زمان کنونی: ۳۱ فروردین ۱۴۰۳, ۱۱:۳۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کدام؟ **کارمند بانک یا ارشد** ؟؟؟

ارسال: #۳۱
۲۹ تیر ۱۳۹۳, ۱۰:۴۱ ب.ظ
(۲۹ تیر ۱۳۹۳ ۰۲:۰۴ ب.ظ)mohammad.ardeshiri نوشته شده توسط:  یعنی اگه ارشد بگیره هر روز یه کاره جالب انگیزه میکنه؟
نظره شخصیمه موقعیتهایی تو زندگیه آدم پیش میاد که مسیر زندگی آدم رو عوض میکنه .آدم نباید بهشون پشت پا بزنه فقط بیشتر فکر کن
نه منظورم این نیست که هر روز یه کار داره.
منظورم اینه، با ادامه تحصیل احتمال اینکه بعدا شغل مرتبط با دانشش گیر بیاره بیشتره.(نظر شخصی)
البته همه اینا بستگی به خود شخص داره و علایقش و اهدافش.
منم با توجه به شرایط دوستمون مخصصوصا شن ایشون و همچنین احساس میکنم دلش بیشتر دنبال کاره تا ادامه تحصیل، بانک رو پیشنهاد میکنم.

هی ایـــــــــــــــــــــــــــــــــزد...
Angel
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammad.ardeshiri , hamid88
ارسال: #۳۲
۲۹ تیر ۱۳۹۳, ۱۱:۳۸ ب.ظ
من کارمند بانک ملت هستم
۰
۰
ارسال: #۳۳
۳۰ تیر ۱۳۹۳, ۰۳:۱۱ ق.ظ
دل من با درس هست ولی به چه قیمتی؟
ارشد رو بگیرم ٣٠ سالم شده
٣٠ سالگی چه کاری دسته من میدن؟
قانون سنی هم واسه استخدام ها زیر ٣٠ سال هست(٢٧ و ٢٨).
کسی از آینده هیچ خبری نداره
از قدیم گفتن نقد رو بچسب تا نسیه
درست نمیگم؟
............!!!

هیج وقت دیر نیست
........................!!!
۲
۲
ارسال: #۳۴
۳۰ تیر ۱۳۹۳, ۰۹:۳۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ تیر ۱۳۹۳ ۰۱:۰۷ ق.ظ، توسط pezhman.m-AI.)
RE: کدام؟ **کارمند بانک یا ارشد** ؟؟؟
(۳۰ تیر ۱۳۹۳ ۰۴:۲۲ ق.ظ)x86 نوشته شده توسط:  اگه تهران قبول شی میتونی از همون اول با ماهی ۱ تومن شروع به کار کنی (هیچی هم بلد نباشی باز کار هست، فقط باید زرنگ باشی تا بتونی تو یکی دو ماه اول خودتو به کارفرما نشون بدی)

سلام دوست عزیز، اینطور که من شنیدم بچه هایی که تهران قبول میشن، انقد استاداشون سخت گیری میکنن و تکلیف و پروژه بهشون میدن که دیگه نمیتونن درکنار تحصیل،کار هم بکنند. ولی شما گفتید از همون ماه اول میشه شروع به کار کرد. این قضییه برای من خیلی مهمه.. چون خودتونم دانشجوی دانشگا تهرانید، ممنون میشم اگه بیشتر توضیح بدید.

عجیب است که باز هم این همان دهکده جهانیست که در زیر نور آسمانش بسیجیان رمل های فکه زیسته اند، همان دهکده جهانی که در نیمه شب هایش ماه هم بر کازینو های لاسوگاس می تابیده، هم بر حسینه دو کوهه و هم بر گورهایی که در آن بسیجیان از خوف خدا و عشق به او می گریستند. دنیای عجیبی است نه؟
سید مرتضی آوینی
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: hamid88
ارسال: #۳۵
۳۰ تیر ۱۳۹۳, ۱۰:۴۱ ب.ظ
سلام به همه ی دوستان این مسله ایی هست که فکر منم مشغول کرده بود و فکر میکنم کم کم دارم به نتیجه میرسم...
یکی از اقوام ما بعداز اتمام دوره ی لیسانس نتونست کار خوبی پیدا کنه و فکر کرد که اگر ارشد بخونه بهتر می توان کار پیدا کرد و خلاصه بعد از دوره ی ارشد حدود دوسال دنبال کار گشت و در نهایت شغلی را انتخاب کرد که نیاز به مدرک لیسانس داشت نه فوق، چون شرکت ها برای اینکه حقوق کمتری بدهند ترجیح به استخدام افرادی میکنن که مدرک پایین تری دارند. ودر نهایت این فرد تصمیم گرفت بعد از اینکه توی کارش جا افتاد و بقولی جون گرفت، مدارک فوقش رو نشون بده در اینصورت دیگه کارفرما نمیتونه بگه که نمیخواهم بیای
البته من این راهو پیشنهاد نمیکنم ولی بنظرم اول باید وارد کار شد و در کنار کار به تحصیل پرداخت
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: hamid88 , messi1991
ارسال: #۳۶
۳۱ تیر ۱۳۹۳, ۰۱:۰۵ ق.ظ
دلا بجنگ که وقت جنگیدن است

برو بانک ۱۰۰ درصد
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: hamid88 , bahar122 , RASPINA
ارسال: #۳۷
۲۸ تیر ۱۳۹۴, ۰۴:۳۶ ب.ظ
دوست عزیز شما از طریق آزمون تو بانک پذیرفته شدید یا پارتی داشتید؟
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۶,۸۰۰ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۴۹۵ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۳,۱۸۶ ۱۴ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۲,۹۶۳ ۰۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  کدام زبان برنامه‌نویسی بهترین انتخاب است؟ elecomco ۲ ۲,۷۶۵ ۱۰ شهریور ۱۳۹۹ ۰۵:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: kilookiloo
Big Grin کدام منابع برای هوش مصنوعی برای مهندسی پزشکی؟ sajadg ۳ ۴,۰۴۹ ۱۱ آبان ۱۳۹۸ ۰۴:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  کدام گرایش به برنامه نویسی مربوط است؟ سیدرضا بازیار ۱ ۲,۳۹۲ ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۹:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: kilookiloo
Question کدام یکی ؟ سیستم عامل مقسمی یا سیستم عامل موسوی طیبی (پوران پژوهش) javad94 ۲۲ ۲۴,۵۳۰ ۲۳ فروردین ۱۳۹۷ ۰۲:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: agha_Yahya
  در نبود کتاب دکتر اجلالی ، کدام کتاب مدار منطقی را تهیه کنیم بهتر است ؟ AreF95 ۲ ۴,۰۲۲ ۰۶ فروردین ۱۳۹۷ ۰۱:۲۳ ق.ظ
آخرین ارسال: The BesT
  تبادل داده بین دوکامپیوتر هر کدام متصل به یک روتر Bameri ۰ ۱,۸۲۸ ۱۵ بهمن ۱۳۹۶ ۱۲:۱۴ ق.ظ
آخرین ارسال: Bameri

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close