زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۱۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

منبع تست و درس

ارسال:
۱۴ مهر ۱۳۹۳, ۰۲:۵۳ ق.ظ
منبع تست و درس
سلام به نظر شما کتاب پوران از مقسمی بهتره؟؟؟
مقسمی خیلی کم حجمه!!!!
مقسمیو دارم ولی دنبال منبع بهتریم(ب جز پرات)
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۴ مهر ۱۳۹۳, ۰۹:۳۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ مهر ۱۳۹۳ ۰۹:۴۰ ق.ظ، توسط nlp@2015.)
RE: منبع تست و درس
سلام.پوران ب نظرم پوران بین کتابای تست کاملتر و بهتره مقسمی خیلی کمه و برای جواب دادن همه تستا کافی نیست
ارسال:
۱۵ مهر ۱۳۹۳, ۰۶:۳۸ ب.ظ
(۱۴ مهر ۱۳۹۳ ۰۹:۳۹ ق.ظ)mahnaz.p نوشته شده توسط:  سلام.پوران ب نظرم پوران بین کتابای تست کاملتر و بهتره مقسمی خیلی کمه و برای جواب دادن همه تستا کافی نیست
شما محتوای کتاب پوران رو دیدید؟؟ مثل کامپایلر پوران اگه تستهای تالیفی داشته باشه عالییهAngel
اگه به نظرتون بهترین کتابه اسم نویسندشم بگید لطفا
مرسیBlush
ارسال:
۱۵ مهر ۱۳۹۳, ۰۸:۴۴ ب.ظ
بهترین منبع این درس جزوه دکتر نورله هست خدا براش خوش بخواد من تا جزوه این استاد نخوندم نفهمیدم این درس چی میخواد بگه!
کتاب مقسمی و راهیان کپی هم هستند (۱۰۰%) نمیدونم کدوم اول کتاب نوشتن بعد اون یکی کپی کرده!
ولی هرکدوم دارین اون یکی نخرین!
در کنارش کتاب زبان اصلی پرت هست که ترجمه سالخورده از جعفرنژاد بهتره
بعد از خوندن جزوه دکتر نورله و راهیان (یا مقسمی) یه کتاب دیگه که تست داشته باشه پیدا کنین و تست تمرینی بزنین!
ارسال:
۱۶ مهر ۱۳۹۳, ۰۲:۱۲ ب.ظ
(۱۵ مهر ۱۳۹۳ ۰۸:۴۴ ب.ظ)rtvrtv نوشته شده توسط:  بهترین منبع این درس جزوه دکتر نورله هست خدا براش خوش بخواد من تا جزوه این استاد نخوندم نفهمیدم این درس چی میخواد بگه!
کتاب مقسمی و راهیان کپی هم هستند (۱۰۰%) نمیدونم کدوم اول کتاب نوشتن بعد اون یکی کپی کرده!
بعد از خوندن جزوه دکتر نورله و راهیان (یا مقسمی) یه کتاب دیگه که تست داشته باشه پیدا کنین و تست تمرینی بزنین!
ضمن سلام و تشکر
جزوه دکتر نورالله رو چطور میشه پیدا کرد؟
متاسفانه چون این درس چندسالی تو از کنکورها حذف شد و باز برگشت تستهای زیادی از این درس نتونستم پیدا کنم!!پوران تست تالیفی داره؟
آره خلیلی فر(راهیان) و مقسمی کپی هم هستن که هر دوتاشونو من دارم(متاسفانه Sad )
ارسال:
۱۶ مهر ۱۳۹۳, ۰۳:۴۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ مهر ۱۳۹۳ ۰۳:۴۸ ب.ظ، توسط nlp@2015.)
(۱۵ مهر ۱۳۹۳ ۰۶:۳۸ ب.ظ)ehsansjs نوشته شده توسط:  [quote='mahnaz.p' pid='307017' dateline='1412572182']
بله من دارم پورانو میخونم مقسمی هم داشتم ولی دیدم این کاملتره واسه جواب دادن همه سوالا .تست تالیفی هم زیاد داره.تعریف جزوه دکتر نورالله رو هم زیاد شنیدم ولی گشتم تو نت ک کاملش نبود.نویسنده پوران هم علیرضا خلیلیان
ارسال:
۱۶ مهر ۱۳۹۳, ۰۸:۳۶ ب.ظ
(۱۶ مهر ۱۳۹۳ ۰۲:۱۲ ب.ظ)ehsansjs نوشته شده توسط:  
(15 مهر ۱۳۹۳ ۰۸:۴۴ ب.ظ)rtvrtv نوشته شده توسط:  بهترین منبع این درس جزوه دکتر نورله هست خدا براش خوش بخواد من تا جزوه این استاد نخوندم نفهمیدم این درس چی میخواد بگه!
