زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۴:۰۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

سوال در مورد پیش نیاز مطالعه ساختمان داده

ارسال:
۱۵ آبان ۱۳۹۳, ۱۰:۵۷ ب.ظ
سوال در مورد پیش نیاز مطالعه ساختمان داده
اینطور که من میدونم ساختمان گسسته پیش نیاز مباحث ساختمان داده و ساختمان داده و گسسته هم پیش نیاز طراحی الگوریتم هست
و میخوام بدونم منی که زمان هم کم دارم و از طرفی هییییییییییییییچی از ساختمان گسسته یادم نیست , و تازه شروعش کردم دارم میخونم گسسته رو , آیا اگر ساختمان داده رو الان همزمان با گسسته شروع کنم به مشکل نمیخورم؟ من وقتی کتابی رو شروع به خوندن میکنم و همون اوایل کار مباحث رو نمیفهمم خیلی بی انگیزم میکنه برای همین میپرسمHuh
به طور کلی چقدر گسسته و داده و طراحی الگوریتم وابستگی بهم دارن؟ ممنون میشم تجربیات خودتون رو در اختیار بنده و امثال بنده بذاریدHeart
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Happiness.72
ارسال:
۱۵ آبان ۱۳۹۳, ۱۱:۰۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ آبان ۱۳۹۳ ۱۱:۰۷ ب.ظ، توسط itplus.)
RE: سوال در مورد پیش نیاز مطالعه ساختمان داده
ولله من که کلاً گسسته نخوندم و واسه خوندن ساختمان و طراحی هم به هیچ مشکلی بر نخوردم. و قبول دارم که مطالب یه کم سخت شروع میشه ولی ندونست گسسته زیاد به دانش ساختمان و طراحی لطمه نمی زنه ( با این حال که پیش نیاز ساختمان داده هست تو دانشگاه).
من خودم کسی هستم که کلاً گسسته رو تو ترم ۳ (یعنی ۳ سال پیش) پاس کردم و حتی یک کلمه هم ازش یادم نیست و واسه کنکورم حذفش کردم اصلاً نخوندم و فقط ساختمان و طراحی رو شروع کردم و با این حال تو کنکور آزمایش ماهان از ۱۲ تا سؤال طراحی و ساختمان، ۷ تاش رو درست جواب دادم و رتبه ام هم تو آی تی ۱ شد. شما هم از منابع خوبی خوندن رو شروع کنی یواش یواش راه میفتی ایشالا

تو مرا یاد کنی یا نکنی باورت گر بشود یا نشود
حرفی نیست......اما...
نفس می گیرد
در هوایی که نفس ها تو نیست

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

arrebarghi@
ارسال:
۱۵ آبان ۱۳۹۳, ۱۱:۰۹ ب.ظ
(۱۵ آبان ۱۳۹۳ ۱۱:۰۵ ب.ظ)itplus نوشته شده توسط:  ولله من که کلاً گسسته نخوندم و واسه خوندن ساختمان و طراحی هم به هیچ مشکلی بر نخوردم. و قبول دارم که مطالب یه کم سخت شروع میشه ولی ندونست گسسته زیاد به دانش ساختمان و طراحی لطمه نمی زنه ( با این حال که پیش نیاز ساختمان داده هست تو دانشگاه).
من خودم کسی هستم که کلاً گسسته رو تو ترم ۳ (یعنی ۳ سال پیش) پاس کردم و حتی یک کلمه هم ازش یادم نیست و واسه کنکورم حذفش کردم اصلاً نخوندم و فقط ساختمان و طراحی رو شروع کردم و با این حال تو کنکور آزمایش ماهان از ۱۲ تا سؤال طراحی و ساختمان، ۷ تاش رو درست جواب دادم و رتبه ام هم تو آی تی ۱ شد. شما هم از منابع خوبی خوندن رو شروع کنی یواش یواش راه میفتی ایشالا

واقعا؟؟؟؟ چه جالب امیدوار شدم Shy مرسی از لطفت تون
ارسال:
۱۵ آبان ۱۳۹۳, ۱۱:۲۱ ب.ظ
(۱۵ آبان ۱۳۹۳ ۱۱:۰۹ ب.ظ)faryadSH نوشته شده توسط:  
(15 آبان ۱۳۹۳ ۱۱:۰۵ ب.ظ)itplus نوشته شده توسط:  ولله من که کلاً گسسته نخوندم و واسه خوندن ساختمان و طراحی هم به هیچ مشکلی بر نخوردم. و قبول دارم که مطالب یه کم سخت شروع میشه ولی ندونست گسسته زیاد به دانش ساختمان و طراحی لطمه نمی زنه ( با این حال که پیش نیاز ساختمان داده هست تو دانشگاه).

واقعا؟؟؟؟ چه جالب امیدوار شدم Shy مرسی از لطفت تون

بله. نگران نباش. فقط حواست باشه مرتبه زمانی ها و بازگشتی ها که فصل یک و دو ساختمان هستن رو خوب یاد بگیری چون که تغریباً تو ۹۰ درصد مطالب بعدی به طور مستقیم یا غیر مستقیم به اینا ربط پیدا می کنن

تو مرا یاد کنی یا نکنی باورت گر بشود یا نشود
حرفی نیست......اما...
نفس می گیرد
در هوایی که نفس ها تو نیست

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

arrebarghi@

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Lightbulb مطالعه گروهی کارمندان برای کنکور ارشد ۱۴۰۳ deniz22 ۰ ۲۶۳ ۲۹ آبان ۱۴۰۲ ۱۱:۴۲ ق.ظ
آخرین ارسال: deniz22
  راهنمایی در مورد تعریف محیط عملیاتی داروخانه برای آز پایگاه داده ngmsshd ۲ ۷,۴۹۶ ۰۴ اردیبهشت ۱۴۰۲ ۰۵:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Eris_mw
Question بهترین منبع ساختمان داده برای کنکور ارشد marvelous ۱۰ ۱۱,۲۹۰ ۱۵ آذر ۱۴۰۱ ۰۷:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: msnmkh
  فیلم آموزش ساختمان داده negin_bt ۰ ۹۶۵ ۲۰ مهر ۱۴۰۱ ۰۷:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: negin_bt
  سوال در مورد صفحه بندی در سیستم عامل Azadam ۱ ۱,۵۱۹ ۱۳ دى ۱۴۰۰ ۱۱:۰۴ ق.ظ
آخرین ارسال: Azadam
  در نوشتن چند جمله انگلیسی نیاز به کمک دارم fa_karoon ۰ ۱,۴۲۱ ۰۳ شهریور ۱۴۰۰ ۰۱:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: fa_karoon
  مطالعه گروهی ارشد ۱۴۰۰ persiancoder ۹ ۵,۱۸۸ ۱۹ دى ۱۳۹۹ ۰۷:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: nasser89
  دو سوال در مورد درخت BST(درخت جستجوی دودویی) امیدوار ۳ ۵,۱۰۷ ۱۰ دى ۱۳۹۹ ۱۲:۰۴ ق.ظ
آخرین ارسال: marzi.pnh
  به کتاب های کنکور ارشد کامپیوتر نیاز دارم Dermobd ۰ ۲,۱۲۳ ۰۵ آذر ۱۳۹۹ ۰۳:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Dermobd
  معرفی کتاب برای ساختمان داده siamakaf ۲ ۴,۱۸۴ ۱۲ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۲۱ ق.ظ
آخرین ارسال: siamakaf

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close