زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۱۰:۲۸ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

مدیریت فناوری اطلاعات

ارسال: #۴۶
۳۰ شهریور ۱۳۹۰, ۱۰:۱۷ ق.ظ
تئوری مدیریت پارسه
امسال کتاب مدیریت پارسه ۲ جلد شده خب تست هم بهش اضافه شده چون در جلد تکیش تست نداشت اگر هم داشت کم داشت

از کتابفروشی پرسیدند : وضع کسب و کارت چگونه است؟

گفت : بسیار بد ، چون آنهایی که پول دارند اهل مطالعه نیستند و آنهایی هم که سواد دارند پول ندارند !!!
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۴۷
۱۱ مهر ۱۳۹۰, ۰۷:۲۵ ق.ظ
مدیریت فناوری اطلاعات
من که میخوام کتاب رابینز ترجمه دکتر اعرابی رو بخونم
ارسال: #۴۸
۰۴ آبان ۱۳۹۰, ۰۱:۵۸ ق.ظ
Smile  درس وکنکور اصول مدیریت ویژه رشته آی تی مقسمی
سلام به دوستان عزیز من کتابشو گرفتم تا حالا که ازش راضی بودم
بررسی میکنم اگه نکته ای توش دیدم که قابل گفتن بود بهتون میگم دوستای عزیزم
ایشاله همتون موفق باشین

آن سوی دلتنگیها همیشه خدایی هست که داشتنش جبران همه نداشتن هاست...
 سپاس‌گزاری شده توسط: shiva865
ارسال: #۴۹
۰۸ آذر ۱۳۹۰, ۰۲:۵۲ ق.ظ
مدیریت
برای مدیریت یک کتاب به من معرفی کنید که البته توی بازار وجود داشته باشه مثل مدیریت پارسه نباشه ؟
ارسال: #۵۰
۰۸ آذر ۱۳۹۰, ۱۱:۴۰ ق.ظ
مدیریت
مبانی سازمان و مدیریت - دکتر علی رضاییان. رنگ جلدش قرمزه. کتاب قطوریه ولی به نظرم همه‌ی مباحث مدیریت رو پوشش میده

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
ارسال: #۵۱
۰۸ آذر ۱۳۹۰, ۰۱:۰۳ ب.ظ
RE: مدیریت
(۰۸ آذر ۱۳۹۰ ۱۱:۴۰ ق.ظ)nafiseh1366 نوشته شده توسط:  مبانی سازمان و مدیریت - دکتر علی رضاییان. رنگ جلدش قرمزه. کتاب قطوریه ولی به نظرم همه‌ی مباحث مدیریت رو پوشش میده

این کتاب خیلی حجیمه که من با توجه به کارمند بودنم وقت زیادی برای خوندن ندارم . یه کتاب کم حجم تره اگه هستمعرفی کنید .
ارسال: #۵۲
۰۹ آذر ۱۳۹۰, ۰۱:۳۱ ق.ظ
RE: مدیریت
(۰۸ آذر ۱۳۹۰ ۰۱:۰۳ ب.ظ)r_khanom نوشته شده توسط:  [quote='nafiseh1366' pid='56325' dateline='1322550610']
مبانی سازمان و مدیریت - دکتر علی رضاییان. رنگ جلدش قرمزه. کتاب قطوریه ولی به نظرم همه‌ی مباحث مدیریت رو پوشش میده

این کتاب خیلی حجیمه که من با توجه به کارمند بودنم وقت زیادی برای خوندن ندارم . یه کتاب کم حجم تره اگه هستمعرفی کنید .

