زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۵:۳۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

رتبه و دانشگاه قبولی بچه های آی تی کنکور ۹۰

ارسال:
۰۸ شهریور ۱۳۹۰, ۱۱:۱۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ خرداد ۱۳۹۱ ۰۵:۴۹ ب.ظ، توسط ف.ش.)
رتبه و دانشگاه قبولی بچه های آی تی کنکور ۹۰
سلام بچه ها
یه خسته نباشید جانانه خدمت همه دوستانی که قبول شدن/ میشن/ خواهند شدBig Grin
اگه میشه بچه های آی تی اینجا در مورد قبولی هاشون بگن تا بحث کنیم و به ما که در آینده کنکور داریم، کمک کنن، چون توی اون تاپیک‌ها اکثراً کامپیوتری هستن و جای بحث زیاد نیست (شلوغ میشه)
Angelبا آرزوی موفقیت برای همه عزیزانAngel

أَینَ الطّالِبُ بِدَمِ المَقتولِ بِکَربَلاء...
۲
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: Potential , goodzila , HosseinSHN
ارسال:
۰۹ شهریور ۱۳۹۰, ۱۲:۱۱ ق.ظ
رتبه و دانشگاه قبولی بچه های آی تی (فقط آی تی‌ها بیان)
رتبه ۱۱۳ شبکه

شبکه دانشگاه صنعتی سهند تبریز

To live is to suffer, to survive is to find some meaning in the suffering.
Friedrich Nietzsche
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: narges_r , mkarimi1987 , Potential , uniquegirl , **sara** , ف.ش , fatima1537 , goodzila , sina_n , HosseinSHN , Helmaa , p kh , Mahbanoo313
ارسال:
۰۹ شهریور ۱۳۹۰, ۱۲:۱۸ ق.ظ
آی تی شبانه امیرکبیر واحد گرمسار.ولی میخام اگه بشه با امنیت روزانه مالک اشتر عوض کنم.میشه؟توروخدا یکی راهنماییم کنه که کدوم بهتره.امیرکبیر گرمسارچجوریه؟استاداش همون استادای تهرانن؟
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mkarimi1987 , Potential , uniquegirl , **sara** , ف.ش , goodzila , Helmaa
ارسال:
۰۹ شهریور ۱۳۹۰, ۱۲:۱۹ ق.ظ
رتبه ۱۲۵ گرایش ۱و۴

مدیریت سیستم های اطلاعاتی خواجه نصیر
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mkarimi1987 , Majid gh , uniquegirl , **sara** , ف.ش , goodzila , sina_n , Helmaa , p kh
ارسال:
۰۹ شهریور ۱۳۹۰, ۱۲:۳۶ ق.ظ
۱۹۱ شبکه,شبانه همدان
۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: polarisia , Mile Stone , mkarimi1987 , Potential , uniquegirl , **sara** , ف.ش , sina_n , HosseinSHN , p kh , IT.setareh91 , dowlati99
ارسال:
۰۹ شهریور ۱۳۹۰, ۰۱:۰۰ ق.ظ
RE: رتبه و دانشگاه قبولی بچه های آی تی (فقط آی تی‌ها بیان)
رتبه ۷۹ گرایش ۱و۴ علم و صنعت تجارت الکترونیک

هیچ وقت دیر نیست
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Potential , uniquegirl , **sara** , ف.ش , sina_n , HosseinSHN , p kh , hamidhamid
ارسال:
۰۹ شهریور ۱۳۹۰, ۰۱:۵۴ ق.ظ
رتبه ۱۰۲ شبکه

شبکه دانشگاه اصفهان
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: polarisia , uniquegirl , **sara** , Potential , ف.ش , goodzila , mkarimi1987 , Helmaa , p kh
ارسال:
۰۹ شهریور ۱۳۹۰, ۰۲:۴۳ ق.ظ
۸۷ شبکه -- بوعلی همدان - روزانه
۱
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: uniquegirl , **sara** , Potential , ف.ش , mkarimi1987 , sina_n , Helmaa , p kh
ارسال:
۰۹ شهریور ۱۳۹۰, ۰۹:۲۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ شهریور ۱۳۹۰ ۰۹:۴۸ ق.ظ، توسط uniquegirl.)
(۰۹ شهریور ۱۳۹۰ ۱۲:۱۸ ق.ظ)sal_dovomi نوشته شده توسط:  آی تی شبانه امیرکبیر واحد گرمسار.ولی میخام اگه بشه با امنیت روزانه مالک اشتر عوض کنم.میشه؟توروخدا یکی راهنماییم کنه که کدوم بهتره.امیرکبیر گرمسارچجوریه؟استاداش همون استادای تهرانن؟

سلام
بهتون تبریک میگم
من راجع به امیرکبیر واحد گرمسار چیزی نمیدونم، اما اگه از امنیت، منظورتون امنیت شبکه (و نه امنیت اطلاعات) مالک اشتر هستش، من تعریفشو شنیدم... میگن تنها دانشگاهیه که توی ایران این رشته رو داره... ضمنا روزانه هم هست... خیلی خوبه... به هر حال شاید هم امیر کبیر بهتر باشه، اما ارزش داره بهش فکر کنید. (راستی هردوشو قبول شدین؟)
رتبه و معدلتون رو هم اگه میشه بگید.

