زمان کنونی: ۰۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۰۱ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

پیش بینی دانشگاه قبولی

ارسال: #۱۶
۱۷ مرداد ۱۳۹۳, ۰۳:۳۵ ب.ظ
RE: پیش بینی دانشگاه قبولی
(۱۷ مرداد ۱۳۹۳ ۰۳:۱۸ ب.ظ)parinaz_st70 نوشته شده توسط:  من همپوشانی های امسال و با پارسال بچه های مانشت مقایسه کردم .
بله ! فکر کنم چندین ساعت داشتم مانشت و زیر و رو میکردم و همه ی ادمایی که از رتبه ی خودم ۳۸۳ بهتر بودن و گرایش من و انتخاب نکردن و شمردم. برای امسال هم بچه هایی که توی تاپیک انتخاب رشته رتبه بهتر از من بودن و مطمئن شدم که گرایش من و نمیرن یا یه دانشگاهی میرن که من انتخاب نکردم و شمردم .

نتیجه ؟
۵۰-۵۰ تقریبن
هر دو سال
یعنی نصف آدمایی که از من بهتر بودن گرایش من و انتخاب نکردن. چون توی گرایش دیگه ای رتبه اشون بهتر شده.....

خب شاید نمونه اماریم افتضاح باشه ! فوقش ۷۰-۸۰ نفر ولی همین باعث شد که امیدوار شم .

بچه ها اینم در نظر بگیرین که فقط خودمونو نبینیم ! ما اینجا تو مانشت و بعد دو سه ساعت از اعلام نتایج بود که فهمیدیم امسال همپوشانی کم تر شده ! ادمایی هستن اون بیرون که نه مانشت میان نه واسه انتخاب رشته مشاوره رفتن . یعنی کاملن تو خمارین . ادم دیدم رتبه سی و خوردی هوش که کاملن مطمئنه شریف قبوله ! به وضوح نمیدونه چه خبره ! اینایی که نمیدونن بد انتخاب رشته میکنن.
چون مطمئنن هستن تو ده تا انتخاب اولشون قبولن !

من فکر میکنم همپوشانی رو خیلی خیلی غول کردیم واسه خودمون. حداقل بچه هایی که رتبه امون بدتر از ۲۰۰ هست .
این مشکل بچه ها رو بین دانشگاه های تهران جابه جا میکنه . شریف و تبدیل به تهران و تهران و تبدیل به علم و صنعت میکنه . به نظرم تو رتبه های تو رنج رتبه ی من تاثیر وحشتناکی نمیذاره.

خلاصه که تصمیم گرفتم این جوری فکر کنم ... اگه هم حدسم اشتباه شد از لحظه ی اومدن جواب شروع میکنم به گریه زاری براش .....
این قضیه باعث شد من این چند ماهو نرمال بگذرونم . و حس کنم میشه امید داشت ...

و خب با این توصیف من بهترین حالت که کاملن شانسی هست با احتمال کمتر از یک درصد: هوش مصنوعی آموزش محور شبانه خواجه نصیر ! اگه خدا بزنه تو سر دو نفر قبل من که نزنن!
بهترین حالت معقول :هوش شبانه الزهرا(پارسال ۳۸۶)
متوسط: هوش شبانه اموزش محور الزهرا (پارسال ۴۰۵)
و شایدم شبانه صنعتی اصفهان ( اگه طرف پارسالیه اموزش محور نباشه !!!!۴۰۱) مشهد (پارسال۴۰۲)که هنوز فکر نکردم میرم یا نمیرم .....
و مفتضح ترینشم : مردود ! چون سمناان و شاهرود و تبریز و اهواز اینا نزدم !

شما الزهرا شبانه آموزش محور قبولید مطمن باشید.دعاکنید من تبریز شبانه یا یزد روزانه رو بیارم.

رفت
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: hamid1989
ارسال: #۱۷
۱۷ مرداد ۱۳۹۳, ۰۳:۳۶ ب.ظ
پیش بینی دانشگاه قبولی
یا دانشگاه تهران ........................... یا مردود!!!!!!!!!!!!
۰
۰
ارسال: #۱۸
۱۷ مرداد ۱۳۹۳, ۰۳:۴۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ مرداد ۱۳۹۳ ۰۳:۴۸ ب.ظ، توسط v-e.)
پیش بینی دانشگاه قبولی
منم در بهترین حالت و خوشبینانه ترین نتیجه ی ممکن: شهید بهشتی!!!
حالت متوسط: دانشگاه فردوسی یا خواجه نصیر!
بدترین حالت: دانشگاه تبریز!

فقط هم روزانه زدم!
( البته نخندینا، میدونم با رتبه من شهید بهشتی اصلا نمیشه ولی یکی از اساتید امیدوارم کرد!)

رتبه م هم ۱۸۰ هوش مصنوعی...
البته نمیدونم حدسهام در چه حدی درستن!
لطفا راهنمایی کنین...
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: نازین , hamid1989 , chaka
ارسال: #۱۹
۱۷ مرداد ۱۳۹۳, ۰۳:۴۳ ب.ظ
(۱۷ مرداد ۱۳۹۳ ۰۳:۳۵ ب.ظ)نازین نوشته شده توسط:  
(17 مرداد ۱۳۹۳ ۰۳:۱۸ ب.ظ)parinaz_st70 نوشته شده توسط:  من همپوشانی های امسال و با پارسال بچه های مانشت مقایسه کردم .
بله ! فکر کنم چندین ساعت داشتم مانشت و زیر و رو میکردم و همه ی ادمایی که از رتبه ی خودم ۳۸۳ بهتر بودن و گرایش من و انتخاب نکردن و شمردم. برای امسال هم بچه هایی که توی تاپیک انتخاب رشته رتبه بهتر از من بودن و مطمئن شدم که گرایش من و نمیرن یا یه دانشگاهی میرن که من انتخاب نکردم و شمردم .

نتیجه ؟
۵۰-۵۰ تقریبن
هر دو سال
یعنی نصف آدمایی که از من بهتر بودن گرایش من و انتخاب نکردن. چون توی گرایش دیگه ای رتبه اشون بهتر شده.....

خب شاید نمونه اماریم افتضاح باشه ! فوقش ۷۰-۸۰ نفر ولی همین باعث شد که امیدوار شم .

بچه ها اینم در نظر بگیرین که فقط خودمونو نبینیم ! ما اینجا تو مانشت و بعد دو سه ساعت از اعلام نتایج بود که فهمیدیم امسال همپوشانی کم تر شده ! ادمایی هستن اون بیرون که نه مانشت میان نه واسه انتخاب رشته مشاوره رفتن . یعنی کاملن تو خمارین . ادم دیدم رتبه سی و خوردی هوش که کاملن مطمئنه شریف قبوله ! به وضوح نمیدونه چه خبره ! اینایی که نمیدونن بد انتخاب رشته میکنن.

من فکر میکنم همپوشانی رو خیلی خیلی غول کردیم واسه خودمون. حداقل بچه هایی که رتبه امون بدتر از ۲۰۰ هست .
این مشکل بچه ها رو بین دانشگاه های تهران جابه جا میکنه . شریف و تبدیل به تهران و تهران و تبدیل به علم و صنعت میکنه . به نظرم تو رتبه های تو رنج رتبه ی من تاثیر وحشتناکی نمیذاره.

خلاصه که تصمیم گرفتم این جوری فکر کنم ... اگه هم حدسم اشتباه شد از لحظه ی اومدن جواب شروع میکنم به گریه زاری براش .....

و خب با این توصیف من بهترین حالت که کاملن شانسی هست با احتمال کمتر از یک درصد: هوش مصنوعی آموزش محور شبانه خواجه نصیر ! اگه خدا بزنه تو سر دو نفر قبل من که نزنن!
و شایدم شبانه صنعتی اصفهان ( اگه طرف پارسالیه اموزش محور نباشه !!!!۴۰۱) مشهد (پارسال۴۰۲)که هنوز فکر نکردم میرم یا نمیرم .....

شما الزهرا شبانه آموزش محور قبولید مطمن باشید.دعاکنید من تبریز شبانه یا یزد روزانه رو بیارم.

