زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۲:۳۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هزینه های دانشگاه و خابگاه دانشگاه ازاد واحد قزوین گرایش شبکه

ارسال:
۲۵ شهریور ۱۳۹۳, ۰۵:۳۶ ب.ظ
سلام بچه خواهش میکنم کسی از دانشگاه وخوابگاه ازاد قزوین رشته شبکه اش از هزینه هاش و خابگاهش اطلاع دقیق دار هتوضیح بده ممنونش میشم هزینه ش حدودا چقدر میشه وهزینه دانشگاه و خابگاهش چقدر در میاد
۱
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: setarehfb , morweb
ارسال:
۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۷:۲۹ ب.ظ
منم میخوام بدونم، انتخابش کردم. دوستان کی اصلاع داره؟؟
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۲:۳۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۳۷ ب.ظ، توسط DrMohammad.)
RE: هزینه های دانشگاه و خابگاه دانشگاه ازاد واحد قزوین گرایش شبکه
سلام
خوابگاه حدودا شبی ۱۸ تومن.
خوابگاه دائم (۶ماهه) بخواهید علاوه بر اون ۲۵۰ تومن هم پیش باید بپردازید.
هرینه های دیگه ش هم بستگی به خودتون داره که چقدر خرج کنید.خورد و خوراک جزوه و کتاب و رفت و آمد. دیگه بستگی به برنامه ریزی و سبک زندگی تون داره.
حول و حوش دو و دویست هم باید هر ترم شهریه بدید. (اینم بستگی به تعداد و نوع واحد داره)
موفق باشید
۰
۰
ارسال:
۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۲:۵۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۸:۵۸ ق.ظ، توسط morweb.)
بنظر من عوض هزینه کردن به ارشد ازادش قزوین
حدود ۱۵ میلیون و دو نیم سال وقت گذاشتن
همین پول و هزینه رو برید کلاس سیسکو و شبکه دو نیم سال - هم یک سالش شرکتی کار کنید .. بهتر تا مدرک خوش خالی دانشگاهی ... ب فکر پول و کار باشید .... عمرتون نگذره.. بعدش دست خالی بمونید بیکار . الان ارشد زیاد شده.. مواظب باشید .... فوق لیسانس بیکار هم زیادها .. همون حقوق لیسانس میگیره ..........
زندگی با پول می خرچه نه با مدرک ..خواهشا ب فکر درامد باشید .و تخصص و حرفه خاصی برید .....

با حضرت شیطان سرمان گرم گناه است
ما بهر ملاقات خدا وقت نداریم
چون فرد مهمی شده نفس دغل ما
اندازه ی یک قبله دعا وقت نداریم
(مردم این جور نباشید)

عزم من بشکافد اقیانوس را
تنبلی دزد آرزوهاست...
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ehsaan_gh
ارسال:
۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۱:۰۹ ب.ظ
ما میریم خارج :-D
[/quote]
۰
۱
ارسال:
۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۳:۴۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۳:۵۱ ق.ظ، توسط ali0281.)
(۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۵۴ ب.ظ)morweb نوشته شده توسط:  بنظر من عوض هزینه کردن به ارشد ازادش قزوین
حدود ۱۵ میلیون و دو نیم سال وقت گذاشتن
همین پول و هزینه رو برید کلاس سیسکو و شبکه دو نیم سال - هم یک سالش شرکتی کار کنید .. بهتر تا مدرک خوش خالی دانشگاهی ... ب فکر پول و کار باشید .... عمرتون نگذره.. بعدش دست خالی بمونید بیکار . الان ارشد زیاد شده.. مواظب باشید .... فوق لیسانس بیکار هم زیادها .. همون حقوق لیسانس میگیره ..........

با حرفات کاملا موافقم من بعد از کلی تحقیق پرسجو بین ارشد قزوین شبکه و یا کلاس های شبکه برای ورود به بازار شبکه کار فقط فقط به بی ارزش بودن مدرک ارشد همین دانشگاه که خودمم کارشناسی مو همینجا بودم پی بردم واقعا حیفه به پولو زمان که آدم اینطور بخواد هدر بده
اخه وقتی هم ارشد بگیری سطح انتظار خودت ار خودت و دیگران از تو بالا میره و نمیشه تن به هرکاری داد و با توجه به این وضعیت کنونی اصلا به صرفه نیست این هزینه و زمان در ازا رسیدن به یه مدرک فقط که تو بازار کار شاید فقط یه امتیاز کمی محصوب شه
الان تو رشته ماها واسه استخدام جای خوب فقط فقط تخصص و کار بلدی مهمه بعد یه رزمه ولا اینکه دانشگاه معتبر تهران باشه که داستانش فرق میگنه
به این نتیجه رسیدم که همون پول و زمان واسه ارشد واسه کلاس های شبکه بزارم فکر میکنم نتیجه بهتری کسب کنم ابن نتیجه پرسجو های زیادم بود نمیدونم درستی و غلطی شو دیگه
۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: morweb , nazanin1 , ehsaan_gh , darya62

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  حل و بررسی سوالات مدارمنطقی دکتری ۹۲ گرایش معماری nomad:D ۲۵ ۲۳,۹۳۸ ۲۰ بهمن ۱۴۰۲ ۱۰:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: masoumeh97
  دانلود سوالات تخصصی گرایش فناوری اطلاعات آزمون دکتری ۹۱(کد ۲۳۵۸) Lonely Palm ۲ ۵,۸۶۰ ۲۶ دى ۱۴۰۲ ۰۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  گرایش های علوم کامپیوتر alisaaa ۴ ۳,۶۵۲ ۱۳ آذر ۱۴۰۲ ۰۴:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: hashemhamidi
Video دانلود رایگان نکته و تست شبکه های کامپیوتری Farzamm ۱۱ ۱۷,۶۱۰ ۰۷ بهمن ۱۴۰۰ ۰۱:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: M.rahimi20
  دانشگاه صنعتی اصفهان یا گرایش معماری امیرکبیر sima84 ۰ ۱,۷۶۶ ۱۶ شهریور ۱۴۰۰ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  منابع آزمون دکتری گرایش تجارت الکترونیک wskf ۳ ۵,۹۷۵ ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۰:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Ametrine
  درخواست ارائه تکمیل ظرفیت دکتری نیمسال دوم دانشگاه ازاد alireza6660 ۱ ۳,۸۸۷ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش معماری کامپیوتر انرژی مثبت ۱ ۴,۱۱۴ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ق.ظ
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۳۴۰ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ
Heart هزینه عشق واقعی چقدر است aatwo ۵ ۵,۳۰۹ ۱۳ بهمن ۱۳۹۹ ۱۰:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ghaderZ

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close