(۰۹ شهریور ۱۳۹۰ ۱۲:۳۶ ق.ظ)aram_kurd نوشته شده توسط:  ۱۹۱ شبکه,شبانه همدان

تبریک میگم...
اما شما شبانه های تهران هیچی قبول نشدید؟
(۰۹ شهریور ۱۳۹۰ ۰۱:۵۴ ق.ظ)sina_n نوشته شده توسط:  رتبه ۱۰۲ شبکه

شبکه دانشگاه اصفهان

من پرسیده بودم دانشگاه اصفهان چجوریه...
منظورم در مورد سطح علمی دانشگاه و مخصوصا استاداشه...
آخه مثلا خود من که الان دارم آی تی میخونم، چون استادامون همه نرم خوندن، (پیش خودمون بمونه!Wink) برای درسای تخصصی ما افتضاحن!!!Confused (البته برای خود نرما بد نیستن)
یک نفر در جواب شما گفته بود:
"دانشگاه اصفهان اولین سالی که رشته آی تی رو اورده و خوب و بدش اصلا مشخص نیست.البته من ۲ سال اصفهان بودم و به شخصه شاهد بودم که سطح علمی اساتید بسیار پایینه"
درسته؟؟؟ شمام اینطور فکر میکنید؟
Huh
بچه ها، اگه میشه به دوستای آی تی خودتون هم بگید نتایجشون رو اینجا بذارن
ممنون

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sal_dovomi
ارسال: #۱۰
۰۹ شهریور ۱۳۹۰, ۱۰:۱۶ ق.ظ
رتبه ۱۸۱
امنیت اطلاعات مالک اشتر شبانه
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara** , goodzila , sina_n , Helmaa , uniquegirl , p kh , IT89 , خانه سبز
ارسال: #۱۱
۰۹ شهریور ۱۳۹۰, ۱۰:۵۳ ق.ظ
(۰۹ شهریور ۱۳۹۰ ۰۹:۲۳ ق.ظ)uniquegirl نوشته شده توسط:  سلام
بهتون تبریک میگم
من راجع به امیرکبیر واحد گرمسار چیزی نمیدونم، اما اگه از امنیت، منظورتون امنیت شبکه (و نه امنیت اطلاعات) مالک اشتر هستش، من تعریفشو شنیدم... میگن تنها دانشگاهیه که توی ایران این رشته رو داره... ضمنا روزانه هم هست... خیلی خوبه... به هر حال شاید هم امیر کبیر بهتر باشه، اما ارزش داره بهش فکر کنید. (راستی هردوشو قبول شدین؟)

سلام دوست عزیز مگه امنیت مالک اشتر با امنیت امیر کبیر فرق داره ؟ تا اونجایی که من می دونم برای امیر کبیر امنیت اطلاعات می باشد . فکر می کردم که مالک اشتر هم همین رشته است‌! اما حالا با گفته شما به شک افتادم . میشه شک من را برطرف کنی.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sal_dovomi
ارسال: #۱۲
۰۹ شهریور ۱۳۹۰, ۱۱:۵۵ ق.ظ
رتبه ۴۸ | امنیت اطلاعات | صنعتی امیرکبیر | شبانه
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: goodzila , mkarimi1987 , **sara** , shahryar , sina_n , polarisia , uniquegirl , p kh , Muhamad , IT89
ارسال: #۱۳
۰۹ شهریور ۱۳۹۰, ۰۱:۰۹ ب.ظ
(۰۹ شهریور ۱۳۹۰ ۰۹:۲۳ ق.ظ)uniquegirl نوشته شده توسط:  
(09 شهریور ۱۳۹۰ ۰۱:۵۴ ق.ظ)sina_n نوشته شده توسط:  رتبه ۱۰۲ شبکه

شبکه دانشگاه اصفهان

من پرسیده بودم دانشگاه اصفهان چجوریه...
منظورم در مورد سطح علمی دانشگاه و مخصوصا استاداشه...
آخه مثلا خود من که الان دارم آی تی میخونم، چون استادامون همه نرم خوندن، (پیش خودمون بمونه!Wink) برای درسای تخصصی ما افتضاحن!!!Confused (البته برای خود نرما بد نیستن)
یک نفر در جواب شما گفته بود:
"دانشگاه اصفهان اولین سالی که رشته آی تی رو اورده و خوب و بدش اصلا مشخص نیست.البته من ۲ سال اصفهان بودم و به شخصه شاهد بودم که سطح علمی اساتید بسیار پایینه"
درسته؟؟؟ شمام اینطور فکر میکنید؟
Huh
بچه ها، اگه میشه به دوستای آی تی خودتون هم بگید نتایجشون رو اینجا بذارن
ممنون