منم مطمئنم هر دوشو میارین . نمیدونم کدومو اول تو لیستتون دارینSmile
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: نازین , hamid1989
ارسال: #۲۰
۱۷ مرداد ۱۳۹۳, ۰۳:۴۹ ب.ظ
(۱۷ مرداد ۱۳۹۳ ۰۳:۴۳ ب.ظ)parinaz_st70 نوشته شده توسط:  
(17 مرداد ۱۳۹۳ ۰۳:۳۵ ب.ظ)نازین نوشته شده توسط:  
(17 مرداد ۱۳۹۳ ۰۳:۱۸ ب.ظ)parinaz_st70 نوشته شده توسط:  من همپوشانی های امسال و با پارسال بچه های مانشت مقایسه کردم .

نتیجه ؟
۵۰-۵۰ تقریبن
هر دو سال

منم مطمئنم هر دوشو میارین . نمیدونم کدومو اول تو لیستتون دارینSmile

انشالله هممون به خواسته هامون می رسیم.Heart

رفت
۰
۰
ارسال: #۲۱
۱۷ مرداد ۱۳۹۳, ۰۳:۵۱ ب.ظ
پیش بینی دانشگاه قبولی
(۱۷ مرداد ۱۳۹۳ ۰۳:۴۰ ب.ظ)v-e نوشته شده توسط:  ( البته نخندینا، میدونم با رتبه من شهید بهشتی اصلا نمیشه ولی یکی از اساتید امیدوارم کرد!)
بر جوانان ، نمیدونم آرزو عیب نیست!
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: v-e
ارسال: #۲۲
۱۷ مرداد ۱۳۹۳, ۰۳:۵۴ ب.ظ
(۱۷ مرداد ۱۳۹۳ ۰۳:۴۰ ب.ظ)v-e نوشته شده توسط:  منم در بهترین حالت و خوشبینانه ترین نتیجه ی ممکن: شهید بهشتی!!!

فقط هم روزانه زدم!
( البته نخندینا، میدونم با رتبه من شهید بهشتی اصلا نمیشه ولی یکی از اساتید امیدوارم کرد!)

رتبه م هم ۱۸۰ هوش مصنوعی...
البته نمیدونم حدسهام در چه حدی درستن!
لطفا راهنمایی کنین...

انشالله حالت متوسط به بالا قبول شین که صندلی هارو برای ما تو دانشگاههای پایین باز کنید .انشالله مشهد ،که نائب الزیاره (نمی دونم درست نوشتم یا نه)هم باشید.

رفت
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: hamid1989 , v-e
ارسال: #۲۳
۱۷ مرداد ۱۳۹۳, ۰۴:۰۹ ب.ظ
(۱۷ مرداد ۱۳۹۳ ۰۱:۲۱ ب.ظ)bu-ali-student نوشته شده توسط:  با۱۹۶نرم افزار شبانه زاهدان فک کنم بیارم!!!

شوخی جالبی بود، دوست خودم ۳ سال پیش با ۱۸۰ تربیت مدرس آورد, یکی دیگشون با ۲۱۰ همین حدودا اصفهان آورد؛ بهتون تبریک میگم با افزایش ظرفیتا قطعا دانشگاه خوبی قبولی!

همه چیز روزی درست خواهد شد، امیدت را از دست مده...
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour
ارسال: #۲۴
۱۹ مرداد ۱۳۹۳, ۰۳:۵۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ مرداد ۱۳۹۳ ۰۳:۵۴ ب.ظ، توسط reza6966.)
(۱۷ مرداد ۱۳۹۳ ۰۳:۴۰ ب.ظ)v-e نوشته شده توسط:  منم در بهترین حالت و خوشبینانه ترین نتیجه ی ممکن: شهید بهشتی!!!
خوشبینانه Huh خیلی خوشبین هستید پس

