زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۹:۲۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

چاپ ۹۳ یا ۹۲؟

ارسال:
۳۰ تیر ۱۳۹۳, ۰۷:۴۰ ب.ظ
Information چاپ ۹۳ یا ۹۲؟
سلام به همه ی دوستان
میخواستم بدونم کسانی که پارسه ثبتنام کردن و بسته کتاب گرفتن چاپ چه سالی بوده است؟
من امروز رفتم بسته کتاب گرفتم همه چاپ ۹۲ هست و یکی ۸۹Huh
بهش میگم چرا همچینن میگه تهران همین ها را برای ما فرستاده؟
دوستان لطفا فوری جواب دهید میخوام اگه ذروغ گفته سریع کتابها را برم پس بدم.

نمی دانم اینجا که ایستاده ام تقدیر من است یا تقصیر من!
اما وقتی یافته هایم را با باخته هایم مقایسه میکنم،
می بینم چون خدا را یافتم هر چه باختم مهم نیست.
آموختم که تمام ماجراهای زندگی فقط قانون عشـــق بازی خدا با ماست
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: reZa_N
ارسال:
۳۰ تیر ۱۳۹۳, ۰۷:۵۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ تیر ۱۳۹۳ ۰۹:۵۳ ب.ظ، توسط golche70.)
RE: چاپ ۹۳ یا ۹۲؟
(اصلاح میکنم فقط سیستم عامل چاپ ۹۳ بود! ولی الان چاپ ۹۳ همه شون هست تهران )
برای رشته فناوری اطلاعات, دوست من از نمایشگاه کتاب تهران بسته پارسه گرفت و همه کتاب ها چاپ ۹۲ بودن. حتی ایشون ساختمان داده رو که هیچ کس نداشت(!) چاپ ۹۲ دارن. چون پک خریده بود

It's difficult to follow your dream. It's a tragedy not to
۰
۰
ارسال:
۳۰ تیر ۱۳۹۳, ۰۸:۳۲ ب.ظ
چاپ ۹۳ یا ۹۲؟
من هم برای خودم متاسفم و هم برای شما و هم برای کسانی که گیر پارسه افتادند.
منم که پارسال از نمایشگاه کتاب خریده بودم نصفش چاپ ۹۱ بود و نصف دیگه اش برو به سالهای قبل تر. فکر کنم یک یا دوتاش چاپ ۹۲ بود. البته من هوش مصنوعی را گرفته بودم
البته اون موقع به این دلیل آزمون و کتاب پارسه رو نوشتم که مسئولین پارسه اینجور در نمایشگاه به من گفتند : "پارسه بخاطر نمایشگاه کتاب صد هزارتومن تخفیف میده اگر کتاب و آزمون را باهم بنویسید" در صورتی که این تخفیف پارسه اصلا ربطی به نمایشگاه کتاب نداشت و بعد از نمایشگاه کتاب هم چنین تخفیفی وجود داشت.

متاسفانه سیاست کثیف موسساتی مثل پارسه و غیره ، فقط بر مبنای پول و کمیت افراد ثبت نامی بنا شده و ما هم به دلیل نداشتن آگاهی نسبت به یه سری مسائل ، معمولا فریب میخوریم.

زیاد خودتو درگیر نکن که اگه بخوای به چنین مسائلی فکر کنی مطمئن باش مثل من هر آزمون باید با مسئولین پارسه دعوا و درگیری داشته باشی. بشین با همون چاپ ۹۲ و ۸۹ بخون و به فکر رتبه باش ، نه به فکر کمبود ها.

New LifeHeart
۰
۰
ارسال:
۳۰ تیر ۱۳۹۳, ۰۸:۳۷ ب.ظ
ضمن تایید حرفای آقا مسعود, من و دوستم اطلاع داشتیم این موسسات یه کمی بی وجدان هستن در برخی مواقع. برای همین تو همون نمایشگاه وسط راه مردم همه کتاب های توی پک رو پخش زمین کردیم و چک کردیم.
میگن دندونای اسب پیشکش را هم بشمار (همچین چیزی)
من اگه جای شما بودم پک رو پس میدادم

It's difficult to follow your dream. It's a tragedy not to
۰
۰
ارسال:
۳۰ تیر ۱۳۹۳, ۰۹:۱۷ ب.ظ
(۳۰ تیر ۱۳۹۳ ۰۸:۳۷ ب.ظ)golche70 نوشته شده توسط:  ضمن تایید حرفای آقا مسعود, من و دوستم اطلاع داشتیم این موسسات یه کمی بی وجدان هستن در برخی مواقع. برای همین تو همون نمایشگاه وسط راه مردم همه کتاب های توی پک رو پخش زمین کردیم و چک کردیم.
میگن دندونای اسب پیشکش را هم بشمار (همچین چیزی)
من اگه جای شما بودم پک رو پس میدادم
تشکر.
از اتفاق من همونجا توی نمایشگاه از متصدی پارسه پرسیدم که کتابها چاپ جدیده؟ متصدی هم گفت: "بله"
و جلوی چشم خودش شروع کردم باز کردن پک که یهو گفت: "البته بعضی از کتابها چون چاپخونه هنوز چاپ جدید کتابها را به ما نرسونده ، چاپ قدیمی اش توی پک هست" توجه کنید چاپ قدیمی مثلا چاپ ۸۹ که مربوط به سه سال پیش بوده یعنی سه ساله که چاپخوه قرار بوده کتاب رو برسونه

البته اون موقع چیزی نگفتم چون میدونستم نصف کتابهای پارسه (همون چاپ قدیمیها) ارزششون در حد شیشه پاک کردن هست و نصف دیگه اش هم فقط بخاطر درسش برام مهم بودند و نه تست های سال ۹۱ یا ۹۲ .

