زمان کنونی: ۰۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۵۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

درخواست راهنمایی برای ورودی های صنعتی شریف

ارسال:

pouya47 پرسیده:

Wink درخواست راهنمایی برای ورودی های صنعتی شریف

سلام
این تاپیک رو به نمایندگی از قبول شده های امسال ساختم تا از همه ی دانشجوها و فارغ التحصیل های صنعتی شریف کمک بگیریم که توی این مدت باقی مونده و حتی بعد از ثبت نام وشروع سال تحصیلی:

چه موقع باید گرایشمون رو انتخاب کنیم؟
ثبت نام حضوریه؟ به ترتیب حروف الفبا نیست؟
چه کارایی رو بکنیم؟
چه چیزایی رو بخونیم؟
چه اطلاعاتی رو جمع کنیم؟
از کی به فکر پروپوزال باشیم؟
درباره استادها چی رو بفهمیم؟
از کی دنبال استاد راهنما بیوفتیم!

کلاً هر راهنمایی که میدونید به درد تازه وارد ها - مخصوصا اونایی که دوره کارشناسیشون رو توی دانشگاه قوی نگذروندن- میخوره رو زحمت بکشید و به ما برسونید تا با کمک شما بتونیم دوره خوبی رو شروع کنیم.
ممنونیم

با تشکر از ایده آقای reza777gh
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

۱
ارسال:

Behnam‌ پاسخ داده:

در مورد ثبت‌نام عجیبه که به سایت دانشگاه تا حالا مراجعه نکردید:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

موقع ثبت‌نام حضوری احتمالاً یه ۲۰ تومن بابت کارت دانشجویی که کارت غذاتون هم هست بگیرند.

برای خوابگاه هم همون موقع ثبت‌نام درخواست می‌دید ولی فکر کنم انتخاب اعضای اتاق‌ها رو یه تاریخی براش مشخص کنند. پارسال اینطوری بود که علاوه بر پول ترم اول، یه ۱۵۰ هزار تومن هم به عنوان ودیعه می‌گرفتند که موقع فارغ‌التحصیلی گفتند پس می‌دیم، یعنی آخر گدا گشنه بازی رو شما توو این دانشگاه خواهید دید، علی‌الخصوص توو اداره‌ی امور خوابگاه‌ها.

ترم هم امسال از ۲۹ شهریور شروع می‌شه. هر سال کمی زودتر شروع می‌شد که در مورد خوابگاه‌ها مشکل پیش می‌اومد ولی امسال اون مشکل دیگه فکر نکنم پیش بیاد. دروس ارائه شده رو به صورت یکجا و ظرفیت هر درس می‌تونید از edu ببینید (به لینک بالا مراجعه کنید).

ارسال:

Falcon پاسخ داده:

RE: درخواست راهنمایی برای ورودی های صنعتی شریف

(۰۸ شهریور ۱۳۹۳ ۰۲:۱۳ ق.ظ)behnam5670 نوشته شده توسط:  در مورد ثبت‌نام عجیبه که به سایت دانشگاه تا حالا مراجعه نکردید:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

موقع ثبت‌نام حضوری احتمالاً یه ۲۰ تومن بابت کارت دانشجویی که کارت غذاتون هم هست بگیرند.

برای خوابگاه هم همون موقع ثبت‌نام درخواست می‌دید ولی فکر کنم انتخاب اعضای اتاق‌ها رو یه تاریخی براش مشخص کنند. پارسال اینطوری بود که علاوه بر پول ترم اول، یه ۱۵۰ هزار تومن هم به عنوان ودیعه می‌گرفتند که موقع فارغ‌التحصیلی گفتند پس می‌دیم، یعنی آخر گدا گشنه بازی رو شما توو این دانشگاه خواهید دید، علی‌الخصوص توو اداره‌ی امور خوابگاه‌ها.

ترم هم امسال از ۲۹ شهریور شروع می‌شه. هر سال کمی زودتر شروع می‌شد که در مورد خوابگاه‌ها مشکل پیش می‌اومد ولی امسال اون مشکل دیگه فکر نکنم پیش بیاد. دروس ارائه شده رو به صورت یکجا و ظرفیت هر درس می‌تونید از edu ببینید (به لینک بالا مراجعه کنید).

در مورد خوابگاه من تو ثبت نام اینترنتی که چیزی ندیدم، توی ثبت نام حضوری سوال میشه که خوابگاه میخواییم یا نه ؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

ارسال:

Jooybari پاسخ داده:

(۰۸ شهریور ۱۳۹۳ ۰۹:۱۸ ق.ظ)Falcon نوشته شده توسط:  در مورد خوابگاه من تو ثبت نام اینترنتی که چیزی ندیدم، توی ثبت نام حضوری سوال میشه که خوابگاه میخواییم یا نه ؟

موقع ثبت نام حضوری یکی از فرم هایی که باید پر بشه برای خوابگاهه. برای اسکان موقت و ورود به خوابگاه باید از امور خوابگاه ها یه نامه بگیرید.
مسخره بازیش اینه که باید پول خوابگاه رو برید بانک تجارت واریز کنید. بانک هم حدود نیم ساعت تا دانشگاه فاصله داره. ولی فیش رو خوابگاه حدود ۱۰ روز بعد تحویل میگیرن. مسخره بازی و پر کردن فرمش از دانشگاه اصفهان بیشتره ولی وقتی اومدی واقعاً احساس میکنی که اصفهان دانشگاه نبوده.