رشته IT چون رشته جدیدیه و اشتراک زیادی با کامپیوتر داره، هر دانشگاهی بری استاداش همه نرم خوندن

مخصوصا ارشد که دیگه فکر نکنم بجز امیرکبیر و شریف دانشگاههای دیگه استاد خیلی خوب در این زمینه داشته باشند

هر جا برید همین وضعه و کلا در رشته IT خیلی به دنبال استاد خوب و تخصصی نگرد. هر چند چون درسها یکیه به نظر من فرقی نداره استاد کامپیوتر خونده باشه و این مشکلیه که دانشجویان IT همه جا فکر می کنند دارندSmile

ولی خب امکانات دیگر دانشگاه خوبه و استاد هم به نظر ایشون اینجوری بوده و نظر خیلی‌های دیگر با ایشون فرق داره
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: someone , uniquegirl , Jooybari
ارسال: #۱۴
۰۹ شهریور ۱۳۹۰, ۰۵:۵۳ ب.ظ
(۰۹ شهریور ۱۳۹۰ ۰۹:۲۳ ق.ظ)uniquegirl نوشته شده توسط:  سلام
بهتون تبریک میگم

ممنون از پاسختون.من رتبم تو گرایش ۱و۴ شده ۱۵۲ و تو گرایش ۲و۳ شده ۱۲۳/ معدل موثرم یادم نیست ولی معدل کارشناسیم بود ۱۶/۸۶ و معدل کاردانیم ۱۵/۵۰
فکر میکنم امنیت اطلاعات مالک اشتر روزانه قبول شم.شما چی فکر میکنین؟
توی دفترچه زده امنیت اطلاعات .نمیدونم همون امنیت شبکه هست یا نه؟ و چه فرقی دارند باهم؟
۰
۰
ارسال: #۱۵
۰۹ شهریور ۱۳۹۰, ۰۷:۲۷ ب.ظ
(۰۹ شهریور ۱۳۹۰ ۱۰:۵۳ ق.ظ)majid67110 نوشته شده توسط:  
(09 شهریور ۱۳۹۰ ۰۹:۲۳ ق.ظ)uniquegirl نوشته شده توسط:  سلام
بهتون تبریک میگم

سلام دوست عزیز مگه امنیت مالک اشتر با امنیت امیر کبیر فرق داره ؟ تا اونجایی که من می دونم برای امیر کبیر امنیت اطلاعات می باشد . فکر می کردم که مالک اشتر هم همین رشته است‌! اما حالا با گفته شما به شک افتادم . میشه شک من را برطرف کنی.

نه، اگه توی دفترچه یا نتیجه تون زده امنیت اطلاعات، حرف شما درسته... اما این که من میگم یه رشتست که فقط مالک اشتر آورده. قبلا یه تاپیک توی فروم (فکر کنم بخش عمومی) راجع به این رشته بود. من گشتم، پیدا نکردم، حالا میخواید شمام یه سرچی بزنید. بهر حال امنیت رشته واقعا خوبیه... به ملاکای شما بر میگرده که امیر کبیر شبانه براتون بهتر باشه یا مالک اشتر روزانه
موفق باشید

۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  قبولی دکتری با ارشد آزاد؟ injaneb ۵۶ ۷۹,۶۵۱ ۰۱ اسفند ۱۴۰۰ ۰۷:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  سلام بچه های کدهای سیستم تهویه هوا رو کسی داره فاطمه دیبا ۰ ۱,۱۵۷ ۱۲ آبان ۱۴۰۰ ۰۹:۱۲ ق.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
Rainbow مالک اشتر و قبولی در مصاحبه اش و تکلیف انتخاب رشته ما بعد قبولی در مصاحبه مالک اشتر mahditorki ۱۷۲ ۱۵۴,۵۳۱ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۰۲:۴۳ ق.ظ
آخرین ارسال: Farhad namjo
  قبولی های علوم و تحقیقات تهران Hosein_2003 ۴۲ ۵۹,۴۸۶ ۱۱ دى ۱۳۹۸ ۰۶:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Alireza.Moftakharzadeh
  قبولی الگوریتم محاسبات mrazizi ۵ ۴,۶۶۱ ۲۰ شهریور ۱۳۹۸ ۱۰:۱۱ ق.ظ
آخرین ارسال: alem1
  کارنامه و رتبه کنکور دکتری ۹۶ taha_h ۱۶۱ ۹۲,۸۳۴ ۰۴ شهریور ۱۳۹۸ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: saharfarhang
  چه گزینه هایی (رشته و گرایش) برای قبولی در ارشد وجود داره ؟ MohsenRezaei ۲ ۲,۸۴۳ ۰۲ مرداد ۱۳۹۸ ