زمان کنونی: ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۵۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

بدشانسی من

ارسال:
۱۲ بهمن ۱۳۹۳, ۰۱:۳۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ بهمن ۱۳۹۳ ۰۲:۴۲ ق.ظ، توسط Mr.Raeisi.)
Thumbs Down بدشانسی من
سلام.

دوستان من سه ترمه کارشناسی رو تموم می کنم ب همین خاطر اومدم ترم سوم رو مرخصی گرفتم که ۹ ماه تو خونه نشستیم برای کنکور ارشد بخونیم حالا که موقع انتخاب واحد رسیده متوجه شدم که علاو بر اینکه ترم تابستون رو باید ۶ واحد بگیرم باید امتحان تک درس رو هم بدم متاسفانه امتحان تک درس هم بعد از شروع ترم مهرماه هست و ثبت نام هم قبل از مهر و باید مدارکت هم کامل باشه.
۹ ماه پرید......

چاره ای راهی برای من هست؟؟؟ConfusedConfusedConfused
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۲ بهمن ۱۳۹۳, ۰۲:۳۵ ق.ظ
دردنامه: بدشانسی من
میتونی دانشگاههایی رو بعد از قبولی انتخاب کنی که ورودی نیمه دوم بگیرن

با ۱۰۰۰ تومان چیکار میشه کرد؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mr.Raeisi
ارسال:
۱۲ بهمن ۱۳۹۳, ۰۲:۴۳ ق.ظ
RE: بدشانسی من
(۱۲ بهمن ۱۳۹۳ ۰۲:۳۵ ق.ظ)mohammad.ardeshiri نوشته شده توسط:  میتونی دانشگاههایی رو بعد از قبولی انتخاب کنی که ورودی نیمه دوم بگیرن

دانشگاهایی مث شریف امیر کبیر تهران اینا ترم بهمن می گیرن؟؟
۱
۰
ارسال:
۱۲ بهمن ۱۳۹۳, ۰۳:۵۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ بهمن ۱۳۹۳ ۰۳:۵۹ ق.ظ، توسط pooyaa.)
(۱۲ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۳۹ ق.ظ)Mr.Raeisi نوشته شده توسط:  سلام.

دوستان من سه ترمه کارشناسی رو تموم می کنم ب همین خاطر اومدم ترم سوم رو مرخصی گرفتم که ۹ ماه تو خونه نشستیم برای کنکور ارشد بخونیم حالا که موقع انتخاب واحد رسیده متوجه شدم که علاو بر اینکه ترم تابستون رو باید ۶ واحد بگیرم باید امتحان تک درس رو هم بدم متاسفانه امتحان تک درس هم بعد از شروع ترم مهرماه هست و ثبت نام هم قبل از مهر و باید مدارکت هم کامل باشه.
۹ ماه پرید......

ببین اگر منظورت اینه که بعد ۶واحد ترم تابستون باید معرفی به استاد بگیری و معرفی به استادت میوفته تو مهر راهش اینه که دوستم پارسال اینکارو کرد(یعنی همه اینکارو میکننBig Grin )
ترم تابستون رو اوکی میکنی و پاس میکنی
بعد سریع کارهای معرفی به استادتو انجام میدی و امتحانشو میدی و تموم
حالا تاریخ فارغ التحصیلیت میخوره ۳۰مهر
اما تو باید ۳۰شهریور فارغ التحصیلیت بخوره
که میری کمیسیون موارد خاص و درخواست میدی که چون ارشد قبول شدی تاریخش واست ۳۰شهریور بخوره که موافقت هم میکنن

پ.ن: تموم اینکارهارو باید تا قبل از ۳۰شهریور انجام بدی سریع

(۱۲ بهمن ۱۳۹۳ ۰۲:۴۳ ق.ظ)Mr.Raeisi نوشته شده توسط:  
(12 بهمن ۱۳۹۳ ۰۲:۳۵ ق.ظ)mohammad.ardeshiri نوشته شده توسط:  میتونی دانشگاههایی رو بعد از قبولی انتخاب کنی که ورودی نیمه دوم بگیرن

نه.
۱
۰
ارسال:
۱۲ بهمن ۱۳۹۳, ۰۹:۲۶ ق.ظ
بدشانسی من
برو با رئیس دانشگاهت صحبت کن شاید بتونه واست کاری بکنه، ب نظر من بیخیال اون فعلا تا اخر پیش برو ، توکل کن بخدا
۱
۰
ارسال:
۱۲ بهمن ۱۳۹۳, ۰۱:۱۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۲۴ ب.ظ، توسط Mr.Raeisi.)
(۱۲ بهمن ۱۳۹۳ ۰۳:۵۶ ق.ظ)pooyaa نوشته شده توسط:  
(12 بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۳۹ ق.ظ)Mr.Raeisi نوشته شده توسط:  سلام.