یه اطلاعیه میزنن که چه رشته هایی باید به کدوم خوابگاه برن. بعد از اطلاعیه باید فرم هم اتاقی رو پر کنید.

ارسال:

Behnam‌ پاسخ داده:

(۰۸ شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۲۸ ب.ظ)Jooybari نوشته شده توسط:  
(08 شهریور ۱۳۹۳ ۰۹:۱۸ ق.ظ)Falcon نوشته شده توسط:  در مورد خوابگاه من تو ثبت نام اینترنتی که چیزی ندیدم، توی ثبت نام حضوری سوال میشه که خوابگاه میخواییم یا نه ؟

موقع ثبت نام حضوری یکی از فرم هایی که باید پر بشه برای خوابگاهه. برای اسکان موقت و ورود به خوابگاه باید از امور خوابگاه ها یه نامه بگیرید.
مسخره بازیش اینه که باید پول خوابگاه رو برید بانک تجارت واریز کنید. بانک هم حدود نیم ساعت تا دانشگاه فاصله داره. ولی فیش رو خوابگاه حدود ۱۰ روز بعد تحویل میگیرن. مسخره بازی و پر کردن فرمش از دانشگاه اصفهان بیشتره ولی وقتی اومدی واقعاً احساس میکنی که اصفهان دانشگاه نبوده.

یه اطلاعیه میزنن که چه رشته هایی باید به کدوم خوابگاه برن. بعد از اطلاعیه باید فرم هم اتاقی رو پر کنید.

بانک تجارت که داخل دانشگاهه و ۱ دقیقه بیشتر از تالارها فاصله نداره. اتفاقاً یادمه پارسال بچه‌ها اونجا واریز کردند، طول ترم که اونجا واریز میکردیم.

(۰۹ شهریور ۱۳۹۳ ۰۷:۵۲ ب.ظ)chahianm نوشته شده توسط:  من خیلی شرمسارم اما یه سوال دیگه
ریزنمرات خواسته شده را ما باید ببریم یا خودشون نامه میزنن از دانشگاه میگیرن؟
آخه دانشگاه مبدا گفته ما دست دانشجو ریزنمره نمیدیم

والا من خودم منظورشون از ریز نمره رو متوجه نشدم. من کارشناسی هم همینجا بودم، یه ریزنمره داشتیم که خیلی غیررسمی هست و هر وقت لازم شد ۵۰۰ تومن میدادیم یه پرینت میکردن میدادن، یه کارنامه‌ی غیررسمی داشتیم که یه هفته طول میکشید و انگلیسی بود و مهر و موم شده و برای اپلای، به نظر میاد این یکی کلاً فرق داره.
ولی فکر کنم نامه می‌زنند می‌خوان، چون پارسال یکی از دوستام از علم و صنعت اومده بود به اونم گفته بودن دست دانشجو نمیدن و همونطوری که شما میگید انجام دادند. به نظرم کسایی که پارسال از دانشگاه‌های دیگه اومدند بهتر می‌تونند جواب بدند.

۰
ارسال:

chahianm پاسخ داده:

سلام موافقم
هرکی جواب بده لطف میکنه

۰
ارسال:

pouya47 پاسخ داده:

کسی نبود؟؟؟
احتمالا باید خودمون بریم تجربه کنیم بیایم برا بقیه بگیم Smile

کسی نبود؟؟؟
احتمالا باید خودمون بریم تجربه کنیم بیایم برا بقیه بگیم Smile

۰
ارسال:

Jooybari پاسخ داده:

سلام. لیست دروس ارائه شده دانشکده رو اینجا قرار دادم. پیشنهاد میکنم از همین الآن به فکر استاد راهنما و موضوعی که قراره روش کار کنید باشید. دیر بجنبید ظرفیت استادا پر میشه و ممکنه مجبور بشید رو موضوعی که علاقه ندارید کار کنید. ثبت نام تا اونجا که یادمه هم اینترنتی بوده و هم حضوری برای ارائه مدارک و بعدش هم انتخاب واحد. چند روز اول احتمالاً مشکل خوابگاه خواهید داشت.

