زمان کنونی: ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۵:۰۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کتاب جدید شبکه دکتر حقیقت

ارسال:
۲۶ مرداد ۱۳۹۰, ۰۶:۵۳ ب.ظ
سلام
میخواستم بپرسم کتا ب های جدید پارسه شبکه و ساختمان و مهندس نرم افزار چاپ شدندو در شهرستان تک فروشی دارندد تهران چطور؟

یاد خدا ارامش بخش دلهاست
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۲۶ مرداد ۱۳۹۰, ۱۰:۲۴ ب.ظ
پارسه کتاب اسلام ناظمی ه توسط انتشارات جلوه چاپ شده رو واسه مهندسی نرم افزار میدهد. به احتمال زیاد از کتابفروشی‌ها بتونید تهیه کنید. کتاب شبکه دکتر حقیقت هم دو روزه که پارسه به بچه‌ها داده، من کتابها( قبلی )را توی یکی از کتابفروشی های انقلاب دیدم به احتمال زیاد سایر کتابفروشی‌ها هم می آورند.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: پشتکار , arshad91
ارسال:
۲۶ مرداد ۱۳۹۰, ۱۱:۴۵ ب.ظ
یعنی کتاب شبکه و مهندسی نرم پارسه فرق کرده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

از کتابفروشی پرسیدند : وضع کسب و کارت چگونه است؟

گفت : بسیار بد ، چون آنهایی که پول دارند اهل مطالعه نیستند و آنهایی هم که سواد دارند پول ندارند !!!
۱
۰
ارسال:
۲۷ مرداد ۱۳۹۰, ۰۹:۳۲ ب.ظ
درسته کتاب مهندسی نرم افزار پارسه، عوض شده. با یک نگاه گذری‌: به نظر من خلاصه پرسمن بود + آخر هر فصل خلاصه نکات مهم رو داشت و اینکه به نظر بهتر از کتاب قبلی می اومد اما من هنوز مطمئن نیستم که بخرمش.
در عوض کتاب شبکه دکتر حقیقت شامل حل تشریحی تست‌ها با توضیحات بیشتر و کاملتر است. که ارزش خوندن داره
۰
۰
ارسال:
۲۸ مرداد ۱۳۹۰, ۰۴:۵۴ ب.ظ
از کجا میشه خرید ؟؟؟؟ نمایندگی‌ها به صورت تک فروشی دارند یا نه؟؟؟

از کتابفروشی پرسیدند : وضع کسب و کارت چگونه است؟

گفت : بسیار بد ، چون آنهایی که پول دارند اهل مطالعه نیستند و آنهایی هم که سواد دارند پول ندارند !!!
۰
۰
ارسال:
۲۸ مرداد ۱۳۹۰, ۰۸:۳۳ ب.ظ
آقا مجید جواب رو توی پست دوم دادم که:
کتاب اسلام ناطمی توسط انتشارات جلوه چاپ شده(همون انتشاراتی که پایگاه داده دکتر روحانی رو چاپ کرده) پس به احتمال زیاد توی بازارهم میاد
کتاب شبکه رو هم خود پارسه چاپ کرده من تیراژ ش رو نگاه کردم. ۸۰۰۰ تاست. حتم توی بازار میاد این همه کتاب رو میخواد چکار!
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Majid gh
ارسال:
۳۱ مرداد ۱۳۹۰, ۰۷:۴۹ ب.ظ
RE: کتاب جدید شبکه دکتر حقیقت
با سلام
کسی جزوه شبکه دانشگاه امیر کبیر داره ؟ (دکتر صبایی - دکتر خرسندی)
اگه دارید آپلود کنید.

من چه گویم که تو را نازکی طبع لطیف تا به حدیست که آهسته دعا نتوان کرد.
خواجه شمس الدین محمد
۱
۰
ارسال:
۰۴ مرداد ۱۳۹۱, ۱۲:۴۷ ب.ظ
جزوه شبکه پلی تکنیک دکتر صبایی رو خیلی سعی کردم آپلود کنم ولی خطای عدم آپلود به دلیل بزرگی فایل را میده!

تالار گفتمان مانشت
نمیتوان فایل را آپلود کرد. این فایل برای آپلود php بسیار زیاد است لطفاً کلید بازگشت را فشار دهید.Angry

البته فایلها pdf هستن و ۴۰۰ mb هستند.فایل را با کامپرس کردن ۸۰ مگابایت کردم.باز هم نشد.من فکر میکنم رسالت خودمو انجام دادم.ولی تنها کاری که از دستم بر میاد اینه که به بچه ها توصیه میکنم به خود پلی تکنیک مراجعه کنید و از انجمن دانشجویان کامپیوتر و فناوری اطلاعات دی وی دی کل جزوات امیر کبیر را بگیرید.دی وی دی خوبیه ولی متاسفانه گمان نمیکنم انجمن تابستون باز باشه.اگه تهرانی باشید مشکلی نیست پیدا میکنید.امیرکبیر بچه های فعال و خوبی رو داره و میتونید از هر کدوم از اونها جزوه هاشون رو بگیرید.ولی کتاب Krous and ross کتاب خوبی برای شبکه است.کتاب جدید شبکه پارسه(دکتر حقیقت) ۱۰ روز دیگه در پارسه تجدید چاپ میشه.
موفق و پیروز باشید
۰
۰
ارسال:
۰۴ مرداد ۱۳۹۱, ۰۱:۰۰ ب.ظ
دوست عزیز شما که زحمت کشیدین لطف کنید و در یکی از آپلودسنترهای موجود
فایل رو آپلود کنین و لینکش رو اینجا قرار بدین
خدا خیرت بده!!!
۰
۰
ارسال: #۱۰
۲۲ مرداد ۱۳۹۱, ۰۱:۳۵ ب.ظ
سلام

کسی شبکه جدید پارسه رو دیده؟نسبت به کتاب ۹۰ ، کتاب ۹۱ تغییر کرده؟؟؟
۰
۰
ارسال: #۱۱
۲۲ مرداد ۱۳۹۱, ۰۱:۳۸ ب.ظ
(۲۲ مرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۳۵ ب.ظ)fazelian نوشته شده توسط:  کسی شبکه جدید پارسه رو دیده؟نسبت به کتاب ۹۰ ، کتاب ۹۱ تغییر کرده؟؟؟
کتابش که تازه امروز اومده ،‌لااقل برای اصفهان که اینجور گفتن ،‌ فکرنکنم کسی دیده باشه Smile
۰
۰
ارسال: #۱۲
۲۲ مرداد ۱۳۹۱, ۰۱:۵۳ ب.ظ
کتاب شبکه حقیقت - ویراست سال ۹۱
سلام دوستان
امروز کتاب جدید شبکه دکتر حقیقت به اکثر نمایندگی های پارسه ارسال شده
خیلی از این نمایندگی ها (از جمله نمایندگی ارومیه) قول داده بودن که امکان خرید تکی کتاب شبکه وجود خواهد داشت. ولی همه دارن میزنن زیر حرفشون.

لطفا هرکسی خبر داره که تو کدوم نمایندگی این کتاب تکی فروخته میشه اعلام کنه تا از همون جا خرید کنیم.

و اگر کسی به دکتر حقیقت دسترسی داره این موضوع رو بهشون اطلاع بده (البته احتمالا در جریان هستن ولی شایدم نمیدونن) که اگر راهی برای تهیه تکی کتاب ایشون باشه بشه این کار رو کرد.

سپاس
۱
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: sir_ams , Aurora , moha , hamid88
ارسال: #۱۳
۲۲ مرداد ۱۳۹۱, ۰۲:۰۱ ب.ظ
RE: کتاب شبکه حقیقت - ویراست سال ۹۱
اصفهان که پرسیدم ( صبح ) گفت برای تکی هفته آینده تماس بگیرید و این یعنی فعلا برودنبال نخود سیاه تا بعد Tongue
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Aurora
ارسال: #۱۴
۲۲ مرداد ۱۳۹۱, ۰۳:۴۴ ب.ظ
کتاب شبکه حقیقت - ویراست سال ۹۱
من با خود استاد حقیقت کلاس داشتم
گفتن هیج فرقی نمی کنه ۹۰ با ۹۱ تنها فرقش اینه که سوال های کنکور قبلی بهش اضافه شده...
۰
۰
ارسال: #۱۵
۲۲ مرداد ۱۳۹۱, ۰۴:۳۸ ب.ظ
RE: کتاب شبکه حقیقت - ویراست سال ۹۱
پس چه طو قبلا که بچه ها از دکتر حقیقت سوال گرفته بودن،میگفتن ویراست جدیده، یه سری تغییرات درش صورت گرفته؟
من امروز رفتم نمایندگی شهرمون تکی برا فروش داشت!چاپ سوم ۹۰بود ولی گفت کتابای امساله که برامون اومده،من نگرفتم گفتم شاید چاپ جدید تغییر کرده باشه!!!!!!!!!!
همینو بخرم یا چاپ جدید ؟؟؟؟؟؟

خداوند بهترین های خود را به کسانی میبخشد که حق انتخاب خود را به او میسپارند..!!
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانلود جزوه شناسایی آماری الگو دکتر بیگی Jooybari ۲۲ ۲۱,۷۶۵ ۱۲ بهمن ۱۴۰۱ ۰۸:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: studentstar
  فایل تصویری پایگاه داده پیشرفته دکتر حق جو yaser.b ۱۹ ۱۶,۴۲۱ ۲۷ دى ۱۴۰۱ ۰۸:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: zahrazahra54
  جزوه اسکن شده " سیستم های توزیع شده " دکتر پدرام arash691 ۸ ۱۴,۱۸۲ ۱۰ آذر ۱۴۰۱ ۰۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: negarrah
  [دانلود] جزوه و صدای نظریه زبانها، دکتر کارگهی هاتف ۱۰۷ ۸۵,۱۹۳ ۱۹ بهمن ۱۴۰۰ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Avzr
  کتاب تست برای شبکه hamid_p ۰ ۱,۳۶۰ ۲۵ مهر ۱۴۰۰ ۱۱:۴۵ ق.ظ
آخرین ارسال: hamid_p
  منبع جدید هوش، راسل ویرایش سوم sima84 ۰ ۱,۶۰۸ ۱۹ آذر ۱۳۹۹ ۱۱:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  درخواست اپلود کتاب یا لینک دانلود کتاب+معرفی سایت دانلود کتاب ریحانه ۱۲۹ ۷۷,۶۱۹ ۱۱ آذر ۱۳۹۹ ۰۸:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Ariana2020
  درخواست جزوه زبان تخصصی دکتر مظفری commasoud ۲۵ ۲۱,۰۸۵ ۱۹ مهر ۱۳۹۹ ۰۳:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: miss meri
  [دانلود]کتاب مبانی ریاضی دکتر ابراهیمی و دکتر محمودی از دانشگاه شهید بهشتی انرژی مثبت ۶ ۱۷,۱۰۰ ۰۵ مهر ۱۳۹۹ ۰۱:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: sayeh.na
  درخواست فیلم نکته تست نظریه دکتر کارگهی juyaye danesh ۰ ۱,۸۲۲ ۲۵ تیر ۱۳۹۹ ۰۱:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: juyaye danesh

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close