زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۲۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

بچه ها امروز متوجه شدم که ۹ ترمه می شم و نمیتونم ارشد شرکت کنم :(

ارسال: #۱۶
۰۹ آبان ۱۳۹۳, ۰۱:۰۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ آبان ۱۳۹۳ ۰۱:۰۱ ب.ظ، توسط am_1370.)
RE: بچه ها امروز متوجه شدم که ۹ ترمه می شم و نمیتونم ارشد شرکت کنم :(
(۰۹ آبان ۱۳۹۳ ۱۲:۴۷ ب.ظ)explorer نوشته شده توسط:  
(09 آبان ۱۳۹۳ ۱۲:۴۰ ب.ظ)am_1370 نوشته شده توسط:  ببینید من الان ترم هفت ام و ۲۵ واحد دیگه م مونده. قرار بود ترم دیگه (ترم ۸) ۲۰ واحد بردارم + ۶ واحد معرفی به استاد (یعنی دو تا درس) و این موضوع رو مدیر گروهمون تایید کرده بود و گفته بود که همچین کاری می شه کرد. اما الان به تابلو اعلانات دانشکده مون مراجعه کردم که این خبر رو زده بود:

با عنایت به ماده ۸ آئین نامه آموزشی ، شرایط استفاده از ((معرفی به استاد)) به شرح زیر اعلام می شود:
دانشجو برای فراغت از تحصیل تنها یک درس نظری باقیمانده داشته باشد.
دانشجو دارای یکی از شرایط زیر باشد:
در آخرین نیمسال در درس مورد نظر مردود شده باشد.
درس مورد نظر در آن نیمسال ارائه نشده باشد.

و این یعنی ترم بغد فقط میتونم ۱ درس معرفی به استاد بردارم و ۲-۳ واحدم میفته برا ترم ۹!!

معرفی به استاد که تابلوئه که فقط یک درس رو میشه برداشت.
حالا شما نمیتونی این ترم معدلو برسونی بالا که بهمن ۲۴ برداری؟؟ اگه درس یک واحدی هم داشته باشی اونو یه جوری حلش کنی؟
یا مثلا ترم بعد ۲۰ تا بردار ترم تابستون هم هست دیگه اونجا هم ۵ تا بردار.
نمیشه؟
دانشگاه مون کلا قوانین عجیب و غریبی داره نه مهمون می شه گرفت نه ترم تابستون... کلا الان همه شرایط بر علیه منه Sad

(۰۹ آبان ۱۳۹۳ ۰۱:۰۰ ب.ظ)emaadghorbani نوشته شده توسط:  
(09 آبان ۱۳۹۳ ۱۲:۵۴ ب.ظ)am_1370 نوشته شده توسط:  
(09 آبان ۱۳۹۳ ۱۲:۵۱ ب.ظ)explorer نوشته شده توسط:  
(09 آبان ۱۳۹۳ ۱۲:۴۸ ب.ظ)am_1370 نوشته شده توسط:  دانشگاه ما کلا ترم تابستونی ارائه نمیده.
ترم بعد ۲۴ واحد بردارم ۱ واحد باقیمونده رو چیکار کنم؟

مهمان بگیر
متاسفانه امکان مهمان گرفتن هم در دانشکدمون وجود نداره HuhUndecidedAngryAngryConfused
نوع دانشگاهتون چیه؟

دانشگاه دولتی
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۷
۰۹ آبان ۱۳۹۳, ۰۱:۰۱ ب.ظ
(۰۹ آبان ۱۳۹۳ ۱۲:۵۴ ب.ظ)am_1370 نوشته شده توسط:  متاسفانه امکان مهمان گرفتن هم در دانشکدمون وجود نداره

جل الخالق!!!
مگه میشه؟؟
توی کره شمالی هم اینقد محدودیت ندارن.
تابستون نمیدن-مهمان نمیدن-مدیر گروهتون قانون معرفی به استاد رو نمیدونه- پس چیکا میکنن اونجا؟؟؟؟
برو صحبت کن حل میشه
نگران نباش
عزیز من اینجا ایرانه کار نشد نداره Big Grin
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: am_1370 , unicornux , kingmax
ارسال: #۱۸
۰۹ آبان ۱۳۹۳, ۰۱:۵۴ ب.ظ
من تا اونجا که میدونم و ۲ بار مهمان گرفتم , مهمان گرفتن به دانشگاه مبدأ بستگی نداره , بیشتر به دانشگاه مقصد بستگی داره.... خصوصاً دانشگاهایی که ترم تابستون ندارن نمیتونن در مورد مهمان شدن ترم تابستون برای دانشجوهاشون ممانعت کنن چون این امکاناتی هست که اونا ندارن و به دانشجو مربوط نیس, باید اجازه مهمان شدن ترم تابستون رو بدن, من خودم ۲ بار مهمان گرفتم تقریباً با این قضایا آشنا هستم + اینکه ۲ بار هم واسه یکی از دوستان مهمان گرفتم!
شما برید از آموزش دانشگاهتون بپرسید مطمئن باشید میشه !
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: am_1370
ارسال: #۱۹
۰۹ آبان ۱۳۹۳, ۰۴:۳۵ ب.ظ
دانشگاه ازاد یا سراسری ؟
دانشگاه ازاد که ادمای خوبی هستن :دی یه تبصره برات پیدا می کنن بهت ۵ واحد میدن
تو دانشگاه دولتی هم یه ذره خیلی کم مدیر گروه از شما خوشش بیاد کل ۲۵ واحد به شما معرفی به استاد میده Smile)
از من میشنوی این چیزایی که میگین مشکل نیس !
شما اینطوری که گفتی که تهران یا شریف قبول میشه یعنی ۲ رقمی می تونی بیاری ! ..رتبه شما اردیبهشت میاد ..شک نکن دانشگاه اگه رتبت خوب بشه برا ت همه چیز اوکی می کنه..! نگران نباش

