زمان کنونی: ۳۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۱:۱۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی آبان ماه

ارسال:
۰۱ آبان ۱۳۹۳, ۰۱:۰۷ ق.ظ
گروه درسی آبان ماه
از مهر اثاث کشی کنین بیاین اینجا که دوباره از نو شروع کنیم SmileSmile

هرکجا لرزیدی، از سفر ترسیدی، فقط آهسته بگو : من خدا را دارم.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: ernika , iammiti , pooyaa , A V A , software94 , miss msv66 , رتبه۱سال۹۴ , RASPINA
ارسال:
۰۱ آبان ۱۳۹۳, ۰۱:۱۱ ق.ظ
RE: گروه درسی آبان ماه
من که انقدر با قدرت میخوام آبان رو شروع کنم که فردا دانشگاه نمیرم که درسای عقب افتادمو بخونمBig Grin
ارسال:
۰۱ آبان ۱۳۹۳, ۰۱:۱۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ آبان ۱۳۹۳ ۰۱:۱۴ ق.ظ، توسط ziba.O.)
گروه درسی آبان ماه
کلا ما مردمایه دقیقه ۹۰ای هستیم دیگه، من خودم هرچی سعی میکنم نمیشه تا اینکه اون روزای نزدیکه آزمون یا امتحان بشه و شاید من با این سرعت بتونم بدرسم. از این بی برنامگیه خودم خسته شدم یعنی اگه دو هفته مثه اون بخونما پروفسوری چیزی میشم

سپاس‌گزاری شده توسط: رتبه۱سال۹۴
ارسال:
۰۱ آبان ۱۳۹۳, ۰۱:۳۳ ق.ظ
گروه درسی آبان ماه
ای کاش یه تاپیک اینجوری زده میشد:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

که فقط تاپیک انگیزه باشه
ارسال:
۰۱ آبان ۱۳۹۳, ۰۱:۳۹ ق.ظ
(۰۱ آبان ۱۳۹۳ ۰۱:۳۳ ق.ظ)pooyaa نوشته شده توسط:  ای کاش یه تاپیک اینجوری زده میشد:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

که فقط تاپیک انگیزه باشه

یه تاپیکه ایستگاه روحیه داریم دیگه، اگه مطالب جالب پیدا کردی اونجا بزار ما هم استفاده کنیم. ممنون

ارسال:
۰۱ آبان ۱۳۹۳, ۰۱:۵۲ ق.ظ
گروه درسی آبان ماه
سلام خدمت همه دوستان،خواستم یه مطلبی بنویسم ولی گفتم تاپیک جدید نزنم ،ممنون میشم همگی بهم کمک کنید
راسش منم جزوه گروه درسی آبانم ! سال دومم هست و از کارم استعفا دادم که دباره شانسمو امتحان کنم
راسش خیلی بد جایی گیر افتادم، تازه شروع کردم ولی ۷-۸ ماهیی هست از درس و بحث بیرون بودم الان فشار روم هست.
رشتم آی تی هست و باید امسال قبول بشم به خاطر شرایط کاریم
راسش توی بعضی درسا ضعف دارم که دو مورد اصلیش ساختمان و الگوریتم هست که همیشه ازش میترسیدم سال پیش هم
به خاط همین رتبم جالبی نشد،مثلا واسه ساختمان داده دارم کتاب پارسه که شبیه جزوست و میخونم خیلی سختمه
کلی فرمول داره اصلا پیش نمیره ، کتاب مقسمی هم دارم ازش ،ولی نمیدونم چیکارش کنم.
واسه الگوریتمم همینجور کتاب آقای یوسفی شروع کردم ولی نمیدونم چرا همش میترسم و خوندنم پیش نمیره
تو برنامه ریزی اصلا دلم نمیخاد این دوتا درسو بزارم، درسای دیگرو همشو دوس دارم سال پیشم خوندم ولی چون گسسته
نمیخونم اگه این دوتارم نخونم که میشه مثله سال پیشم
از دوستام میخام کمکم کنید بهم راه کار بدید چون خیلی استرس دارم فشار زیاده روم
به نظرتون از کجا شرو کنم تو این وقت باقیمونده،چیکارش کنم ؟ کلاس برم یا اینکه راه دیگه ای به نظرتون میرسه ؟
الان یه کلاس پیدا کردم مال دکتر مردوخی هست اصفهان هستن، نمیدونم اصلا دیگه ارزش کلاس رفتن داره یا اینکه منبع بهتری هست؟ یا مثلا جزوه آقای یوسفی که دوستان زحمت کشیدن گذشتن
نمیدونم والا گیج شدم
ببخشید طولانی شد عذر میخام...
ممنون از پاسخاتون
ارسال:
۰۱ آبان ۱۳۹۳, ۰۲:۱۰ ق.ظ
گروه درسی آبان ماه
ب نظرمن خودت شروع کن خوشبحالت که سال پیش خوندی من که یکهفته شروع کردم همه چی واسم جدید موندم تو دانشگاه استادمون از روچی درس داده که من اول هر درسی که شروع میکنم توش میمونم مطالب جدید و سخت واسم اوضاعت ازمن ک بهتر همت کن و بیخیال باش خودت بخون انشاءالله موفق میشی راهکارم بچه درس خون ها بهت میدن من فقط انرژی مثبت دارم?
 سپاس‌گزاری شده توسط: rastin_gh , RASPINA
ارسال:
۰۱ آبان ۱۳۹۳, ۱۰:۲۰ ق.ظ
(۰۱ آبان ۱۳۹۳ ۰۲:۱۰ ق.ظ)forouzan69 نوشته شده توسط:  ب نظرمن خودت شروع کن خوشبحالت که سال پیش خوندی من که یکهفته شروع کردم همه چی واسم جدید موندم تو دانشگاه استادمون از روچی درس داده که من اول هر درسی که شروع میکنم توش میمونم مطالب جدید و سخت واسم اوضاعت ازمن ک بهتر همت کن و بیخیال باش خودت بخون انشاءالله موفق میشی راهکارم بچه درس خون ها بهت میدن من فقط انرژی مثبت دارم?

