زمان کنونی: ۰۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۲۵ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

سیستم های چند رسانه ای یا تجارت الکترونیک؟

ارسال:
۳۰ شهریور ۱۳۹۳, ۰۵:۵۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ شهریور ۱۳۹۳ ۰۵:۵۹ ب.ظ، توسط kd110.)
سلام دوستان،

گرایش سیستم های چند رسانه ای بهتره یا تجارت الکترونیک؟

نظر خودم که سیستم های چند رسانه ای هستش، به خاطر اینکه کلاً انیمیشن و گرافیک و چندرسانه ای خیلی حرف برا گفتن داره نسبت به تجارت الکترونیکی که در واقع مربوط به مدیریت میشه.در ضمن خارج از ایران هم Multimedia بیشتر تو کاره.

لطفاً دلیل نظرتونو هم بگید.

خیلی موضوع فوری ای هستش، لطفاً همه شرکت کنن.
ممنون.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۹ آذر ۱۳۹۳, ۰۳:۳۹ ب.ظ
پیشنهاد می کنم اگه سراغ چندرسانه ای میان ریاضیتون رو قوی کنید.

درسته مباحث مربوط به گرافیک و انیمیشن و . . . میشه.

ولی بیشتر بحث روی الگوریتم های اونها میشه که مباحث ریاضی سنگین داره.

فکر نکنید میان Maya یا ۳D Max و . . . بهتون میگن !

ولی به نظرم تجارت الکترونیک هم مباحث جالبی داشته باشه.

توی ذهنم هست بعد از تمام کردن چند رسانه ای برم سراغ خوندن تجارت الکترونیک

(اگه اپلای نکرده باشم) D:
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: kd110 , koochaki
ارسال:
۳۰ آذر ۱۳۹۳, ۰۲:۱۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ دى ۱۳۹۳ ۰۲:۱۱ ق.ظ، توسط Mohammad-A.)
شما علاقه‌ی خودتون رو بررسی کنید. به هر حال برای کنکور که تفاوتی نداره و شما هم برای گرایش تجارت الکترونیک و هم برای گرایش فناوری اطلاعات، یک رتبه را کسب می‌کنید.

اما به نظرم، این دیگه علاقه‌ی شماست. من به شخصه، هیچ علاقه‌ای به رشته‌ی چندرسانه‌ای نداشتم و در اینکه در اولویت انتخابم نباشه، مطمئن بودم (با احترام به دوستانی که این رشته را می‌خوانند). تردید من بین «تجارت الکترونیک» و «سامانه‌های شبکه‌ای» بود که من اولی رو به خاطر واحدهای متنوع و علاقه‌ی بیشتر خودم ترجیح دادم.

پ.ن: الآن که نگاه کردم، متوجه شدم که زمان سؤال مربوط به سه ماه پیش میشه... به هر حال میتونه این تاپیک فضای مثبت و سازنده‌ای برای انتخاب‌های بعدی باشه.

Yesterday is History, Tomorrow is a Mystery but Today is a Gift
That is why it's called the Present
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: kd110

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست معرفی منبع برای دروس پایگاه داده پیشرفته، تجارت و آموزش الکترونیکی ehsannaq3 ۱۲ ۱۳,۱۲۸ ۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۱:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  آینده شغل تکنسین برق قدرت و الکترونیک pedramgholami ۰ ۲۶۲ ۱۷ آبان ۱۴۰۲ ۰۲:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: pedramgholami
  حل تمرین کتاب سیستم های فازی و کنترل فازی neo.st ۲۶ ۳۹,۴۵۷ ۲۸ بهمن ۱۴۰۱ ۰۹:۰۶ ق.ظ
آخرین ارسال: sahar1344
  مصاحبه با رتبه ۵۱ آی تی و تجارت و ۷۷ شبکه و امنیت Rehe1994 ۵ ۶,۳۵۶ ۲۰ آذر ۱۴۰۱ ۰۳:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: arashi300
  جزوه اسکن شده " سیستم های توزیع شده " دکتر پدرام arash691 ۸ ۱۴,۲۱۲ ۱۰ آذر ۱۴۰۱ ۰۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: negarrah
  سلام بچه های کدهای سیستم تهویه هوا رو کسی داره فاطمه دیبا ۰ ۱,۱۹۳ ۱۲ آبان ۱۴۰۰ ۰۹:۱۲ ق.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  در نوشتن چند جمله انگلیسی نیاز به کمک دارم fa_karoon ۰ ۱,۴۶۱ ۰۳ شهریور ۱۴۰۰ ۰۱:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: fa_karoon
  تجارت الکترونیک خواجه نصیر یامدیریت سیستمهای اطلاعاتی تربیت مدرس؟ lotuss ۰ ۱,۶۳۵ ۲۷ تیر ۱۴۰۰ ۰۴:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: lotuss
  منابع آزمون دکتری گرایش تجارت الکترونیک wskf ۳ ۶,۰۸۴ ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۰:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Ametrine
  منبع خوب برای الکترونیک دیجیتال _student_98 ۱ ۲,۱۴۴ ۲۱ دى ۱۳۹۹ ۰۵:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Mehran jam

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close