زمان کنونی: ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۳۲ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

چرا اگر ارشد غیر انتفاعی بخونم ، قبولی دکتری سخت یا غیر ممکن میشه؟!

ارسال: #۴۶
۰۵ شهریور ۱۳۹۳, ۰۳:۵۲ ب.ظ
RE: چرا اگر ارشد غیر انتفاعی بخونم ، قبولی دکتری سخت یا غیر ممکن میشه؟!
(۰۵ شهریور ۱۳۹۳ ۰۳:۰۲ ب.ظ)نازین نوشته شده توسط:  دوستان بشینید بخونید چیزی نمونده بخدا قسم اگر جای شما بودم دوباره می خوندم .الان تنها آرزوم اینه که کاش شبانه قبول میشدم وثبت نام نمی کردم .بشینین بخونین تا بهمن بعدش تا نتایج زبان تقویت کنید....زندگی میدان مسابقه نیست وکسایی که یک سال زودتر میرن دانشگاه هیچ گلی به سرشون نمی زنند.

هم کنکور نامرده هم سنمون داره میره بالاHuh
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mohammad.K , hnarghani , tabassomesayna , saeeed69 , maryam.raz , سجاد۶۷
ارسال: #۴۷
۰۵ شهریور ۱۳۹۳, ۰۵:۱۶ ب.ظ
(۰۵ شهریور ۱۳۹۳ ۰۳:۵۲ ب.ظ)Good! نوشته شده توسط:  
(05 شهریور ۱۳۹۳ ۰۳:۰۲ ب.ظ)نازین نوشته شده توسط:  دوستان بشینید بخونید چیزی نمونده بخدا قسم اگر جای شما بودم دوباره می خوندم .الان تنها آرزوم اینه که کاش شبانه قبول میشدم وثبت نام نمی کردم .بشینین بخونین تا بهمن بعدش تا نتایج زبان تقویت کنید....زندگی میدان مسابقه نیست وکسایی که یک سال زودتر میرن دانشگاه هیچ گلی به سرشون نمی زنند.

هم کنکور نامرده هم سنمون داره میره بالاHuh
اوهوم...

آرامشه ماقبل طوفانم...
ارسال: #۴۸
۰۵ شهریور ۱۳۹۳, ۰۶:۲۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ شهریور ۱۳۹۳ ۰۶:۲۴ ب.ظ، توسط codin.)
(۰۴ شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۳۷ ب.ظ)نازین نوشته شده توسط:  
(04 شهریور ۱۳۹۳ ۰۵:۰۷ ب.ظ)saeeed69 نوشته شده توسط:  

یعنی شما میگید نرم و دوباره کنکور بدم؟

اگر هدف دکتری خوندنه باید یه دانشگاه خیلی خوب قبول شید وگرنه فکر نمیکنم روزانه قبول شدن هر جایی به یک سال موندن بیارزه .
به نظر من تو این جامعه مهمتر از درس کار گرفتنه (نظر شخصیمه) البته برای خانوما اوضاع کمی متفاوته
اگه هدفت حتما دکتری خوندن تو یه دانشگاه خوبه یه سال دیگه بمون که بری یه دانشگاه خیلی خوب وگرنه عمرتو هدر نده [من یک سال پشت کنکور کارشناسی بودم و یک سال واسه ارشد و میدونم عمرو هدر دادن یعنی چه Sad ]
در ضمن با مدرک غیرانتفاعی دکتری گرفتن تو غیر انتفاعی یا آزاد نباید خیلی سخت باشه هر چند که دولتی یه رزومه ی توپ می خواد
راستی غیرانتفاعی مانع کنکور دادن نمیشه شما میتونید سال دیگه هم شرکت کنید و ان شا ا... جای بهتر قبول شید Smile
[/quot

