زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۵۴ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

برنامه ریزی کنکور ارشد ویژه شاغلین(این بندگان زحمتکش خدا که به امید فرداهای بهترند)

ارسال:
۰۹ مرداد ۱۳۹۳, ۰۳:۱۸ ب.ظ
برنامه ریزی کنکور ارشد ویژه شاغلین(این بندگان زحمتکش خدا که به امید فرداهای بهترند)
سلام دوستای خوب و با معرفت مانشتی
مینایی هستم یک برنامه نویس جاوا ،که تا ساعت ۵سرکار هستم و هفت میرسم خونه البته پنج شنبه و جمعه تعطیلم.
بسیار به ادامه تحصیل علاقه مندم و اون رو راهی برای رسیدن به زندگی بهتر میدونم.
در دروسی مث ساختمان و پایگاه داده و سیستم عامل کمی تا قسمتی قوی هستم اما شبکه و گسسته و زبان هیچی هیچی بلد نیستم.
به نظرتون با شبی چهار ساعت مطالعه و البته جبران کمی ها در روزهای تعطیل میشه در رشته فناوری اطلاعات رتبه اورد؟ و
ممنون میشم یه برنامه ریزی برا شاغلین اینجا بزارید یا اگه در فرومی راجبش صحبت شده لینکش رو بگید . جستجو کردم ولی پیداش نکردم.Sad
ایا اینکه تمرکزم رو بزارم روی ۵ تا سوال گرامر زبان +سوالات تخصصی و زبان عمومی نخونم و البته گسسته رو هم حذف کنم چون هیچوقت نتونستم باهاش ارتباط برقرار کنم کار درستی هست؟
متاسفانه نمیتونم کارم رو رها کنم و فول تایم به کنکور فک کنم.
لطفا راهنمایی ام کنید
باتشکر
مینایی
۴
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: tabassomesayna , pouran , ana9940
ارسال:
۰۹ مرداد ۱۳۹۳, ۰۳:۴۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ مرداد ۱۳۹۳ ۰۳:۴۷ ب.ظ، توسط happy07.)
RE: برنامه ریزی کنکور ارشد ویژه شاغلین(این بندگان زحمتکش خدا که به امید فرداهای بهترند)
درود بر شما و همتتون، تلاش خودتون رو حتما حتماا حتمااا بکنید و هیچ وقت به اینکه چی میشه فکر نکنید، تلاش ها عاقبت با خودشون موفقیت ها رو به دنبال خواهند داشت ‎;-)

در مورد زبان به نظر من گرامر رو بخونید خوبه، لغات رو هم با یه برنامه منظم دوره ای مثل لایتنر هر روز پنج شش تایی بخونید، برای شروع لغات کتاب پانصد و چهار خوبه، بعد تموم کردن این لغات هفته ای یک بار مثلا یکی از کنکورهای سالهای قبل رو یه نگاهی بکنید و لغات جدیدش رو برای خودتون یادداشت کنید و در طول هفته اون لغات رو یاد بگیرید معمولا هر سال

لغات تکراری زیاد داره

اگه خودتون تا محل کار رانندگی نمیکنید توی راه میتونید لغات رو بخونید، البته اگه صبح ها خوابتون میاد یا عصرها خسته هستین به خودتون فشار نیارید تفریحی چندبار از رو بخونید بلاخره در اثر تکرار زیاد یادگرفته میشن ‎;-)‎

به نظرمن اگه با انگیزه و یه برنامه ی درست بخونید و از وقتی که دارید توی استفاده ازش جدی باشید و تنبلی نکنید مخصوصا آخرهفته ها مطمئن ام نتیجه خوبی خواهید گرفت ایشالا. روی خدا و کمک های تووووپ و بی نظیرش هم حساب کنید با امید زیاد و البته واقع بینی نسبت به شرایطی که دارید

با هزار تومن می‌شه چیکار کرد؟
به درمان یه کودک سرطانی کمک کرد :-)
لینک زیر و پرداخت آنلاین

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
ارسال:
۰۹ مرداد ۱۳۹۳, ۰۴:۳۳ ب.ظ
من هم شاغل هستم. البته پنج شنبه ها رو تعطیل نیستم. سخته اما حتما شدنی هست.

