زمان کنونی: ۰۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۵۰ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

سیگنال و سیستم پیش نیاز میخورم چند فصل اپنهایمو باید بخونم ؟

ارسال:
۱۰ شهریور ۱۳۹۳, ۰۳:۳۸ ب.ظ
سلام دوستان

میخواستم ببینم شماهایی که تو لیسانس این درس و داشتین آیا کل کتاب اپنهایم و بهتون درس دادن ؟ یا ۶-۷ فصل ازش بسته ؟
خداییش کل کتابش خیلی زیاده
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۰ شهریور ۱۳۹۳, ۰۵:۳۶ ب.ظ
فکر میکنم تا آخر فصل نمونه برداری لازمه. بله کتاب اپنهایم معمولا رفرنسه. ولی من شخصا از روی کتاب کنکور خوندم بهتر و بیشتر هم فهمیدم .
ارسال:
۱۰ شهریور ۱۳۹۳, ۰۶:۳۹ ب.ظ
دانشگاه یعنی شیراز ۴ ترمه فارق التحصیل میشی...
ارسال:
۱۰ شهریور ۱۳۹۳, ۰۸:۱۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ شهریور ۱۳۹۳ ۰۸:۱۷ ب.ظ، توسط izadan11.)
RE: سیگنال و سیستم پیش نیاز میخورم چند فصل اپنهایمو باید بخونم ؟
دقیق یادم نیست ولی یادمه فصل یا فصل های آخر اختیاری بود و سوالی ازش تو امتحان نداد

(۱۰ شهریور ۱۳۹۳ ۰۶:۳۹ ب.ظ)خانه سبز نوشته شده توسط:  دانشگاه یعنی شیراز ۴ ترمه فارق التحصیل میشی...
اشتباه می کنی اونجا پیش نمی زنن ولی پاس کردن درسا مصیبتیه برا خودش

Ayyy ya ya ya
 سپاس‌گزاری شده توسط: parinaz_st70
ارسال:
۱۰ شهریور ۱۳۹۳, ۰۹:۵۲ ب.ظ
فصول ۱ تا ۵ که مربوط به مقدمات و سری فوریه و تبدیل فوریه هست
فصل ۷ یا نمونه برداری به صورت خیلی کلی درس داده میشه
فصول ۹ و ۱۰ که تبدیل لاپلاس و زد هست

فصلای ۶ و ۸ تو کنکور نمیاد اما به ما درس دادن یکی مشخصه فرکانس و زمانه -یکمی هم در مورد مقدمات مخابرات و مدلاسیونه
 سپاس‌گزاری شده توسط: parinaz_st70
ارسال:
۱۰ شهریور ۱۳۹۳, ۱۰:۵۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۵۸ ب.ظ، توسط parinaz_st70.)
مرسی دوستان

(۱۰ شهریور ۱۳۹۳ ۰۶:۳۹ ب.ظ)خانه سبز نوشته شده توسط:  دانشگاه یعنی شیراز ۴ ترمه فارق التحصیل میشی...

????
یه پیش نیاز حالا دیگه اونقد نیس که ترمم اضافه شه. اونم معلوم نیس تو برنامه وزارت علوم درسی که باید بردارم پیش نیاز نداره ... من خودم تشخیص دادم که باید براش این درسو بخونم.
راستی مبارکه قبولیتون.