بنظرشما مدرک غیرانتفاعی با سراسری یکیه؟

هم کلاسی من آمریکا می خونه .همین که فهمید من کجا (روزانه ام)قبول شدم فاتحه آیندمو خوند.حالا مال من روزانه است.یعنی می گه خارجی ها فقط شریف رو قبول دارن دانشگاههای ایران هم که تهران هارو .بشین دوباره بخون لطفا پشت کنکوری سخته اما به اینکه به جای خوب قبول بشین می ارزه.من اگه شبانه بودم دوباره میموندم.چون هم اطلاعاتم کافیه و هم پارسال همه درسارو خوندم .نیاز به مرور و تمرین بیشتر دارم.
[/quote]
سلام.ببینین دوست شما داره بر حسب تجربیات خودش میگه من هم ادمای زیادی رو دیدم از دانشگاه شهرای دیگه مثل اصفهان هم جاهای عالی پذیرش گرفتن برای پذیرش اونچیزی که مهم معدل شما و مخصوصا بار علی مقاله هایی که دادین هست.برای اونوری که چه فرقی می کنه شما کجا خوندین؟اونا پول میدن که شما براشون مقاله با کیفیت تولید کنید وقتی میبینن از پس این کار بر میاین میگیرنتون
اسم دانشگاه بیشتر برای بچه های لیسانس مطرح میشه وقتی یه دانشجو از شریف و یه دانشجو از یه جای دیگه درخواست میده و هیچ کدوم سابقه ریسرچ ندارن طبیعتا
 سپاس‌گزاری شده توسط: Good! , Mohammad.K , sahar_rostami2 , سجاد۶۷
ارسال: #۴۹
۰۶ شهریور ۱۳۹۳, ۱۱:۰۸ ق.ظ
دوستان من یه چیزیو درست متوجه نشدم!
یه بارم پرسیدم ولی جواب درست حسابی نگرفتم!
الان اگه ما ثبت نام کنیم بعد توی تکمیل ظرفیت جای بهتر قبول شیم امکان تغییر دانشگاه هست؟ ینی میشه دانشگاه قبلی انصراف داد و دانشگاه جدید ثبت نام کرد؟

Sent from my SM-N900 using Tapatalk

به قول یکی از دوستان مانشتی:

انقدر شکست میخورم تا راه پیروزی را یاد بگیرم
ارسال: #۵۰
۰۶ شهریور ۱۳۹۳, ۱۲:۰۲ ب.ظ
(۰۶ شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۰۸ ق.ظ)Mohammad.K نوشته شده توسط:  دوستان من یه چیزیو درست متوجه نشدم!
الان اگه ما ثبت نام کنیم بعد توی تکمیل ظرفیت جای بهتر قبول شیم امکان تغییر دانشگاه هست؟ ینی میشه دانشگاه قبلی انصراف داد و دانشگاه جدید ثبت نام کرد؟

ثبت نامتون لغو میشه و باید برید دانشگاه جدید!

آرامشه ماقبل طوفانم...
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mohammad.K
ارسال: #۵۱
۰۶ شهریور ۱۳۹۳, ۱۲:۰۴ ب.ظ
Re: RE: چرا اگر ارشد غیر انتفاعی بخونم ، قبولی دکتری سخت یا غیر ممکن میشه؟!
(۰۶ شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۰۲ ب.ظ)sahar_rostami2 نوشته شده توسط:  
(06 شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۰۸ ق.ظ)Mohammad.K نوشته شده توسط:  دوستان من یه چیزیو درست متوجه نشدم!

