زمان کنونی: ۳۱ فروردین ۱۴۰۳, ۰۲:۵۵ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

بررسی آزمون های آزمایشی ماهان

ارسال:
۱۶ آبان ۱۳۹۳, ۱۲:۵۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ آذر ۱۳۹۳ ۰۶:۲۶ ب.ظ، توسط Aurora.)
تازه نیم ساعت نیست از سر جلسه آزمون اومدم و اعصابم بد جوری به هم خورده. علی رغم آزمون اول ماهان که آزمونی تغریباً استاندارد و مطابق بودجه بندی بود و حتی پاسخ نامه ی خوبی هم داشت. آزمون دوم خیلی بی برنامه و سؤالا خیلی سطحی و پخش و پلا و حتی ۳۰ درصد هم مطابق بودجه بندیی نبود که اعلام کرده بودن و اصلاً بعضی سؤالا اشتباه بود و یا حتی جواب توی گزینه ها نبود وقتی پاسخ نامه جوابش رو نگاه می کنی یه همچین چیزی نوشته:
« این گزینه درست می باشد چون که درست استUndecided»
۴ تا سؤال وجود داشت که جوابش هیچکدام میشد( از جوابایی که گزینه ی هیچکدام دارند متنفرم آدمو گیج میکنه مخصوصاً اگه سؤال مفهومی باشه».
طراحی الگوریتم که اصلاً تو بودجه بندی جزو درس حسابش نکردن و من به ترتیب تقسیم غلبه و پویا رو خوندم که سؤآلاش از الگوریتم های جستجو بود
نرم افزار رو سؤالاش رو نمیدونم اصلاً از کجاشون در آورده بودن و حتی ۱ دونه سؤال یدونه سؤال هم طبق اون بودجه بندی که واسه آزمون دوم نوشته بودن نبود که من کلی خونده بودم
شبکه که اصلاً سؤآلاش از همون ۲۵ درصد اول بود
تنها قسمت هایی که مشکل خاصی نداشت هوش و سیستم و تا حدودی معماری کامپیوتر بود که درصداشئ بد نزدم
همه ی این عوامل باعث شد که تعداد جوابهای اشتباهم بسیار زیاد بشه و خوب خیلی به درصدام لطمه زد و مثلاً دروس تخصصیم ۶۶ درصد بدون احتساب جواب منفی و ۴۸ درصد واقعیش شد.
در کل امیدوارم بقیه هم مثل من اشتباه کنن و رتبه ی من همچنان ۱ بمونهBig Grin

تو مرا یاد کنی یا نکنی باورت گر بشود یا نشود
حرفی نیست......اما...
نفس می گیرد
در هوایی که نفس ها تو نیست

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

arrebarghi@
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۸ آبان ۱۳۹۳, ۰۶:۲۹ ب.ظ
بررسی آزمون دوم مهندسی آی تی ماهان
سلام..
من هم کاملا با نظر شما موافقم..
اصلا سوالاش استاندارد و طبق بودجه بندی نبود..
مخصوصا درس اصول مدیریت و نرم افزار...!!
۰
۰
ارسال:
۰۳ آذر ۱۳۹۳, ۰۶:۰۱ ب.ظ
Heart RE: بررسی آزمون دوم مهندسی آی تی ماهان
(۱۶ آبان ۱۳۹۳ ۱۲:۵۵ ب.ظ)itplus نوشته شده توسط:  تازه نیم ساعت نیست از سر جلسه آزمون اومدم و اعصابم بد جوری به هم خورده. علی رغم آزمون اول ماهان که آزمونی تغریباً استاندارد و مطابق بودجه بندی بود و حتی پاسخ نامه ی خوبی هم داشت. آزمون دوم خیلی بی برنامه و سؤالا خیلی سطحی و پخش و پلا و حتی ۳۰ درصد هم مطابق بودجه بندیی نبود که اعلام کرده بودن و اصلاً بعضی سؤالا اشتباه بود و یا حتی جواب توی گزینه ها نبود وقتی پاسخ نامه جوابش رو نگاه می کنی یه همچین چیزی نوشته:
« این گزینه درست می باشد چون که درست استUndecided»
۴ تا سؤال وجود داشت که جوابش هیچکدام میشد( از جوابایی که گزینه ی هیچکدام دارند متنفرم آدمو گیج میکنه مخصوصاً اگه سؤال مفهومی باشه».
طراحی الگوریتم که اصلاً تو بودجه بندی جزو درس حسابش نکردن و من به ترتیب تقسیم غلبه و پویا رو خوندم که سؤآلاش از الگوریتم های جستجو بود
نرم افزار رو سؤالاش رو نمیدونم اصلاً از کجاشون در آورده بودن و حتی ۱ دونه سؤال یدونه سؤال هم طبق اون بودجه بندی که واسه آزمون دوم نوشته بودن نبود که من کلی خونده بودم
شبکه که اصلاً سؤآلاش از همون ۲۵ درصد اول بود
تنها قسمت هایی که مشکل خاصی نداشت هوش و سیستم و تا حدودی معماری کامپیوتر بود که درصداشئ بد نزدم
همه ی این عوامل باعث شد که تعداد جوابهای اشتباهم بسیار زیاد بشه و خوب خیلی به درصدام لطمه زد و مثلاً دروس تخصصیم ۶۶ درصد بدون احتساب جواب منفی و ۴۸ درصد واقعیش شد.
در کل امیدوارم بقیه هم مثل من اشتباه کنن و رتبه ی من همچنان ۱ بمونهBig Grin

man chetor azmonharo dl konam??
Aurora، در تاریخ ۰۳ آذر ۱۳۹۳ ۰۶:۲۷ ب.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

لطفا فارسی بنویسید.

۰
۰
ارسال:
۰۴ آذر ۱۳۹۳, ۱۲:۱۵ ق.ظ
سلام دوستان
اگه میشه آزمونای ماهان رو بزارین ماهم بتونیم دانلود کنیم.
باتشکر
۱
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  حل و بررسی سوالات مدارمنطقی دکتری ۹۲ گرایش معماری nomad:D ۲۵ ۲۴,۲۱۰ ۲۰ بهمن ۱۴۰۲ ۱۰:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: masoumeh97
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۶,۷۷۹ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  بررسی سوالات تخصصی دکتری هوش masoomeh_s ۱ ۱,۹۵۶ ۰۱ اسفند ۱۴۰۰ ۰۱:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  بررسی اعتبار یک مجله برای چاپ مقاله one hacker alone ۰ ۱,۹۹۷ ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  کارنامه های آزمون دکتری هوش مصنوعی ۹۶ robotic1981 ۵ ۷,۷۴۹ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  تشریح تست همروندی - بررسی یکی از سوالات سال ۸۲ abji22 ۵ ۴,۶۷۶ ۰۲ دى ۱۳۹۹ ۱۱:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: mohammadasadi1
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۳,۱۸۴ ۱۴ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  بررسی سوالات دکتری isoa ۲ ۲,۶۳۴ ۰۸ آبان ۱۳۹۹ ۰۸:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: RoghayehAlipanahi
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۲,۹۵۸ ۰۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  برگزاری دوره آموزشی مدیریت صادرات با همکاری شرکت بازرگانی ماهان masoudkhan ۱ ۲,۸۶۸ ۲۱ دى ۱۳۹۸ ۰۵:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: parisa1140

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close