پارسه خوبه ولی اینجور که فهمیدم اونو نمی خواین بخونین

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
ارسال: #۵۳
۰۹ آذر ۱۳۹۰, ۱۰:۵۱ ب.ظ
کمک در مورد مدیریت پارسه جلد دوم
سلام به همه‌ی عزیزان
من به تازگی مدیریت پارسه جلد یک (۴۵۰) صفحه رو تمام کردم و برای ۵۰ درصد سوم و چهارم باید جلد دوم رو نیز که حدود ۵۰۰ صفحه است رو بخوانم
با توجه به اینکه دوستانی در سالهای پیش بودند که کتاب های کوچکتری در حد ۳۰۰ صفحه خواندن و مدیریت بالا زدن آیا واقعا خواندن جلد دوم پارسه مفیده ؟
در این زمان اتلاف وقت نیست ؟
چطوره جلد یک رو مرور کنم و کتاب مدیریت دیگه ای پیدا کنم و اون رو جای جلد دوم پارسه بخونم ؟
ارسال: #۵۴
۱۶ آذر ۱۳۹۰, ۰۵:۲۹ ب.ظ
RE: کمک در مورد مدیریت پارسه جلد دوم
(۰۹ آذر ۱۳۹۰ ۱۰:۵۱ ب.ظ)Azadeh69 نوشته شده توسط:  سلام به همه‌ی عزیزان
من به تازگی مدیریت پارسه جلد یک (۴۵۰) صفحه رو تمام کردم و برای ۵۰ درصد سوم و چهارم باید جلد دوم رو نیز که حدود ۵۰۰ صفحه است رو بخوانم
با توجه به اینکه دوستانی در سالهای پیش بودند که کتاب های کوچکتری در حد ۳۰۰ صفحه خواندن و مدیریت بالا زدن آیا واقعا خواندن جلد دوم پارسه مفیده ؟
در این زمان اتلاف وقت نیست ؟
چطوره جلد یک رو مرور کنم و کتاب مدیریت دیگه ای پیدا کنم و اون رو جای جلد دوم پارسه بخونم ؟

سلام
من پارسال فقط یه جزوه از پارسه رو خوندم که حدود ۲۰۰ صفحه بود. نمی دونم مال چه سالی بود یه کپی درب و داغون که کتاب دکتر رضاییان رو کاملا پوشش می داد. و تونستم ۶۰ درصد رو بزنم.
به نظرم اگه وقتشو داری هر چی کتاب مدیریت هست رو بخون.
اما مطمئن باش که تا وقتی تست نزنی خوندنت هیچ ارزشی نداره.
موفق باشی
ارسال: #۵۵
۲۱ اسفند ۱۳۹۰, ۰۲:۵۳ ب.ظ
کمک در مورد مدیریت پارسه جلد دوم
سلام
کسی این جزوه هارو نداره برا دانلود بزاره؟
ارسال: #۵۶
۰۸ خرداد ۱۳۹۱, ۰۲:۰۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ خرداد ۱۳۹۱ ۰۲:۰۴ ب.ظ، توسط Victorious.)
RE: مدیریت فناوری اطلاعات
مدیریت جزوه پارسه pdf از لینکی که همین جا قرار داده شده بود ۲۴۲ صفحه است را برداشتم
مبانی مدیریت رابینز ترجمه اعرابی چاپ نهم هم دارم
اینها برای اینکه درصد بالایی مدیرت را زد کافی یا باید پارسه جدید ۲ جلدی مدیریت را بخرم؟
لطفا یکی از دوستانی که کامل می دونه من و راهنمایی کنه
ارسال: #۵۷
۰۹ خرداد ۱۳۹۱, ۱۰:۴۵ ب.ظ
مدیریت فناوری اطلاعات
رفتار سازمانی..۳ یا ۴ تست هر سال از کتاب رابینز میاد...اینو حتما چندین و چند بار بخونید..(کاش یکی بود این حرف و به خودم میگفت)...واسه تئوری مدیریت کتاب زیاد خوندم..اکثرشون یه حرف و میزدن...بین کتاب دکتر رضاییان و پوران پژوهش یکیو انتخاب کنید و بخونید..