۱۰۰% مطمئنید دیگه؟

ارسال: #۵۲
۰۶ شهریور ۱۳۹۳, ۱۲:۳۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۳۸ ب.ظ، توسط nice day.)
وای سوال منم دقیقا همینه! تر خدا یکی هم منو راهنمایی کنه! ببینید من ۴ سال از لیسانسم گذشته(یعنی سنم داره میره بالا!) متاهل هستم و حتما باید اصفهان قبول بشم و رشته آی تی رو فقط دانشگاه اصفهان داره تو اصفهان، الان غیرانتفاعی اصفهان قبول شدم! بنظرتون با این تفاسیر ارزش داره یک سال دیگه بخونم تا دانشگاه اصفهان قبول بشم؟چه برای دکترا و چه کار کردن به مشکل بر میخورم؟گرایشم در غیرانتفاعی هم شبکه هستش.خیلی ممنون میشم اگه راهنمایی کنید با تجه به اینکه شاغل نیستم الان و شرایط یک سال دیگه خوندن را دارم ولی متاهلم شاید یه کمی هم وقتم مثل بقیه آزاد نباشه
 سپاس‌گزاری شده توسط: sahar_rostami2
ارسال: #۵۳
۰۶ شهریور ۱۳۹۳, ۱۲:۴۶ ب.ظ
(۰۶ شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۰۴ ب.ظ)Mohammad.K نوشته شده توسط:  
(06 شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۰۲ ب.ظ)sahar_rostami2 نوشته شده توسط:  
(06 شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۰۸ ق.ظ)Mohammad.K نوشته شده توسط:  دوستان من یه چیزیو درست متوجه نشدم!

۱۰۰% مطمئنید دیگه؟

ببینید این سوالاییه که من ار سنجش پرسیدم:

کنکور | سوالم اینه که اگر دانشجوی مقطع ارشد دانشگاه غیر انتفاعی باشیم میتونیم کنکور ارشد شرکت کنیم...
تاریخ ارسال جواب ۱۳۹۳/۰۶/۰۵-۱۳:۶
پاسخ با سلام شرکت دانشجویان دوره کارشناسی ارشد و دوره دکتری ممنوع می باشد و این داوطلبان حق ثبت نام و شرکت در آزمون را ندارند. با تشکر

تکمیل ظرفیت | اگر در دانشگاهی که قبول شدیم ثبت نام کنیم و تکمیل ظرفیت جای دیگری قبول شویم شرایط ثبت...
تاریخ ارسال جواب ۱۳۹۳/۰۶/۰۴-۱۲:۴۶
پاسخ با سلام باسلام در صورت قبولی در تکمیل ظرفیت قبولی قبلی لغو می شود با تشکر

سنجش جواب داده لغو میشود!

آرامشه ماقبل طوفانم...
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mohammad.K , pouran
ارسال: #۵۴
۰۶ شهریور ۱۳۹۳, ۱۲:۴۸ ب.ظ
Re: RE: چرا اگر ارشد غیر انتفاعی بخونم ، قبولی دکتری سخت یا غیر ممکن میشه؟!
(۰۶ شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۴۶ ب.ظ)sahar_rostami2 نوشته شده توسط:  
(06 شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۰۴ ب.ظ)Mohammad.K نوشته شده توسط:  
(06 شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۰۲ ب.ظ)sahar_rostami2 نوشته شده توسط:  

۱۰۰% مطمئنید دیگه؟

ببینید این سوالاییه که من ار سنجش پرسیدم:

کنکور | سوالم اینه که اگر دانشجوی مقطع ارشد دانشگاه غیر انتفاعی باشیم میتونیم کنکور ارشد شرکت کنیم...
تاریخ ارسال جواب ۱۳۹۳/۰۶/۰۵-۱۳:۶
پاسخ با سلام شرکت دانشجویان دوره کارشناسی ارشد و دوره دکتری ممنوع می باشد و این داوطلبان حق ثبت نام و شرکت در آزمون را ندارند. با تشکر

تکمیل ظرفیت | اگر در دانشگاهی که قبول شدیم ثبت نام کنیم و تکمیل ظرفیت جای دیگری قبول شویم شرایط ثبت...
تاریخ ارسال جواب ۱۳۹۳/۰۶/۰۴-۱۲:۴۶
پاسخ با سلام باسلام در صورت قبولی در تکمیل ظرفیت قبولی قبلی لغو می شود با تشکر

سنجش جواب داده لغو میشود!