فایل‌(های) پیوست شده
list.zip
اندازه فایل: ۵۰/۸۷ KB

۰
ارسال:

Falcon پاسخ داده:

سلام. از طریق این سامانه هم میتونید لیست واحد ها و ساعت هاشون یکم قشنگ تر و کاربر پسند تر ببینید :

بجای شماره دانشجویی هم یه عدد ۸ رقمی بزنید و برید تو

با تشکر از کاربر codin بابت معرفی

۰
ارسال: #۱۰

chahianm پاسخ داده:

ممنون
میشه بگین ترم اول انتخاب واحد رو چطوری باید انجام بدیم
حضوریه یا اینترنتی

۰
ارسال: #۱۱

Jooybari پاسخ داده:

انتخاب واحد چیز مسخره ایه. باید یه فرم پرینت بگیرید لیست درسایی که قصد گرفتنشون رو دارید در اون وارد کنید و از مدیرگروه امضا بگیرید و یه قسمتش رو به فکر کنم مدیرگروه تحویل بدید.
منتظر پر کردن چند فرم با ورودتون باشید. ثبت نام حضوری در حدود ۱ ساعت طول میکشه. باید چند تا فرم رو تایید و پر کنید. آخرش هم میگن برو یک ساعت دیگه بیا کارت دانشجویی رو بگیر.

ارسال: #۱۲

blackhalo1989 پاسخ داده:

(۰۸ شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ق.ظ)Jooybari نوشته شده توسط:  آخرش هم میگن برو یک ساعت دیگه بیا کارت دانشجویی رو بگیر.
اصل کارت دانشجویی رو یه ساعت بعد میدن یا یه کاغذ میدن؟

۰
ارسال: #۱۳

chahianm پاسخ داده:

مرسی از توضیحات
فقط یه نکته ای
وقتی فرم انتخاب واحد رو تحویل مدیر گروه دادیم لازمه که تو انتخاب واحد اینترنتی هم شرکت کنیم؟
یا خودش کافیه؟

۰
ارسال: #۱۴

pouya47 پاسخ داده:

یه سوال جغرافی
از ترمینال میدان آزادی چه جوری بریم اینجا
تهران خ آزادی- دانشگاه صنعتی شریف- قسمت تالارها
با مترو یا BRT?

ارسال: #۱۵

Behnam‌ پاسخ داده:

(۰۸ شهریور ۱۳۹۳ ۰۳:۱۳ ب.ظ)chahianm نوشته شده توسط:  مرسی از توضیحات
فقط یه نکته ای
وقتی فرم انتخاب واحد رو تحویل مدیر گروه دادیم لازمه که تو انتخاب واحد اینترنتی هم شرکت کنیم؟
یا خودش کافیه؟
فکر نکنم. به هر حال جای نگرانی نداره، موقع ثبت نام یا دادن فرم مشخص میشه.

(۰۹ شهریور ۱۳۹۳ ۰۷:۲۰ ب.ظ)pouya47 نوشته شده توسط:  یه سوال جغرافی
از ترمینال میدان آزادی چه جوری بریم اینجا
تهران خ آزادی- دانشگاه صنعتی شریف- قسمت تالارها
با مترو یا BRT?

یکی از این ۴ راه:
سوار BRT بشید و دو ایستگاه بعد پیاده بشید.
از اونور میدون آزادی (شرق) سوار تاکسی بشید و بگید جلوی دانشگاه پیاده کنه (۶۰۰ تومن).
حدود ۱۰ دقیقه پیاده‌روی کنید.
سوار متروی ایستگاه "میدان آزادی" بشید و دو ایستگاه بعد "دکتر حبیب الله" پیاده بشید (خط ۴)

۰
ارسال: #۱۶

chahianm پاسخ داده:

من خیلی شرمسارم اما یه سوال دیگه
ریزنمرات خواسته شده را ما باید ببریم یا خودشون نامه میزنن از دانشگاه میگیرن؟
آخه دانشگاه مبدا گفته ما دست دانشجو ریزنمره نمیدیم

۰
ارسال: #۱۷

sh.abc پاسخ داده:

Re: RE: درخواست راهنمایی برای ورودی های صنعتی شریف

(۰۸ شهریور ۱۳۹۳ ۰۹:۱۸ ق.ظ)Falcon نوشته شده توسط:  
(08 شهریور ۱۳۹۳ ۰۲:۱۳ ق.ظ)behnam5670 نوشته شده توسط:  در مورد ثبت‌نام عجیبه که به سایت دانشگاه تا حالا مراجعه نکردید:

در مورد خوابگاه من تو ثبت نام اینترنتی که چیزی ندیدم، توی ثبت نام حضوری سوال میشه که خوابگاه میخواییم یا نه ؟

یه نگاه به اینجا بندازید.
به نظر میاد که ثبت نام خوابگاه اینترنتی هست.

۰
ارسال: #۱۸

chahianm پاسخ داده:

ممنون

۰
ارسال: #۱۹

Jooybari پاسخ داده:

سامانه اینترنتی امسال راه افتاده. سال قبل به این شکل نبود.

