکتر برزآبادی که مال دانشگاه علم و فرهنگه ثبت نام کردم فعلا که دو جلسه ش گذشته می تونم بگم که خیلی خوبه
احساس می کنم روند تدریسشون جوریه که اگه با کلاس پیش بری نمره خوبی میاری
آدرسش:ibtil.org
خیلی اطلاعات ندارم اما به نظرم موسسه ی خوبی اومد

واقعا ممنون از راهنمایی ت
حالا شما خودت کدوم دوره رو میری؟ فشرده ، ترمیک یا ویژه ؟
مدرسش کیه؟
و اینکه سطح زبان خودتون چه جوریه؟
بازم مرسی
۰
۰
ارسال:
۲۵ تیر ۱۳۹۳, ۰۴:۱۹ ق.ظ
خواهش می کنم
من ترمیک می رم
reading & writing خانم صانعی
speaking & listening آقای مهدی زاده
تو تعیین سطحشون از ۱۲۰ نمره ۷۰ آوردم تقریبا upper-intermediate محسوب می شم.
هر دو کلاسشون تا اینجا خیلی خوب بوده. مخصوصا کلاس speaking &listening ش که اول با خودم فک می کردم اصلا استاد خوبی نباشه(چون خیلی با انرژی و اجتماعی نبود) اما بعد خیلی حس خوبی نسبت به کلاسشون پیدا کردم چون تقریبا مقدار زیادی از ترسی که از listening و speaking داشتم از بین رفت . خیلی خوب سعی می کنن همه بچه ها رو به کار بگیرن و تو جلسه اول تقریبا نصف کلاس صحبت کردن. هر دو کلاس روند تکنیکی دارن مثله کلاس کنکورن که یه فرمول یا تکنیک می گن بعد سعی می کنن با تست زدن و حل مساله های پیچیده اون تکنیکو تثبیت کنند. تو کلاساشون سوالای تافل کاملا تحلیل میشن که مثلا تو بخش صحبت کردن معمولا چه مسائلی از شما می خوان چقدر قت دارید چنقدرشو بذارید برای این مرحله از کار چقدر برای این مرحله با چه تکنیکی پیش برید نحوه صحبتتون در چه قالبی باشه یا مثلا واسه ریدینگ تو سوالای مفهومی چجوری برخورد کنید تو سوالایی که از جزییات متنه چجوری و...
یعنی تمام انواع مختلف سوالات ممکنه را تحلیل می کنن و می گن با هر کدوم باید چطور برخورد کرد.فک کنم یه شونصد تایی آزمون تافل برامون سرکلاس برگزار بشه. والا جلسه اول که ما هر کدوم ۵ - ۶ تا speaking , reading مشابه تافل انجام دادیم.

ای آموزنده ی توانا به من علمی بیاموز که سودمند باشد و مبارک
تا از آن چراغی بسازم که راه را به من نشان دهد ودر آن راه تو را بجویم و دیگران را به سوی تو بخوانم
ای راهنمای گمراهان.
محمد مهدی رسولی
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: arefeh.hp , pasargad7788
ارسال:
۲۵ تیر ۱۳۹۳, ۱۰:۴۱ ق.ظ
سلام
دوستان من با مشورتهایی که برای کلاس زبان برای تافل انجام دادند بهم گفتند این کلاسها و هرکلاسی برای تافل که برگزار میشه بازدهی آنچنانی نداره.چندنفر از دوستان مدرک تافل گرفتند ولی از هیچ کلاسی استفاده نکردند و خودشون زبان خوندن.لغت حفظ کردند و مهارتهای دیگر را خودشون کار کردند و خوندند. این دوستان الان اپلای گرفتند و امریکا تحصیل میکنند.و کلاس زبان را وقت تلف کردن میدونند.