دقیقا منم همین حسو دارم نسبت به درسام ! Big Grin

مگه خدای او خدای من نیست؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: rastin_gh
ارسال:
۰۱ آبان ۱۳۹۳, ۱۱:۱۲ ق.ظ
میگم نکنه وزارت علوم سرفصل ها را اشتباه اعلام کردهBig Grin آخه هیچ استادی اینا را درس ندادهSad لااقل برای ما اینجوری بودهConfused

نمی دانم اینجا که ایستاده ام تقدیر من است یا تقصیر من!
اما وقتی یافته هایم را با باخته هایم مقایسه میکنم،
می بینم چون خدا را یافتم هر چه باختم مهم نیست.
آموختم که تمام ماجراهای زندگی فقط قانون عشـــق بازی خدا با ماست
 سپاس‌گزاری شده توسط: rastin_gh , arefeh.hp , Parisa-SH , RASPINA , همیلا
ارسال: #۱۰
۰۱ آبان ۱۳۹۳, ۱۱:۴۱ ق.ظ
گروه درسی آبان ماه
روز اول ابان رو با خوابی تا ساعت ۱۰:۳۰ صبح شروع کردم، سردرد بدی دارم، کی چشم زد منو اخهSad

EVERYTHING that kills me makes me feel ALIVE

EVERYTHING that drowns me makes me feel wanna FLY
 سپاس‌گزاری شده توسط: software94 , iammiti , Parisa-SH
ارسال: #۱۱
۰۱ آبان ۱۳۹۳, ۱۱:۴۱ ق.ظ
گروه درسی آبان ماه
از اونجایی که ما هم پیام نور بودیم همه مطالب آشناست برام ولی موندم من چطوری اینارو پاسیدم

سپاس‌گزاری شده توسط: rastin_gh , RASPINA
ارسال: #۱۲
۰۱ آبان ۱۳۹۳, ۱۲:۰۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ آبان ۱۳۹۳ ۱۲:۰۷ ب.ظ، توسط A V A.)
گروه درسی آبان ماه
من به یه چیزی معتقدم و اونم اینه که دیده اولیه ی شما روو هر درسی تاثیر روو روند یادگیریتون داره، همین که موقع شروع یه درس میگین: وااای این درسه سختیه من چطوری اخه یاد بگیرمش، یعنی تمام! این جمله باعث میشه اولا اصلا یاد نگیرینش دوما اگرم یاد میگیرین روندش خیلی کند و با سختی باشه، بچه ها به این اعتقاد داشته باشین که وقتی یه عده تونستن پس شمام میتونید!
من خودم همین مشکلو با معماری دارم، کتابم کهنه و پر پر شده بود، درسشم متوجه نمیشدم، الان دارم نوع نگرشمو کلا به این درس تغییر میدم، اول یه کتاب نو خریدم ( خیلی نکته مهمی بود واسه من)و حالا با این دید میخونمش که قراره ۱۰۰ بزنمش و معماری پایه ی رشته ی منه و خیلی خوب قراره یاد بگیرمش
الگوریتم و ساختمان درسای مهمی هستن،و بچه های قوی ای توو این زمینه مانشت داره، از جزئی ترین چیزی که متوجه نشدین سوال کنین.
یادمون باشه سوالای دوستامون میتونه سوالای احتمالی ما هم باشه، وقتی تاپیک درسی میبینین ازش رد نشین! بخونینش! دنبال جوابش بگردین! این رو وقت تلف کردن یا بلد نبودن نبینین، اینو یادگیریه یه سوال جدید بدونین! مانشت نمیایم واسه سرگرمی، وقتی که میاین مانشت حریص باشین واسه گشتن تاپیکای درسی، باور کنین اگه شمام در حل یه سوال شرکت کنین خیلی توو یادگیریتون تاثیر داره، نرارین همیشه یه عده ی خاص جوابگوو باشن، افرین بچه ها، رقابت یعنی همکاری مشارکت درکنار هم پیشرفت کردن...