برای ریز نمرات دانشگاه شریف باید به دانشگاه مبدا یه نامه بزنه. دانشگاه مبدا هم مستقیم جوابش رو میده. فکر کنم از ما تعهد گرفتن که باید تا بهمن ماه ریزنمرات رو تحویل بدیم. دانشگاه مبدا وقتی نمرات رو میفرسته که تمام کارای فارغ التحصیلی رو انجام داده باشید.

اون فرم انتخاب واحد فقط یه لیستیه که باید پر بشه. درسارو یا مدیرگروه براتون میگیره یا خودتون باید از سامانه بگیرید.

ارسال: #۲۰

A V A پاسخ داده:

(۱۰ شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۵۸ ب.ظ)Jooybari نوشته شده توسط:  سامانه اینترنتی امسال راه افتاده. سال قبل به این شکل نبود.

برای ریز نمرات دانشگاه شریف باید به دانشگاه مبدا یه نامه بزنه. دانشگاه مبدا هم مستقیم جوابش رو میده. فکر کنم از ما تعهد گرفتن که باید تا بهمن ماه ریزنمرات رو تحویل بدیم. دانشگاه مبدا وقتی نمرات رو میفرسته که تمام کارای فارغ التحصیلی رو انجام داده باشید.

اون فرم انتخاب واحد فقط یه لیستیه که باید پر بشه. درسارو یا مدیرگروه براتون میگیره یا خودتون باید از سامانه بگیرید.

قضیه ریز نمرات چیه؟ این ابروریزیه کارشناسیو باید همیشه یدک بکشیم؟ تاثیری روو ارشدمون داره حتی اگه دانشگاه خوبی قبول شیم؟ای باباBig Grin

۰
ارسال: #۲۱

Falcon پاسخ داده:

دم در چجوری راهمون میدن ؟ از در نزدیک مترو شریف میخوام بیام، نگن برو از اونور بیا ؟

۰
ارسال: #۲۲

Jooybari پاسخ داده:

فرقی نمیکنه. اولین بار بگو برای ثبت نام میای. همون روز هم کارتت رو میگیری. نگهبانا اذیت نمیکنن.

۰
ارسال: #۲۳

Jooybari پاسخ داده:

تاثیر داره؟ موقع گرفتن استاد راهنما ببینید چجوری تاثیر داره! معمولاً دانشگاه کارشناسی و معدل رو نگاه میکنن.

ارسال: #۲۴

A V A پاسخ داده:

(۱۳ شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۲۸ ق.ظ)Jooybari نوشته شده توسط:  تاثیر داره؟ موقع گرفتن استاد راهنما ببینید چجوری تاثیر داره! معمولاً دانشگاه کارشناسی و معدل رو نگاه میکنن.

اینجور که بوش میاد کلا ارشدو بیخیال شیم یه دور دیگه بریم سراغ کارشناسی
استاد راهنما کی انتخاب میشه؟ یه جا دیدم گفته شد ترم ۱ . چجوری میشه دیده منفیه این نامه ی اعمالو تغییر داد؟

۰
ارسال: #۲۵

Jooybari پاسخ داده:

باید هر چه سریعتر موضوعی که قراره روش کار کنید رو انتخاب کنید و با استادی که قصد دارید باهاش کار کنید اینقدر صحبت کنید تا قبول کنه. اگه دیر بجنبید میبینید انتخاب استادا زیاد شده و شانس ادامه تحصیل در فیلدی که علاقه دارید کم میشه.

ارسال: #۲۶

Behnam‌ پاسخ داده:

اگر می‌خواید از ارشدتون خروجی داشته باشید، باید از همون موقعی که رتبه‌ی کنکور اومد (خرداد) بشینید روی فیلد مورد علاقتون مطالعه کنید، اگر بدونید کدوم دانشگا قبول می‌شید هم که چه بهتر. یکی دو نفر از بچه‌ها رو دیده بودم که از همون تابستون اومده بودند با استادی که قرار بود ارشد باهاش کار کنند شروع کرده بودند.
تا اواسط آذر مهلت تعیین استاد راهنما دارید ولی عملاً باید خیلی زودتر از اینا اوکی کرده باشید. اگه شما بیست سی تا مقاله در زمینه‌ی کاری استاد مربوطه خونده باشید (مخصوصاً مقاله‌های خودش) می‌تونید قانعش کنید که با شما کار کنه (البته اگه رزومه‌تون قوی بود نیازی به این کارها نیست).

