زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۹:۲۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

مهستان (پوران پژوهش)آزمون مرحله اولش با سال ۹۱ کاملا یکی بود

ارسال:
۰۷ آبان ۱۳۹۳, ۱۲:۲۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ آبان ۱۳۹۳ ۰۲:۲۳ ب.ظ، توسط bazardeh.)
با سلام خدمت دوستان پایتخت نشین و جاهای دیگه
کسی هست مهستان شرکت کرده باشه ، خبر دارین آزمون مرحله اول امسالش با سال ۹۱ کاملا یکی بوده و تا الان کارنامه آزمونش صادر نشده و حتی پاسخ گو هم نیستند میگن پیگیری میکنیم

من تو یک پرادوکس قرار گرفتم یعنی من در آزمون مرحله دومش رتبه یک با ضریب ۱۰۰ میارم و همه سوالاتشو ۱۰۰ میزنم Big GrinBig GrinBig GrinTongue

یکی بگه چیکار کنم میشه شکایت کرد میشه هزینه آزمون پس گرفت میشه کاری کرد (گرفتاری ، من نمیدونم چرا همه آزموناشو ثبت نام کردم)

انشالله برای کسی از این مشکلا پیش نیاد

غلام همت آنم که زیر چرخ کبود ... ز هر چه رنگ تعلق پذیرد آزاد است
Aurora، در تاریخ ۰۷ آبان ۱۳۹۳ ۰۱:۲۰ ب.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

شما اول پیگیری کنید، جواب پیگیری رو گرفتید بعد تاپیک بزنید. عنوان هم ویرایش شد.

۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: dokhtare kh00b , 2471 , faza , ersa2022
ارسال:
۰۷ آبان ۱۳۹۳, ۱۲:۵۲ ب.ظ
مهستان (پوران پژوهش)(دزدی تو روز روشن) آزمون مرحله اولش با سال ۹۱ کاملا یکی بود
شما قبل از زدن تاپیک با این موسسه تماس گرفتین؟ خود موسسه رفتین؟ محاله جوابگو نباشن چون تا جایی که من هر هفته اونجام خیلی خوب پاسخگو هستن
من فردا پیگیری میکنم

EVERYTHING that kills me makes me feel ALIVE

EVERYTHING that drowns me makes me feel wanna FLY
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Aurora
ارسال:
۰۷ آبان ۱۳۹۳, ۰۱:۱۰ ب.ظ
مهستان (پوران پژوهش)(دزدی تو روز روشن) آزمون مرحله اولش با سال ۹۱ کاملا یکی بود
واقعا !!!!!؟
میخوان پول طرح تست ندن دیگه حق دارید با اعتمادتون بازی شده واقعا اینکار کم از دزدی نیست خیلی ناراحت شدم چه جوری دلشون میاد با سرنوشت بچه ها به این راحتی بازی کنن . حیف از وقت و هزینه ات .حالا پیگیری کنید بلکه یه کم وجدانشون به درد بیاد و به یه نتیجه ایی برسین ایشاااله .
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ۲۴۷۱
ارسال:
۰۷ آبان ۱۳۹۳, ۰۲:۲۲ ب.ظ
کسانی که آزمون مرحله اول رو شرکت کردید ، برید با مرحله اول ۹۱ چک کنید ، فقط تاریخ عوض کردند این یه حرکت زننده است

من هم با نماینده شهر خودم و هم با خود موسسه در تهران تماس گرفتم موضوع اطلاع دادم گفتند پیگیری میکنیم بعد گفتند چون سوالات مهمیه و تکرار تو کنکور داشته این یعنی چی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
حالا این هیچ یعنی تا الان نمی تونستند کارنامه ما رو صادر کنند ببینیم چه کار کریم
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ۲۴۷۱ , ersa2022
ارسال:
۰۷ آبان ۱۳۹۳, ۰۲:۴۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ آبان ۱۳۹۳ ۰۲:۴۷ ب.ظ، توسط ۲۴۷۱.)
ایشون درست میگن . من هم مهستان شرکت کردم . دقیقا همون آزمون دو سال پیش رو کپی کردند و دادند دست ما!! واقعا هرچقدر فکر میکنم نمیتونم توجیهی برای اینکار پیدا کنم .
جالبتر اینکه این آزمون قرار بود ۱۸ مهر برگزار بشه که درست یک روز قبل آزمون اطلاع رسانی کردند که آزمون به دو هفته دیگه موکول شد . حتما دوستان اطلاع دارند که اینکار چقدر میتونه در برنامه ریزی شخص خلل ایجاد کنه .
به هر حال امیدوارم به خاطر اینکارشون حاضر به عذرخواهی بشن و اینکه حداقل برای آزمون های بعدی زحمت طرح سوال رو به خودشون بدن .
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: bazardeh , faza
ارسال:
۰۸ آبان ۱۳۹۳, ۰۴:۱۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ آبان ۱۳۹۳ ۰۴:۱۶ ب.ظ، توسط bazardeh.)
کسی هست آزمون های مهستان رو شرکت کرده باشه الان چه کار کنیم هر وقت زنگ میزنیم میگن بررسی میشه دیگه تکرار نمیشه و.....

