زمان کنونی: ۳۰ فروردین ۱۴۰۳, ۱۰:۱۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

با وقت کم ساختمان داده یا طراحی الگوریتم

ارسال:
۲۳ آبان ۱۳۹۳, ۰۳:۱۳ ب.ظ
با وقت کم ساختمان داده یا طراحی الگوریتم
سلام دوستان
لطفا کمکم کنید.
من الگوریتم و ساختمان داده رو از هر کدوم فقط یکم خوندم و حالا با وقت کم به این نتیجه رسیدم که یکیشو کنار بگذارم به نظرتون کدومو بهتره بخونم و کدوم تو این وقتِ کم نتیجه بهتری میده؟؟؟؟
از همتون ممنووووون.انشالله جبران کنم.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۳ آبان ۱۳۹۳, ۱۱:۵۹ ب.ظ
RE: با وقت کم ساختمان داده یا طراحی الگوریتم
(۲۳ آبان ۱۳۹۳ ۰۳:۱۳ ب.ظ)♡محبوب♡ نوشته شده توسط:  سلام دوستان
لطفا کمکم کنید.
من الگوریتم و ساختمان داده رو از هر کدوم فقط یکم خوندم و حالا با وقت کم به این نتیجه رسیدم که یکیشو کنار بگذارم به نظرتون کدومو بهتره بخونم و کدوم تو این وقتِ کم نتیجه بهتری میده؟؟؟؟
از همتون ممنووووون.انشالله جبران کنم.

ساختمان رو بخون از الگوریتم ها هم فصل های مهم بخون که اتفاقا بدرد ساختمان هم میخوره: مثلا روابط بازگشتی و تحیلی مجانبی ( اردرها) + تقسیم و غلبه ( خصوصا مرتب سازی ها) + برنامه نویسی پویا + گراف ها( گراف رو سعی کن سوالای کتاب CLRS رو حداقل با جواباش یه نگاه بندازی)

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
ارسال:
۲۵ آبان ۱۳۹۳, ۰۵:۴۳ ب.ظ
به نظر من الگوریتم بخون
چون سوالای ساختمان هم با دید الگوریتمیه.و فقط بخش کمی رو الگوریتم نداره،مثل درخت ها
الگوریتم بخون
ارسال:
۲۵ آبان ۱۳۹۳, ۰۶:۲۴ ب.ظ
البته من خودم رودرحدی نمی دونم که به کسی توصیه کنم چون تجربه زیادی ندارم.ولی باتوجه به اینکه هردودرس روخوندم به نظرمن طراحی الگوریتم رواگه کامل بخونی بسیاری ازمباحث ساختمان داده ها روهم پوشش می ده.

You have enemies? Good. That means you've stood up for something, sometime in your life
Winston Churchill
ارسال:
۲۵ آبان ۱۳۹۳, ۰۹:۲۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ آبان ۱۳۹۳ ۰۹:۲۱ ب.ظ، توسط izadan11.)
الگوریتم رو بفهمی ساختمان داده رو هم می تونی بزنی کلا هر دو تا درس یکی هستن طراحی کاملتره
سوالای ساختمان داده دو دسته هستن یکسری قالب مشخص قبلی دارند که احتمالا میشه زد یه سری دیگه تست هوش هستن که بستگی به هوشت داره(اصلا مهم نیست چه کتابی می خونی و چقدر می خونی ساختمان داده شانس و هوش خیلی مهمه)
ولی طراحی بفهمی میزنی

Ayyy ya ya ya
ارسال:
۲۵ آبان ۱۳۹۳, ۱۰:۱۸ ب.ظ
(۲۵ آبان ۱۳۹۳ ۰۹:۲۱ ب.ظ)izadan11 نوشته شده توسط:  الگوریتم رو بفهمی ساختمان داده رو هم می تونی بزنی کلا هر دو تا درس یکی هستن طراحی کاملتره
سوالای ساختمان داده دو دسته هستن یکسری قالب مشخص قبلی دارند که احتمالا میشه زد یه سری دیگه تست هوش هستن که بستگی به هوشت داره(اصلا مهم نیست چه کتابی می خونی و چقدر می خونی ساختمان داده شانس و هوش خیلی مهمه)
ولی طراحی بفهمی میزنی
اینطوریا هم نیست!!
برا ساختمان اگه کتاب قدسی و کتاب چند گزینه ای داده ساختارش رو بخونید تا حد زیادی بر روی تست های این درس سوار میشید. الگوریتم هم باید تمرین های CLRSرو بررسی کنید.
در کل بنظرم هیچکدومش قابل حذف نیست چون هر کدومش حذف بشه به اون یکی ضرر میزنه، ضمن اینکه مطالبش هم خیلی اشتراک داره

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  [دانلود] ویس و جزوه ی طراحی الگوریتم سیدجوادی هاتف ۳۳ ۴۱,۱۶۴ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
Question بهترین منبع ساختمان داده برای کنکور ارشد marvelous ۱۰ ۱۱,۴۲۳ ۱۵ آذر ۱۴۰۱ ۰۷:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: msnmkh
  فیلم آموزش ساختمان داده negin_bt ۰ ۹۸۹ ۲۰ مهر ۱۴۰۱ ۰۷:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: negin_bt
  طراحی ui/ux kimiya1234 ۲ ۲,۰۳۳ ۲۶ بهمن ۱۳۹۹ ۱۰:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: farsamw
  پکیج آموزشی طراحی وب + فارسی سازی وردپرس + سئو Happiness.72 ۶ ۶,۳۰۸ ۱۸ بهمن ۱۳۹۹ ۰۱:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: saqarmoshtaq
  طراحی یک سیستم عامل (از صفر) sina4everafter ۱۲ ۱۵,۷۰۸ ۰۶ بهمن ۱۳۹۹ ۱۲:۵۳ ب.ظ
آخرین ارسال: nahalmomen2007@yahoo.com
  طراحی سایت ریسپانسیو wikidemy1 ۰ ۱,۶۲۳ ۱۳ دى ۱۳۹۹ ۰۴:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: wikidemy1
  طراحی الگوریتم ها amir.m5560@gmail.com ۰ ۱,۴۹۹ ۳۰ آذر ۱۳۹۹ ۰۸:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: amir.m5560@gmail.com
  طراحی الگوریتم ها amir.m5560@gmail.com ۰ ۱,۳۵۲ ۳۰ آذر ۱۳۹۹ ۰۸:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: amir.m5560@gmail.com
  مجموعه تمارین و سوالات امتحانی درس طراحی الگوریتم دانشگاه MIT (سال ۲۰۰۰-۲۰۱۲) Farid_Feyzi ۵ ۷,۲۶۰ ۳۰ آبان ۱۳۹۹ ۱۰:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: s-taheri

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close