زمان کنونی: ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۰۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

شروع ثبت نام دانشگاه خواجه نصیر و یک نکته جالب !!!!

ارسال: #۱۲۱
۱۸ شهریور ۱۳۹۳, ۰۱:۲۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۲۹ ب.ظ، توسط Asemaneabi.)
RE: شروع ثبت نام دانشگاه خواجه نصیر و یک نکته جالب !!!!
(۱۸ شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۲۴ ب.ظ)sherlock holmes نوشته شده توسط:  من هم این درس هارو برداشتم و متاسفانه روش تحقیق پر شده بود نتونستم بردارم..!!!!

تجارت الکترونیکی

برنامه ریزی استراتژیک
امنیت تجارت الکترونیک

اینایی که برداشتین.. پیشنیاز نداره؟؟؟

خاک برسرا نمیفهمن که بابا باید یه چارت آموزشی بدن دست دانشجو.. اونجا پیشنیاز و همنیاز ها رو نوشته باشه... والا به قرآن من دانشگاه آزاد بودم.. خدااا شاهده منظم تر بود.... قشنگ میدونستیم هر ترم چی برداریم... هی بگید دانشگاه دولتی...

۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۲۲
۱۸ شهریور ۱۳۹۳, ۰۱:۵۲ ب.ظ
من که دیدم نداشت.. چون رشته ای تی هم خوندم همه درس های پیش نیاز کارشناسی ها گذروندم..
مدیریت زنجیره عرضه رو هم برداشتم حالا تو حذف و اضافه ببینم یا این یا امنیت حذف کنم...

(۱۸ شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۲۸ ب.ظ)Asemaneabi نوشته شده توسط:  
(18 شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۲۴ ب.ظ)sherlock holmes نوشته شده توسط:  من هم این درس هارو برداشتم و متاسفانه روش تحقیق پر شده بود نتونستم بردارم..!!!!

تجارت الکترونیکی

برنامه ریزی استراتژیک
امنیت تجارت الکترونیک

اینایی که برداشتین.. پیشنیاز نداره؟؟؟

خاک برسرا نمیفهمن که بابا باید یه چارت آموزشی بدن دست دانشجو.. اونجا پیشنیاز و همنیاز ها رو نوشته باشه... والا به قرآن من دانشگاه آزاد بودم.. خدااا شاهده منظم تر بود.... قشنگ میدونستیم هر ترم چی برداریم... هی بگید دانشگاه دولتی...
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۲۳
۱۸ شهریور ۱۳۹۳, ۰۲:۲۹ ب.ظ
خواجه نصیره اینجا رفیق
پیام نورم ازین بهتره مدیریتش و سیستمش
۰
۰
ارسال: #۱۲۴
۱۸ شهریور ۱۳۹۳, ۰۳:۱۰ ب.ظ
دوستان.. من هم هرچی میگردم الان... فرم تعهد ضامن وام رو نمیتونم پیدا کنم...

۰
۰
ارسال: #۱۲۵
۱۹ شهریور ۱۳۹۳, ۱۱:۰۰ ق.ظ
Exclamation RE: شروع ثبت نام دانشگاه خواجه نصیر و یک نکته جالب !!!!
بـــــــــــچه هــــــا

کسی نرفت دانشکده ببینه قضیه انتخاب واحدمون چیه؟! ثبت موقت چیه؟! چ جوری ثبت موقت کنیم؟! کی باید بریم پیش استاد راهنما؟! بالاخره جبرانی میدن بهمون یا نه؟
از کی باید بریم کلاس و...

HuhHuhHuh

من روزهــــای سختـــی رو داشتــم
امـــــا به آیــــنـــــده امیــــــــدوارم...
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: frr
ارسال: #۱۲۶
۱۹ شهریور ۱۳۹۳, ۱۱:۳۷ ق.ظ
من امروز رفتم دانشکده صنایع و مکانیک... با طرز برخوردی که با من داشتند فرقی بین خودم و گوسفند احساس نکردم

اینه طرز برخورد با دانشجوی کارشناسی ارشد... دانشجوی دکترا هم بشیم قد ..... برامون احترام قائل نیستن...