نظری یا کاری مفیدی میشه انجام داد
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ersa2022
ارسال:
۰۸ آبان ۱۳۹۳, ۰۷:۵۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ آبان ۱۳۹۳ ۰۸:۴۴ ب.ظ، توسط ۲۴۷۱.)
آخرین خبر : آزمون پوران کنسل شد !
امروز عصر از طرف نمایندگی این موسسه در شهرمون پیامکی دریافت کردم با همین مضمون.هزینه پرداخت شده هم برگردونده میشه.
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: bazardeh , faza , ersa2022
ارسال:
۰۸ آبان ۱۳۹۳, ۱۰:۵۲ ب.ظ
خوشحالمون کردی
همین که کنسل کردن جای شکر داره و نشون میده برای اعتبارشون ارزش قائلند
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ۲۴۷۱ , ersa2022
ارسال:
۰۸ آبان ۱۳۹۳, ۱۱:۲۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ آبان ۱۳۹۳ ۱۱:۲۳ ب.ظ، توسط A V A.)
من امروز از موسسه(تهران) سوال کردم و گفتن ما امسال اصلا آیتی و کامپیوتر و علوم ازمون نداریم!
به احتمال زیاد شهرهایی که هستین تخلف کردن!

۱
۰
ارسال: #۱۰
۰۸ آبان ۱۳۹۳, ۱۱:۴۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ آبان ۱۳۹۳ ۱۱:۵۵ ب.ظ، توسط bazardeh.)
من خودم تهران زنگ زدم صحبت کردم در این رابطه چیزی نگفتن این موضوع که شما الان گفتید خیلی حرفها اااااااااااااااااااااا

یعنی در این دوره زمونه نمیشه به چیزی اعتماد کرد خدایا مگه میشه

آینده مون به کیا سپردیم

(۰۸ آبان ۱۳۹۳ ۱۱:۲۲ ب.ظ)Ava.arshad94 نوشته شده توسط:  من امروز از موسسه(تهران) سوال کردم و گفتن ما امسال اصلا آیتی و کامپیوتر و علوم ازمون نداریم!

شما این موضوع رو مطمئن هستید که تهران امسال آزمون آزمایشی it برگزار نمیکنه ، پس چرا رو سایتش چیزی ننوشته و وقتی چند بار تهران زنگ زدم برای هماهنگی چیزی نگفتن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
۱
۰
ارسال: #۱۱
۰۹ آبان ۱۳۹۳, ۱۲:۴۰ ق.ظ
RE: مهستان (پوران پژوهش)آزمون مرحله اولش با سال ۹۱ کاملا یکی بود
(۰۸ آبان ۱۳۹۳ ۱۱:۴۹ ب.ظ)bazardeh نوشته شده توسط:  من خودم تهران زنگ زدم صحبت کردم در این رابطه چیزی نگفتن این موضوع که شما الان گفتید خیلی حرفها اااااااااااااااااااااا

یعنی در این دوره زمونه نمیشه به چیزی اعتماد کرد خدایا مگه میشه

آینده مون به کیا سپردیم

(۰۸ آبان ۱۳۹۳ ۱۱:۲۲ ب.ظ)Ava.arshad94 نوشته شده توسط:  من امروز از موسسه(تهران) سوال کردم و گفتن ما امسال اصلا آیتی و کامپیوتر و علوم ازمون نداریم!

شما این موضوع رو مطمئن هستید که تهران امسال آزمون آزمایشی it برگزار نمیکنه ، پس چرا رو سایتش چیزی ننوشته و وقتی چند بار تهران زنگ زدم برای هماهنگی چیزی نگفتن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

یکی از دوستان خودم علومشو ثبت نام کرده بود و کنسلش کردن گفتن امسال ازمون نداریم. امروزم که پرسیدم گفتن ایتی و کامپیوترم نداره ازمون

