زمان کنونی: ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۴۲ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کتاب ها و آزمون های کدام موسسه برای دکتری نرم افزار بهتره؟

ارسال: #۱۶
۱۳ شهریور ۱۳۹۳, ۱۱:۰۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۰۲ ب.ظ، توسط mmm.shz.)
RE: کتاب ها و آزمون های کدام موسسه برای دکتری نرم افزار بهتره؟
(۱۳ شهریور ۱۳۹۳ ۰۷:۰۶ ب.ظ)mahsa_mb نوشته شده توسط:  ماشاالله تعداد بچه ها زیاده!Exclamation
میترسم رو یه دور باطل افتاده باشیم . تعداد شرکت کننده های نرم افزار پارسال برای دکتری ۲۵۰۰!!! نفر بوده . یعنی ۲۵۰۰ فوق لیسانس نرم افزار در ایران هست که ممکنه بیشتر هم باشن! این تعداد تو کنکور دکتری شرکت کردن . بقیه شاید سر کارن و ... بیخیال دکترا هستن! و بازم جالبه بدونید این تعداد تو رشته های دیگه مثلا زیست گروه بیوتکنولوژی ۱۰۲ نفر بوده!!! دوست من بدون این که یه صفحه هم برا دکترا بخونه رتبش ۶ شد و یکی از دانشگاه های تهران رو آورد!

واقعا....!!
حرف دل منو هم گفتین.....!!
تازه رتبه خوب آوردن و دعوت به مصاحبه شدن اولشه، اصلش مصاحبه هست.....
خدا آخر و عاقبت همه مون رو ختم به خیر کنه....
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour
ارسال: #۱۷
۱۴ شهریور ۱۳۹۳, ۱۲:۲۷ ق.ظ
(۱۳ شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۳۶ ب.ظ)mrf نوشته شده توسط:  
(13 شهریور ۱۳۹۳ ۰۵:۵۳ ب.ظ)mahsa_mb نوشته شده توسط:  من امروز به موسسه ماهان شعبه تهران زنگ زدم و پرسیدم آیا کتاب های تخصصی برای ما دارن یا نه. جوابشون این بود که غیر زبان و استعداد کتابی ندارن و در دست چاپ هم نیست!!!!
پس چطور گفته بودین که کتاب های تخصصی ما رو دارن؟

اینجاست که من گفتم چیزهایی میدونم و شماها نمی دونید من بواسطه نفوذهایی که در ماهان و پوران و پارسه دارم و شما ندارید عرض کردم حالا شما تا آخر شهریور صبر کنید و ببینید کتاب داره یا نداره.... همین تاپیک کمتر از دوهفته دیگر HeartHeartHeart

(۱۳ شهریور ۱۳۹۳ ۰۶:۵۴ ب.ظ)z-d نوشته شده توسط:  
(12 شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۱۷ ق.ظ)mrf نوشته شده توسط:  سلام

ماهان ثبت نام دکتری نرم افزار شروع کرده

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

پوران پژوهش چندتا کتاب جالب واسه دکتری چاپ کرده که از ظاهر اسامی برمیاد دارن همه رشته ها رو چاپ می کنن از سایت کپی کردم واستون

آزمون‌های جامع دکتری حسابداری ۹۱، ۹۲ و ۹۳ هژبر، ۱۳۹۳.‬
آزمون‌های جامع دکتری شیمی تجزیه ۹۱، ۹۲ و ۹۳ مقیمی ۱۳۹۳.‬
آزمونهای جامع دکتری هوش مصنوعی فرشچی ‫۱۳۹۳

پارسه هنوز ثبت نام آژمون نداره
کتابهای تک درس و مجموعه سوالات دکتری نرم افزار آزاد و سراسری زیر هم پیشنهاد میشه بچه ها خواندن و قبول شدند(جهت دسترسی عناوین کتابهای را توی اینترنت سرچ کنید)
۱-درس و کنکور سیستم عامل پیشرفته
۲-درس و کنکور پایگاه داده پیشرفته
۳-مهندسی نرم افزار پیشرفته
۴-هزار تست با پاسخ تشریحی پایگاه داده پیشرفته
۵-نکته و تست الگوریتم موازی