ضمن سلام و تشکر
متاسفانه چون این درس چندسالی تو از کنکورها حذف شد و باز برگشت تستهای زیادی از این درس نتونستم پیدا کنم!!پوران تست تالیفی داره؟
مقسمی کتابهاش با اساتید دیگه مینویسه مثلن مدارمنطقی با استاد شادکام فک کنم
مهندسی نرم با استاد خلیلی و...
بعد معلوم نیست یهو یه سال میبینی فقط خودش کتاب می نویسه مثلن همین نرم افزار سال بعدش اسم خلیل رو نزده بود!
من که سر از کارشو ن در نمیارم
اقای خلیلی هم قبلن کلاس رایگان راه انداخته بودن یه اقایی به نام فکرکنم اسمش هومن پورتن نمیدونم تو همین مایه بود هرروز میومد مانشت تبلیغ کلاس خلیلی رو میکرد
اخر دست حتی یه جلسه از کلاسم تاپلود نکرد ببینینم چه جوریه!
وضع بدی شده هرکی کتاب می نویسه صد تا دیگه ازش کپی میکنن
میری کتاب بخری میگی سه تا مجموعه میخرم کم نیارم پوران میخری -راهیان -مقسمی میخری میبینی سه تا کپی هم اند!
بعضی کتب نظارتی روش نیست معلوم نیست کی مجوز میده مثال نمیزنم من نمیگم از کی بخرین چی بخرین ولی قبلش از استاد و مولف تحقیق کنین
اخه چه جور ممکنه شخصی که کتاب الفش خوبه بیاد ۱۴ تا کتاب بزنه همش عالی بشن!
کاری ندارم سخنم با کسی نیست ولی ادم چشمش باز کنه بهتره
جزوه نوراله باید تو نت سرچ کنین اگه هنوز باشه
اگه کتاب پارسه نوراله هست حتمن بخرینش اگه نیست بازم بگردین جزوش پیدا کنین حتی از زیر سنگ .شاید تو مانشت هم باشه نمیدونم
ارسال:
۱۷ مهر ۱۳۹۳, ۰۵:۰۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ مهر ۱۳۹۳ ۰۵:۰۴ ب.ظ، توسط ehsansjs.)
(۱۶ مهر ۱۳۹۳ ۰۸:۳۶ ب.ظ)rtvrtv نوشته شده توسط:  
(16 مهر ۱۳۹۳ ۰۲:۱۲ ب.ظ)ehsansjs نوشته شده توسط:  [quote='rtvrtv' pid='307333' dateline='1412698467']
بهترین منبع این درس جزوه دکتر نورله هست خدا براش خوش بخواد من تا جزوه این استاد نخوندم نفهمیدم این درس چی میخواد بگه!
ضمن سلام و تشکر
مقسمی کتابهاش با اساتید دیگه مینویسه مثلن مدارمنطقی با استاد شادکام فک کنم
مهندسی نرم با استاد خلیلی و...
بعد معلوم نیست یهو یه سال میبینی فقط خودش کتاب می نویسه مثلن همین نرم افزار سال بعدش اسم خلیل رو نزده بود!
من که سر از کارشو ن در نمیارم
اقای خلیلی هم قبلن کلاس رایگان راه انداخته بودن یه اقایی به نام فکرکنم اسمش هومن پورتن نمیدونم تو همین مایه بود هرروز میومد مانشت تبلیغ کلاس خلیلی رو میکرد
اخر دست حتی یه جلسه از کلاسم تاپلود نکرد ببینینم چه جوریه!
وضع بدی شده هرکی کتاب می نویسه صد تا دیگه ازش کپی میکنن
میری کتاب بخری میگی سه تا مجموعه میخرم کم نیارم پوران میخری -راهیان -مقسمی میخری میبینی سه تا کپی هم اند!
بعضی کتب نظارتی روش نیست معلوم نیست کی مجوز میده مثال نمیزنم من نمیگم از کی بخرین چی بخرین ولی قبلش از استاد و مولف تحقیق کنین
اخه چه جور ممکنه شخصی که کتاب الفش خوبه بیاد ۱۴ تا کتاب بزنه همش عالی بشن!
کاری ندارم سخنم با کسی نیست ولی ادم چشمش باز کنه بهتره
جزوه نوراله باید تو نت سرچ کنین اگه هنوز باشه
اگه کتاب پارسه نوراله هست حتمن بخرینش اگه نیست بازم بگردین جزوش پیدا کنین حتی از زیر سنگ .شاید تو مانشت هم باشه نمیدونم
[/quote]

با تشکر فراوونBlush

(۱۶ مهر ۱۳۹۳ ۰۳:۴۴ ب.ظ)mahnaz.p نوشته شده توسط:  
(15 مهر ۱۳۹۳ ۰۶:۳۸ ب.ظ)ehsansjs نوشته شده توسط:  [quote='mahnaz.p' pid='307017' dateline='1412572182']
بله من دارم پورانو میخونم مقسمی هم داشتم ولی دیدم این کاملتره واسه جواب دادن همه سوالا .تست تالیفی هم زیاد داره.تعریف جزوه دکتر نورالله رو هم زیاد شنیدم ولی گشتم تو نت ک کاملش نبود.نویسنده پوران هم علیرضا خلیلیان

خیلی ممنونBlush
با اینکه گرونه میخرمش ایشالاAngel

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست معرفی منبع برای دروس پایگاه داده پیشرفته، تجارت و آموزش الکترونیکی ehsannaq3 ۱۲ ۱۳,۱۸۳ ۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۱:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  بهترین منبع برای درس شبکه ارشد msnmkh ۲ ۱,۲۶۷ ۱۲ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: پشتکار
Question بهترین منبع ساختمان داده برای کنکور ارشد marvelous ۱۰ ۱۱,۴۹۶ ۱۵ آذر ۱۴۰۱ ۰۷:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: msnmkh
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۶۰ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  معرفی منبع مناسب برای ارشد گسسته saharitst ۲۱ ۲۴,۸۷۷ ۲۲ دى ۱۴۰۰ ۰۶:۱۱ ب.ظ
آخرین ارسال: YasiAli
  منبع خوب برای معماری hamid_p ۰ ۱,۱۷۶ ۲۴ مهر ۱۴۰۰ ۱۰:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: hamid_p
  منبع مناسب تستی و کنکوری درس شناسای الگو atousayazd ۷ ۷,۱۹۸ ۲۰ بهمن ۱۳۹۹ ۰۳:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: سعید_سخت افزار
  منبع نظریه زبان siamakaf ۱ ۳,۶۴۱ ۱۶ بهمن ۱۳۹۹ ۰۱:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  منبع خوب برای الکترونیک دیجیتال _student_98 ۱ ۲,۱۵۲ ۲۱ دى ۱۳۹۹ ۰۵:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Mehran jam
  منبع جدید هوش، راسل ویرایش سوم sima84 ۰ ۱,۶۲۹ ۱۹ آذر ۱۳۹۹ ۱۱:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close