۰
۰
ارسال: #۱۲
۱۰ آبان ۱۳۹۳, ۰۵:۴۸ ب.ظ
دوستان واقعا ممنون از اطلاع رسانیتون، چیزی نمونده بود منم خودم رو دستی دستی بندازم تو چاه.
انشالله جبران کنم Smile
۰
۰
ارسال: #۱۳
۱۰ آبان ۱۳۹۳, ۰۶:۲۸ ب.ظ
(۱۰ آبان ۱۳۹۳ ۰۵:۴۸ ب.ظ)faza نوشته شده توسط:  دوستان واقعا ممنون از اطلاع رسانیتون، چیزی نمونده بود منم خودم رو دستی دستی بندازم تو چاه.
انشالله جبران کنم Smile

دوستان اگر می خواین مدرسان شریف ثبت نام کنید بیان یه گروه تشکیل بدیم ۵۰ درصد تخفیف بگیریم

فعلا ۲ نفریم
۱
۰
ارسال: #۱۴
۱۰ آبان ۱۳۹۳, ۰۶:۵۶ ب.ظ
(۱۰ آبان ۱۳۹۳ ۰۶:۲۸ ب.ظ)bazardeh نوشته شده توسط:  
(10 آبان ۱۳۹۳ ۰۵:۴۸ ب.ظ)faza نوشته شده توسط:  دوستان واقعا ممنون از اطلاع رسانیتون، چیزی نمونده بود منم خودم رو دستی دستی بندازم تو چاه.
انشالله جبران کنم Smile

دوستان اگر می خواین مدرسان شریف ثبت نام کنید بیان یه گروه تشکیل بدیم ۵۰ درصد تخفیف بگیریم

فعلا ۲ نفریم

قبل از تشکیل گروه با موسسه تماس بگیرید و ببینید میشه یا نه! ثبت نام گروهی مال کل ازمون ها بوده که دیگه تموم شده مهلتش!

۰
۰
ارسال: #۱۵
۱۰ آبان ۱۳۹۳, ۰۸:۴۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ آبان ۱۳۹۳ ۰۸:۴۵ ب.ظ، توسط bazardeh.)
(۱۰ آبان ۱۳۹۳ ۰۶:۵۶ ب.ظ)Ava.arshad94 نوشته شده توسط:  با موسسه تماس بگیرید و ببینید میشه یا نه! ثبت نام گروهی مال کل ازمون ها بوده که دیگه تموم شده مهلتش!

عججججججب گرفتاری داریم امسال / خود کرده تدبیر نیست / از دوستان بالا و با تجربه تقاضای راهنمایی دارم
۱
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  حل یکی از تمرینات کروس راس Ha153 ۰ ۳۹۹ ۲۷ مهر ۱۴۰۲ ۰۱:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Ha153
Exclamation سلام لطفاً یکی به من بگه مرتبه زمانی ها چطوری به log تبدیل میشن فرمول داره؟؟ Azadam ۶ ۳,۹۹۹ ۰۶ دى ۱۴۰۰ ۰۹:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Soldier's life
  بین پردازش تصویر و داده کاوی موندم کدوم یکی رو برای پایان نامه انتخاب کنم؟ raheleh1393 ۵ ۸,۰۲۰ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۲:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: golkhorami
  تشریح تست همروندی - بررسی یکی از سوالات سال ۸۲ abji22 ۵ ۴,۷۲۱ ۰۲ دى ۱۳۹۹ ۱۱:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: mohammadasadi1
  آخرین کتابی که مطالعه کردین چی بود؟ mohammad_1366 ۳۵۳ ۱۳۱,۸۲۴ ۱۱ شهریور ۱۳۹۹ ۰۹:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: diligent
  فروش کتابهای ارشد کاملا نو و تمیز Fatemeh-Arshad ۳ ۲,۷۵۸ ۰۹ شهریور ۱۳۹۹ ۱۱:۲۰ ق.ظ
آخرین ارسال: hamedmohsenee
  اثبات بومی بودن sirvan.t ۸ ۵,۲۷۱ ۱۰ اسفند ۱۳۹۸ ۰۹:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: WILL
  خرید کتابهای دست دوم پوران پژوهش همه دروس ارشد فناوری اطلاعات sherwod7 ۳ ۵,۲۲۵ ۲۱ دى ۱۳۹۸ ۰۸:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: roxana.r
  فروش کتاب های کنکور ارشد کامپیوتر پارسه و پوران پژوهش sems ۳ ۵,۴۳۹ ۱۶ دى ۱۳۹۸ ۰۲:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: roxana.r
  نقش آفرینی بر روی پارچه در قدیم چگونه بوده است؟ maryamdolati ۰ ۷,۴۳۶ ۱۲ آذر ۱۳۹۸ ۰۵:۲۲ ب.ظ
آخرین ارسال: maryamdolati

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close