این کتاب ها با توصیه منفی من روبرو شد، یکی بررسی کرد اعلام کنه تا مشخص شه Heart

(۱۳ شهریور ۱۳۹۳ ۰۶:۱۶ ب.ظ)shayesteb نوشته شده توسط:  
(13 شهریور ۱۳۹۳ ۰۲:۰۵ ب.ظ)mrf نوشته شده توسط:  
(13 شهریور ۱۳۹۳ ۰۲:۰۰ ب.ظ)mahsa_mb نوشته شده توسط:  
(13 شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۵۰ ب.ظ)mrf نوشته شده توسط:  بله
۱- پارسه یکی از دوستان رفته بود جزوه ای از سوالات سالهای قبل کتاب ندارند
۲-ماهان کتاب هم می دهند هم آزمون اما گفت تا یک ماه آینده حاضر میشه
۳- پوران نداره
۴- سنجش تکمیلی و اسما فقط جزوه دارند
۵- مدرسان کلا بیخیال اگه سکه هم داد نری Heart
به نظرتون سنجش بهتره یا ماهان؟

نظره من نظره منه الزامی نداره صحیح باشه / اما توصیم ماهانه فعلا تا الان امروز این ساعت / اگر وضعیت تغییر کرد سریع اصلاح می کنم خدای نکرده کسی بخاطر اظهار نظر من ضرر نکنه. Heart

سلام دوست عزیز میشه دلایل شما را واسه اینکه میگین موسسه ماهان بهتر هست بدونم؟

من افرادی رو میشناسم که جذب ماهان شدند / پارسه رو دوستای خود من پاسخنامه و اینهاش رو تهیه می کنند و سوالات آزمون هاشو / ارشد هستند همگی / مدرسان به لیسانس هم میرسه / من نگفتم ماهان بهتره گفتم خبرهایی موثق رسیده که حاکی از افراد نزدیک به آزمون در طراحی های ماهان هست / قیمت ها همه چیز و مشخص می کنه / ماهان و پوران و پارسه و پردازش خبرهای موثقش با من Smile فعلا ماهان برا آزمون و پوران واسه کتاب . باقیش بعد که اومد... Heart مجددا به اون ماهان شعبه تهران بزنگید بپرسید بگید شما خبر ندارید Smile

بله من اون پست رو دیدم در مورد کتابایی که میگین با توصیه منفی من روبرو شدن......
ولی دلیلش رو نگفتین که چرا خوب نیستن.....

ببخشید جسارت به کسی نشه، ولی آدم واقعا اینجا سردرگم میشه، نمیدونه کی داره راست میگه، کی داره تبلیغ میکنه......
لطفا اگه کسی چیزی در مورد موسسه ها و یا کتاب ها میدونه(چه خوبی و چه بدی)، روشن و واضح بگه که ابهامی پیش نیاد و همه بتونن بهتر و مطمئن تر تصمیم بگیرن.....
ممنون.
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour , shayesteb
ارسال: #۱۸
۱۴ شهریور ۱۳۹۳, ۰۲:۰۰ ق.ظ
ماهان تو شهر ما همیشه کارش اینجوریه که اوایل مهر پیداش میشه ثبت نام می کنه یه مشت آزمون بی کیفیت می گیره بعد از کنکور ارشد هم کلا جمع می کنه میره دیگه پیداش نمیشه تا مهر سال بعدش! بچه هاش هم همه تو شوک می مونن که ازمون ارشدشون چه ربطی به کنکور ازمایشی هاشون داشت!...
امیدوارم با صحبت های الانم کسی رو ناراحت نکنم و نرنجونم یعنی اصلا هدفم این نیست، حرفم چیز دیگست
اصلا و ابدا به هیچ موسسه ای اعتماد نکنید ...برادرانه میگم خدمتتون
دنبال چی هستین آخه! شماها که ارشدهاتون رو گرفتین جاهای خوب هم گرفتین، این موسسه ها چه شق القمری می تونن بکنن؟
آیا مثلا منابع زبان پارسه و ماهان و مدرسان و چه و چه بدرد کنکور ارشد خورد که حالا بدرد کنکور دکتری بخوره؟
چه تزی می تونن بدن واسه استعداد؟ غیر از اینکه بگردن چندتا سوال ازمون GMAT بریزن تو کتاباشون به خورد خلق الله بدن؟
اگر مشکلتون سوال های سال های پیشه خوب بیاین بشینیم دور هم حلشون کنیم(همه مون کارشناس ارشدیم دیگه!) چرا منتظریم این موسسه ها برامون یه جزوه یا کتاب چاپ کنن حلش کنن برامون؟ بعدش هم یه چیز آشغالی بشه ...
آقای فرید فیضی یکی از کاربران مانشت بنده خدا چندین مجموعه سوال رو حل کرده خوب بیاین روش بحث کنیم اگر توش مشکلی داریم منتظر پوران و اکسین و ... هستیم که نسخه بدن بهمون بریم باهاش دکتر شیم؟
من تا حالا تو مانشت با این لحن پست نداده بودم ولی خواهش می کنم دوستان قید این موسسات رو بزنید، همه شون از دم برای جیب داوطلبا کیسه دوختن! بازار جدید پیدا کردن
من مطمئنم باز از فردا صدتا تاپیک دیگه توسط صدتا کاربر دیگه باز میشه که برای دکتری کتاب های کدام موسسه؟ دانلود ویس کلاس های دکتری استاد فلانی ...!
چقدر تهی و پوچه اون موفقیت تو کنکور دکتری ای که مسیر موفقیتش بخواد از این موسسات بگذره...
جای مدیران پیشین مانشت آقا فرداد و خانم انرژی مثبت به شدت احساس میشه....
تا وقتی که بودن این تالار اینقدر بهم ریخته نبود

