زمان کنونی: ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۰:۲۵ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

شیرپوینت

ارسال:
۲۰ شهریور ۱۳۹۳, ۰۹:۱۷ ق.ظ
شیرپوینت
با سلام به دوستان گرامی
میخواستم بدونم کسی هست که شیرپوینت کارکرده باشه که به ماهم توضیحی دراین خصوص بده و راهنمایی کنه چطور یادبگیریم و اگه فایل اموزشی مناسبی دیده برامون بذاره؟الان تو ادارات توجه زیادی به این مبحث میشه خوبه یادگرفتنش

تقدیر تقویم افراد عادی است ولی تغییر تدبیر اشخاص خاص است
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour
ارسال:
۲۰ شهریور ۱۳۹۳, ۰۹:۴۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ شهریور ۱۳۹۳ ۰۹:۴۵ ق.ظ، توسط npour.)
شیرپوینت
سلام ،من شیرپوینت کار کردم،راستشو بخواین توی اداره بهم گفتن منم مجبوری یه سایت با شیرپوینت طراحی کردم که توش پروژه تعریف میشه و...فایل اموزشی مطالعه نکردم سعی و خطا میرفتم جلو.
شیرپوینت دو تا قسمت کلی و جداگانه داره
دیزاین
سرور
سرور همونطور که از اسمش مشخصه روی سرور نصب میشه برای اینکه کاربرانی که توی ویندوز سرور یا حالا هر ویندوز دیگه ای که شیرپوینت روش نصبه بتونن فایل بذارن ،ویرایش کنن و حذف کنن با توجه به سطح دسترسیشون
دیزاین هم برای طراحی سایت شیرپوینت سرور هست که کارهایی که توی خود سرور نمیشه انجام داد(مثلا چپ چین ،راست چین بودن توی شیرپوینت ۲۰۰۳ رو از طریق خود سرور نمیشه انجام داد ) یا اختصاصی کردن سایتی که درست شده ،هست با استفاده از کدهای html,css,..

اگه سوالی داشته باشین شاید بتونم کمکتون کنم
۰
۰
ارسال:
۲۰ شهریور ۱۳۹۳, ۰۲:۲۱ ب.ظ
شیرپوینت
سلام
لینک زیر رو مطالعه کنید
توی اینترنت راجع بهش خیلی فایل هست حتی کلاس های آموزشی زیادی هم وجود داره
بیشتر برای مدیریت دانش در سازمان ها ازش استفاده می کنند.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

چرا رفتی چرا من بی قرارم به سر سودای آغوش تو دارم
۰
۰

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close