ارسال: #۲۷

blackhalo1989 پاسخ داده:

(۱۳ شهریور ۱۳۹۳ ۰۷:۱۸ ب.ظ)behnam5670 نوشته شده توسط:  اگر می‌خواید از ارشدتون خروجی داشته باشید، باید از همون موقعی که رتبه‌ی کنکور اومد (خرداد) بشینید روی فیلد مورد علاقتون مطالعه کنید، اگر بدونید کدوم دانشگا قبول می‌شید هم که چه بهتر. یکی دو نفر از بچه‌ها رو دیده بودم که از همون تابستون اومده بودند با استادی که قرار بود ارشد باهاش کار کنند شروع کرده بودند.
تا اواسط آذر مهلت تعیین استاد راهنما دارید ولی عملاً باید خیلی زودتر از اینا اوکی کرده باشید. اگه شما بیست سی تا مقاله در زمینه‌ی کاری استاد مربوطه خونده باشید (مخصوصاً مقاله‌های خودش) می‌تونید قانعش کنید که با شما کار کنه (البته اگه رزومه‌تون قوی بود نیازی به این کارها نیست).
البته هنوز مساله اول به قوت خودش باقیه: توی هوش از کجا میشه علاقه رو تشخیص داد؟ همه زمینه ها جدید هستن و کسی نمیتونه همه زمینه ها رو عمقی بررسی کنه.

ارسال: #۲۸

Behnam‌ پاسخ داده:

(۱۳ شهریور ۱۳۹۳ ۰۷:۲۵ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(13 شهریور ۱۳۹۳ ۰۷:۱۸ ب.ظ)behnam5670 نوشته شده توسط:  اگر می‌خواید از ارشدتون خروجی داشته باشید، باید از همون موقعی که رتبه‌ی کنکور اومد (خرداد) بشینید روی فیلد مورد علاقتون مطالعه کنید، اگر بدونید کدوم دانشگا قبول می‌شید هم که چه بهتر. یکی دو نفر از بچه‌ها رو دیده بودم که از همون تابستون اومده بودند با استادی که قرار بود ارشد باهاش کار کنند شروع کرده بودند.
البته هنوز مساله اول به قوت خودش باقیه: توی هوش از کجا میشه علاقه رو تشخیص داد؟ همه زمینه ها جدید هستن و کسی نمیتونه همه زمینه ها رو عمقی بررسی کنه.

توو یه وقت خلوت میرین از استاد محترم درخواست می‌کنید که مقالات متعددی در حوزه‌های مختلف براتون معرفی کنه و بخونید ببینید به کدوم حوزه بیشتر علاقه دارید. البته ممکنه قبلاً در وبسایتش گذاشته باشه که اینطوری میگه برو اونا رو بخون. بعد که از یه تاپیکی خوشتون اومد مقاله‌های اولیه‌‌ی (قدیمی) اون تاپیک یا اگه تونستید یه survey راجع به اون موضوع پیدا می‌کنید تا دستتون بیاد چی به چیه و رفته رفته کارهای جدید رو مطالعه می‌کنید. بستگی داره که استادتون چقدر پایه‌ی کار باشه که استادهای جوان‌تر به نظرم پایه‌تر هستند و بیشتر کمکتون می‌کنند.
می‌تونید مقالات خود اون استاد رو مطالعه کنید که هم دستتون بیاد در مورد چی کار می‌کنه و هم اینکه ببینید می‌خواید باهاش کار کنید یا نه، چون اغلب شما خودتون رو با استاد باید وفق بدید نه اون با شما. البته می‌تونید یکی رو هم پیدا کنید و هر موضوعی که شما بخواید رو موافقت کنه و بگه برو کار کن ولی خوب کمکی از دستش بر نمیاد در آینده.

۰
ارسال: #۲۹

chahianm پاسخ داده:

سوال آخر من:
مراسم معارفه کی هست؟
آخه واسه عمرانیهادانشکده شون اطلاعیه زده ولی بقیه نه

۰
ارسال: #۳۰

pouya47 پاسخ داده:

آقا توسایت برا من یه استاد راهنما معرفی کردن
گرایشمم زدن شبکه
بابا من شبکه نمی خوام امنیت می خوام؟؟؟
این استاده از کجا پیداش شد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ارسال: #۳۱

codin پاسخ داده:

(۱۴ شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۲۹ ب.ظ)pouya47 نوشته شده توسط:  آقا توسایت برا من یه استاد راهنما معرفی کردن
گرایشمم زدن شبکه
تا جایی که من اطلاع دارم گرایش ها رو موقع ثبت نام حضوری انتخاب می کنی.چه شبکه یا امنیت یا MIS .مدرکیم که در نهایت میدن توش هیچ اشاره ای به گرایش نمیشه.فکر نمی کنم اینی که برات نوشتن شبکه مهم باشه.استاد راهنما هم تا قبل از انتخاب استاد تز مدیر گروه هست.برای شما دکتر ربیعی باید استاد راهنما شده باشه احتمالا

(۱۴ شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۱۶ ب.ظ)chahianm نوشته شده توسط:  واسه ما نرم ها فعلا مدیر گروه رو معرفی کردن
تاوقتی خودمون انتخاب کنیم
مگه شریف امنیت داره؟
اتفاقا یک آزمایشگاه آپا داره که خیلی فعاله و سه تا از اساتید اونجا فعالیت می کنن.دکتر جلیلی،دکتر امینی،دکتر خرازی.