I am not suffering. I am struggling. Struggling to be part of things, to stay connected to whom I was once.
۱
۰
ارسال: #۲۰
۰۹ آبان ۱۳۹۳, ۰۸:۲۵ ب.ظ
تا جایکه من می دونم اگه توی دانشگاهی ترم تابستانی ارایه نشه می تونی مهمان بشی...
انقدر استرس نداشته باش اگه رتبه ی خوبی بیاری دانشگاهها هم باهات راه می آند

یا به اندازه آرزوهایت تلاش کن یا به اندازه تلاشت آرزو کن.

ویلیام شکسپیر
۱
۰
ارسال: #۲۱
۱۱ آبان ۱۳۹۳, ۱۱:۰۷ ب.ظ
به جای استرس و اینکه آرزوی مردن بکنی بلند شو برو از ۴-۵ نفر پیگیر شو کامل.ونهایت تلاشتو بکن.اگر نهایتش کاری واقعا از دستت بر نیومد خوب چه اشکال داره سال دیگه بخون.کنکور ارشد کنکوری نیست که خودت رو ۱۰۰ در ۱۰۰ مجبور کنی که همون سال اول حتما بخونی سال اول هم قبول بشی.
راه طولانی ای هست.من خودم پارسال سال اولم بود براش زحمت هم کشیدم اما جواب مناسبم رو نگرفتم دلم میخواست روزانه قبول شم و دیگر هیچ.اما الان شرایطم عوض شده سرکار میرم و اصن برام مهم نیس که دوباره ارشد فقط سراسری شرکت کنم شاید برم سراغ گزینه های دیگه. توی این یکسال میتونی رو مهارتهای زیادی کار کنی مثل برنامه نویسی.وقتت هم تلف نخواهد شد و با دل درست می ری سراغ کنکور.
بازم می گم شما واقع بینانه پیگیر شرایطت باش و اگه واقعا موفق نشدی ناراحت نباش.هیچ وقت از چیزی که پیش میاد ناراحت نباش.
اینقدر حرف آشنا و فامیل و نزنید که فلانی میگه چرا ارشد نخوندی چرا عقب موندی؟اینا حرفهای پیش پاافتاده ای هست که مال ۳-۴ نسل قبله وعذر میخوام خاله زنک بازی، نه نسل ما

اندکی صبر،سحر نزدیک است...
۰
۰
ارسال: #۲۲
۱۲ آبان ۱۳۹۳, ۱۲:۴۱ ق.ظ
بابا تو دانشگاه‌های ایران همه این قوانین الکی هستن
شما درست رو بخون دانشگاه قبول شو بعدش یه درخواست بده کمیسیون موارد خاص دانشگاه‌تون بگو ارشد قبول شدم ۶ واحد معرفی می‌خوام اگه دانشگاه دولتی قبول بشی موافقت می‌کنم
امسال یکی از دوستام برق شهیدبهشتی قبول شد با ۹ واحد معرفی به استادش موافق شد:O
در حالی که تو قوانین می‌گن ۶ واحد رو هم نمی‌دیم
دانشگاه سراسری هم هستش به قول خودشون خیلی هم دارن قوانین رو جدی می‌گیرن
۰
۰
ارسال: #۲۳
۱۳ آبان ۱۳۹۳, ۱۰:۳۹ ق.ظ
اصن نشدنی نیست، من حتی دیدم دانشگاه واحد های پاس شده ترم نهم رو توی واحدهای پاس شده ترمهای قبل نوشته که دانشجو رو ثبت نام کنن
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  بین پردازش تصویر و داده کاوی موندم کدوم یکی رو برای پایان نامه انتخاب کنم؟ raheleh1393 ۵ ۸,۰۲۰ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۲:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: golkhorami
  بوک کلاب ماشین لرنینگ با حضور متخصص از شرکت های گوگل ، اساتید و دانشجویان دکترا و. Doctorwho ۰ ۱,۴۴۶ ۱۳ آبان ۱۴۰۰ ۱۲:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  سلام بچه های کدهای سیستم تهویه هوا رو کسی داره فاطمه دیبا ۰ ۱,۲۰۴ ۱۲ آبان ۱۴۰۰ ۰۹:۱۲ ق.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
Star درخواست کمک و راهنمایی برای شرکت در آزمون ارشد marvelous ۹ ۸,۱۵۹ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  دانشگاه های پزشکی رو برای رشته انفورماتیک چطوری اولویت بندی کنم ؟ mrpool ۷ ۸,۴۲۳ ۲۴ فروردین ۱۴۰۰ ۰۱:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: hossein1991
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۳,۲۲۴ ۱۴ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۲,۹۹۳ ۰۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  چگونه این خطا را موقع اجرای sql server 2014 رفع کنم ؟ farahnaz ۲ ۲,۶۶۵ ۱۹ مهر ۱۳۹۹ ۰۲:۱۸ ق.ظ
آخرین ارسال: farahnaz
  همفکری انتخاب نام شرکت ۲ Distance ۳ ۳,۳۱۱ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: packationmachinery
  برگزاری دوره آموزشی مدیریت صادرات با همکاری شرکت بازرگانی ماهان masoudkhan ۱ ۲,۸۹۴ ۲۱ دى ۱۳۹۸ ۰۵:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: parisa1140

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close