میپرسم شرایط وام چجوریه.... میگه برو بیرون از صبح انقدر توضیح دادم خسته شدم... به درک که خسته شدی... من چه گناهی کردم؟؟؟

هان؟؟؟ تو وظیفته... داری حقوق میگیری.. اگه هزااااار نفر هم بیان بایییید جواب بدی.... بعد بگید چرا دانشجوها میرن از این مملکت

بمونم که اینطوری رفتار بشه باهام؟؟؟؟ خاااااک برسرتون با این دانشگاهاتون....

۱
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: frr , AlBaTeh
ارسال: #۱۲۷
۱۹ شهریور ۱۳۹۳, ۱۱:۳۸ ق.ظ
سلام. من امروز رفتم دانشکده عمران خوابگاه و گرفتم تو تهران پارس. الانم اومدم نشستم تو دانشکده صنایع هیشکی از گروه آی تی نیس که بگه انت واحدو چیکار کن.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: AlBaTeh
ارسال: #۱۲۸
۱۹ شهریور ۱۳۹۳, ۱۱:۴۱ ق.ظ
این برنامه مال دانشکده مکانیکه که بغلمونه... ببینید چه منظمه... ما آدم نیستیم؟؟؟؟

فایل‌(های) پیوست شده
arshadintro.pdf
اندازه فایل: ۳۹/۶۶ KB

۰
۱
ارسال: #۱۲۹
۱۹ شهریور ۱۳۹۳, ۰۲:۰۶ ب.ظ
(۱۹ شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۳۷ ق.ظ)Asemaneabi نوشته شده توسط:  من امروز رفتم دانشکده صنایع و مکانیک... با طرز برخوردی که با من داشتند فرقی بین خودم و گوسفند احساس نکردم

اینه طرز برخورد با دانشجوی کارشناسی ارشد... دانشجوی دکترا هم بشیم قد ..... برامون احترام قائل نیستن...

میپرسم شرایط وام چجوریه.... میگه برو بیرون از صبح انقدر توضیح دادم خسته شدم... به درک که خسته شدی... من چه گناهی کردم؟؟؟

هان؟؟؟ تو وظیفته... داری حقوق میگیری.. اگه هزااااار نفر هم بیان بایییید جواب بدی.... بعد بگید چرا دانشجوها میرن از این مملکت

بمونم که اینطوری رفتار بشه باهام؟؟؟؟ خاااااک برسرتون با این دانشگاهاتون....

خاک بر سر شون واقعا Smile
از یه طرف میگن ۲۲ ام بیایین خوابگاه بگیرین از یه طرف این آقای ahad میگه رفتم دانشکده عمران خوابگاه گرفتم
ازشون متنفرم Huh
۰
۰
ارسال: #۱۳۰
۱۹ شهریور ۱۳۹۳, ۰۳:۳۲ ب.ظ
آقا نزنید این حرفا رو
دانشگاه به این خوبی! همه چیش رو حساب کتاب
کارکنانش به این خوش اخلاقی
اینقدر با برنامه و حساب و کتاب
خوابگاهش هم که فراروووون
دیگه چی میخواین؟؟ خوشی زده زیر دلتون
-----------------------------------------------
توجه => تمام افعال به کار برده شده برره ای هست
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: frr
ارسال: #۱۳۱
۱۹ شهریور ۱۳۹۳, ۰۳:۴۷ ب.ظ
آقا این همه بد گفتین از خواجه! ولی من میخام برا اولین بار تو تاپیک تعریف. الان رفتم اتاقم و دیدم. واقعا فوق العاده بود. با چند تا خوابگاهی که من تا حالا دیدم. خیلی فرقق داشت. حالا شاید شما خوابگاه بهتر از اینم دیدین و فردا بیاین باز بد بگید !
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mohammad-A
ارسال: #۱۳۲
۱۹ شهریور ۱۳۹۳, ۰۴:۳۷ ب.ظ
(۱۹ شهریور ۱۳۹۳ ۰۲:۰۶ ب.ظ)freetayyeb نوشته شده توسط:  از یه طرف میگن ۲۲ ام بیایین خوابگاه بگیرین از یه طرف این آقای ahad میگه رفتم دانشکده عمران خوابگاه گرفتم

گفته بودن بیست و دوم، اما من شنیدم دیروز دو نفر خوابگاه گرفتن، امروز یکی از آشناهامو فرستادم، دید که واسه خوابگاه ثبت نام میکنن. البته به من که شبانه بودم جواب رد دادن.
۰
۰
ارسال: #۱۳۳
۱۹ شهریور ۱۳۹۳, ۰۴:۵۱ ب.ظ
دوستان یه پیشنهاد:
اگه کسی توانایی و فرصتش رو داره یه گروه ایجاد کنه تا هرکدوم از بچه ها اگه خبری بهشون رسید، از طریق گروه بقیه رو هم مطلع کنن. مثل اطلاعیه های آموزشی و ... تغییر برنامه کلاسها و ... . با شروع ترم، نیاز به گروه بیشتر احساس میشه.