ارسال: #۳۲

pouya47 پاسخ داده:

(۱۴ شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۴۳ ب.ظ)codin نوشته شده توسط:  
(14 شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۲۹ ب.ظ)pouya47 نوشته شده توسط:  آقا توسایت برا من یه استاد راهنما معرفی کردن
گرایشمم زدن شبکه
تا جایی که من اطلاع دارم گرایش ها رو موقع ثبت نام حضوری انتخاب می کنی.چه شبکه یا امنیت یا MIS .مدرکیم که در نهایت میدن توش هیچ اشاره ای به گرایش نمیشه.فکر نمی کنم اینی که برات نوشتن شبکه مهم باشه.استاد راهنما هم تا قبل از انتخاب استاد تز مدیر گروه هست.برای شما دکتر ربیعی باید استاد راهنما شده باشه احتمالا

(۱۴ شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۱۶ ب.ظ)chahianm نوشته شده توسط:  واسه ما نرم ها فعلا مدیر گروه رو معرفی کردن
مگه شریف امنیت داره؟
اتفاقا یک آزمایشگاه آپا داره که خیلی فعاله و سه تا از اساتید اونجا فعالیت می کنن.دکتر جلیلی،دکتر امینی،دکتر خرازی.

درست فرمودید، دیروز رفتیم گرایش رو پرسیدن حل شد
فعلا هم مدیر گروه استاد راهنماست Angel

۰
ارسال: #۳۳

chahianm پاسخ داده:

واسه ما نرم ها فعلا مدیر گروه رو معرفی کردن
مگه شریف امنیت داره؟

۰
ارسال: #۳۴

chahianm پاسخ داده:

(۱۷ شهریور ۱۳۹۳ ۰۹:۵۲ ق.ظ)pouya47 نوشته شده توسط:  
(14 شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۴۳ ب.ظ)codin نوشته شده توسط:  
(14 شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۲۹ ب.ظ)pouya47 نوشته شده توسط:  آقا توسایت برا من یه استاد راهنما معرفی کردن
گرایشمم زدن شبکه

مگه شریف امنیت داره؟

بچه ها ببخشید کسی میتونه بگه اگه تعداد متقاضیان یه درس به پنج نفر نرسه آیا حذف میشه یا نه؟
ممنون

۰
ارسال: #۳۵

Falcon پاسخ داده:

اون روز ثبت نام ، ۸:۳۰ دقیقه اونجا بودم شمارمون ۳۷۰ بود ! خوش بینانه حساب کنی ۲۷۰ نفر قبل ما نوبت گرفته بودن !!! اینم از انتخاب واحد، در کمتر از ۳۰ ثانیه کلاس ۲۰ نفری پر شد Big Grin نه خداییش شریف حقتونه Big Grin

۰
ارسال: #۳۶

blackhalo1989 پاسخ داده:

مشکلی نیست. یا تو ثبت نام رندم خوب به آدم میرسه یا تو حذف و اضافه.

ارسال: #۳۷

Behnam‌ پاسخ داده:

(۲۴ شهریور ۱۳۹۳ ۰۹:۱۲ ق.ظ)chahianm نوشته شده توسط:  
(17 شهریور ۱۳۹۳ ۰۹:۵۲ ق.ظ)pouya47 نوشته شده توسط:  
گرایشمم زدن شبکه

مگه شریف امنیت داره؟

بچه ها ببخشید کسی میتونه بگه اگه تعداد متقاضیان یه درس به پنج نفر نرسه آیا حذف میشه یا نه؟
ممنون

بله حذف می‌شه

(۲۴ شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۱۲ ق.ظ)Falcon نوشته شده توسط:  اون روز ثبت نام ، ۸:۳۰ دقیقه اونجا بودم شمارمون ۳۷۰ بود ! خوش بینانه حساب کنی ۲۷۰ نفر قبل ما نوبت گرفته بودن !!! اینم از انتخاب واحد، در کمتر از ۳۰ ثانیه کلاس ۲۰ نفری پر شد Big Grin نه خداییش شریف حقتونه Big Grin
من رندم ساعت ۸ بود، ۷ رفتم edu دیدم test و fault چار پنج نفر بیشتر ظرفیت ندران! هیچ وقت اینطوری نمی‌شد و فوقش دو سه نفر بودن که ترم ۳ این درسا رو بردارن. البته فکر کنم ظرفیت fault رو زیاد کنند چون عملا ۶ نفر تونستن بردارن درحالی که این درس رو همه باید پاس کنند و از اونجایی که به پایان نامهٔ خیلی‌ها مرتبطه نمی‌شه نگاه دارن ترم ۳. معماری هم که ارائه نشده!!

(۲۴ شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۱۹ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  مشکلی نیست. یا تو ثبت نام رندم خوب به آدم میرسه یا تو حذف و اضافه.

چرا اتفاقا مشکل هست. الان شما وقتی‌ رند ۱ هستین برا ۱۸ تا ظرفیت خالی‌ تلاش می‌کنید ولی‌ تو ترمیم فوقش ۴ نفر اون درس رو حذف کنند. تازه اونم اول ترمیم حذف نمیکنند و باید برید لیست ذخیره و ...

