زمان کنونی: ۳۱ فروردین ۱۴۰۳, ۰۳:۰۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کتاب جدید شبکه دکتر حقیقت

ارسال: #۳۱
۲۳ مرداد ۱۳۹۱, ۰۷:۴۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ مرداد ۱۳۹۱ ۰۷:۴۱ ب.ظ، توسط sohrablou.)
RE: کتاب جدید شبکه دکتر حقیقت
(۲۲ مرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۱۰ ب.ظ)viona نوشته شده توسط:  
(22 مرداد ۱۳۹۱ ۰۹:۰۴ ب.ظ)sohrablou نوشته شده توسط:  
(22 مرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۳۸ ب.ظ)SaMiRa63 نوشته شده توسط:  
(22 مرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۳۵ ب.ظ)fazelian نوشته شده توسط:  کسی شبکه جدید پارسه رو دیده؟نسبت به کتاب ۹۰ ، کتاب ۹۱ تغییر کرده؟؟؟
کتابش که تازه امروز اومده ،‌لااقل برای اصفهان که اینجور گفتن ،‌ فکرنکنم کسی دیده باشه Smile

کتاب شبکه , چاپ ۹۱ رو امروز از نمایندگی پارسه (تهران) گرفتم.
شمارگان : ۵۰۰۰
تعداد صفحات :۴۰۰
۲۴ صفحه کلآ بهش اضافه شده که مربوط به متن و تست های سال ۹۱ هستش.
تنها فصل یازدهم (وظایف لایه انتقال) و فصل دوازدهم (دو پروتکل مهم انتقال) مطالبی اضافه نسبت به کتاب چاپ ۹۰ دارند.
اگر اینجور که میگید باشه من نمیگیرم و برای ۲۴ صفحه از کتاب بچه هایی که گرفتن استفاده میکنم.
باورش سخته بعد از این همه انتظار....
چه خوب که گفتین چون من میخاستم پول بدم دوستم بگیره.
شما چاپ ۹۰ رو دارین و کتابارو مقایسه کردین؟ هیچ تفاوتی جز اون صفحات اضافه ندارن؟
قیمتش چنده حالا؟
چاپ ۹۰ رو هم دارم که مقایسه کردم.
قیمت : ۱۶۰۰۰

من چه گویم که تو را نازکی طبع لطیف تا به حدیست که آهسته دعا نتوان کرد.
خواجه شمس الدین محمد
۰
۱
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۳۲
۲۳ مرداد ۱۳۹۱, ۰۸:۳۹ ب.ظ
RE: کتاب شبکه حقیقت - ویراست سال ۹۱
(۲۳ مرداد ۱۳۹۱ ۰۷:۱۶ ب.ظ)MSZ نوشته شده توسط:  کتاب جدید رو دیدم
فقط و فقط در حد یکی دو صفحه در هر کدوم از فصل های ۱۱ و ۱۲ مطلب اضافه شده که اگر کتاب مهندسی اینترنت احسان ملکیان (۵ فصل اول) رو خوب بخونین اصلا نیازی نیست این دو فصل پارسه رو بخونین
در ضمن، همچنان اکثر اشکالات تایپی و غیر تایپی کتاب به قوت خودش باقی هست
هم اشکالات در پاسخ نامه تست ها و هم اشکالات در متن درس ها
جالب اینجاست که دکتر حقیقت گفته بودن فصول انتهایی کتاب رو تغییر میدن ولی همون اشکالات پارسال که تو این فصل ها بود، تو چاپ امسال همچنان تو همین فصل ها هست

بنظرم این کتاب نسبت به کتاب سال قبل اصلا تفاوت خاصی نکرده و ارزش خریدن رو نداره
اگه کتاب پارسال رو دارین یا میتونین دست دومش رو تهیه کنین از همون استفاده کنین + ۵ فصل اول مهندسی اینترنت دکتر ملکیان

پ.ن.: دکتر حقیقت چنان گفته بودن که فصول انتهایی کتاب بازنویسی میشه که منتظر تغییرات اساسی بودیم... آقا هیچ چیز خاصی تغییر نکرده... الکی خودتونو نگران نکنین

میگید نه خودتون برید ببینید! والا!