البته بعد اعلام نتایج یک گروه ساخته شده بود که نمیدونم به کجا رسید.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mohammad-A
ارسال: #۱۳۴
۱۹ شهریور ۱۳۹۳, ۰۵:۱۱ ب.ظ
دوستان دیگه تاپیک جدید ایجاد ننید .. همین جا کافیه.. اینطوری پراکنده میشیم از هم...

من تهرانی هستم و الا اگر دنبال خوابگاه رفته بودم میگفتم بهتون... توروقرآن اگه کسی دنبال وام رفت بگه چی بهش جواب دادن... تورو خدا...

۰
۰
ارسال: #۱۳۵
۱۹ شهریور ۱۳۹۳, ۰۵:۲۴ ب.ظ
(۱۹ شهریور ۱۳۹۳ ۰۵:۱۱ ب.ظ)Asemaneabi نوشته شده توسط:  من تهرانی هستم و الا اگر دنبال خوابگاه رفته بودم میگفتم بهتون... توروقرآن اگه کسی دنبال وام رفت بگه چی بهش جواب دادن... تورو خدا...

فرم سند تعهد محضری رو براتون پیدا کردم:
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

پرینت اونی که واسه من توی سیستم گلستان بود رو با این فایل مقایسه کردم، متنش همینه.

در ادامه توی «
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
» نوشته:

نقل قول: دانشجویان عزیز می توانند با مراجعه به اموردانشجویی دانشکده مربوطه خود در آغاز هر نیمسال تحصیلی درخواست خود را با تکمیل فرم درخواست وام و سند تعهد محضری ارائه نمایند.
ضمناً قابل ذکر است که وام شهریه در زمان بازپرداخت با ۴ درصد کارمزد محاسبه می گردد چه به صورت نقدی و یا تقسیطی پرداخت شود.

فک کنم برای شهریه تا بعد حذف و اضافه وقت داریم. چقدر استرس دارین شما! خدا بزرگه ...
۱
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کمک برای شروع برنامه نویسی seyed ehsn ۲۱ ۱۴,۳۹۴ ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ ۰۵:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: maryamjafari63
Smile حضور خود را با صلوات بر محمد و آل محمد به ثبت برسانید soheila-zd ۴۱۲ ۸۸,۹۵۳ ۲۳ مرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۱۱ ق.ظ
آخرین ارسال: salam az ma
  شروع به تدریس reyhaneh ۴ ۳,۳۴۴ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
Video دانلود رایگان نکته و تست شبکه های کامپیوتری Farzamm ۱۱ ۱۷,۹۰۳ ۰۷ بهمن ۱۴۰۰ ۰۱:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: M.rahimi20
  تجارت الکترونیک خواجه نصیر یامدیریت سیستمهای اطلاعاتی تربیت مدرس؟ lotuss ۰ ۱,۶۵۰ ۲۷ تیر ۱۴۰۰ ۰۴:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: lotuss
  پیشنهاد نام برای سلسه گفتگوها با افراد مختلف Doctorwho ۰ ۱,۴۵۲ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  درخواست فیلم نکته تست نظریه دکتر کارگهی juyaye danesh ۰ ۱,۸۴۳ ۲۵ تیر ۱۳۹۹ ۰۱:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: juyaye danesh
Video دانلود رایگان نکته و تست احتمال و آمار مهندسی Farzamm ۰ ۳,۶۴۸ ۱۸ خرداد ۱۳۹۹ ۰۱:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Farzamm
  انتخاب فیلم یا کتاب نکته و تست sima84 ۴ ۳,۷۷۸ ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۸:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  چگونگی پرداخت هزینه ثبت نام تیزهوشان ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۱,۸۸۷ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close