زمان کنونی: ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۵:۳۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

تو روخدا یکی کمکم کنه!!!!!!

ارسال:
۲۶ بهمن ۱۳۹۳, ۰۱:۲۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۳۸ ق.ظ، توسط sepideh1373.)
تو روخدا یکی کمکم کنه!!!!!!
ریاضی مهندسی مسعود شفیعی انتشارات پیام نور بنظرتون چطوره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟SadSadSadSadSadSadSadSadSad

(۲۶ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۲۷ ق.ظ)sepideh1373 نوشته شده توسط:  ریاضی مهندسی مسعود شفیعی انتشارات پیام نور بنظرتون چطوره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟SadSadSadSadSadSadSadSadSad

چرا کسی جواب نمیده من ترم۶نرم افزارم ریاضی مهندسی برداشتم ریاضیمم قوی هست دانشجوی پیام نورم هستم سال بعد ارشد میدم میخوستم بدونم اینو بخونم البته باکتاب راه آبی رنگ واسه ریاضی مهندسی کافیه ؟ مباحث رو پوشش میده؟؟؟؟؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۶ بهمن ۱۳۹۳, ۰۱:۴۸ ق.ظ
RE: تو روخدا یکی کمکم کنه!!!!!!
برای ارشد نه هیچ کدوم کافی نیستن .. کتاب مسعود شفیعی که مال انتشارات پیام نور هست واقعا اصلا کتاب خوبی برای یادگیری نیست مثل سایر کتاب های انتشارات پیام نور .. خیلی از مطالب گنگ و نامفهوم بیان شده و برای ارشد که اصلا مناسب نیست .. کتاب راه هم خوب برای امتحان پیام نور نوشته شده و خوب باز برای ارشد کافی نیست .. بهترین کتاب ریاضی مهندسی برای ارشد کتاب مدرسان شریف تالیف حسین نامی هست .. البته برای امتحان پیام نور هر دو کتابی که ذکر کردین کافین ولی برای ارشد به هیچ عنوان ...

آینه بهترین دوست منه. چون وقتی من گریه می کنم، اون هیچ وقت نمیخنده.
ارسال:
۲۶ بهمن ۱۳۹۳, ۰۲:۰۱ ق.ظ
(۲۶ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۴۸ ق.ظ)farzinf نوشته شده توسط:  برای ارشد نه هیچ کدوم کافی نیستن .. کتاب مسعود شفیعی که مال انتشارات پیام نور هست واقعا اصلا کتاب خوبی برای یادگیری نیست مثل سایر کتاب های انتشارات پیام نور .. خیلی از مطالب گنگ و نامفهوم بیان شده و برای ارشد که اصلا مناسب نیست .. کتاب راه هم خوب برای امتحان پیام نور نوشته شده و خوب باز برای ارشد کافی نیست .. بهترین کتاب ریاضی مهندسی برای ارشد کتاب مدرسان شریف تالیف حسین نامی هست .. البته برای امتحان پیام نور هر دو کتابی که ذکر کردین کافین ولی برای ارشد به هیچ عنوان ...

پس من هم مدرسان وهم کتاب خودمو بخونم میتونم ریاضی مهندسی به حد ارشد برسم دیگه؟
ارسال:
۲۶ بهمن ۱۳۹۳, ۰۲:۰۵ ق.ظ
(۲۶ بهمن ۱۳۹۳ ۰۲:۰۱ ق.ظ)sepideh1373 نوشته شده توسط:  
(26 بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۴۸ ق.ظ)farzinf نوشته شده توسط:  برای ارشد نه هیچ کدوم کافی نیستن .. کتاب مسعود شفیعی که مال انتشارات پیام نور هست واقعا اصلا کتاب خوبی برای یادگیری نیست مثل سایر کتاب های انتشارات پیام نور .. خیلی از مطالب گنگ و نامفهوم بیان شده و برای ارشد که اصلا مناسب نیست .. کتاب راه هم خوب برای امتحان پیام نور نوشته شده و خوب باز برای ارشد کافی نیست .. بهترین کتاب ریاضی مهندسی برای ارشد کتاب مدرسان شریف تالیف حسین نامی هست .. البته برای امتحان پیام نور هر دو کتابی که ذکر کردین کافین ولی برای ارشد به هیچ عنوان ...

پس من هم مدرسان وهم کتاب خودمو بخونم میتونم ریاضی مهندسی به حد ارشد برسم دیگه؟

اگر مدرسان رو کامل خونده و فهمیده باشین .. مطمئنا میتونن به اکثریت سوال های کنکور جواب بدین ..

آینه بهترین دوست منه. چون وقتی من گریه می کنم، اون هیچ وقت نمیخنده.
ارسال:
۲۶ بهمن ۱۳۹۳, ۰۳:۱۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ بهمن ۱۳۹۳ ۰۳:۱۳ ب.ظ، توسط gunnersregister.)
ریاضی مهندسی محمود کریمی رو بخوون.
دو جلده.
جلد اول مطالب به اضافه یه سری تست ، جلد دوم هم فقط تسته.
خیلی هم کامله.
ارسال:
۲۹ بهمن ۱۳۹۳, ۰۹:۱۳ ب.ظ
(۲۶ بهمن ۱۳۹۳ ۰۳:۱۲ ب.ظ)gunnersregister نوشته شده توسط:  ریاضی مهندسی محمود کریمی رو بخوون.
دو جلده.
خیلی هم کامله.

میخوام ریاضی مهندسی همشو بزنم چون ریاضیم خیلی قوی هست پس این جلد اولشو بخونم بنظرت کافیه؟
ارسال:
۲۹ بهمن ۱۳۹۳, ۰۹:۵۷ ب.ظ
(۲۹ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۱۳ ب.ظ)sepideh1373 نوشته شده توسط:  
(26 بهمن ۱۳۹۳ ۰۳:۱۲ ب.ظ)gunnersregister نوشته شده توسط:  ریاضی مهندسی محمود کریمی رو بخوون.
دو جلده.
خیلی هم کامله.

میخوام ریاضی مهندسی همشو بزنم چون ریاضیم خیلی قوی هست پس این جلد اولشو بخونم بنظرت کافیه؟

بله به نظرم کافیه. اگه وقت اضافی آوردید میتونید تست رو هم بعدا کار کنید.
هر چند تو متن جلد اول کتاب تست زیاد هست.

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  حل یکی از تمرینات کروس راس Ha153 ۰ ۴۰۸ ۲۷ مهر ۱۴۰۲ ۰۱:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Ha153
Exclamation سلام لطفاً یکی به من بگه مرتبه زمانی ها چطوری به log تبدیل میشن فرمول داره؟؟ Azadam ۶ ۴,۰۳۰ ۰۶ دى ۱۴۰۰ ۰۹:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Soldier's life
  بین پردازش تصویر و داده کاوی موندم کدوم یکی رو برای پایان نامه انتخاب کنم؟ raheleh1393 ۵ ۸,۰۳۹ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۲:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: golkhorami
  تشریح تست همروندی - بررسی یکی از سوالات سال ۸۲ abji22 ۵ ۴,۷۴۱ ۰۲ دى ۱۳۹۹ ۱۱:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: mohammadasadi1
  کمکم لطفا پایان نامه ارشد mahtab1928 ۰ ۱,۸۹۴ ۰۹ آبان ۱۳۹۹ ۰۶:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mahtab1928
Sad وسواس فکری شدیدی دارم لطفا کمکم کنید help me plz ۲۸ ۲۳,۹۷۰ ۰۱ شهریور ۱۳۹۸ ۰۷:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه سلیمانی
  تست خواهشا کمکم کنین Sanazzz ۲ ۲,۶۶۲ ۰۲ بهمن ۱۳۹۷ ۰۴:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Sanazzz
Sad خواهش میکنم بیاین به کمکم!!!طراحی الگوریتمیا بیاین لطفا farzan2015 ۱ ۲,۴۰۶ ۱۹ آبان ۱۳۹۷ ۰۵:۴۷ ب.ظ
آخرین ارسال: mjzarrin
  ۱۴۷ ای تی ___انتخاب رشته مهم مهم _خواهشا کمکم کنید وقت ندارم Rezaprince ۱ ۲,۲۹۱ ۱۲ مرداد ۱۳۹۷ ۰۶:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  لطفا زود کمکم کنید در مورد ایست خدمت ضروریه mo-hammad ۱۰ ۴,۷۶۸ ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۴:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: mo-hammad

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close