Think
۱
۱
ارسال: #۳۳
۲۳ مرداد ۱۳۹۱, ۱۰:۲۳ ب.ظ
کتاب شبکه حقیقت - ویراست سال ۹۱
وای من جزوه کنکوریش رو دارم ...الانم با فهرستش مقایسه کردم خیلی فرق داره....حتما باید کتابشو بگیرم

I definitely will win
۰
۱
ارسال: #۳۴
۲۴ مرداد ۱۳۹۱, ۰۱:۴۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ مرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۴۴ ب.ظ، توسط MoonRise.)
(۲۳ مرداد ۱۳۹۱ ۰۲:۲۹ ب.ظ)viona نوشته شده توسط:  این چه بحثیه راه افتاده سر یه کتاب آخه.
اگر کتاب ۹۰ رو دارین بخونیدش.
کسانی که کتاب رو گرفتند میگن فرقش سر ۲۴ صفحه هستش که بیشترش برای سوالای ۹۱ که ضمیمه شده
رتبه ی ۴ امسال با همین کتاب ۴ شده و میگه فقط ۲ تست زدم که نمیدونم درسته یا نه.
من که نمی خرم.
درگیر کتاب نکنید خودتونو.
جالبه
اگر کسی علت منفی ها رو فهمید به منم بگه
انگار بعضی ها فقط میان مانشت که منفی بدن به دیگران و برن!!!!!!!!!!!!

(۲۳ مرداد ۱۳۹۱ ۰۲:۲۹ ب.ظ)viona نوشته شده توسط:  این چه بحثیه راه افتاده سر یه کتاب آخه.
کسانی که کتاب رو گرفتند میگن فرقش سر ۲۴ صفحه هستش که بیشترش برای سوالای ۹۱ که ضمیمه شده
من که نمی خرم.
جالبه

خدا کافیست...
۵
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: milad.fashi@gmail.com
ارسال: #۳۵
۲۴ مرداد ۱۳۹۱, ۰۲:۳۰ ب.ظ
من که نمی خرم.
آخ آخ خدایا یعنی میشه منم ۲ یا ۳تا درست بزنم از شبکه...گسسته هم ۲تا...بیشتر امیدم ساختمان تو این مشترک ها...

I definitely will win
۲
۲
ارسال: #۳۶
۲۴ مرداد ۱۳۹۱, ۰۲:۴۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ مرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۵۵ ق.ظ، توسط ali.)
RE: کتاب جدید شبکه دکتر حقیقت
(۲۴ مرداد ۱۳۹۱ ۰۲:۳۰ ب.ظ)jameshenas نوشته شده توسط:  
(23 مرداد ۱۳۹۱ ۰۲:۲۹ ب.ظ)viona نوشته شده توسط:  این چه بحثیه راه افتاده سر یه کتاب آخه.
من که نمی خرم.
آخ آخ خدایا یعنی میشه منم ۲ یا ۳تا درست بزنم از شبکه...گسسته هم ۲تا...بیشتر امیدم ساختمان تو این مشترک ها...

من که به امید ۵ تا درست واسه شبکه رفته بودم گند زدم حالا شما از خدا میخوای که ۲ ۳ تا درست بزنی ؟باید اساسی بخونی که بشه این تست های شبکه رو زد البته فکر کنم این روال امسال واسه سال دیگه هم باشه،پس رو فصل tcp وقت بگذارید.

حالا دیگه تو رو داشتن خیاله
دل اسیر آرزوهای محاله
۵
۳
 سپاس‌گزاری شده توسط: sara_sb92
ارسال: #۳۷
۰۹ شهریور ۱۳۹۱, ۰۲:۰۰ ق.ظ
(۲۳ مرداد ۱۳۹۱ ۰۴:۱۶ ب.ظ)ttiiko نوشته شده توسط:  زنگ زدم پارسه گفت میدم! رفتم گفت نمیدم!
دعواش کردم داد ! اما گفت فعلا دیگه نمیدم!
فهرستشو براتون اسکن کردم تو پیوست میزارم که خاطرتون جمع بشه فرق زیادی نمیکنه با چاپ ۹۰!
بچه هایی که نتونستن چاپ جدید گیر بیارن یا پارسال گرفتند چرا باید ۱۶۰۰۰ تومن دیگه الکی پول بدن!؟Undecided
Ideaاین همه دوستان راجع به کتاب ۹۱ صحبت کردن، چه ایرادی داشت دوستانی که چاپ جدید رو دارن، همون چند صفحه ای رو که نسبت به چاپ ۹۰ اضافه شده ، آپلود میکردن اینجا؟

