زمان کنونی: ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۵:۱۷ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

زبان توصیف سخت افزار جز سوالات هست؟

ارسال:

najme1993 پرسیده:

زبان توصیف سخت افزار جز سوالات هست؟

سلام دوستان من دارم کتاب مانو میخونم کلی HDL یاد داده و ازش سوال داده که خیلی هم وقت گیره
کتاب پوران هم دارم اما از این مبحث فقط یه درسنامه است و یه دونه تست
سوالای کنکور سال های اخیر رو اگه دارین میشه بگین به من که از این مبحث سوال طرح شده یا نه؟
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

۱
ارسال:

omid69 پاسخ داده:

RE: زبان توصیف سخت افزار جز سوالات هست؟

من تا حالا ندیدم از این بحث سؤالی اومده باشه خودم هم واسه ی کنکور نخوندمش و سؤالی هم نیومد.

۱
ارسال:

Falcon پاسخ داده:

(۰۱ مرداد ۱۳۹۳ ۰۲:۴۶ ق.ظ)najme1993 نوشته شده توسط:  سلام دوستان من دارم کتاب مانو میخونم کلی HDL یاد داده و ازش سوال داده که خیلی هم وقت گیره
کتاب پوران هم دارم اما از این مبحث فقط یه درسنامه است و یه دونه تست
سوالای کنکور سال های اخیر رو اگه دارین میشه بگین به من که از این مبحث سوال طرح شده یا نه؟

یه سال یه تست اومد که سنجش حذفش کرد، نمیخواد بخونینش

۰
ارسال:

ریحان پاسخ داده:

نمیخوام دخالت کرده باشم اما بیشتر در مورد انتخاب مرجع دقت کنین....

ارسال:

najme1993 پاسخ داده:

(۰۱ مرداد ۱۳۹۳ ۰۵:۰۷ ب.ظ)ریحان نوشته شده توسط:  نمیخوام دخالت کرده باشم اما بیشتر در مورد انتخاب مرجع دقت کنین....
راستش وقتی من تحقیق کردم اینا رو بهم معرفی کردن
الان من که شروع کردم به نظرتون کاره اشتباهی نیست منبع رو عوض کنم؟
شما چه منابعی رو پیشنهاد میکنین؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

ارسال:

نازین پاسخ داده:

(۰۲ مرداد ۱۳۹۳ ۰۳:۳۸ ق.ظ)najme1993 نوشته شده توسط:  
(01 مرداد ۱۳۹۳ ۰۵:۰۷ ب.ظ)ریحان نوشته شده توسط:  نمیخوام دخالت کرده باشم اما بیشتر در مورد انتخاب مرجع دقت کنین....

همون پوران رو خوب متوجه بشین کافیه .همه تست های پورانم یادبگیرین همشون نکته دارن.فقط پوران کافیه (موریس مانو لازم نیست)و اون قصل هم نخون بنظرمن من که نخوندم .ولی تست های پورانو طوری تسلط پیدا کن که توی کنکور در زمان کم بتونی سوالاتودرست جوا بدی.موفق باشید

ارسال:

ریحان پاسخ داده:

(۰۲ مرداد ۱۳۹۳ ۰۳:۴۲ ق.ظ)نازین نوشته شده توسط:  
(02 مرداد ۱۳۹۳ ۰۳:۳۸ ق.ظ)najme1993 نوشته شده توسط:  
(01 مرداد ۱۳۹۳ ۰۵:۰۷ ب.ظ)ریحان نوشته شده توسط:  نمیخوام دخالت کرده باشم اما بیشتر در مورد انتخاب مرجع دقت کنین....

همون پوران رو خوب متوجه بشین کافیه .همه تست های پورانم یادبگیرین همشون نکته دارن.فقط پوران کافیه (موریس مانو لازم نیست)و اون قصل هم نخون بنظرمن من که نخوندم .ولی تست های پورانو طوری تسلط پیدا کن که توی کنکور در زمان کم بتونی سوالاتودرست جوا بدی.موفق باشید

نظردکتراجلالی اینه که مانو اصلا خوب نیست.وبترسون رو قبول دارن...بادلیل علمی البته

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۴۹۶ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  سلام آیا اینجا کسی رشتش کامپیوتر هست؟ parisa1140 ۲ ۳,۹۱۲ ۱۹ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: farsamw
  بعد ۶ سال اومدم، ارشد مهندسی کامپیوتر کسی هست؟؟ seyed_eng ۷ ۵,۶۰۹ ۱۱ آبان ۱۳۹۹ ۰۷:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: iraj.leo
Smile چطور امکان قبولی در رشته رایانش امن هست؟ نوشتن ۲ ۳,۹۹۲ ۰۷ تیر ۱۳۹۸ ۱۰:۳۲ ق.ظ
آخرین ارسال: نوشتن
  شرکت در آزمون دکتری در دو رشته همزمان امکانپذیر هست؟ saharomidi ۳ ۵,۴۶۱ ۲۴ فروردین ۱۳۹۸ ۰۳:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: saharomidi
  حتماحتما بخوانید درموردافضل بودن امیرالمومنین هستش seyed ehsn ۱ ۲,۹۶۰ ۲۱ فروردین ۱۳۹۸ ۱۱:۰۹ ق.ظ
آخرین ارسال: banihashem
  بررسی سوالات آزمون دکترا ۹۷ رشته مهندسی کامپیوتر-نرم افزار والگوریتم ۱۳۹۷ taha.maten ۱۳۷ ۷۹,۸۰۸ ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ ۱۲:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten
  کنکور ارشد مجموعه مهندسی کامپیوتر با لیسانسی که گرایشش it هست ؟ mrhosseini97 ۱ ۲,۳۸۰ ۰۵ مهر ۱۳۹۷ ۰۳:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: mahatasa
  کنکور ارشد مجموعه مهندسی کامپیوتر با لیسانسی که گرایشش it هست ؟ mrhosseini97 ۱ ۲,۴۲۱ ۰۴ مهر ۱۳۹۷ ۱۱:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: mrhosseini97
  معماری سخت تره یا هوش یا نرم افزار؟ Hermione ۸ ۷,۸۶۸ ۱۵ خرداد ۱۳۹۷ ۰۴:۴۸ ق.ظ
آخرین ارسال: dariush65

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close