۹ ماه پرید......

ببین اگر منظورت اینه که بعد ۶واحد ترم تابستون باید معرفی به استاد بگیری و معرفی به استادت میوفته تو مهر راهش اینه که دوستم پارسال اینکارو کرد(یعنی همه اینکارو میکننBig Grin )
ترم تابستون رو اوکی میکنی و پاس میکنی
بعد سریع کارهای معرفی به استادتو انجام میدی و امتحانشو میدی و تموم
حالا تاریخ فارغ التحصیلیت میخوره ۳۰مهر
اما تو باید ۳۰شهریور فارغ التحصیلیت بخوره
که میری کمیسیون موارد خاص و درخواست میدی که چون ارشد قبول شدی تاریخش واست ۳۰شهریور بخوره که موافقت هم میکنن

پ.ن: تموم اینکارهارو باید تا قبل از ۳۰شهریور انجام بدی سریع

(۱۲ بهمن ۱۳۹۳ ۰۲:۴۳ ق.ظ)Mr.Raeisi نوشته شده توسط:  
(12 بهمن ۱۳۹۳ ۰۲:۳۵ ق.ظ)mohammad.ardeshiri نوشته شده توسط:  میتونی دانشگاههایی رو بعد از قبولی انتخاب کنی که ورودی نیمه دوم بگیرن

نه.

(۱۲ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۶ ق.ظ)ali_nemo نوشته شده توسط:  برو با رئیس دانشگاهت صحبت کن شاید بتونه واست کاری بکنه، ب نظر من بیخیال اون فعلا تا اخر پیش برو ، توکل کن بخدا

مسلئه ای که هست اینه که امتحان تتک درس مهرماه برگزار میشه!!
من حالا سعی خودمو می کنم تا ببینیم چی پیش بیاد
عرض کنم من دو سه هفته هست تو فکر اینم اصلا حواس ندارم. حالا این فرصت باقی مونده رو هم می خونیم تا ببینیم چی پیش بیاد

ولی اگه مشکل پیش نیاد خیلی خوب میشه از همه ی هم دوره ایامون جلو می افتیم هر چند اگه هم نشد عیبی نداره چیزی رو از دست نمی دیم. نظر شما؟؟
۱
۰
ارسال:
۱۲ بهمن ۱۳۹۳, ۰۱:۳۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۴۳ ب.ظ، توسط anyone.)
بدشانسی من
تمام تلاشتونو بکنید دانشگاه از خداشه رتبه خوب کنکور از دانشگاه خودشون باشه حتما مساعدت میکنن در ضمن اینکه دانشجوی ترم اخر میتونه واحد (دقیقا نمی دونم چند واحد) بیشتر برداره جز قوانین نیست؟ این کمکتون نمیکنه؟
موفق باشید

آنان که می دانند رنج می برند و آنانکه نمی دانند به دیگران رنج می دهند.
۰
۰
ارسال:
۱۲ بهمن ۱۳۹۳, ۰۲:۲۰ ب.ظ
(۱۲ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۳۹ ب.ظ)anyone نوشته شده توسط:  تمام تلاشتونو بکنید دانشگاه از خداشه رتبه خوب کنکور از دانشگاه خودشون باشه حتما مساعدت میکنن در ضمن اینکه دانشجوی ترم اخر میتونه واحد (دقیقا نمی دونم چند واحد) بیشتر برداره جز قوانین نیست؟ این کمکتون نمیکنه؟
موفق باشید

آره.
راه دیگه ای به غیر از این ندارم.
۱
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  زبان های منظم تحت عملگر minus5 منظم است؟ Pure Liveliness ۲ ۱,۶۷۱ ۱۴ فروردین ۱۳۹۵ ۰۱:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Pure Liveliness
Question منظم یا منظم نبودن یک زبان joyebright ۴ ۲,۲۴۸ ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۱:۵۷ ب.ظ
آخرین ارسال: fatemeh69
Question یال منفی و دور با طول منفی در الگوریتم‌های Floyd و Dijkstra mehdi1902 ۱ ۲,۸۶۰ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۰۴:۵۳ ب.ظ
آخرین ارسال: maryam.raz
  زبان این گرامر منظم است یا نا منظم lestarlight ۱۷ ۱۲,۰۵۱ ۰۶ دى ۱۳۹۱ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Jooybari
  زبان منظم.عبارت منظم.گرامر sepid ۱۰ ۷,۵۰۲ ۱۷ آبان ۱۳۹۱ ۰۷:۵۳ ق.ظ
آخرین ارسال: Fardad-A
  ارتباط بین عبارات منظم و زبان منظم sajipanahi ۱ ۳,۷۲۱ ۲۴ فروردین ۱۳۹۱ ۰۱:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: yaser_ilam_com

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close