زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۰۲ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

مزایا , معایب و تعداد افراد شرکت کننده در آزمون های آزمایشی هر موسسه

ارسال:
۱۱ بهمن ۱۳۹۳, ۰۱:۳۶ ب.ظ
دوستان عزیز لطف کنید مزیت ها , معایت و تعداد افراد شرکت کننده در آزمون های آزمایش هر موسسه رو با توجه به تجربه ای که داشتید بیان کنید.
اگر هم از تعرفه های جدید مطلع هستید قیمت آزمون های آزمایشی هر موسسه رو هم بفرمایید.

مثلاً مدرسان شریف الان میگه ۱۴ مرحله(۸ مرحله حضوری و ۶ مرحله مجازی) آزمون آزمایشی داره که از مهر شروع میشه / قیمتش ۶۰۰ هزار تومان با ۱۰ درصد تخفیف میگه ۵۴۰ هزار تومان / تعداد جامعه آماریش تو رشته کامیپوتر میگه بین ۳۰۰۰ تا ۴۰۰۰ نفر هست معمولاً / اما توی تاپیک های گذشته مانشت خوندم که از نحوه برگزاری و سطح سوالات گله مند بودن دوستان. نظر شما کدام بهتره و آیا اصلاً ارزش وقت گذاشتن و هزینه کردن داره؟!

در ضمن پارسه میگه ۸ مرحله آزمون حضوری داره از اول مهر (۴۴۰ هزار تومان)

۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۱ بهمن ۱۳۹۳, ۰۱:۵۶ ب.ظ
RE: مزایا , معایب و تعداد افراد شرکت کننده در آزمون های آزمایشی هر موسسه
(۱۱ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۳۶ ب.ظ)persianuser نوشته شده توسط:  دوستان عزیز لطف کنید مزیت ها , معایت و تعداد افراد شرکت کننده در آزمون های آزمایش هر موسسه رو با توجه به تجربه ای که داشتید بیان کنید.
اگر هم از تعرفه های جدید مطلع هستید قیمت آزمون های آزمایشی هر موسسه رو هم بفرمایید.

مثلاً مدرسان شریف الان میگه ۱۴ مرحله(۸ مرحله حضوری و ۶ مرحله مجازی) آزمون آزمایشی داره که از مهر شروع میشه / قیمتش ۶۰۰ هزار تومان با ۱۰ درصد تخفیف میگه ۵۴۰ هزار تومان / تعداد جامعه آماریش تو رشته کامیپوتر میگه بین ۳۰۰۰ تا ۴۰۰۰ نفر هست معمولاً / اما توی تاپیک های گذشته مانشت خوندم که از نحوه برگزاری و سطح سوالات گله مند بودن دوستان. نظر شما کدام بهتره و آیا اصلاً ارزش وقت گذاشتن و هزینه کردن داره؟!

من اون چیزایی رو که خودم تجربه کردم میگم
دوست عزیز از این لحاظ یه نظر من این آزمون ها بهترن که
۱: چون آزمون هاش ۲ هفته یکبار هستش شما باید خودت رو متناسب با اونا برسونی و نوعی نظم میده به درس خوندن و برنامه ریزیت
۲ : میتونی یه معیار خوب داشته باشی از خودت که درصد پیشرفتت چقدر بوده و اینکه یه ارزیابی داشته باشی که تو اون ۲ هفته درس خوندن چیکار کردی ( به کجا رسوندی خودتو )
درسته هیچ معیار سنجش خوبی نیست واسه اینکه بگی آره تو کنکور از این بهتر یا بدتر میشه , ولی یه دید کلی از وضعیت خودت بدست میاد
من خودم آزمون های پارسه ثبت نام کردم و اینکه کلاً تعداد شرکت کنندش ۸۰۰ نفر اینا بود . ( امسال )
۱
۰
ارسال:
۱۱ بهمن ۱۳۹۳, ۰۲:۳۵ ب.ظ
(۱۱ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۵۶ ب.ظ)ardaaalan نوشته شده توسط:  
(11 بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۳۶ ب.ظ)persianuser نوشته شده توسط:  دوستان عزیز لطف کنید مزیت ها , معایت و تعداد افراد شرکت کننده در آزمون های آزمایش هر موسسه رو با توجه به تجربه ای که داشتید بیان کنید.

۱: چون آزمون هاش ۲ هفته یکبار هستش شما باید خودت رو متناسب با اونا برسونی و نوعی نظم میده به درس خوندن و برنامه ریزیت
۲ : میتونی یه معیار خوب داشته باشی از خودت که درصد پیشرفتت چقدر بوده و اینکه یه ارزیابی داشته باشی که تو اون ۲ هفته درس خوندن چیکار کردی ( به کجا رسوندی خودتو )
درسته هیچ معیار سنجش خوبی نیست واسه اینکه بگی آره تو کنکور از این بهتر یا بدتر میشه , ولی یه دید کلی از وضعیت خودت بدست میاد
من خودم آزمون های پارسه ثبت نام کردم و اینکه کلاً تعداد شرکت کنندش ۸۰۰ نفر اینا بود . ( امسال )

تشکر بابت نظرت

به نظرت کیفیت آزمون های پارسه مناسب و استاندارد هست؟! بر اساس سرفصل هست؟! کارنامه استانداردی ارائه میده؟! شده بدقولی کنن (مثلاً تاخیر زیاد داشته باشه یا جابجایی محل برگذاری داشته باشه)؟!
۰
۰
ارسال:
۱۱ بهمن ۱۳۹۳, ۰۳:۰۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ بهمن ۱۳۹۳ ۰۳:۱۴ ب.ظ، توسط ardaaalan.)
(۱۱ بهمن ۱۳۹۳ ۰۲:۳۵ ب.ظ)persianuser نوشته شده توسط:  
(11 بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۵۶ ب.ظ)ardaaalan نوشته شده توسط:  
(11 بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۳۶ ب.ظ)persianuser نوشته شده توسط:  دوستان عزیز لطف کنید مزیت ها , معایت و تعداد افراد شرکت کننده در آزمون های آزمایش هر موسسه رو با توجه به تجربه ای که داشتید بیان کنید.

تشکر بابت نظرت

به نظرت کیفیت آزمون های پارسه مناسب و استاندارد هست؟! بر اساس سرفصل هست؟! کارنامه استانداردی ارائه میده؟! شده بدقولی کنن (مثلاً تاخیر زیاد داشته باشه یا جابجایی محل برگذاری داشته باشه)؟!

امسال تو تهران انگار آزمون آخر یعنی آزمون دیروزش جابه جایی داشته ولی تو تبریز نه من که ندیدم . سال پیش و امسال
کیفیتش میشه گفت در حد متوسط رو به بالا . ولی در کل باید اینو بگم که اصلاً نمیشه گفت متناسب یا هم مسیر سوالای کنکوره یا نه
چون تا ۹۲ سولای شبکه آی تی از لایه های MAC و و IP بود . یهو ۹۲ , ۹۳ طراح خوشش اومده زده کلاً تو فاز لایه کاربردی .
و براساس سرفصل هم باید بگم که آره هستش . در کل کیفیتش خوبه .
حالا دوستان در مورد مدرسان هم نظر بدن خوبه .
۰
۰
ارسال:
۱۱ بهمن ۱۳۹۳, ۰۳:۳۹ ب.ظ
ممنون دوست عزیز "اردلان" , پس میشه گفت برای شما مفید واقع شده و مورد تایید هست. هم کیفیت و هم از نظر پاسخگویی

دوستان من شنیدم موسسه ماهان آزمون هاش تو رشته مدیریت قوی هست و در رشته های فنی ضعیف هست, درسته؟!
برای رشته کامپیوتر شنیدم مدرسان , پارسه و جدیداً هم نصیر آزمون های خوب و قوی برگذار میکنن. نظر شما چیه کدام موسسه رو پیشنهاد میکنید برای آزمون آزمایشی؟! من با پارسه و نصیر که تماس گرفتم در مورد شرکت کننده هاش جوابی ندادن.

شرایط آزمون حضوری نصیر هم در سایتش درج شده.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
ارسال:
۱۱ بهمن ۱۳۹۳, ۰۳:۴۴ ب.ظ
(۱۱ بهمن ۱۳۹۳ ۰۳:۳۹ ب.ظ)persianuser نوشته شده توسط:  ممنون دوست عزیز "اردلان" , پس میشه گفت برای شما مفید واقع شده و مورد تایید هست. هم کیفیت و هم از نظر پاسخگویی

دوستان من شنیدم موسسه ماهان آزمون هاش تو رشته مدیریت قوی هست و در رشته های فنی ضعیف هست, درسته؟!
برای رشته کامپیوتر شنیدم مدرسان , پارسه و جدیداً هم نصیر آزمون های خوب و قوی برگذار میکنن. نظر شما چیه کدام موسسه رو پیشنهاد میکنید برای آزمون آزمایشی؟! من با پارسه و نصیر که تماس گرفتم در مورد شرکت کننده هاش جوابی ندادن.