فال بد، بدتر بود ازحال بد
۰
۰
ارسال:
۰۹ مرداد ۱۳۹۳, ۰۸:۳۲ ب.ظ
ممنونم دوستان از پاسخگویی تون
یه خواهشی دارم شدیدا به یه نمونه برنامه ریزی ویژه شاغلین نیاز دارم
ممنون میشم اگه کسی بتونه در اختیار قرار بده
که ما هم از تجربیاتش استفاده کنیم
۰
۰
ارسال:
۱۰ مرداد ۱۳۹۳, ۱۱:۱۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ مرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۱۶ ب.ظ، توسط minai.)
دوستای عزیززم جدا به راهنمایی تون نیاز دارم. من سه ساله میخام کنکور بدم و هر بار ب دلیلی نمیشه
الان شاغلم محل کارم درامدم و همکاران خوبی دارم که نمیخوام از دستشون بدم
تو این بازار بد بیکاری و اینکه به لحاظ مالی دارم قسط میدم و از خیر کارم نمیتونم بگذرم.
از طرفی من نمیخام علکی به خودم امید بدم و با حرفای مثبت فقط یه استارت بزنم.
ایا واقعا هست کسی که شاغل بوده و تونسته رتبه خوبی در کنکور کسب کنه؟
میدونم که کار نشد نداره
اما
من راستش هدفم خارج رفتنه و میخام ببینم اگه از این طریق نمیتونم تو یه دانشگاه خوب درسمو ادامه بدم و واسه دکتری برم ، که ، برم دنبال تافل و جی ار ایی
بیست و پنج سالمه سنم داره بالا میره
نمیتونم ریسک زمانی کنم که اگه امسال نشد سال دیگه
من راستش با چند تا از بچه هاییکه پارسال کنکور شرکت کردن صحبت کردم.نا امیدم کردن که ما که فول تایم بودیم نشد تو که دیگه هیچی. من هدفم معلومه اراده مم قویه
اما میخام ببینم وقت کم نمیاد؟ اصلا چطوریه با شرایط من کنکور جور در میاد؟
یا باید راه دیگه ای برا اپلای کردن بگیرم
مثل مقاله آی اس ا و ... .اخه دوست دارم رزومه ام رو قوی کنم بعد باهاش اپلای کنم. اینا رویا نیست هدفهای یک جوونه.
ممنون میشم کمکم کنید که زودتر راهمو پیدا کنم و اینقد گیج نخورم.
به کارم برا پول جمع کردن واسه اونور نیاز دارم. از خونواده پشتوانه مالی قوی ندارم متاسفانه
کمــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ​ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــک
۱
۰
ارسال:
۱۱ مرداد ۱۳۹۳, ۰۴:۵۸ ق.ظ
RE: برنامه ریزی کنکور ارشد ویژه شاغلین(این بندگان زحمتکش خدا که به امید فرداهای بهترند)
اگه به لحاظ شدن میپرسید که بله شده من تاجایی که به یاد دارم یکی از رتبه های خوب امسال یک آقایی بودن هم شاغل و هم متاهل
توی مصاحبه های امسال بگردید ایشون رو پیدا کنید و باهاشون مشورت کنید من اسمشون رو خاطرم نیست که بگم بهتون

من قبلا هم گفتم واقع نگر باشید. حجم منابع و زمانی که دارید و سرعت مطالعه تون رو در نظر بگیرید تا ببینید وقت کم میارید یا نه. در نهایت تصمیم با خودتونه کسی نمی تونه براتون تصمیم بگیره آدما خیلی با هم فرق میکنن . خود من امسال دو هفته نشستم خوندم تخصصی هام رو بالای پنجاه زدم، کتاب سیلور شاتس سیستم رو توی یه حدود دو روز بستم تازه خلاصه نویسی اش هم کردم ولی همین بنده با این سرعت مطالعه تو یه چیزهایی کندم، خودتون در نهایت باید اوضاع رو بسنجید ‎Smile
‎;-)‎

با هزار تومن می‌شه چیکار کرد؟
به درمان یه کودک سرطانی کمک کرد :-)
لینک زیر و پرداخت آنلاین

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: minai , pouran , ashena1
ارسال:
۱۱ مرداد ۱۳۹۳, ۰۸:۴۵ ق.ظ
دوست عزیز من روزی ۸ ساعت کار می کنم، پنج شنبه ها هم تعطیل نیستم اما رتبه ام خوب شد
اگه برنامه ریزی داشته باشید میشه
موفق باشید

تنبلی دزد آرزوهاست ...
۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: alagh , pouran
ارسال:
۱۱ مرداد ۱۳۹۳, ۰۸:۵۲ ق.ظ
salam
ba nazareton moafegham
mamnoon
۰
۰
ارسال:
۳۱ مرداد ۱۳۹۳, ۰۱:۲۴ ق.ظ
از صبح زود بهینه استفاده کنید. هم ذهن بازدهی زیادی داره هم خستگی کار رو نداره.
در ضمن ممکنه بتونین یکی دو ماه آخر رو مرخصی بدون حقوق بگیرین.
۱
۰
ارسال: #۱۰
۳۱ مرداد ۱۳۹۳, ۰۹:۳۱ ق.ظ
مینا جان ناامید نباش!
منم از شنبه تا پنج شنبه سرکار میرم ، ولی دارم میخونم که قبول بشم!
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour
ارسال: #۱۱
۳۱ مرداد ۱۳۹۳, ۱۱:۳۵ ق.ظ
ببیند اینکه شما میتونید قبول بشید یا نه به خیلی چیزا بستگی داره.
مثلا چقدر تلاش و کوشش میکنید، چه منابعی انتخاب میکنید و انتظارتون چقدره.
بنظر من در حالت عادی با همون وقتی که خودتون گفتین اگه بهینه استفاده کنین میشه رتبه نسبتا خوبی آورد. اگه رتبه عالی میخواید خوب همت بیشتر میخواد و باید ببینید در حد توان شما هست یا نه.
درسایی که گفتین مشکل دارین، مشکل اکثر بچه ها هست. گسسته درس خیلی سختیه، البته من پیشنهاد نمیکنم کامل حذفش کنید چون ضریبشم چهاره، اما میتونید فقط قسمتای آسونش رو بخونید و بقیه رو حذف کنید.
شبکه هم سوالات سختی میاد و منابع زیادی رو باید بخونید. اینم بنظر من رو بعضی جاهاش حساب کنید فقط.
در مورد زبان شما باید بالاخره یه چیزش رو بخونید. من خودم میگم زبان تخصصی آسونتره و کمتر وقت میبره تا عمومی و گرامر. شما عمومی رو حداقل باید ۵۰۴ رو با یه کتاب دیگه تموم کنید بخاطر ۱۰ سوال. اما تخصصی ۱۵ سواله و اگه ببینید کلمات سختی که تو عمومی هست وجود نداره.

اگه با دیکشنری سرو کار داری یه سر به اینجا بزن:

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour
ارسال: #۱۲
۳۱ مرداد ۱۳۹۳, ۱۲:۰۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ مرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۱۲ ب.ظ، توسط npour.)
با برنامه ریزی درست، میشه نتیجه خوب گرفت

