زمان کنونی: ۳۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۱:۳۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

بهترین کتاب طراحی الگوریتم برای مبتدی چیه؟

ارسال:
۰۱ آذر ۱۳۹۳, ۰۱:۳۲ ق.ظ
بهترین کتاب طراحی الگوریتم برای مبتدی چیه؟
من درسم خیلی خوب بود تا اینکه این ترم توی درس طراحی الگوریتم واقعا هیچی سر کلاس نمیفهمیم
اصلا استادمون خوب درس نمیده برای همین تصمیم گرفتم با راهنمایی شما یه کتاب بگیرم و خودم از روی کتاب شروع به یادگرفتن کنم.
تاپیکهای بخش رو هم خوندم خیلیا گفتن برای مبتدی ها کتاب جعفرنژاد خوبه اما اونو هم خوندم زیاد توضیح نداده بود.
تعریف پوران پژوهش رو خیلی شنیدم توی همه تاپیکها
کسایی که دارن بگن بخش پیچیدگی زمانی و مرتبه اجرایی رو توی کتابش ساده و روون گفته یا نه؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۰۱ آذر ۱۳۹۳, ۰۶:۱۴ ب.ظ
RE: بهترین کتاب طراحی الگوریتم برای مبتدی چیه؟
(۰۱ آذر ۱۳۹۳ ۰۱:۳۲ ق.ظ)sarashahi نوشته شده توسط:  من درسم خیلی خوب بود تا اینکه این ترم توی درس طراحی الگوریتم واقعا هیچی سر کلاس نمیفهمیم
اصلا استادمون خوب درس نمیده برای همین تصمیم گرفتم با راهنمایی شما یه کتاب بگیرم و خودم از روی کتاب شروع به یادگرفتن کنم.
تاپیکهای بخش رو هم خوندم خیلیا گفتن برای مبتدی ها کتاب جعفرنژاد خوبه اما اونو هم خوندم زیاد توضیح نداده بود.
کسایی که دارن بگن بخش پیچیدگی زمانی و مرتبه اجرایی رو توی کتابش ساده و روون گفته یا نه؟
من هم همین سوال رو خیلی وقته دارمConfused چیزی که هنوز ندیدم که خوب و روون گفته باشه.Huh
ارسال:
۰۱ آذر ۱۳۹۳, ۱۱:۱۴ ب.ظ
[quote='sarashahi' pid='318119' dateline='1416603757']
من درسم خیلی خوب بود تا اینکه این ترم توی درس طراحی الگوریتم واقعا هیچی سر کلاس نمیفهمیم
[/quo
کتاب طراحی الگوریتم مقسمی و پیام نور
ارسال:
۰۱ آذر ۱۳۹۳, ۱۱:۳۹ ب.ظ
این یه فایل خیلی خوب هست

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

به نظر من جز بهترین هاست، منتهی نه برای کنکور، نه برای امتحان پاس کردن، بلکه برای یاد گرفتن Cool
 سپاس‌گزاری شده توسط: Happiness.72
ارسال:
۰۳ آذر ۱۳۹۳, ۱۲:۲۳ ب.ظ
کتاب مقسمی که اصلا خوب توضیح نداده.
اینجا فقط کتابای پوران پژوهش، راهیان ارشد، مدرسان شریف (۲۸ تومنه!!) و پارسه و مقسمی!! هست.
ارسال:
۰۳ آذر ۱۳۹۳, ۰۵:۵۰ ب.ظ
Re: RE: بهترین کتاب طراحی الگوریتم برای مبتدی چیه؟
(۰۳ آذر ۱۳۹۳ ۱۲:۲۳ ب.ظ)sarashahi نوشته شده توسط:  کتاب مقسمی که اصلا خوب توضیح نداده.
اینجا فقط کتابای پوران پژوهش، راهیان ارشد، مدرسان شریف (۲۸ تومنه!!) و پارسه و مقسمی!! هست.

فک کنم پارسه و پوران گزینه های بهتری باشن.

مجبور به تلاش نیستید؛
مجبور به ستیز نیستید؛
مجبور به کشف راه پیروزی نیستید؛
تنها باید آگاه باشید...
ارسال:
۰۳ آذر ۱۳۹۳, ۱۱:۰۱ ب.ظ
سپاهان بگیری پشیمون نمیشی. پیچیدگی ررو هم خوب توضیح داده. کلا توضیحاتش خیلی خوبه بخصوص حل تستاش. یه ۶۰۰ صغحه ای هست .من پورانم خوندم مقسیم خوندم سپاهان یه چیز دیگس. برو کتابفروشی از نزدیک ببین و مقایسه کن.قطعا نتیجه بهتری میگیری

شک نکن
درست در لحظه ی آخر، در اوج توکل و در نهایت تاریکی
نوری نمایان می شود، معجزه ای رخ می دهد
و چه زیبا خدا از راه می رسد…
ارسال:
۰۴ آذر ۱۳۹۳, ۱۱:۵۲ ق.ظ
(۰۳ آذر ۱۳۹۳ ۱۱:۰۱ ب.ظ)Donna نوشته شده توسط:  سپاهان بگیری پشیمون نمیشی. پیچیدگی ررو هم خوب توضیح داده. کلا توضیحاتش خیلی خوبه بخصوص حل تستاش. یه ۶۰۰ صغحه ای هست .من پورانم خوندم مقسیم خوندم سپاهان یه چیز دیگس. برو کتابفروشی از نزدیک ببین و مقایسه کن.قطعا نتیجه بهتری میگیری

گفتم که کتاب سپاهان رو اینجا ندارن.
پی دی اف قسمت پیچیدگیش رو ندارید؟
ارسال:
۰۴ آذر ۱۳۹۳, ۰۲:۱۱ ب.ظ
(۰۴ آذر ۱۳۹۳ ۱۱:۵۲ ق.ظ)sarashahi نوشته شده توسط:  پی دی اف قسمت پیچیدگیش رو ندارید؟

نه متاسفانه.

