زمان کنونی: ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۴۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

بدست آوردن اطلاعاتی همچون : اعتبار , سرعت پاسخ گویی و ... ژرونال های الزویر وISI

ارسال:
۰۲ مهر ۱۳۹۳, ۰۷:۳۹ ب.ظ
بدست آوردن اطلاعاتی همچون : اعتبار , سرعت پاسخ گویی و ... ژرونال های الزویر وISI
اول میتوانید به سایت :

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

رفته و از اینکه آیا ژورنال ISI هست یا نه مطلع بشید اینجا برحسب اسم ژورنال و ISSN و اسم سایت می تونید جستجو کنید.

و برای بدست اوردن اینکه آیا توی فیلدی که دارید کار می کنید ژورنال های مورد نظرتون از لحاظ اعتبار , کیفیت ، ایمپکت و... در چه حدودی هستند به قسمت زیر همین سایت مراجعه کنید(نمونه آورده شده و میتونید فیلدها رو تکمیل کنید و ببینید):

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

اما در مورد ژورنال های الزویر اگر به سایت ژورنال خوب دقت کنید شکلی مانند شکل زیر رو میبیند که روش کلیک کنید:
[تصویر:  304864_60345848405415654703.jpg]
حالا به صفحه ای راهنمایی میشید که ۳ قسمت دارهauthors , speed , impact که از روی منو بار کلیک کنید :
مثلا برای authors داریم :
وقتی کلیک می کنید به یه صفحه میرید که یه عکسه آبی رنگه روش کلیک کنید میرید به صفحه ای مثل عکس زیر که نشون میده
[تصویر:  304864_rvsutcv2u7wmxpos58i5.jpg]
اگه دقت کنید اینجا نشون میده که توی هر کشوری چند تا نویسنده داخل این ژورنال مقاله دادن

توی قسمت speed هم نشون میده که بطور متوسط چقد طول میکشه ژورنال جواب اولیه ریویو رو بده و چقد هم طول میشکه تا چاپ بشه.
۱۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: equilibrium , ADELZX , poldasht , virtual girl , ehsan69 , sand , vesta , hnarghani , mortez28 , mahooor , sharifIT , fa_shinobi , ستنا , amironline , Blest , anika , Good! , kavehn , baran
ارسال:
۰۴ مهر ۱۳۹۳, ۰۷:۳۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ مهر ۱۳۹۳ ۰۷:۳۵ ب.ظ، توسط Good!.)
ممنون
ببخشید من میخوام بدونم این مقاله:

واسه کجاست؟elsevier یا science direct؟و اینکه ISI هست یا نه رو باید چطور بفهمم؟از سایتی که گذاشتید نتونستم کمکی بگیرم
ممنون میشم جواب بدید
۰
۰
ارسال:
۰۷ مهر ۱۳۹۳, ۰۶:۰۸ ب.ظ
RE: بدست آوردن اطلاعاتی همچون : اعتبار , سرعت پاسخ گویی و ... ژرونال های الزویر وISI
(۰۴ مهر ۱۳۹۳ ۰۷:۳۵ ب.ظ)Good! نوشته شده توسط:  ممنون

واسه کجاست؟elsevier یا science direct؟و اینکه ISI هست یا نه رو باید چطور بفهمم؟از سایتی که گذاشتید نتونستم کمکی بگیرم
ممنون میشم جواب بدید
توی سایت اصلیش نوشته همه جزییاتش رو :

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Good!
ارسال:
۰۷ مهر ۱۳۹۳, ۰۸:۴۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ مهر ۱۳۹۳ ۰۸:۴۲ ب.ظ، توسط Good!.)
RE: بدست آوردن اطلاعاتی همچون : اعتبار , سرعت پاسخ گویی و ... ژرونال های الزویر وISI
(۰۷ مهر ۱۳۹۳ ۰۶:۰۸ ب.ظ)berkeley نوشته شده توسط:  
(04 مهر ۱۳۹۳ ۰۷:۳۵ ب.ظ)Good! نوشته شده توسط:  ممنون

ممنون میشم جواب بدید

ممنون.پس اسم ژورنال (addictive behaviors) رو تو همون سایتی که مغرفی کردید بذارم که متوجه بشم ای اس ای هست یا نه.که البته این ژورنال isi هست.درسته؟درضمن issn مجله رو کجا میتونم تو خود سایت ژورنال پیدا کنم؟
البته من این مطلب رو هم پیدا کردم:

۰
۰
ارسال:
۰۸ مهر ۱۳۹۳, ۰۳:۱۴ ق.ظ
(۰۷ مهر ۱۳۹۳ ۰۸:۴۱ ب.ظ)Good! نوشته شده توسط:  
(07 مهر ۱۳۹۳ ۰۶:۰۸ ب.ظ)berkeley نوشته شده توسط:  
(04 مهر ۱۳۹۳ ۰۷:۳۵ ب.ظ)Good! نوشته شده توسط:  ممنون

ممنون میشم جواب بدید

ممنون.پس اسم ژورنال (addictive behaviors) رو تو همون سایتی که مغرفی کردید بذارم که متوجه بشم ای اس ای هست یا نه.که البته این ژورنال isi هست.درسته؟درضمن issn مجله رو کجا میتونم تو خود سایت ژورنال پیدا کنم؟
البته من این مطلب رو هم پیدا کردم:

داخل سایت مقاله (طرف چپ) ایمپکت وissnو ... رو نوشته اگه دقت کنید
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Good!

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  تجارت الکترونیک خواجه نصیر یامدیریت سیستمهای اطلاعاتی تربیت مدرس؟ lotuss ۰ ۱,۶۶۲ ۲۷ تیر ۱۴۰۰ ۰۴:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: lotuss
  بررسی اعتبار یک مجله برای چاپ مقاله one hacker alone ۰ ۲,۰۴۷ ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  سوالات آزمونهای کارشناسی ارشد با پاسخ تشریحی sima84 ۰ ۲,۲۷۱ ۰۱ اسفند ۱۳۹۹ ۱۱:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  پرسش و پاسخ و بحثهای مدیران در مورد امور جاری مانشت Fardad-A ۴,۸۰۶ ۴۴,۶۶۸ ۰۳ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
  تفکیک سوالات پاسخ درست بر اساس هر درس Distance ۰ ۲,۷۳۴ ۲۹ آذر ۱۳۹۸ ۰۸:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Distance
  تست جمع کننده با پیش گویی رقم نقلی Sanazzz ۰ ۱,۷۳۳ ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۰۲:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Sanazzz
Sad جمع کننده پیش گویی رقم نقلی Sanazzz ۸ ۶,۹۶۵ ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۰۲:۰۴ ق.ظ
  پاسخ کنکور ارشد ۹۵ ا یتی parving ۰ ۱,۶۲۵ ۱۷ فروردین ۱۳۹۸ ۰۱:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: parving
  پاسخ تشریحی کنکور ارشد ۹۶ ای تی Mis.faraji@yahoo.com ۱ ۴,۸۰۲ ۱۳ فروردین ۱۳۹۸ ۰۴:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: parving
Exclamation جمع کننده با پیش گویی رقم نقلی Sanazzz ۴ ۴,۱۳۰ ۲۸ آبان ۱۳۹۷ ۰۳:۲۴ ب.ظ

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close