یادش بخیر،اولین باری که رفتم مشاوره برام برنامه ریزی کنه، مشاوره بهم گفت اصلا نگران نباش، اینایی که میبینی میان کنکور میدن نصفشون سیاهی لشگرن شاغلن، متاهلن
بعدا که فهمید من خودم هم شاغلم هم متاهل قیافه اش دیدنی بود
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: fa_shinobi , ana9940 , shaheen.1366
ارسال: #۱۳
۲۴ آبان ۱۳۹۳, ۰۵:۳۳ ب.ظ
(۱۱ مرداد ۱۳۹۳ ۰۸:۴۵ ق.ظ)pouya47 نوشته شده توسط:  دوست عزیز من روزی ۸ ساعت کار می کنم، پنج شنبه ها هم تعطیل نیستم اما رتبه ام خوب شد
اگه برنامه ریزی داشته باشید میشه
----------------------------
سلام
شما واقعا الگو هستید،ثابت کردید که خواستن توانستنه
من تازه شروع کردم؛خواهش میکنم کمکم کنید
خیلی گیج و سردرگممHuhSad
موفق باشید
۰
۰
ارسال: #۱۴
۰۸ اسفند ۱۳۹۳, ۰۸:۱۰ ب.ظ
salam bache ha
emsalam konkoram khob nashod
vali man mikham baz talash konam
az farda shoro mikonam be zaban khondan
ke bad az eyd dobare bekhonam
tavakol be khodaaaaaaaaaaaaa
۰
۰
ارسال: #۱۵
۰۸ اسفند ۱۳۹۳, ۰۸:۴۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ اسفند ۱۳۹۳ ۰۸:۵۳ ب.ظ، توسط gunnersregister.)
من خودم شاغل هستم و مثل شما شنبه تا چهارشنبه سرکار بودم و از ساعت ۷ تا ۴:۳۰ وقتم رو میگیره.
هنوز نتیجه ارشد نیومده البته حدس میزنم امسال رتبه م بد نباشه(اینرو گفتم که بگم میشه در عین شاغل بودن برای کنکور خوند و قبول هم شد).البته من کامپیوتر شرکت کردم ولی سال آینده گرایشهای امنیت و شبکه میان زیرمجموعه کامپیوتر.
چون نمیتونید در روزهای عادی بیشتر از ۴،۵ ساعت وقت بذارید و تغییرات زیادی هم در راهه بهتره از همین الان شروع کنید.
کتابهایی هستند که با احتمال زیاد هنوز اونا رو نخوندید; اینا ۴ ، ۵ تایی هستن که باید حتما بخونید(ریاضی مهندسی، آمار، محاسبات، نظریه زبانها، منطقی،انتقال داده ).
من خودم هر روز فلش کارت لغت میخوندم و واقعا دایره لغاتم رو بالا برد و تو چند ماه تاثیرش زیاده.خوندن ۵۰۴ و ۴۰۰ و ۴۵۰ اجباریه. راستش من گرامر هم خوندم ولی سرجلسه نرسیدم که جواب بدم AngryAngryAngry. (زمان امتحان کم شده بود) از من میشنوین اگه پیشینه گرامرتوون قویه بخونین وگرنه نخوندش بهتره.
در عوض درک مطلب ها رو حتما کار کنید.
خودم قید دوتا از ریاضی ها رو زدم(محاسبات و گسسته رو نخوندم). معماری رو هم ناقض خوندم. این رو در نظر بگیرید که اگه کتابی رو دوره نکنید و تست نزنید مثل اینه که اصلا اونو نخونده باشید. با برنامه ریزی پیش برید و سعی کنید تا روز کنکور پیش بینی پیشرفت درسی داشته باشید.
انتخاب منابع خیلی مهمه. یه جورایی انتخاب کنید که وسط راه پشیموون نشید.
(۰۸ اسفند ۱۳۹۳ ۰۸:۱۰ ب.ظ)minai نوشته شده توسط:  salam bache ha
در صورت امکان فارسی یا انگلیسی بنویسید.
و در آخر کار نشد نداره.
در خدمتم.
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کمک برای شروع برنامه نویسی seyed ehsn ۲۱ ۱۴,۳۷۶ ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ ۰۵:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: maryamjafari63
  رودمپی برای برنامه نویسی Doctorwho ۱ ۱,۸۰۱ ۲۵ آذر ۱۴۰۰ ۰۳:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  کمک در باره این تروجان Ghasemiyeh ۲ ۲,۷۰۱ ۲۵ آذر ۱۴۰۰ ۰۳:۰۰ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  استخدام برنامه نویس یا کارآموز برنامه نویسی سی شارپ Hesitant_Girl ۰ ۱,۵۱۴ ۲۰ شهریور ۱۴۰۰ ۱۲:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Hesitant_Girl
  رودمپی برای یادگیری برنامه نویسی Doctorwho ۰ ۱,۶۰۴ ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۱:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  درخواست برنامه برای اردینو در iot seokheiry ۱ ۳,۰۱۶ ۱۳ بهمن ۱۳۹۹ ۱۲:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: iot-programer
  تا به حال شده خدا فرصت زندگی کردن دوباره رو بهت بده؟مرگ از جلوی چشمات رد شده؟ abraham ۲۱ ۱۴,۸۴۰ ۲۰ دى ۱۳۹۹ ۱۰:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: raam
  چگونه این خطا را موقع اجرای sql server 2014 رفع کنم ؟ farahnaz ۲ ۲,۶۷۱ ۱۹ مهر ۱۳۹۹ ۰۲:۱۸ ق.ظ
آخرین ارسال: farahnaz
  کدام زبان برنامه‌نویسی بهترین انتخاب است؟ elecomco ۲ ۲,۷۹۹ ۱۰ شهریور ۱۳۹۹ ۰۵:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: kilookiloo
Sad مشکل در برنامه نویسی شیء گرا Xialu ۰ ۱,۹۸۴ ۰۵ شهریور ۱۳۹۹ ۱۲:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: Xialu

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close