زمان کنونی: ۳۱ فروردین ۱۴۰۳, ۰۸:۲۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

در فرصت باقیمونده تا کنکور ارشد ۹۴ برای ساختمان داده و طراحی چی بخونم؟

ارسال:
۲۸ آبان ۱۳۹۳, ۱۰:۳۴ ب.ظ
در فرصت باقیمونده تا کنکور ارشد ۹۴ برای ساختمان داده و طراحی چی بخونم؟
سلام. من ساختمان داده و طراحی رو از کتاب مقسمی خوندم. ولی توی تاپیک ها دیدم که بچه ها گفتن اصلا کافی نیست. میشه راهنماییم کنید و بگید تو این دو ماه و نیم باقیمونده چی بخونم تا بتونم یکی دو تا از سوالا رو جواب بدم؟
ممنونم.

مقصد در انتهای مسیر نیست، در امتداد مسیر است.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۸ آبان ۱۳۹۳, ۱۰:۳۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ آبان ۱۳۹۳ ۱۰:۳۷ ب.ظ، توسط NP-Cσмρℓєтє.)
RE: در فرصت باقیمونده تا کنکور ارشد ۹۴ برای ساختمان داده و طراحی چی بخونم؟
پوران خوب و جامع گفته, سعی کن از پوران بخونی
ان شاالله خوب و زود یاد میگیری

من الگوریتم پوران رو خوندم و واقعاً راضیم , ساختمان هم از مدرسان خوندم , با اینکه راضیم ولی میگن پوران خوبه,من ساختمان پوران نخوندم ولی کتابای یوسفی همشون خوبن.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Lightbulb مطالعه گروهی کارمندان برای کنکور ارشد ۱۴۰۳ deniz22 ۰ ۲۹۰ ۲۹ آبان ۱۴۰۲ ۱۱:۴۲ ق.ظ
آخرین ارسال: deniz22
  [دانلود] ویس و جزوه ی طراحی الگوریتم سیدجوادی هاتف ۳۳ ۴۱,۱۹۰ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  راهنمایی در مورد تعریف محیط عملیاتی داروخانه برای آز پایگاه داده ngmsshd ۲ ۷,۵۳۹ ۰۴ اردیبهشت ۱۴۰۲ ۰۵:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Eris_mw
Question بهترین منبع ساختمان داده برای کنکور ارشد marvelous ۱۰ ۱۱,۴۳۲ ۱۵ آذر ۱۴۰۱ ۰۷:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: msnmkh
  فیلم آموزش ساختمان داده negin_bt ۰ ۹۹۴ ۲۰ مهر ۱۴۰۱ ۰۷:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: negin_bt
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۲۴ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  نظر شما راجب بهترین موسسه برای کنکور ارشد کامپیوتر vahid_sh@hotmail.com ۶۵ ۴۰,۰۷۲ ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Hadi7590
  بین پردازش تصویر و داده کاوی موندم کدوم یکی رو برای پایان نامه انتخاب کنم؟ raheleh1393 ۵ ۷,۹۵۷ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۲:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: golkhorami
  زبان چی و چه جوری بخونم؟ maedehgh3 ۱۷ ۱۶,۳۰۵ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۶:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  درخواست معرفی منبع برای دروس پایگاه داده پیشرفته، تجارت و آموزش الکترونیکی ehsannaq3 ۱۱ ۱۳,۰۵۶ ۱۰ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۵۳ ق.ظ
آخرین ارسال: pouya47

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close