۰
ارسال: #۳۸

Falcon پاسخ داده:

آقا معماری پیشرفته ارائه نشده بعد ریز پیشرفته ارائه شده ؟ این چه مدلشه ؟ کلا مثل اینکه دوس ندارن کسی دو ترمه درساش تموم شه Big Grin

این قضیه روند رو هم یکی کلیر کنه برا ما ببینیم چه ریختیه دقیقا Big Grin

۰
ارسال: #۳۹

codin پاسخ داده:

خدایی بی برنامگی هم حدی داره.اسم گرایش هوش گویا عوض شده یا همچین چیزی بعد یادشون رفته ایین نامه گرایش جدید رو وارد کنن ساعت پنج دقیقه به نه فهمیدم وارد کردن ولی همه چی پر بود .اینم رند هشت من که این طوری حروم شد :| دو تا درس رزرو سومیم با استادی که نمیخواستم :))

Sent from my HUAWEI Y300-0100 using Tapatalk

۰
ارسال: #۴۰

chahianm پاسخ داده:

(۲۴ شهریور ۱۳۹۳ ۰۴:۴۸ ب.ظ)behnam5670 نوشته شده توسط:  
(24 شهریور ۱۳۹۳ ۰۹:۱۲ ق.ظ)chahianm نوشته شده توسط:  
(17 شهریور ۱۳۹۳ ۰۹:۵۲ ق.ظ)pouya47 نوشته شده توسط:  
گرایشمم زدن شبکه

مگه شریف امنیت داره؟

ممنون

بله حذف می‌شه

(۲۴ شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۱۲ ق.ظ)Falcon نوشته شده توسط:  اون روز ثبت نام ، ۸:۳۰ دقیقه اونجا بودم شمارمون ۳۷۰ بود ! خوش بینانه حساب کنی ۲۷۰ نفر قبل ما نوبت گرفته بودن !!! اینم از انتخاب واحد، در کمتر از ۳۰ ثانیه کلاس ۲۰ نفری پر شد Big Grin نه خداییش شریف حقتونه Big Grin
من رندم ساعت ۸ بود، ۷ رفتم edu دیدم test و fault چار پنج نفر بیشتر ظرفیت ندران! هیچ وقت اینطوری نمی‌شد و فوقش دو سه نفر بودن که ترم ۳ این درسا رو بردارن. البته فکر کنم ظرفیت fault رو زیاد کنند چون عملا ۶ نفر تونستن بردارن درحالی که این درس رو همه باید پاس کنند و از اونجایی که به پایان نامهٔ خیلی‌ها مرتبطه نمی‌شه نگاه دارن ترم ۳. معماری هم که ارائه نشده!!

(۲۴ شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۱۹ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  مشکلی نیست. یا تو ثبت نام رندم خوب به آدم میرسه یا تو حذف و اضافه.

چرا اتفاقا مشکل هست. الان شما وقتی‌ رند ۱ هستین برا ۱۸ تا ظرفیت خالی‌ تلاش می‌کنید ولی‌ تو ترمیم فوقش ۴ نفر اون درس رو حذف کنند. تازه اونم اول ترمیم حذف نمیکنند و باید برید لیست ذخیره و ...
آخه من الان سه تا درس گرفتم از دروس الگوریتم
یکیش یازده تا متقاضی داره یکیش ۶ تا یکیشم ۵ تا
چی میشه الان؟؟

۰
ارسال: #۴۱

blackhalo1989 پاسخ داده:

من به طور تجربی میدونم در نهایت از انتخاب واحد کاملا راضی یا نسبتا راضی خواهید بود. این درسی که ۱۱ تا متقاضی داره رو برید با مدیرگروه صحبت کنید یا ظرفیتشو زیاد کنه یا یه گروه دیگه درست کنه.

۰
ارسال: #۴۲

mahmoudi_2020 پاسخ داده:

دوستان سلام . وقت همگی بخیر
بچه های شبکه اگه هستن اینجا! چه درسهایی رو انتخاب کردن ؟
و اینکه این قضیه اس ام اس خوابگاه چی شد ؟؟؟ به کسی اس ام اس زدن آیا ؟؟!!!

۰
ارسال: #۴۳

chahianm پاسخ داده:

بله امروز به من پیام دادن

ارسال: #۴۴

mahmoudi_2020 پاسخ داده:

(۲۶ شهریور ۱۳۹۳ ۰۲:۵۲ ب.ظ)chahianm نوشته شده توسط:  بله امروز به من پیام دادن

منم اس دادن Smile خوابگاه شادمان !
نمیدونم الان ما باید حتما شنبه بریم اونجا یا نه ؟؟!!!
واحد و اتاق رو خودشون مشخص کردن آیا ؟؟!!!
دیر بریم مشکلی پیش میاد مگه ؟؟!!!
زنگ میزنم جواب نمیدن !

