زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۱۲:۱۲ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

یه سوال - درستی یا نادرستی کار سایت های ارائه دهنده مقالات علمی

ارسال:
۱۲ مرداد ۱۳۹۴, ۰۹:۰۲ ب.ظ
Question یه سوال - درستی یا نادرستی کار سایت های ارائه دهنده مقالات علمی
با عرض سلام خدمت دوستان عزیز
یه سوال و نظرخواهیه؛
به نظرتون کار سایت هایی شبیه freescience, freepapers، elearnica و ... درسته ؟؟؟؟؟؟
به نظرتون کارشون درسته که مقالات چند ده دلاری رو به طور رایگان یا با دریافت مبلغی در اختیار دیگران قرار میدن؟
و اینکه آیا درسته امثال من و شما از این سایت ها مقاله بگیریم یا اینکه از اکانت دانشگاه های خارجی که احتمالا راضی هم نیستن، برای دسترسی به مقالات علمی استفاده کنیم؟؟؟
و به نظرتون آیا پولی که این سایت ها بابت در اختیار قرار دادن مقالات از کاربراشون میگیرن حلاله ؟؟؟؟؟
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۳ مرداد ۱۳۹۴, ۱۲:۲۲ ق.ظ
یه سوال - درستی یا نادرستی کار سایت های ارائه دهنده مقالات علمی
بستگی به این داره که اکانت خریدن و دارن میفروشن یا نه بر اساس سایتای دور زن روسی و چینی ( که من شبو روز استفاده میکنم! Big Grin ) انجام میشه...
هر چند در صورت خریدن اکانتم به نظرم کار درستی نیست... مثلا یه دانشگاه که اکانت میگیره مشخصه میکنه که واسه چند نفر هست این اکانت اما اینجا واسه یه ملته Big Grin
پ.ن: در ضمن من واقعا فک نمیکردم کسی تو ایران به این چیزا فک کنه (;
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann , messi1991

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۰ ۷۴۲ ۲۶ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۰۷ ق.ظ
آخرین ارسال: nikikalhor
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۰ ۶۵۹ ۲۶ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: nikikalhor
Rainbow درخواست موضوع پروژه برای درس شیوه ارائه Eternal ۳۲ ۴۹,۶۱۲ ۱۳ اسفند ۱۴۰۰ ۰۹:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Haniyeh2022
  تصمیم گیری مهم درباره مکان سرور سایت admin ۴ ۴,۳۲۱ ۲۸ دى ۱۴۰۰ ۰۳:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mahsa3323
  استخدام در فنآوری اطلاعات خدمات حوزه علمیه قم oloom-ensani ۱۵ ۸,۶۸۱ ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: oloom-ensani
  سایت آموزش زبان H-Arshad ۳ ۳,۹۹۶ ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۱:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: cyruskingsolomon
  به دانشجوی تازه کار چه پیشنهادی میکنید ؟ اورمزد ۴ ۳,۹۱۳ ۲۳ بهمن ۱۳۹۹ ۰۵:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: اورمزد
  درخواست ارائه تکمیل ظرفیت دکتری نیمسال دوم دانشگاه ازاد alireza6660 ۱ ۳,۸۸۶ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  طراحی سایت ریسپانسیو wikidemy1 ۰ ۱,۶۰۲ ۱۳ دى ۱۳۹۹ ۰۴:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: wikidemy1
  درخواست اپلود کتاب یا لینک دانلود کتاب+معرفی سایت دانلود کتاب ریحانه ۱۲۹ ۷۶,۸۷۴ ۱۱ آذر ۱۳۹۹ ۰۸:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Ariana2020

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close