ممنونم.خیالم راحت شد

سپاس‌گزاری شده توسط: sahar_rostami2
ارسال: #۵۵
۰۶ شهریور ۱۳۹۳, ۱۲:۴۹ ب.ظ
(۰۶ شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۳۶ ب.ظ)nice day نوشته شده توسط:  وای سوال منم دقیقا همینه! تر خدا یکی هم منو راهنمایی کنه! ببینید من ۴ سال از لیسانسم گذشته(یعنی سنم داره میره بالا!) متاهل هستم و حتما باید اصفهان قبول بشم و رشته آی تی رو فقط دانشگاه اصفهان داره تو اصفهان، الان غیرانتفاعی اصفهان قبول شدم! بنظرتون با این تفاسیر ارزش داره یک سال دیگه بخونم تا دانشگاه اصفهان قبول بشم؟چه برای دکترا و چه کار کردن به مشکل بر میخورم؟گرایشم در غیرانتفاعی هم شبکه هستش.خیلی ممنون میشم اگه راهنمایی کنید با تجه به اینکه شاغل نیستم الان و شرایط یک سال دیگه خوندن را دارم ولی متاهلم شاید یه کمی هم وقتم مثل بقیه آزاد نباشه

آقا تر خدا جواب منم بدین گناه دارمSad
ارسال: #۵۶
۰۶ شهریور ۱۳۹۳, ۱۲:۵۵ ب.ظ
چرا اگر ارشد غیر انتفاعی بخونم ، قبولی دکتری سخت یا غیر ممکن میشه؟!
ببیند ازمون دکترا مثل لیسانس نیست که براساس رتبه شمارو ارزیابی کنند کل تعداد شرکت کنندش برای ایتی مثلا حدود ۱۳۰۰ نفر هست و شما اگر رتبه فوق العاده ای بیارید تازه به شما وقت مصاحبه می دن و انجاست که تاز کار اصلی شما شروع میشه یعنی در واقع رتبه باعث میشه با شما مصاحبه کنند زمانی که با شما مصاحبه می کنند دانشگاه ارشدتون مهم هست ولی چیزی که از همه مهتره رزومه شما و مقالاتی که دادین هست که مسلما هر چه دانشگاهتون بهتر باشه اسایتد بهتری دارن که شما رو برای مقاله دادن و یه پایان نامه درست و حسابی راهنمایی کنند پس اگر دانشگاهی میرید استاد خوب نداشته باشه دادن یک مقاله خوب خیلی سخت و درنتیجه رزومتون به اندازه کافی قوی نیست که بتونین برای دکترا یک دانشگاه خوب برید پس حتما در رابطه دانشگاهی که میرید و اساتیدش به خوبی تحقیق کنید
 سپاس‌گزاری شده توسط: Good! , neda_Network
ارسال: #۵۷
۰۶ شهریور ۱۳۹۳, ۱۲:۵۸ ب.ظ
(۰۶ شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۵۵ ب.ظ)friends نوشته شده توسط:  ببیند ازمون دکترا مثل لیسانس نیست که براساس رتبه شمارو ارزیابی کنند کل تعداد شرکت کنندش برای ایتی مثلا حدود ۱۳۰۰ نفر هست و شما اگر رتبه فوق العاده ای بیارید تازه به شما وقت مصاحبه می دن و انجاست که تاز کار اصلی شما شروع میشه یعنی در واقع رتبه باعث میشه با شما مصاحبه کنند زمانی که با شما مصاحبه می کنند دانشگاه ارشدتون مهم هست ولی چیزی که از همه مهتره رزومه شما و مقالاتی که دادین هست که مسلما هر چه دانشگاهتون بهتر باشه اسایتد بهتری دارن که شما رو برای مقاله دادن و یه پایان نامه درست و حسابی راهنمایی کنند پس اگر دانشگاهی میرید استاد خوب نداشته باشه دادن یک مقاله خوب خیلی سخت و درنتیجه رزومتون به اندازه کافی قوی نیست که بتونین برای دکترا یک دانشگاه خوب برید پس حتما در رابطه دانشگاهی که میرید و اساتیدش به خوبی تحقیق کنید