The best defense against logic is ignorance
 سپاس‌گزاری شده توسط: mmm.shz , npour , sarehkar
ارسال: #۱۹
۱۴ شهریور ۱۳۹۳, ۱۰:۰۸ ق.ظ
(۱۴ شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۰۲ ق.ظ)mrf نوشته شده توسط:  
(14 شهریور ۱۳۹۳ ۰۲:۰۰ ق.ظ)Lonely Palm نوشته شده توسط:  ماهان تو شهر ما همیشه کارش اینجوریه که اوایل مهر پیداش میشه ثبت نام می کنه یه مشت آزمون بی کیفیت می گیره بعد از کنکور ارشد هم کلا جمع می کنه میره دیگه پیداش نمیشه تا مهر سال بعدش! بچه هاش هم همه تو شوک می مونن که ازمون ارشدشون چه ربطی به کنکور ازمایشی هاشون داشت!...
امیدوارم با صحبت های الانم کسی رو ناراحت نکنم و نرنجونم یعنی اصلا هدفم این نیست، حرفم چیز دیگست
دنبال چی هستین آخه! شماها که ارشدهاتون رو گرفتین جاهای خوب هم گرفتین، این موسسه ها چه شق القمری می تونن بکنن؟
آیا مثلا منابع زبان پارسه و ماهان و مدرسان و چه و چه بدرد کنکور ارشد خورد که حالا بدرد کنکور دکتری بخوره؟
چه تزی می تونن بدن واسه استعداد؟ غیر از اینکه بگردن چندتا سوال ازمون GMAT بریزن تو کتاباشون به خورد خلق الله بدن؟
اگر مشکلتون سوال های سال های پیشه خوب بیاین بشینیم دور هم حلشون کنیم(همه مون کارشناس ارشدیم دیگه!) چرا منتظریم این موسسه ها برامون یه جزوه یا کتاب چاپ کنن حلش کنن برامون؟ بعدش هم یه چیز آشغالی بشه ...
آقای فرید فیضی یکی از کاربران مانشت بنده خدا چندین مجموعه سوال رو حل کرده خوب بیاین روش بحث کنیم اگر توش مشکلی داریم منتظر پوران و اکسین و ... هستیم که نسخه بدن بهمون بریم باهاش دکتر شیم؟
من تا حالا تو مانشت با این لحن پست نداده بودم ولی خواهش می کنم دوستان قید این موسسات رو بزنید، همه شون از دم برای جیب داوطلبا کیسه دوختن! بازار جدید پیدا کردن
من مطمئنم باز از فردا صدتا تاپیک دیگه توسط صدتا کاربر دیگه باز میشه که برای دکتری کتاب های کدام موسسه؟ دانلود ویس کلاس های دکتری استاد فلانی ...!
چقدر تهی و پوچه اون موفقیت تو کنکور دکتری ای که مسیر موفقیتش بخواد از این موسسات بگذره...

کاملا موافقم / اما آزمون آزمایشی لازم و کلاس بیخود است. قبلا در چند تاپیک بالاتر اعلام شد HeartHeart
من اینجوری فکر نمیکنم. اولا که پایان نامه برای من زیاد وقتی نمیذاره . بعدشم من خودمو میشناسم تا اجبار و برنامه ریزی نباشه کاری رو انجام نمیدمBig Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour
ارسال: #۲۰
۱۴ شهریور ۱۳۹۳, ۱۱:۴۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۴۰ ق.ظ، توسط mahsa_mb.)
(۱۴ شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۲۹ ق.ظ)mrf نوشته شده توسط:  
(14 شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۰۸ ق.ظ)mahsa_mb نوشته شده توسط:  
(14 شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۰۲ ق.ظ)mrf نوشته شده توسط:  
(14 شهریور ۱۳۹۳ ۰۲:۰۰ ق.ظ)Lonely Palm نوشته شده توسط:  ماهان تو شهر ما همیشه کارش اینجوریه که اوایل مهر پیداش میشه ثبت نام می کنه یه مشت آزمون بی کیفیت می گیره بعد از کنکور ارشد هم کلا جمع می کنه میره دیگه پیداش نمیشه تا مهر سال بعدش! بچه هاش هم همه تو شوک می مونن که ازمون ارشدشون چه ربطی به کنکور ازمایشی هاشون داشت!...

کاملا موافقم / اما آزمون آزمایشی لازم و کلاس بیخود است. قبلا در چند تاپیک بالاتر اعلام شد HeartHeart
من اینجوری فکر نمیکنم. اولا که پایان نامه برای من زیاد وقتی نمیذاره . بعدشم من خودمو میشناسم تا اجبار و برنامه ریزی نباشه کاری رو انجام نمیدمBig Grin

ببین کلا این بنده خدا داستان سرایی کرده یکم / اینهمه غیرانتفاعی و پیام نور و آدمهایی که ظلم بهشون شده و استاد خوب نداشتند مجبورند برند کلاس چاره ای نیست اما من کلا توصیه نمینمایم
به نظر من هم آزمون خوبه ولی کلاس رفتن لازم نیست.
 سپاس‌گزاری شده توسط: ppositiveenergy
ارسال: #۲۱
۲۳ شهریور ۱۳۹۳, ۰۴:۱۳ ب.ظ
ببخشید من شنیدم پارسه فاصله بین عید قربان تا غدیر ۳۰% تخفیف میده.....!!
کسی آمار سالهای قبل رو نداره که بفهمیم این خبر چقدر میتونه حقیقت داشته باشه....!!
البته درسته که پارسه سال اوله آزمون آزمایشی دکتری برگزار میکنه، منظور منم از کنکور سالهای قبل کنکور آزمایشی ارشده....!!
ارسال: #۲۲
۱۴ مهر ۱۳۹۳, ۰۷:۴۶ ب.ظ
سلام دوستان عزیز /
امروز زنگ زدم پارسه برای آزمون های ِ آزمایشی / گفتند ۴ مرحله آزمون بِ همراه ۴ کتاب عمومی (زبان عمومی، زبان تخصصی،استعداد و حل تشریحی کنکورهای سه سال گذشته) ۲۹۰ تومان برای عموم و ۲۳۰ تومان برای کسانی ک ِ در دوره های قبلی آزمون های پارسه (مثلا آزمون های آزمایشی دوره یِ ارشد) شرکت کردند .
در مورد مدرسان و ماهان اطلاعی ندارم . هنوز بِ یک نتیجه یِ کلی نرسیدم ولی فکر می کنم هرچه سریعتر اقدام کنیم و یکی رو انتخاب کنیم بهتره . چون باید برای ِ ازمون ها آماده بشیم.

.. خدایا ! ب ِ ما ، آن ده ، ک ِ آن به ..
 سپاس‌گزاری شده توسط: mmm.shz
ارسال: #۲۳
۱۴ مهر ۱۳۹۳, ۰۸:۰۶ ب.ظ
(۱۴ مهر ۱۳۹۳ ۰۷:۴۶ ب.ظ)kimiagar نوشته شده توسط:  سلام دوستان عزیز /
امروز زنگ زدم پارسه برای آزمون های ِ آزمایشی / گفتند ۴ مرحله آزمون بِ همراه ۴ کتاب عمومی (زبان عمومی، زبان تخصصی،استعداد و حل تشریحی کنکورهای سه سال گذشته) ۲۹۰ تومان برای عموم و ۲۳۰ تومان برای کسانی ک ِ در دوره های قبلی آزمون های پارسه (مثلا آزمون های آزمایشی دوره یِ ارشد) شرکت کردند .
در مورد مدرسان و ماهان اطلاعی ندارم . هنوز بِ یک نتیجه یِ کلی نرسیدم ولی فکر می کنم هرچه سریعتر اقدام کنیم و یکی رو انتخاب کنیم بهتره . چون باید برای ِ ازمون ها آماده بشیم.
سلام
خیلی ممنون از اطلاعاتتون....
راستش منم هنوز منتظرم، ولی هیچکس آمار جدیدی نمیده.....