شرایط آزمون حضوری نصیر هم در سایتش درج شده.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

خواهش میکنم . تقریباً میشه گفت بله مفید بوده برا من
۰
۰
ارسال:
۰۸ خرداد ۱۳۹۴, ۱۰:۳۸ ق.ظ
جامعه آماری نصیر افتضاحه. در حد ۵۰ یا ۶۰ نفر
۰
۰
ارسال:
۰۸ خرداد ۱۳۹۴, ۱۱:۰۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ خرداد ۱۳۹۴ ۱۱:۲۱ ق.ظ، توسط Densike.)
نصیر زیر ۵۰ . سنجش ۲۰۰ . پارسه ۶۰۰ . ماهان ۶۰۰ . مدرسان ۱۱۰۰ ( البته اگه دروغ نگفته باشه مدرسان بعید نیست الکی بگه )
من آزمون های مدرسان بودم یه دونه سنجش دادم پارسه هم دانلود کردم دیدم نصیر هم که یه بار دیدم
راجبه نصیر حرفی نمیزنم چون درست ندیدمش
پارسه اون یه آزمونی که دیدم خوب بود فقط نمیدونم چرا دکتر حقیقت دست از لجبازی بر نمیداره و هنوز از لایه ۱ سوال میده و کلی وقت میزاره این لایه رو تدریس میکنه با این که از سرفصل درس شبکه حذف شده ... در کل به نظرم پارسه خوب بود
سنجش آشغال محض بود خیلی غلط داشت ... فکر کنید توی آزمون آخرش ۵ تا سوال لایه فیزیکی داده بود .. کلا اصلا سوالاش خوب نبود ... ولی به نظر من سنجش آخر رو ثبت نام کنید چون یه شباهت هایی یکی دوتا از سوالاش با کنکور داشت
مدرسان سوالاش یه جوریه .. تا جایی که میدونم دانشجو های ارشد طرح می کنن ... این خوبی داره و بدی ... بعضی مواقع مثلا توی درس گسسته سوالایی میدیدم که از کنکور های سال های پیش ( چون امسال که ساده بود ) واقعا سخت تر بود و من اینو دوست داشتم ... سوالات معماری هم واقعا خوب بود ... ولی مثلا سوالاتشون توی درس هایی مثل پایگاه داده افتضاح بود
بین پارسه و مدرسان انتخاب کنین به نظر من
آها راستی اصلا سراغ ماهان نرین ... یه دونه از کتابهاشو نگاه کنید متوجه سطح این موسسه میشید

One day the hands of fate must be forced
۰
۰
ارسال:
۱۸ تیر ۱۳۹۴, ۱۱:۴۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ تیر ۱۳۹۴ ۱۱:۴۸ ق.ظ، توسط zizigolo.)
ارشد آموزش زبان
سلام واسه آموزش زبان ارشد تاب های کدوم موسسه خوبه؟

(۱۸ تیر ۱۳۹۴ ۱۱:۴۷ ق.ظ)zizigolo نوشته شده توسط:  سلام واسه آموزش زبان ارشد تاب های کدوم موسسه خوبه؟
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  تعداد برگ درخت؟؟؟؟؟؟؟ rad.bahar ۴ ۳,۹۵۸ ۱۵ آذر ۱۴۰۲ ۱۱:۵۳ ق.ظ
آخرین ارسال: mohamadrra
  نظر شما راجب بهترین موسسه برای کنکور ارشد کامپیوتر vahid_sh@hotmail.com ۶۵ ۴۰,۱۹۹ ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Hadi7590
  بوک کلاب ماشین لرنینگ با حضور متخصص از شرکت های گوگل ، اساتید و دانشجویان دکترا و. Doctorwho ۰ ۱,۴۴۸ ۱۳ آبان ۱۴۰۰ ۱۲:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
Star درخواست کمک و راهنمایی برای شرکت در آزمون ارشد marvelous ۹ ۸,۱۶۰ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  پیشنهاد نام برای سلسه گفتگوها با افراد مختلف Doctorwho ۰ ۱,۴۴۲ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  کارنامه های آزمون دکتری هوش مصنوعی ۹۶ robotic1981 ۵ ۷,۸۳۲ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۳,۲۲۴ ۱۴ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۲,۹۹۵ ۰۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  تعداد جواب mostafaheydar1370 ۲۱ ۱۷,۳۴۰ ۰۱ مهر ۱۳۹۹ ۱۱:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: miinaa
  موسسه برتر کنکور ارشد؟؟؟ Fatemeh... ۰ ۱,۹۵۲ ۱۶ مرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Fatemeh...

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close