نظر شما چیه در مورد کلاسهای زبان چیه از کلاسهای مکالمه ساده گرفته تا کلاسهایی که به هدف تافل برگزار میشه؟
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: احسان مومنی
ارسال:
۲۵ تیر ۱۳۹۳, ۱۰:۰۹ ب.ظ
موسسه آریان پور در خیابان ولی عصر نرسیده به پارک وی شنیدم خوبه.علاوه بر اون بدون استفاده از موسسه هم موفقیت در تافل کاملا میسره.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: arefeh.hp , The BesT
ارسال:
۲۷ تیر ۱۳۹۳, ۱۲:۲۹ ق.ظ
(۲۵ تیر ۱۳۹۳ ۰۴:۱۹ ق.ظ)fatemeh69 نوشته شده توسط:  خواهش می کنم
من ترمیک می رم
reading & writing خانم صانعی
speaking & listening آقای مهدی زاده
تو تعیین سطحشون از ۱۲۰ نمره ۷۰ آوردم تقریبا upper-intermediate محسوب می شم.
هر دو کلاسشون تا اینجا خیلی خوب بوده. مخصوصا کلاس speaking &listening ش که اول با خودم فک می کردم اصلا استاد خوبی نباشه(چون خیلی با انرژی و اجتماعی نبود) اما بعد خیلی حس خوبی نسبت به کلاسشون پیدا کردم چون تقریبا مقدار زیادی از ترسی که از listening و speaking داشتم از بین رفت . خیلی خوب سعی می کنن همه بچه ها رو به کار بگیرن و تو جلسه اول تقریبا نصف کلاس صحبت کردن. هر دو کلاس روند تکنیکی دارن مثله کلاس کنکورن که یه فرمول یا تکنیک می گن بعد سعی می کنن با تست زدن و حل مساله های پیچیده اون تکنیکو تثبیت کنند. تو کلاساشون سوالای تافل کاملا تحلیل میشن که مثلا تو بخش صحبت کردن معمولا چه مسائلی از شما می خوان چقدر قت دارید چنقدرشو بذارید برای این مرحله از کار چقدر برای این مرحله با چه تکنیکی پیش برید نحوه صحبتتون در چه قالبی باشه یا مثلا واسه ریدینگ تو سوالای مفهومی چجوری برخورد کنید تو سوالایی که از جزییات متنه چجوری و...
یعنی تمام انواع مختلف سوالات ممکنه را تحلیل می کنن و می گن با هر کدوم باید چطور برخورد کرد.فک کنم یه شونصد تایی آزمون تافل برامون سرکلاس برگزار بشه. والا جلسه اول که ما هر کدوم ۵ - ۶ تا speaking , reading مشابه تافل انجام دادیم.
ممنونم از توضیحاتتSmile
۰
۰
ارسال: #۱۰
۰۸ مرداد ۱۳۹۳, ۰۸:۴۰ ب.ظ
تقویت زبان برای تافل و یا برای هر هدف دیگری فقط به خود شخص و تلاشش بستگی داره.

از افراد با تجربه که سوال کردم گفتند، کلاسهای تافل فقط در حد اینکه تکنیکهای موثر در آزمون تافل را بیان کنند، زیاد موثر نیست.
این یادگیری تکنیکها با تلاش خود شخص میسر است. اما اگر فرصتتان کم است، به نظر من، بهتر است زبان را در حد نسبتا پیشرفته مسلط بشین و بعد یک کلاس تافل برید فقط در حد محک زدنتان و اینکه با تکنیکهای آزمون تافل بیشتر آشنا بشین.

موفق باشید.

Three sentences for getting success
  • Know more than other
  • Work more than other
  • Expect less than other

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: baran , The BesT
ارسال: #۱۱
۲۲ مرداد ۱۳۹۳, ۱۰:۵۹ ب.ظ
امکانات فقط برای پایتخت نشین هاااااااااااااا !!!!
۰
۰
ارسال: #۱۲
۲۲ مرداد ۱۳۹۳, ۱۱:۱۴ ب.ظ
(۲۲ مرداد ۱۳۹۳ ۱۰:۵۹ ب.ظ)_۱۳۶۸صبا نوشته شده توسط:  امکانات فقط برای پایتخت نشین هاااااااااااااا !!!!
کلاس تافل توی شهرستان هم هست که ، مگه این که شما توی روستا زندگی کنی که فک کنم اونجا دایر کردن کلاس تافل زیاد جواب نده .
تافل نیازی به کلاس نداری که حالا اونا امکانات دارن یا ندارن شما دارین یا ندارین .