New LifeHeart
۰
۰
ارسال:
۳۰ تیر ۱۳۹۳, ۱۰:۵۹ ب.ظ
ضمن تشکر از دوستان بایت راهنمایی خدمتتون رض کنم من از طریق طرح حکمت ثبتنام کردم که نمایندگی شهرمون هی ما را حیرون میکرد منم با تماس با تهران و با کلی مکافات فهمیدم کتاب دارن زنگ زدم گفت کتابا رسیده بیا بگیر رفتم گفت از حکمتی ها جدا میاد هنوز نرسیده بعد گفت من از این کتابا بهت میدم بعد بسته ات اومد ازش بر میدارم فکر کنم بسته خودم چاپ جدید باشه و این خواسته کلاه سرم بذاره و عوضش کنه فردا صبح میرم پسش میدم هر وقت بسته خودم اومد میرم میگیرمشWink

۰
۰
ارسال:
۳۱ تیر ۱۳۹۳, ۰۹:۳۹ ق.ظ
دوستان بد جور ضایع شدم زنگ زدم تهران گفت مگه چاپ جدید نمی دید گفت چرا گفتم خوب پس چرا از منو همچین داده گفت ما فقط برای سیستم عامل چاپ ۹۳ زدیم بقیه همون هست بعد گفت کدوم کتابت چاپ ۸۹ هست وای خدا نیار همچین ضایع شین آقا اومد کتابمو نگاه کردم دیدم زده چاپ اول:۸۹ و نوبت چاپ:ششم ۹۳ ولی فکر کنم طرف پیچوند آخ من زبان تخصصیمم هم چاپ ۹۳ هستBlushHuh

۰
۰
ارسال:
۳۱ تیر ۱۳۹۳, ۱۱:۴۵ ق.ظ
چاپ ۹۳ یا ۹۲؟
من نمیدونم چه جور اینقدر راحت میتونن از اعتمادمون سوء استفاده کنن فقط به فکر جیب خودشونن پس انسانیت چی میشه منم از پارسه دلم پر خداییش اینکارا دزدیه کلاهبرداریه به خدا که این پولا خوردن نداره ...بدتر از همه اینه که هیچکسم نیست به این وضع رسیدگی کنه !!!
۱
۰
ارسال:
۰۵ شهریور ۱۳۹۳, ۰۲:۱۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ شهریور ۱۳۹۳ ۰۲:۱۲ ب.ظ، توسط sahar salehi.)
یعنی پارسه واسه شبکه هم چاپ جدید نداره؟
پس کی می خوان شبکه رو آپدیت کنن؟
۰
۰
ارسال: #۱۰
۰۵ شهریور ۱۳۹۳, ۰۲:۳۶ ب.ظ
چاپ ۹۳ یا ۹۲؟
چرا ساراجان شبکه پاسه چاپ جدید داره:) فرقش با چاپ ۹۲ رو نمی دونم چیه چون چاپ قبلی رو ندیدم ولی این چاپ جدید قراره دو جلد باشه و فعلا فقط جلد اولش تو بازار هست، من که هفته قبل خریدم هنوز جلد ۲ نیومده بود.

با هزار تومن می‌شه چیکار کرد؟
به درمان یه کودک سرطانی کمک کرد :-)
لینک زیر و پرداخت آنلاین

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sahar salehi
ارسال: #۱۱
۰۵ شهریور ۱۳۹۳, ۰۴:۰۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ شهریور ۱۳۹۳ ۰۴:۰۹ ب.ظ، توسط n268.)
من ماه پیش تماس گرفتم با انتشارات پارسه برای سیستم عامل و شبکه
گفتن شبکه چاپ ۹۲ هست و ۹۳ چاپ نشده
سیستم عامل چاپ ۹۳ ست ، منتهی فقط نسبت به پارسال یک ضمیمه بهش اضافه کردن و کلا تغییری نکرده
۱
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  فروش منابع ارشد انفورماتیک پزشکی(چاپ ۹۱ تا ۹۴) ali reza ۱ ۲,۶۵۹ ۰۶ آذر ۱۴۰۰ ۰۹:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: ali reza
  بررسی اعتبار یک مجله برای چاپ مقاله one hacker alone ۰ ۲,۰۲۹ ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  چاپ مقاله ISI yazdaan ۱ ۲,۴۰۳ ۱۲ آذر ۱۳۹۷ ۱۲:۲۵ ق.ظ
آخرین ارسال: codin
  دانلود کتاب clrs ویرایش سوم چاپ پنجم jazana ۷ ۹,۰۹۷ ۳۰ مهر ۱۳۹۷ ۰۹:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: faraaz_mb
  تفاوت چاپ ک z__z ۳ ۳,۱۰۴ ۲۱ مهر ۱۳۹۷ ۱۲:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: z__z
  مدار منطقی اجلالی چاپ جدید و چاپ قبل radi_s ۵ ۵,۶۹۴ ۰۲ مهر ۱۳۹۷ ۰۸:۴۲ ق.ظ
آخرین ارسال: radi_s
  نکات کلیدی در چاپ کاتالوگ (قسمت اول) melinaa ۰ ۱,۷۸۰ ۰۴ شهریور ۱۳۹۷ ۱۰:۲۸ ق.ظ
آخرین ارسال: melinaa
  تاریخچه چاپ در جهان و ایران melinaa ۰ ۱,۷۶۸ ۰۴ شهریور ۱۳۹۷ ۱۰:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: melinaa
  چاپ ست اداری fafaferdos ۰ ۱,۶۲۹ ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۳:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: fafaferdos
  چاپ کاتالوگ خلاقانه سخت نیست! (سری اول) fafaferdos ۰ ۱,۷۶۵ ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۳:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: fafaferdos

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close