Smile
ارسال:
۱۱ شهریور ۱۳۹۳, ۰۱:۰۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۰۶ ق.ظ، توسط codin.)
راستی نمی دونم شما با کتابش چقدر راحت هستید اما من اومدم بخونم خداییش هیچی نفهمیدم زیاد طفره میره ادم ذهنش از اصل مطلب منحرف میشه.من از
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
استفاده کردم و واقعا لذت بردم.خیلی مفهومی و عالی بود.
ارسال:
۱۱ شهریور ۱۳۹۳, ۰۱:۵۱ ق.ظ
(۱۱ شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۰۵ ق.ظ)codin نوشته شده توسط:  راستی نمی دونم شما با کتابش چقدر راحت هستید اما من اومدم بخونم خداییش هیچی نفهمیدم زیاد طفره میره ادم ذهنش از اصل مطلب منحرف میشه.من از
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
استفاده کردم و واقعا لذت بردم.خیلی مفهومی و عالی بود.
مرسی از لینک . من کورس انلاین خود اقای اپنهایم و میبینم امیدوارم اگه کتابش برام گنگ بود تو ویدئو هاش بهتر توضیح بده.
اگه هم نشد دیگه از راهنمایی شما استفاده میکنم Smile
ارسال:
۱۱ شهریور ۱۳۹۳, ۰۶:۲۵ ق.ظ
لزومی نداره شخضی که سیگنال پاس نکرده با گذروندنش دوره ارشد براش مطالب جدیدی روشن بشه..
برای مثال خود بنده در میان این همه فیلد برای کار کردن چرا باید برم سیگنال کار کنم؟
شما مگه در کل چقدر طول عمر دارین که هم کارهای گذشته انجام نداده رو برگردین درست کنید هم مطالب جدید دوره ارشد یاد بگیرین
( تا اینجا هیچی) بعد وقت هم کنید بیاید تزورزی! کنید بعدشم این قسمت تزورزی مهم هست خیلی مهم هست کسی که سیگنال کار کنه یا کار نکنه مهم نیست ولی این مهم هست بتونی جورنال خوب تو فیلدی که کار می کنی بدی! بعدشم مدرک زبان و ازمون دکترا هست اگه هدفتون دکترا هست! یعنی زمانتون خیلی مهمه... شاید بگین هدف بنده همین ارشد هست. خب در این صورت مشخصا پاس کردن سیگنال ها و سیستم ها اشتباه محض هستش...
ارسال: #۱۰
۱۱ شهریور ۱۳۹۳, ۰۱:۵۵ ب.ظ
(۱۱ شهریور ۱۳۹۳ ۰۶:۲۵ ق.ظ)خانه سبز نوشته شده توسط:  لزومی نداره شخضی که سیگنال پاس نکرده با گذروندنش دوره ارشد براش مطالب جدیدی روشن بشه..
برای مثال خود بنده در میان این همه فیلد برای کار کردن چرا باید برم سیگنال کار کنم؟
شما مگه در کل چقدر طول عمر دارین که هم کارهای گذشته انجام نداده رو برگردین درست کنید هم مطالب جدید دوره ارشد یاد بگیرین
( تا اینجا هیچی) بعد وقت هم کنید بیاید تزورزی! کنید بعدشم این قسمت تزورزی مهم هست خیلی مهم هست کسی که سیگنال کار کنه یا کار نکنه مهم نیست ولی این مهم هست بتونی جورنال خوب تو فیلدی که کار می کنی بدی! بعدشم مدرک زبان و ازمون دکترا هست اگه هدفتون دکترا هست! یعنی زمانتون خیلی مهمه... شاید بگین هدف بنده همین ارشد هست. خب در این صورت مشخصا پاس کردن سیگنال ها و سیستم ها اشتباه محض هستش...
دوست عزیز چرا میزنی حالا؟
منم اصن خوشم نمیومد از سیگنال ولی وقتی درس بهم دادن پردازش سیگنال های گسسته و (خارج از اختیار من که بخوام برش دارم یا نه )
نتیجه اش این میشه که واسه معدل اوردن خودم پیش نیازشو بخونم. حتی اگه خودشون هم مجبورم نکنن.
گروه هوش هر دانشگاهی یه سیاستی داره . خواجه نصیرم اجباری کرده پیش نیاز سیگنال و اون جوری که تو سایتشون دیدم.
من مشکلی ندارم میخونم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: codin

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Information فصل یک تا پنج پایان نامه αɾια ۵ ۴,۹۱۲ ۲۶ بهمن ۱۴۰۰ ۰۴:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: HoseinMos
  فصل Np , Np hard nazanin2020 ۱ ۱,۸۰۶ ۲۱ آذر ۱۴۰۰ ۱۰:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: nazanin2020
  زبان چی و چه جوری بخونم؟ maedehgh3 ۱۷ ۱۶,۳۸۷ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۶:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  در نوشتن چند جمله انگلیسی نیاز به کمک دارم fa_karoon ۰ ۱,۴۶۱ ۰۳ شهریور ۱۴۰۰ ۰۱:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: fa_karoon
  به کتاب های کنکور ارشد کامپیوتر نیاز دارم Dermobd ۰ ۲,۱۶۶ ۰۵ آذر ۱۳۹۹ ۰۳:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Dermobd
  مدیریت سیستم چند پردازنده ای متقارن no_ta2000 ۰ ۱,۴۸۷ ۰۹ مهر ۱۳۹۹ ۰۲:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: no_ta2000
Video صد فیلمی که باید قبل از مرگ دید؟ sama2010 ۱۵ ۸,۸۰۵ ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: gerdoo_456
  صفحه چند سطحی Flash1 ۰ ۱,۵۹۹ ۱۰ تیر ۱۳۹۹ ۰۵:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Flash1
  تغییرات کتاب سیستم عامل جدید سیستم عامل sima84 ۱ ۲,۵۵۵ ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۹:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  مشکل در حل تست ۲۲ فصل اول کتاب گسسته یوسفی pure.yaser ۷ ۸,۴۶۲ ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۶:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: mohsentafresh

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close