زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۰:۲۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

از کجا شروع کنم، از اول یا مستقیما از گراف و درخت

ارسال:
۱۶ آبان ۱۳۹۳, ۰۴:۳۳ ب.ظ
از کجا شروع کنم، از اول یا مستقیما از گراف و درخت
خواستم ساختمان داده و طراحی رو کنار بزارم
اما الان دوباره شروع کردم
فصل های اول جفشون خیلی سخته ، اما مباحث مربوط به گراف و درخت که تو کنکور زیاد ازش سوال میده رو راحت تر میشه فهمید،
باید فصل اولشون رو بخونم یا برم سراغ همون گراف و درختا ، اگه بخوام از اول شروع کنم، میترسم وقت کم بیارم
من واسه جفتشون پوران میخونم
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۶ آبان ۱۳۹۳, ۰۴:۴۰ ب.ظ
RE: از کجا شروع کنم، از اول یا مستقیما از گراف و درخت
(۱۶ آبان ۱۳۹۳ ۰۴:۳۳ ب.ظ)Alishadan84 نوشته شده توسط:  خواستم ساختمان داده و طراحی رو کنار بزارم
اما الان دوباره شروع کردم
فصل های اول جفشون خیلی سخته ، اما مباحث مربوط به گراف و درخت که تو کنکور زیاد ازش سوال میده رو راحت تر میشه فهمید،
باید فصل اولشون رو بخونم یا برم سراغ همون گراف و درختا ، اگه بخوام از اول شروع کنم، میترسم وقت کم بیارم
من واسه جفتشون پوران میخونم
به نظر من که اگه اول فصل ۱ و ۲ ساختمان رو بخونی بعدش بری سراغ مطالب دیگه به نفعته. چون این دو تا فصل تو اکثر قسمت های ساختمان و طراحی نقش مهمی دارن و بلد نباشی شاید نتونی کامل مطالب رو بفهمی. به نظر من از کتاب مقسمی هم استفاده کن من خودم خوندم اولش یه کم سخت بود ولی خوب کاملاً متوجه شدم. ولی خوب با همه ی این اوصاف نخوندنش هم فکر نکنم ضربه ی خیلی مهلکی بهت بزنه انتخاب خودته

تو مرا یاد کنی یا نکنی باورت گر بشود یا نشود
حرفی نیست......اما...
نفس می گیرد
در هوایی که نفس ها تو نیست

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

arrebarghi@
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۱ ۸۱۰ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۰۴:۲۷ ق.ظ
آخرین ارسال: liliahmadi
  کمک برای شروع برنامه نویسی seyed ehsn ۲۱ ۱۴,۳۴۸ ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ ۰۵:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: maryamjafari63
  تعداد برگ درخت؟؟؟؟؟؟؟ rad.bahar ۴ ۳,۹۵۸ ۱۵ آذر ۱۴۰۲ ۱۱:۵۳ ق.ظ
آخرین ارسال: mohamadrra
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۰ ۷۲۰ ۲۶ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: nikikalhor
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۱۰۶ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  شروع به تدریس reyhaneh ۴ ۳,۳۱۸ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  بین پردازش تصویر و داده کاوی موندم کدوم یکی رو برای پایان نامه انتخاب کنم؟ raheleh1393 ۵ ۸,۰۲۰ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۲:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: golkhorami
  دانشگاه های پزشکی رو برای رشته انفورماتیک چطوری اولویت بندی کنم ؟ mrpool ۷ ۸,۴۲۳ ۲۴ فروردین ۱۴۰۰ ۰۱:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: hossein1991
  مرخصی در ترم اول و سپس انصراف MSZ ۱۷ ۳۹,۶۶۶ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۱:۵۷ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  دو سوال در مورد درخت BST(درخت جستجوی دودویی) امیدوار ۳ ۵,۱۷۲ ۱۰ دى ۱۳۹۹ ۱۲:۰۴ ق.ظ
آخرین ارسال: marzi.pnh

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close