زمان کنونی: ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۳۶ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

مسئله سوم:آخرین سوال این مبحث

ارسال:

Fardad-A پرسیده:

بچه‌ها این یکدونه مسئله هم به چشمم خورد گفتم براتون بگذارم. البته بین سوالات گسسته بود. انشاء ا... جوابهاتون را بگذارید تا روز جمعه در مورد هر سه سری سوال یک جمعبندی کنیم و بریم سر مبحث بعدی.
سوال ریاضی کنکور ۹۰:
[تصویر:  36964_1_1379098141.jpg]

۰
ارسال:

blackhalo1989 پاسخ داده:

مطمئنید واسه ۹۰ هست؟ فک کنم واسه ۸۹ یا ۸۸ بود ها؟
یادمه با رد گزینه میشد خیلی‌ کار‌ها کرد توی این سوال!!!

ارسال:

nimaaa پاسخ داده:

RE: مسئله سوم:آخرین سوال این مبحث

(۲۰ مرداد ۱۳۹۰ ۱۲:۴۹ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  مطمئنید واسه ۹۰ هست؟ فک کنم واسه ۸۹ یا ۸۸ بود ها؟

blackhalo1989 من شخصا سالی که کنکور بدم هیچ موقع سوالاش از یادم نمیره شما رو نمی دونم Big Grin
منم با سعی و خطا این سوال رو با یه سوال دیگه گسته رو حل کردم و حال کردم Big Grin
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

ارسال:

Fardad-A پاسخ داده:

(۲۰ مرداد ۱۳۹۰ ۱۲:۴۹ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  مطمئنید واسه ۹۰ هست؟ فک کنم واسه ۸۹ یا ۸۸ بود ها؟
تا جایی که میدونم در آخرین کنکور ارشد بود.الآن هم که نگاه کردم دیدم بالای صفحه ای که سوال هست نوشته ۲۸/۱۱/۸۹/
شما همین سوال را در مورد سوالی از نظریه زبانها هم پرسیده بودین.مگه شما کنکور ندادین؟:Big GrinD
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

۰
ارسال:

narges_r پاسخ داده:

من این سوالو با جایگذاری اعداد مثلا m=2 و n=3 حل کردم که گزینه ۳ بدست امد

۰
ارسال:

blackhalo1989 پاسخ داده:

قبلا جواب دادم:
۱- حافظه من بسیار ضعیفه
۲- من سر جلسه فقط به اینکه چطور بهتر کنکور بدم و تعداد بیشتری سوال حل کنم فکر می‌کنم. اینکه از هر درس یا مبحث چند تا سوال اومده یا از فلان مبحث سوال اومده یا نه یا اینکه سوالاتون سخته یا اسون یا موارد این چنینی اصلا وارد ذهن من نمیشن.
در مورد کنکور ۹۰ فقط یه لحظه ذهنم منحرف شد اونم سر آمار بود که وقتی‌ بود دیدم چند تا سوال غلط از مباحثی که خوندم اومده.

۰
ارسال:

ehsan_nekooee پاسخ داده:

اگه صورت سوال هم بذارید خوبه.
یا من متوجه صورت سوال نشدم یا اینکه عکس درست لود نشده. چیزی که من میبینم یه جدول به شکل کلمه دانشجوه!

۰
ارسال:

mfXpert پاسخ داده:

(۲۰ مرداد ۱۳۹۰ ۱۰:۳۸ ب.ظ)ehsan_nekooee نوشته شده توسط:  اگه صورت سوال هم بذارید خوبه.
یا من متوجه صورت سوال نشدم یا اینکه عکس درست لود نشده. چیزی که من میبینم یه جدول به شکل کلمه دانشجوه!
دقیقا.چون اون چیزی که منم می بینم عکس یه جدول کلمات متقاطع هستش نه سوال کنکور ۹۰.

۰
ارسال:

Fardad-A پاسخ داده:

ببخشید از اینکه فضای نامناسبی واسه آپلود انتخاب شده بود و از ظهر تصویر عوض شد. حالا میتونید سوال را ببینید.

۰
ارسال: #۱۰

ehsan_nekooee پاسخ داده:

منم با گزینه ۳ موافقم

۰
ارسال: #۱۱

Fardad-A پاسخ داده:

کسی بصورت تشریحی و بدون امتحان گزینه‌ها هم این مسئله را حل کرده؟

۰
ارسال: #۱۲

Fardad-A پاسخ داده:

با دو روز تعطیلی مانشت‌، اجاز ه بدید حل تشریحی این مسئله رو براتون بگذارم. البته با توجه به حل مسئله‌، مسئله از یکجایی ببعد بر میگرده به مبحث معادلات بازگشتی ساختمانهای گسسته.

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  مبحث جستجوهای محلی Elham_tm ۷ ۴,۰۲۹ ۱۷ اسفند ۱۴۰۰ ۰۵:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: KB2000
  کمک در باره این تروجان Ghasemiyeh ۲ ۲,۷۱۵ ۲۵ آذر ۱۴۰۰ ۰۳:۰۰ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  کمک به حل مسئله Moha33 ۰ ۱,۱۵۷ ۰۵ تیر ۱۴۰۰ ۰۹:۴۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Moha33
  منبع جدید هوش، راسل ویرایش سوم sima84 ۰ ۱,۶۳۶ ۱۹ آذر ۱۳۹۹ ۱۱:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  چگونه این خطا را موقع اجرای sql server 2014 رفع کنم ؟ farahnaz ۲ ۲,۶۸۳ ۱۹ مهر ۱۳۹۹ ۰۲:۱۸ ق.ظ
آخرین ارسال: farahnaz
  آخرین کتابی که مطالعه کردین چی بود؟ mohammad_1366 ۳۵۳ ۱۳۲,۹۱۶ ۱۱ شهریور ۱۳۹۹ ۰۹:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: diligent
Video آخرین فیلمی که دیدید! marvelous ۶۴ ۴۴۹ ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۳:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: RASPINA
  پایتون (طراحی وب یا دیتا ساینس؟) مساله این است... sirvan.t ۲ ۳,۲۹۱ ۱۹ بهمن ۱۳۹۸ ۱۲:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: sirvan.t
Shocked کامپیوتر یا هنر، مسئله این است arian_61 ۲ ۴,۲۹۵ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۳۱ ق.ظ
آخرین ارسال: packationmachinery
  آخرین اخبار مربوط به مسابقات رباتیک کشوری javadjj ۲۴ ۲۱,۵۳۷ ۲۳ دى ۱۳۹۸ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close