Real education must ultimately be limited to men who insist on knowing, the rest is mere sheep-herding
Erza Pound
 سپاس‌گزاری شده توسط: shiva865
ارسال: #۵۸
۰۹ خرداد ۱۳۹۱, ۱۱:۳۶ ب.ظ
مدیریت فناوری اطلاعات
افتضاحه..اصلا کتاب های مدیریت پارسه رو نخونید که اونا اصلا واسه رشته آی تی نوشته نشده..من حتی رفتم خود دکتر طبرسا رو هم پیدا کردم تو پارسه اینو ازش پرسیدم

Real education must ultimately be limited to men who insist on knowing, the rest is mere sheep-herding
Erza Pound
 سپاس‌گزاری شده توسط: Victorious , melika12345
ارسال: #۵۹
۱۰ خرداد ۱۳۹۱, ۱۰:۲۶ ق.ظ
مدیریت فناوری اطلاعات
(۰۹ خرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۴۵ ب.ظ)arixooo نوشته شده توسط:  رفتار سازمانی..۳ یا ۴ تست هر سال از کتاب رابینز میاد...اینو حتما چندین و چند بار بخونید..(کاش یکی بود این حرف و به خودم میگفت)...واسه تئوری مدیریت کتاب زیاد خوندم..اکثرشون یه حرف و میزدن...بین کتاب دکتر رضاییان و پوران پژوهش یکیو انتخاب کنید و بخونید..

دوست عزیز اینجور که من متوجه شدم فکر کنم شما دو کتاب معرفی کردید . یکی رفتار سازمانی و یکی هم تئوری مدیریت . یا اینکه هر دو یک کتاب هستند ؟
و خواهشنا نام نویسنده و نام مترجم را هم بگید تا اشتباه خریداری نکینم . ممنون
ارسال: #۶۰
۱۰ خرداد ۱۳۹۱, ۰۱:۲۰ ب.ظ
مدیریت فناوری اطلاعات
رفتار سازمانی رابینز ترجمه دکتر پارسیان
تئوری مدیریت انتشارات پوران پژوهش(همین یه کتاب تئوری مدیریت رو داره فقط)

Erza Pound
 سپاس‌گزاری شده توسط: Victorious , kerm

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانلود سوالات تخصصی گرایش فناوری اطلاعات آزمون دکتری ۹۱(کد ۲۳۵۸) Lonely Palm ۲ ۵,۸۶۰ ۲۶ دى ۱۴۰۲ ۰۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
Big Grin اطلاعات در مورد دانشگاه تهران (پردیس فارابی) mehRUN ۲ ۴,۳۱۶ ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ ۰۱:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: eng.behnam
  اطلاعات راجع به سیستمهای حضور و غیاب Fingerprint ۱ ۱,۵۵۵ ۰۳ بهمن ۱۴۰۰ ۱۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Fingerprint
  کارشناسی ارشد فناوری اطلاعات ۱۴۰۱ tablighjonoub ۰ ۱,۴۲۷ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۸:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: tablighjonoub
  منابع برای دکترا -مهندسی فناوری اطلاعات sarit ۱ ۳,۳۲۷ ۱۰ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۵۴ ق.ظ
آخرین ارسال: pouya47
  تجارت الکترونیک خواجه نصیر یامدیریت سیستمهای اطلاعاتی تربیت مدرس؟ lotuss ۰ ۱,۵۹۵ ۲۷ تیر ۱۴۰۰ ۰۴:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: lotuss
  استخدام در فنآوری اطلاعات خدمات حوزه علمیه قم oloom-ensani ۱۵ ۸,۶۸۴ ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: oloom-ensani
  فناوری اطلاعات پزشکی چیست ؟ mahan najafi ۹ ۱۷,۶۸۶ ۱۹ آذر ۱۳۹۹ ۱۲:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: bahador567
  مصاحبه دانشگاه اطلاعات و امنیت ملی Happiness.72 ۹۸ ۱۰۸,۳۹۳ ۰۵ آذر ۱۳۹۹ ۰۵:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Ali001100
  مدیریت سیستم چند پردازنده ای متقارن no_ta2000 ۰ ۱,۴۶۲ ۰۹ مهر ۱۳۹۹ ۰۲:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: no_ta2000

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close