EVERYTHING that kills me makes me feel ALIVE

EVERYTHING that drowns me makes me feel wanna FLY
 سپاس‌گزاری شده توسط: ziba.O , software94 , saeidkhan , kingmax , iammiti , NP-Cσмρℓєтє , rastin_gh , elhamgh , Parisa-SH , IR.Sina , RASPINA
ارسال: #۱۳
۰۱ آبان ۱۳۹۳, ۱۲:۰۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ آبان ۱۳۹۳ ۱۲:۱۴ ب.ظ، توسط software94.)
(۰۱ آبان ۱۳۹۳ ۱۱:۴۱ ق.ظ)Ava.arshad94 نوشته شده توسط:  روز اول ابان رو با خوابی تا ساعت ۱۰:۳۰ صبح شروع کردم، سردرد بدی دارم، کی چشم زد منو اخهSad

بگو کی چشمت زده خودم واست چشاشو درارم قاب کنم دیوار اتاقت بزنیBig Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: A V A , iammiti
ارسال: #۱۴
۰۱ آبان ۱۳۹۳, ۰۱:۲۴ ب.ظ
گروه درسی آبان ماه
(۰۱ آبان ۱۳۹۳ ۱۱:۱۲ ق.ظ)kingmax نوشته شده توسط:  آخه هیچ استادی اینا را درس نداده
مشکل من میدونی چی بود؟ یه سری استاد خودشون درس نمی فهمیدن و همون چیز اشتباهی که فکر می کردن درسته به ما گفتن و این از درس ندادن خیلی بدتره!!!
یه مبحثایی از الگوریتم که خیلی اسونه من به خاطر همین روش مسخره استاد نمی فهمیدم..!!
(۰۱ آبان ۱۳۹۳ ۱۲:۰۲ ب.ظ)Ava.arshad94 نوشته شده توسط:  من خودم همین مشکلو با معماری دارم،
خیلی معماری درس دوس داشتنیه Smile) همون جمله معروف که میگه بین تنفر و دوس داشتن یه تار مو فاصله اس Smile) باید اونو درک کنی...
(۰۱ آبان ۱۳۹۳ ۱۲:۰۹ ب.ظ)software94 نوشته شده توسط:  خودم واست چشاشو درارم
Smile) من از وقتی یادمه شما اعصاب نداریا Smile))

I am not suffering. I am struggling. Struggling to be part of things, to stay connected to whom I was once.
 سپاس‌گزاری شده توسط: software94
ارسال: #۱۵
۰۱ آبان ۱۳۹۳, ۰۱:۲۸ ب.ظ
گروه درسی آبان ماه
فردا آزمونه و من همچنان بدون تست

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۰۶۲ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۲۱ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۶,۷۶۹ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۷۹۸ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۳۷,۰۷۲ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
  طلوع ماه admin ۱۷ ۱۷,۵۳۹ ۰۷ اسفند ۱۳۹۸ ۰۱:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: gostore
  برگزاری دوره آموزشی مدیریت صادرات با همکاری شرکت بازرگانی ماهان masoudkhan ۱ ۲,۸۶۵ ۲۱ دى ۱۳۹۸ ۰۵:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: parisa1140
Sad فروش کتابهای ارشد هوش مصنوعی ماهان alieye ۰ ۲,۲۸۶ ۱۴ آبان ۱۳۹۸ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: alieye
  لینک گروه تلگرام کنکور ارشد آی تی و کامپیوتر firstiped ۱ ۳,۸۲۷ ۱۶ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: kimia580
  گروه پر انرژی کنکور ارشد کامپیوتر و فناوری اطلاعات در تلگرام popreza94 ۲ ۶,۳۰۶ ۱۶ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: kimia580

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close