(۱۷ مرداد ۱۳۹۳ ۰۳:۵۴ ب.ظ)نازین نوشته شده توسط:  انشالله حالت متوسط به بالا قبول شین که صندلی هارو برای ما تو دانشگاههای پایین باز کنید
دعا برای ایشون بود یا خودتون Smile
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour , v-e , hamid1989
ارسال: #۲۵
۱۹ مرداد ۱۳۹۳, ۰۶:۵۰ ب.ظ
پیش بینی دانشگاه قبولی
من ۶۲ شبکه ام!!
با این وضعیت اصلا نمیدونم کجا قبول میشم؟؟!! Sad
فقطم تهران زدم!!
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour , hamid1989
ارسال: #۲۶
۱۹ مرداد ۱۳۹۳, ۱۰:۲۶ ب.ظ
(۱۹ مرداد ۱۳۹۳ ۰۶:۵۰ ب.ظ)س.غ نوشته شده توسط:  من ۶۲ شبکه ام!!
با این وضعیت اصلا نمیدونم کجا قبول میشم؟؟!! Sad
فقطم تهران زدم!!

روزانه علم و صنعت میاری رفیق و شبانه امیر کبیر و مدرس شاید

من دلم می خواست علم و صنعت باشم ولی فک کنم برم خواجه نصیر
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: hamid1989 , س.غ
ارسال: #۲۷
۱۹ مرداد ۱۳۹۳, ۱۰:۳۶ ب.ظ
بهترین حالت : شبانه نرم دانشگاه طهران

حالت ۹۹ درصدی الگریتم دانشگاه طهران

بدترین حالت : شبانه الگریتم طهران

سورنا یکی از سرداران بزرگ و نامدار تاریخ ایران در زمان اشکانیان است که سپاه ایران را در نخستین جنگ با رومیان فرماندهی کرد و رومی‌ها را که تا آن زمان در همه جا پیروز بودند، برای اولین بار با شکستی سخت و تاریخی روبرو کرد.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: hamid1989 , computerman
ارسال: #۲۸
۱۹ مرداد ۱۳۹۳, ۱۱:۱۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ مرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۱۶ ب.ظ، توسط unknown!.)
بهترین حالت:روزانه امیرکبیر
متوسط:روزانه شهیدبهشتی
بدترین :روزانه تربیت مدرس
ایشالا همه بهترین حالت.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: نازین , hamid1989

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  جراحی بینی!!! ghasedak ۸ ۵,۱۸۵ ۲۵ تیر ۱۴۰۱ ۱۱:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: sanaabbasi
  قبولی دکتری با ارشد آزاد؟ injaneb ۵۶ ۸۰,۱۷۴ ۰۱ اسفند ۱۴۰۰ ۰۷:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: vejdani
Rainbow مالک اشتر و قبولی در مصاحبه اش و تکلیف انتخاب رشته ما بعد قبولی در مصاحبه مالک اشتر mahditorki ۱۷۲ ۱۵۶,۲۵۶ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۰۲:۴۳ ق.ظ
آخرین ارسال: Farhad namjo
  قبولی های علوم و تحقیقات تهران Hosein_2003 ۴۲ ۵۹,۹۸۲ ۱۱ دى ۱۳۹۸ ۰۶:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Alireza.Moftakharzadeh
  قبولی الگوریتم محاسبات mrazizi ۵ ۴,۷۳۰ ۲۰ شهریور ۱۳۹۸ ۱۰:۱۱ ق.ظ
آخرین ارسال: alem1
  چه گزینه هایی (رشته و گرایش) برای قبولی در ارشد وجود داره ؟ MohsenRezaei ۲ ۲,۸۸۱ ۰۲ مرداد ۱۳۹۸ ۱۱:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  پیش نیاز هایی برای ارشد نرم افزار کامپیوتر mahsaabd ۳ ۲,۵۹۲ ۲۵ تیر ۱۳۹۸ ۰۹:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: fo-eng
  احتمال قبولی با رتبه ۳۴۷ هوش مصنوعی PeymaniMO ۶ ۵,۸۶۷ ۱۸ تیر ۱۳۹۸ ۱۲:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: tenmiles89
Smile چطور امکان قبولی در رشته رایانش امن هست؟ نوشتن ۲ ۴,۰۱۶ ۰۷ تیر ۱۳۹۸ ۱۰:۳۲ ق.ظ
آخرین ارسال: نوشتن
  رتبه لازم برای قبولی داده کاوی امیرکبیر dataloverz ۵ ۴,۴۰۷ ۳۱ خرداد ۱۳۹۸ ۱۲:۳۱ ق.ظ
آخرین ارسال: dataloverz

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close