۰
ارسال: #۴۵

Behnam‌ پاسخ داده:

آقا تو این sms‌ای که زدن چی‌ گفتن دقیقا؟

آهان ok

۰
ارسال: #۴۶

Falcon پاسخ داده:

برای من که هنوز sms ی نیومده. زنگ زدم با این خانومه هم صحبت کردم، گفت میاد نگران نباشید، گفتم کی دیگه، گفت فردا sms میاد. خوابگاهم هم یا شادمان هستید یا وزوایی.

من ۹ صبح کلاس دارم، بهش میگم کی بهم خابگاه میدین، مگه ساعت ۶ عصر به بعد ! میگم من صب کلاس دارم، میگه کلاساتو برو بعد بیا بگیر ! میگم با چمدون برم سر کلاس؟!؟! میگه بزار نماز خونه! اصلا جواب آماده داشت تو جیبش!!

چه کنیم ما شنبه صبح با چمدونا ؟

۰
ارسال: #۴۷

codin پاسخ داده:

امیدوارم منظورشون از نمازخونه مسجد دانشگاه نباشه.دل دریایی میخواد چیزی رو اونجا رها کنی بری (متاسفانه)

Sent from my HUAWEI Y300-0100 using Tapatalk

۰
ارسال: #۴۸

Behnam‌ پاسخ داده:

اگه از ترمینال میاید بدید خود شرکت مسافربری توو انبارش تا شب نگه داره. یه دو سه تومن میگیرن. قبلش از شرکت بپرسید که انبار داره یا نه و اینکه مقصد نهایی آزادی باشه نه آرژانتین، چون اونطوری باید برین از اونجا بیارین

۰
ارسال: #۴۹

chahianm پاسخ داده:

یعنی من که شنبه کلاس ندارم یکشنبه بیام دیگه؟
حتما باید شنبه باشه؟؟

۰
ارسال: #۵۰

MSZ پاسخ داده:

احتمالا هفته اول رو تو نمازخونه و مسجد هستید ... خوابگاه ایشالا از هفته دوم!
در مورد ما که این طور بود ... البته ما ۲ هفته تو نمازخونه و مسجد بودیم!
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر

۰
ارسال: #۵۱

Falcon پاسخ داده:

من زنگ زدم گفتم آغا این اس ام اس چی شد!! گفت شما اگه اس ام اس نیومده باید بری وزوایی، میخوام ببینم از میدون آزادی تا خوابگاهو میشه یکم پیاده روی کرد یا حتما باید ماشین گرفت؟

کسی میتونه مکان خوابگاه وزوایی رو ، روی نقشه نشون بده؟

۰
ارسال: #۵۲

mahsa-frj پاسخ داده:

سلام دوستان. اگر امکانش هست دوستان نرم افزار شریف یک سری توضیحات در رابطه با اساتید و دروسی که بهتر است ترم اول برداشته شود بفرمایید. از کجا میشه فهمید که بهتره در حوزه نرم افزار کار کنیم یا سیستمی؟ منظورم اینه که ترم اول به این جمع بندی میرسیم یا باید از اساتید کمک بخوایم که راه نماییمون کنن؟ ممنون میشم راه نمایی بفرمایید.

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست معرفی کتاب استعداد تحصیلی خوب برای دکتری Eng_Sara ۱۱ ۱۹,۶۲۰ دیروز ۱۲:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  درخواست معرفی منبع برای دروس پایگاه داده پیشرفته، تجارت و آموزش الکترونیکی ehsannaq3 ۱۲ ۱۳,۱۳۱ ۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۱:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۸,۶۴۸ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  درخواست کتاب یا جزوه برای ارشد و دکتری هوش مصنوعی H.Mohammadi ۱ ۱,۳۶۲ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  راهنمایی در مورد تعریف محیط عملیاتی داروخانه برای آز پایگاه داده ngmsshd ۲ ۷,۵۷۷ ۰۴ اردیبهشت ۱۴۰۲ ۰۵:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Eris_mw
  اسلاید های معماری کامپیوتر استاد گودرزی-شریف payam7 ۱۱ ۱۴,۴۰۵ ۱۳ اسفند ۱۴۰۱ ۰۱:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: ۰۹۱۵۳۸۴۲۸۱۴
  درخواست راهنمایی جهت اتمام پایان نامه Maryam-X ۰ ۰ ۰۶ شهریور ۱۴۰۱ ۰۸:۵۸ ق.ظ
آخرین ارسال: Maryam-X
  درخواست راهنمایی Maryam-X ۰ ۰ ۰۱ شهریور ۱۴۰۱ ۰۴:۱۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Maryam-X
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۷,۰۳۷ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
Rainbow درخواست موضوع پروژه برای درس شیوه ارائه Eternal ۳۲ ۵۰,۰۳۴ ۱۳ اسفند ۱۴۰۰ ۰۹:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Haniyeh2022

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close