زمان کنونی: ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۵۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

راهنمایی برای نوشتن مقاله در زمینه پایگاه داده مسنجرهای موبایل

ارسال:

k1.technology پرسیده:

درود من میخواستم در مورد پایگاه داده ی های مسنجر موبایل مقاله بنویسم (برای کارشناسی ارشد) مثلا واتس اپ از چه پایگاه داده ی استفاده میکنن؟ یا به چه صورت این پایگاه ها توزیع شده اند؟ ممنون میشم بگین من باید تو چه زمینه باید تحقیق کنم ایا این موضوع خوبیه ؟و این موضوع رو برای کنفرانس های ۲۰۱۲ به بالا میخوام پیدا میشه در این زمینه ؟ و
x86، در تاریخ ۱۸ مهر ۱۳۹۳ ۱۱:۳۶ ب.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

با سلام، سوال شما به بخش درخواست اعضا منتقل شد.

نقل قول این ارسال در یک پاسخ

۰
ارسال:

x86 پاسخ داده:

سلام. شاید اگه جزئی تر به مساله نگاه کنید بهتر باشه، مثلا بحث همروندی یا پردازش تراکنش، یا شفافیت تو این سیستم ها رو مورد بررسی قرار بدید کمی راحت تر به یه موضوع خوب برسید. کنفراس vldb هر ساله برگزار میشه میتونید لیست مقالات پذیرفته شده در این کنفرانس رو تو سال ۲۰۱۴ رو تو لینک زیر ببینید:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  فیلم کامل آفلاین پایگاه داده استاد خلیلی فر mona64 ۶ ۵,۶۱۲ ۱۱ آذر ۱۴۰۲ ۱۰:۱۵ ق.ظ
آخرین ارسال: Noura9999
  دانلود حل نمونه مسائل پایگاه داده المصری jazana ۳ ۶,۲۸۸ ۱۱ آبان ۱۴۰۲ ۰۸:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: M--mohammadi
  راهنمایی در مورد تعریف محیط عملیاتی داروخانه برای آز پایگاه داده ngmsshd ۲ ۷,۵۴۲ ۰۴ اردیبهشت ۱۴۰۲ ۰۵:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Eris_mw
  فایل تصویری پایگاه داده پیشرفته دکتر حق جو yaser.b ۱۹ ۱۶,۴۲۱ ۲۷ دى ۱۴۰۱ ۰۸:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: zahrazahra54
Question بهترین منبع ساختمان داده برای کنکور ارشد marvelous ۱۰ ۱۱,۴۳۷ ۱۵ آذر ۱۴۰۱ ۰۷:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: msnmkh
  درخواست مقاله ali_it_2008 ۵,۲۰۴ ۱,۸۲۹,۳۹۴ ۲۹ خرداد ۱۴۰۱ ۰۳:۲۵ ب.ظ
آخرین ارسال: lordesiah
  بین پردازش تصویر و داده کاوی موندم کدوم یکی رو برای پایان نامه انتخاب کنم؟ raheleh1393 ۵ ۷,۹۵۸ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۲:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: golkhorami
  زمینه تحقیقاتی برای سمینار و پایانامه ارشد iman ۲۹۱ ۱۸۳,۲۸۲ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۱۲:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: golkhorami
  درخواست معرفی منبع برای دروس پایگاه داده پیشرفته، تجارت و آموزش الکترونیکی ehsannaq3 ۱۱ ۱۳,۰۶۹ ۱۰ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۵۳ ق.ظ
آخرین ارسال: pouya47
Star درخواست کمک و راهنمایی برای شرکت در آزمون ارشد marvelous ۹ ۸,۰۶۴ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close