شک نکن
درست در لحظه ی آخر، در اوج توکل و در نهایت تاریکی
نوری نمایان می شود، معجزه ای رخ می دهد
و چه زیبا خدا از راه می رسد…
ارسال: #۱۰
۰۴ آذر ۱۳۹۳, ۰۸:۰۳ ب.ظ
(۰۴ آذر ۱۳۹۳ ۱۱:۵۲ ق.ظ)sarashahi نوشته شده توسط:  
(03 آذر ۱۳۹۳ ۱۱:۰۱ ب.ظ)Donna نوشته شده توسط:  سپاهان بگیری پشیمون نمیشی. پیچیدگی ررو هم خوب توضیح داده. کلا توضیحاتش خیلی خوبه بخصوص حل تستاش. یه ۶۰۰ صغحه ای هست .من پورانم خوندم مقسیم خوندم سپاهان یه چیز دیگس. برو کتابفروشی از نزدیک ببین و مقایسه کن.قطعا نتیجه بهتری میگیری

پس کجا دارند؟
ارسال: #۱۱
۰۴ آذر ۱۳۹۳, ۰۸:۱۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ آذر ۱۳۹۳ ۰۸:۱۲ ب.ظ، توسط bahman2000.)
کلا به نظر من مبحث پیچیدگی ها و مرتبه زمانی ها در دروس ساختمان داده و الگوریتم مباحثی نیستند که بشه به راحتی از یه کتاب یا جزوه و حتی در طول یک ترم عمق مطلب رو فهمید.این مباحث خیلی نیاز داره به تمرین کردن و بایستی مثال های گوناگون حل کنید.پیشنهاد من اینه که تا این مباحث مربوط به مرتبه زمانی ها رو تا حدی درک نکردین به بقیه فصل های کتاب نرید.

[تصویر:  00518598400828855611.gif]
 سپاس‌گزاری شده توسط: محمد۱۲
ارسال: #۱۲
۰۴ آذر ۱۳۹۳, ۰۸:۱۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ آذر ۱۳۹۳ ۰۸:۱۴ ب.ظ، توسط sana70.)
[i][u]
(04 آذر ۱۳۹۳ ۱۱:۵۲ ق.ظ)sarashahi نوشته شده توسط:  
(03 آذر ۱۳۹۳ ۱۱:۰۱ ب.ظ)Donna نوشته شده توسط:  سپاهان بگیری پشیمون نمیشی. پیچیدگی ررو هم خوب توضیح داده. کلا توضیحاتش خیلی خوبه بخصوص حل تستاش. یه ۶۰۰ صغحه ای
هست .من پورانم خوندم مقسیم خوندم سپاهان یه چیز دیگس. برو کتابفروشی از نزدیک ببین و مقایسه کن.قطعا نتیجه بهتری میگیری

من پی دی اف نویسندش رو پیدا کردم

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: محمد۱۲
ارسال: #۱۳
۰۶ آذر ۱۳۹۳, ۰۴:۴۳ ب.ظ
سلام؛
به نظر من کتاب طراحی الگوریتم مدرسان شریف خیلی خوب هست، هم برای یاد گرفتن و هم برای کنکور.

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  [دانلود] ویس و جزوه ی طراحی الگوریتم سیدجوادی هاتف ۳۳ ۴۱,۱۵۱ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  درخواست کتاب یا جزوه برای ارشد و دکتری هوش مصنوعی H.Mohammadi ۱ ۱,۳۲۹ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  بهترین منبع برای درس شبکه ارشد msnmkh ۲ ۱,۲۲۲ ۱۲ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: پشتکار
Question بهترین منبع ساختمان داده برای کنکور ارشد marvelous ۱۰ ۱۱,۴۱۷ ۱۵ آذر ۱۴۰۱ ۰۷:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: msnmkh
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۲۱ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  نظر شما راجب بهترین موسسه برای کنکور ارشد کامپیوتر vahid_sh@hotmail.com ۶۵ ۴۰,۰۶۱ ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Hadi7590
  کتاب تست برای شبکه hamid_p ۰ ۱,۳۵۶ ۲۵ مهر ۱۴۰۰ ۱۱:۴۵ ق.ظ
آخرین ارسال: hamid_p
  تفاوت classification algorithm و regression algorithm چیه؟ sajadg ۶ ۹,۱۹۸ ۱۵ خرداد ۱۴۰۰ ۰۱:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: cyruskingsolomon
  تولدت مبارک به انگلیسی + بهترین معادل انگلیسی cyruskingsolomon ۰ ۱,۵۰۴ ۰۶ خرداد ۱۴۰۰ ۰۳:۲۱ ب.ظ
  آموزش مکالمه زبان انگلیسی برای مبتدی ها + مکالمه وحشتناک واقعی cyruskingsolomon ۰ ۱,۶۸۲ ۲۸ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۸ ب.ظ

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close