ماهان دو سه روزی یه بار به من اس ام اس میده که ۲۰-۳۰ درصد تخفیف میدیم(فکر کنم تا آخر مهر)، ولی خب آزمون هاش خیلی گرونه، ۸ مرحله ۶۶۰ تومنه....
مدرسان هم که فکر کنم دیگه تخفیف هاش تموم شده و کلا ۴ تا آزمون داره ۴۰۰ تومن.....

لطفا هر کی آمار جدیدی از کیفیت آزمون های این موسسه ها داره بگه که هر کی میخواد کنکور آزمایشی ثبت نام کنه، بتونه بهتر تصمیم بگیره....
ممنون.
ارسال: #۲۴
۱۴ مهر ۱۳۹۳, ۰۸:۳۷ ب.ظ
از نظر سطح سولات، چون سوالات از سوی افرادی ک ِ باید طرح و مطرح نمی شه روی ِ برتری ِ هیچ کدام این ها قضاوت ِ مطمعنی کرد.
اما چیزی ک ِ خیلی مهمه جامعه یِ آماری ِ آزمون هستش / مدرسان شناخته شده تر هستش ، و پارسه امسال اولین سالیه ک ِ آزمون آزمایشی برای دکتری نرم گذاشته اما با قیمت ِ بسیار پایین تر از سایرین اون هم با کتاب ! ک ِ این باعث می شه درصد چشم گیری سمتش برن .. و شاید جامعه یِ اماری خوبی بدست بیاره . اما تمام این ها شاید هستش ! بِ همین دلیل هنوز نمی تونم نتیجه یِ قطعی بگیرم برای انتخاب .. دوستان ِ دیگه اگ ِ راهنمایی دارن من خوشحال می شم بشنوم ..

.. خدایا ! ب ِ ما ، آن ده ، ک ِ آن به ..
ارسال: #۲۵
۳۰ مهر ۱۳۹۳, ۰۴:۰۶ ب.ظ
پارسال مدرسان دادم و قبول نشدم سوالاش غلط املایی زیادی حتی داشت
(۱۴ مهر ۱۳۹۳ ۰۸:۳۷ ب.ظ)kimiagar نوشته شده توسط:  از نظر سطح سولات، چون سوالات از سوی افرادی ک ِ باید طرح و مطرح نمی شه روی ِ برتری ِ هیچ کدام این ها قضاوت ِ مطمعنی کرد.
اما چیزی ک ِ خیلی مهمه جامعه یِ آماری ِ آزمون هستش / مدرسان شناخته شده تر هستش ، و پارسه امسال اولین سالیه ک ِ آزمون آزمایشی برای دکتری نرم گذاشته اما با قیمت ِ بسیار پایین تر از سایرین اون هم با کتاب ! ک ِ این باعث می شه درصد چشم گیری سمتش برن .. و شاید جامعه یِ اماری خوبی بدست بیاره . اما تمام این ها شاید هستش ! بِ همین دلیل هنوز نمی تونم نتیجه یِ قطعی بگیرم برای انتخاب .. دوستان ِ دیگه اگ ِ راهنمایی دارن من خوشحال می شم بشنوم ..

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانلود سوالات تخصصی گرایش فناوری اطلاعات آزمون دکتری ۹۱(کد ۲۳۵۸) Lonely Palm ۲ ۵,۹۰۴ ۲۶ دى ۱۴۰۲ ۰۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۸,۴۱۹ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  درخواست کتاب یا جزوه برای ارشد و دکتری هوش مصنوعی H.Mohammadi ۱ ۱,۳۳۵ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  آزمون دکتری ۹۸ jntdst ۸۴ ۴۱,۰۳۵ ۱۸ دى ۱۴۰۱ ۰۲:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: farzane1400
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۶,۸۰۹ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  جزوه خلاصه نکات مهم فصول ابتدایی درس مهندسی نرم افزار Happiness.72 ۱ ۳,۵۱۹ ۱۳ خرداد ۱۴۰۱ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: M o h m m @ d
  مهندسی نرم افزار rh1995 ۰ ۱,۳۳۸ ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ۰۷:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: rh1995
  مهندسی نرم افزار rh1995 ۰ ۱,۱۳۹ ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ۰۷:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: rh1995
  نظر شما راجب بهترین موسسه برای کنکور ارشد کامپیوتر vahid_sh@hotmail.com ۶۵ ۴۰,۰۷۷ ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Hadi7590
  آزمون دکتری sara198 ۱ ۱,۴۱۶ ۱۶ دى ۱۴۰۰ ۱۱:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: soha1

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close