مثلا ممکنه غیر انتفاعی باشه اما اساتیدش خوب باشن؟

آرامشه ماقبل طوفانم...
ارسال: #۵۸
۰۶ شهریور ۱۳۹۳, ۱۲:۵۹ ب.ظ
من همین الان با دکتر سید جوادی تماس گرفتم .خودم غیر انتفاعی اصفهان اوردم
گفت خوبه همینو برو.
گفتم برای دکتری رد نمیکنن تو مصاحبه؟
گفت نه چرا رد کنن وقتی ببین بلدی جواب سوالاشونو بدی.اگه چند تا مقاله ی خوبم داشته باشی ردت نمیکنن
 سپاس‌گزاری شده توسط: sahar_rostami2 , Good!
ارسال: #۵۹
۰۶ شهریور ۱۳۹۳, ۰۱:۲۷ ب.ظ
(۰۶ شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۵۹ ب.ظ)n268 نوشته شده توسط:  من همین الان با دکتر سید جوادی تماس گرفتم .خودم غیر انتفاعی اصفهان اوردم
گفت خوبه همینو برو.
گفتم برای دکتری رد نمیکنن تو مصاحبه؟
گفت نه چرا رد کنن وقتی ببین بلدی جواب سوالاشونو بدی.اگه چند تا مقاله ی خوبم داشته باشی ردت نمیکنن

بازم دو دلمون کردین که! Smile

آرامشه ماقبل طوفانم...
 سپاس‌گزاری شده توسط: n268
ارسال: #۶۰
۰۶ شهریور ۱۳۹۳, ۰۱:۳۰ ب.ظ
(۰۶ شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۲۷ ب.ظ)sahar_rostami2 نوشته شده توسط:  بازم دو دلمون کردین که! Smile

بخدا خودمم دو دل شدم.تازه تصمیم گرفته بودم بخونم برای سال دیگه که دوباره تردید پیدا کردم
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour , sahar_rostami2

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۹۴۴ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  درخواست کتاب یا جزوه برای ارشد و دکتری هوش مصنوعی H.Mohammadi ۱ ۱,۴۰۳ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  قبولی دکتری با ارشد آزاد؟ injaneb ۵۶ ۸۰,۷۶۵ ۰۱ اسفند ۱۴۰۰ ۰۷:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: vejdani
Sad میشه اگه میدونین کمک کنین? . مقالههه Negarrr.n ۰ ۱,۱۰۲ ۲۴ بهمن ۱۴۰۰ ۰۸:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Negarrr.n
  زبان چی و چه جوری بخونم؟ maedehgh3 ۱۷ ۱۶,۵۸۸ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۶:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  ایده تز دکتری در مصاحبه دکتری wskf ۱ ۳,۴۴۵ ۲۹ خرداد ۱۳۹۹ ۰۸:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
  چرا یادگیری برنامه نویسی ؟ elecomco ۰ ۲,۳۱۱ ۰۲ خرداد ۱۳۹۹ ۰۲:۵۷ ب.ظ
آخرین ارسال: elecomco
  چرا اعتقادات مذهبی کمرنگ شده؟ m_sardaari ۱۶ ۱۵,۰۴۷ ۰۳ بهمن ۱۳۹۸ ۰۱:۱۲ ق.ظ
آخرین ارسال: saad
  کارشناسی ارشد و دکتری کامپیوتر نشر پردازش pardazeshpub ۱ ۲,۵۷۰ ۰۲ بهمن ۱۳۹۸ ۰۴:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hisanat
Rainbow مالک اشتر و قبولی در مصاحبه اش و تکلیف انتخاب رشته ما بعد قبولی در مصاحبه مالک اشتر mahditorki ۱۷۲ ۱۵۷,۷۰۰ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۰۲:۴۳ ق.ظ
آخرین ارسال: Farhad namjo

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close