Think
۲
۱
ارسال: #۳۸
۰۹ شهریور ۱۳۹۱, ۰۳:۵۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ شهریور ۱۳۹۱ ۰۳:۵۹ ب.ظ، توسط armik.)
نمایندگی ها تکی نمیفروشن
فقط مگه از نشر پارسه تکی بخرید
۰
۰
ارسال: #۳۹
۰۳ مهر ۱۳۹۱, ۰۵:۵۵ ب.ظ
اصلا این کتاب نیست
من زنگ زدم نمایندگیش تهران گفت بعد کنکور بیا!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
حتی دست دومش هم نیست
این کتاب چاپ سال ۸۸و ۸۹ و ۹۰ فرق داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

من
در انتظـــــــــــــــــــــــــــار یک معجـــــــــــــــــــــــــزه...
۰
۰
ارسال: #۴۰
۰۳ مهر ۱۳۹۱, ۱۱:۵۵ ب.ظ
(۲۴ مرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۴۴ ب.ظ)viona نوشته شده توسط:  
(23 مرداد ۱۳۹۱ ۰۲:۲۹ ب.ظ)viona نوشته شده توسط:  این چه بحثیه راه افتاده سر یه کتاب آخه.
من که نمی خرم.
جالبه

من که نمی خرم.
جالبه
علت منفی دادن چیه ؟
برای پاسخ دادن به جواب ها منفی میدید ؟

من چه گویم که تو را نازکی طبع لطیف تا به حدیست که آهسته دعا نتوان کرد.
خواجه شمس الدین محمد
۱
۰
ارسال: #۴۱
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۸:۵۹ ب.ظ
من کتاب چاپ هفتم ۹۱ رو دارم صفحات ۱۹۵ تا ۲۱۰ اون صحافی نشده و جا افتاده !!!! این هم یه سوتی از پارسه :-) قسمت مهمی هم هست.اوایل فصل MAC هستش.قیمت کتاب ۱۶۰۰۰ تومان.مجبور شدم این قسمت رو از جزوه PDF بخونم.ولی پارسه موسسه خوبیه ولی یه کم سیاست هاش غلطه.این انحصار رو بشکنه خیلی به نفعشه.میتونه تیراژ کتاب های محبوب و خوبش رو بالا ببره و با سود حاصل از فروش اونها کتاب های به درد نخور و ضعیفش رو ارتقا بده

چون به دریا میتوانی راه یافت Heart سوی یک قطره چرا باید شتافت
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانلود جزوه شناسایی آماری الگو دکتر بیگی Jooybari ۲۲ ۲۱,۷۵۶ ۱۲ بهمن ۱۴۰۱ ۰۸:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: studentstar
  فایل تصویری پایگاه داده پیشرفته دکتر حق جو yaser.b ۱۹ ۱۶,۴۱۳ ۲۷ دى ۱۴۰۱ ۰۸:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: zahrazahra54
  جزوه اسکن شده " سیستم های توزیع شده " دکتر پدرام arash691 ۸ ۱۴,۱۷۹ ۱۰ آذر ۱۴۰۱ ۰۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: negarrah
  [دانلود] جزوه و صدای نظریه زبانها، دکتر کارگهی هاتف ۱۰۷ ۸۵,۱۶۴ ۱۹ بهمن ۱۴۰۰ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Avzr
  کتاب تست برای شبکه hamid_p ۰ ۱,۳۵۸ ۲۵ مهر ۱۴۰۰ ۱۱:۴۵ ق.ظ
آخرین ارسال: hamid_p
  منبع جدید هوش، راسل ویرایش سوم sima84 ۰ ۱,۶۰۸ ۱۹ آذر ۱۳۹۹ ۱۱:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  درخواست اپلود کتاب یا لینک دانلود کتاب+معرفی سایت دانلود کتاب ریحانه ۱۲۹ ۷۷,۵۸۸ ۱۱ آذر ۱۳۹۹ ۰۸:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Ariana2020
  درخواست جزوه زبان تخصصی دکتر مظفری commasoud ۲۵ ۲۱,۰۸۰ ۱۹ مهر ۱۳۹۹ ۰۳:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: miss meri
  [دانلود]کتاب مبانی ریاضی دکتر ابراهیمی و دکتر محمودی از دانشگاه شهید بهشتی انرژی مثبت ۶ ۱۷,۰۸۲ ۰۵ مهر ۱۳۹۹ ۰۱:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: sayeh.na
  درخواست فیلم نکته تست نظریه دکتر کارگهی juyaye danesh ۰ ۱,۸۲۲ ۲۵ تیر ۱۳۹۹ ۰۱:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: juyaye danesh

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close