ساختار حکومت ما همینه ، بالا به پایین ، متمرکز .
در این گونه حکومت ها و ساختار ها خلاقیت جایی نداره ، اصلاحات جایی نداره .
۱
۰
ارسال: #۱۳
۲۴ مرداد ۱۳۹۳, ۱۲:۳۹ ق.ظ
(۲۲ مرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۱۴ ب.ظ)freetayyeb نوشته شده توسط:  
(22 مرداد ۱۳۹۳ ۱۰:۵۹ ب.ظ)_۱۳۶۸صبا نوشته شده توسط:  امکانات فقط برای پایتخت نشین هاااااااااااااا !!!!
کلاس تافل توی شهرستان هم هست که ، مگه این که شما توی روستا زندگی کنی که فک کنم اونجا دایر کردن کلاس تافل زیاد جواب نده .
تافل نیازی به کلاس نداری که حالا اونا امکانات دارن یا ندارن شما دارین یا ندارین .

سلام
خدا رو شکر من در شهری زندگی می کنم که از امکانات بی بهره نیست!!!!

منظور من امکانات گسترده و متنوعی هست که توی تهران هست!
در ضمن خیلی از امکانات مخخخخخختص تهرانی هاست!

ربطی به شهر و روستا نداره!!!!!!!!!![/b]
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: نازین
ارسال: #۱۴
۲۴ مرداد ۱۳۹۳, ۰۱:۰۵ ق.ظ
(۲۴ مرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۳۹ ق.ظ)_۱۳۶۸صبا نوشته شده توسط:  
(22 مرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۱۴ ب.ظ)freetayyeb نوشته شده توسط:  
(22 مرداد ۱۳۹۳ ۱۰:۵۹ ب.ظ)_۱۳۶۸صبا نوشته شده توسط:  امکانات فقط برای پایتخت نشین هاااااااااااااا !!!!

سلام
خدا رو شکر من در شهری زندگی می کنم که از امکانات بی بهره نیست!!!!

منظور من امکانات گسترده و متنوعی هست که توی تهران هست!
در ضمن خیلی از امکانات مخخخخخختص تهرانی هاست!

ربطی به شهر و روستا نداره!!!!!!!!!![/b]

عصبانی نشوید لطفا Blush، نگفتم که شما روستا زندگی می کنید ، مزاح کردم Big Grin
منظور منم این بود که آمادگی برای آزمون تافل نیاز به امکانات تهران ندارهAngel
۱
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  نظر شما راجب بهترین موسسه برای کنکور ارشد کامپیوتر vahid_sh@hotmail.com ۶۵ ۳۹,۵۱۲ ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Hadi7590
  معرفی منبع مناسب برای ارشد گسسته saharitst ۲۱ ۲۴,۴۹۵ ۲۲ دى ۱۴۰۰ ۰۶:۱۱ ب.ظ
آخرین ارسال: YasiAli
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۴۳۹ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
Star درخواست کمک و راهنمایی برای شرکت در آزمون ارشد marvelous ۹ ۷,۹۵۰ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  آموزش مکالمه زبان انگلیسی برای مبتدی ها + مکالمه وحشتناک واقعی cyruskingsolomon ۰ ۱,۶۶۸ ۲۸ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: cyruskingsolomon
  منبع مناسب تستی و کنکوری درس شناسای الگو atousayazd ۷ ۷,۰۵۸ ۲۰ بهمن ۱۳۹۹ ۰۳:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: سعید_سخت افزار
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۳,۱۵۱ ۱۴ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۲,۹۲۱ ۰۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  موسسه برتر کنکور ارشد؟؟؟ Fatemeh... ۰ ۱,۹۲۳ ۱۶ مرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Fatemeh...
  چه زبان برنامه نویسی برای هوش مصنوعی بهتر ؟ Sanazzzz.mi ۳ ۳,۷۲۴ ۲۸ بهمن ۱۳۹۸ ۱۰:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: milo

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close