زمان کنونی: ۰۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۰۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

اصلاحیه سنجش منتشر شد / شبکه و امنیت به IT برگشت...

ارسال:
۲۶ آبان ۱۳۹۳, ۰۷:۵۸ ب.ظ
سلام، این اتفاق "خیلی خوب" رو به همه تبریک میگم. جهت اطلاع‌رسانی افرادی که تاپیک مربوط به این بحث رو نمی‌بینند و لازم هست تا اطلاعات خودشون رو ویرایش کنند: دو گرایش امنیت و شبکه از مجموعه مهندسی کامپیوتر به مجموعه مهندسی فناوری اطلاعات منتقل شد.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۶
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: احسان مومنی , barabox , mohsen_m , happy07 , Aurora , Free bird , sahar salehi
ارسال:
۲۶ آبان ۱۳۹۳, ۰۸:۲۱ ب.ظ
RE: اصلاحیه سنجش منتشر شد / شبکه و امنیت به IT برگشت...
با تبریک خدمت همه دوستان رشته فناوری اطلاعات امید وارم همگی در کنکور موفق باشید .
برای من یه سوالی پیش اومده میخواستم بدونم برای سال بعد این گرایشها به کامپیوتر منتقل میشه مجددا ؟
کسی که رشته خودش فناوری اطلاعاته باید برای کنکور سال آینده دروس رشته کامپیوتر رو بخونه ؟
۱
۰
ارسال:
۲۶ آبان ۱۳۹۳, ۰۸:۲۸ ب.ظ
(۲۶ آبان ۱۳۹۳ ۰۸:۲۱ ب.ظ)hesam_aria نوشته شده توسط:  با تبریک خدمت همه دوستان رشته فناوری اطلاعات امید وارم همگی در کنکور موفق باشید .
برای من یه سوالی پیش اومده میخواستم بدونم برای سال بعد این گرایشها به کامپیوتر منتقل میشه مجددا ؟
کسی که رشته خودش فناوری اطلاعاته باید برای کنکور سال آینده دروس رشته کامپیوتر رو بخونه ؟
دوست عزیز اینجا هیچکس از فرداشم خبر نداره. چه برسه به سال آینده.
تنها کاری که میشه کرد اینه که امیدوار بود

موفق باشید
۱
۰
ارسال:
۲۶ آبان ۱۳۹۳, ۰۸:۳۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ آبان ۱۳۹۳ ۰۸:۴۱ ب.ظ، توسط M o h m m @ d.)
(۲۶ آبان ۱۳۹۳ ۰۸:۲۱ ب.ظ)hesam_aria نوشته شده توسط:  با تبریک خدمت همه دوستان رشته فناوری اطلاعات امید وارم همگی در کنکور موفق باشید .

سلام
اگه طبق مقررات پیش برن بله سال اینده گرایش های امنیت و شبکه میره زیر مجموعه مهندسی کامپیوتر.همونجوری که امسال خود مهندسی فناوری اطلاعات در مقطع کارشناسی رفته به عنوان یکی از گرایشهای مهندسی کامپیوتر.
دروس منابع زیاد باهم فرقی نداره فقط همون ریاضیات بود با انتقال داده بقیه دروس بین دو رشته مشترک در مقطع کارشناسی
۱
۰
ارسال:
۲۶ آبان ۱۳۹۳, ۰۸:۴۶ ب.ظ
بچه ها واقعا تبریک می گم بهتون و واقعا اونایی که پیگیری کردن گل کاشتن.من خودم ارشد می خونم اما این خبرهارو که شنیدم خیلی اصابم خورد شد که هرکاری رلشون می خواد می کنن اونم ۲ماه مونده به کنکور، کلا رشته ی ایتی رو بردن زیر سوال،خیلیا به عشق شبکه رشته ی ایتی رو تو دانشگاه انتخاب کردن حالا تکلیفشون چیه..مسخرست. مگه توی کشورای دیگه گرایشای ایتی چی هست..کامپیوتر اون همه گرایش داشت بعد ایتی شده بود ۲تا،خنده دار بود..اما واقعا گل کاشتین بهتون تبریک میگم،چون به عنوان کسی که کارشناسی ایتی خونده الانم با اینکه تجارت می خونم اما بهم برخورده بود ..کاش که دیگه تغییر نکنه..اما مهم اینه که امسال همین موند ایشالا که همتون نتیجه ی زحمتاتونو می گیرید .دیگه هم دنبال حاشیه نرید بشینید حسابی بخونید موفق باششییییسد Wink
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: goodbye
ارسال:
۲۶ آبان ۱۳۹۳, ۰۸:۵۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ آبان ۱۳۹۳ ۰۹:۲۲ ب.ظ، توسط albaloo.)
به نظر من خیلی هم "اتفاق" نبود ، بچه ها خیلی زحمت کشیدن تا اینجوری بشه ، دمشون گرم D:

تو اون نامه ای که ضمیمه شده نوشته : ضمنا" تاکید می گردد رشته های رایانش امن و شبکه های کامپیوتری در آزمون سال ۹۵ در مجموعه مهندسی کامپیوتر لحاظ و از مجموعه مهندسی فناوری اطلاعات حذف خواهد شد.
پس این تغییرات فقط برای امسال بوده به لطف و تلاش دوستان...
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Free bird
ارسال:
۲۶ آبان ۱۳۹۳, ۱۱:۲۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ آبان ۱۳۹۳ ۱۱:۲۴ ب.ظ، توسط amirrrrrrr.)

کدوم نامه ی ضمیمه؟ میشه لینک بدید لطفا؟
۰
۰
ارسال:
۲۷ آبان ۱۳۹۳, ۰۷:۲۳ ب.ظ

بچه ها ممنوون من خ درس خوندم میدونم رتبم زیر ۱۰۰ میشه ب امید خدا.خداروشکر درس شد خ اعصابم خراب شد. بخونید ک وقت تنگه...معلوم نیس سال بعد چی پیش بیاد.
۰
۰
ارسال:
۲۸ آبان ۱۳۹۳, ۱۰:۴۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ آبان ۱۳۹۳ ۱۰:۴۵ ق.ظ، توسط sahar salehi.)
باورم نمی شه همچین اتفاقی افتاده
ولی خوب قدرت مانشت و قدرت بچه های IT رو می رسونه این قضیه.
افتخار می کنم به داشتن همچین هم رشته ای هایی.
الان می دونن که نمی تونن همین جوری الکی حق بچه های IT رو ضایع کنن.
۱
۰
ارسال: #۱۰
۰۳ آذر ۱۳۹۳, ۰۹:۳۰ ب.ظ
تبریک می گم برای به نتیجه رسیدن تلاش دوستان.... با اینکه هیج چیز رو نمیشه صد در صد گفت ولی اول امسال مدیر گروه ما گفت که تصویب شده این که امنیت بره جز گرایشهای کامپیوتر و احتمالا از سال دیگه اجرا بشه....
۱
۰
ارسال: #۱۱
۰۴ آذر ۱۳۹۳, ۰۴:۴۳ ب.ظ
سلام دوستان کسی اطلاع نداره سال دیگه گرایش شبکه بالاخره زیر مجموعه کامپیوتر میشه یا ای تی دوستی گفتن توی سایت سنجش نوشته که سال دیگه میره زیر مجموعه کامپیوتر اما من همچین چیزی تو سایت پیدا نکردم اگه کسی اطلاع داره لطفا جواب بده
ممنون
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  مصاحبه با رتبه ۵۱ آی تی و تجارت و ۷۷ شبکه و امنیت Rehe1994 ۵ ۶,۳۶۰ ۲۰ آذر ۱۴۰۱ ۰۳:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: arashi300
Smile مصاحبه با رتبه ۱۹ امنیت و شبکه pouya47 ۲۴ ۲۲,۵۲۰ ۰۷ آذر ۱۳۹۹ ۰۵:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: saharitst
  مصاحبه دانشگاه اطلاعات و امنیت ملی Happiness.72 ۹۸ ۱۰۹,۵۱۱ ۰۵ آذر ۱۳۹۹ ۰۵:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Ali001100
  در جستجوی اساتید امنیت wskf ۰ ۱,۹۱۱ ۱۸ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: wskf
  امنیت در تلگرام marvelous ۰ ۱,۹۸۲ ۲۷ دى ۱۳۹۸ ۰۲:۱۷ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  کمک برای حل تمرین امنیت شبکه پیشرفته behnazk ۰ ۱,۹۵۴ ۱۴ مهر ۱۳۹۸ ۱۲:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: behnazk
  راهنمائی در خصوص استفاده از سامانه سنجش HamidReza1 ۵ ۵,۰۴۰ ۲۸ شهریور ۱۳۹۸ ۰۶:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  نرم‌افزار انتخاب رشته سازمان سنجش WILL ۰ ۲,۲۲۴ ۱۸ تیر ۱۳۹۸ ۱۰:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  معرفی سایت های آموزشی برای علاقمندان به مباحث عملی امنیت Lonely Palm ۶ ۸,۱۸۹ ۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۰۳:۴۷ ب.ظ
آخرین ارسال: research.moghimi
  راهنمائی در خصوص استفاده از سامانه سنجش HamidReza1 ۰ ۱,۷۹۷ ۲۵ فروردین ۱۳۹۸ ۱۲:۴۹ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close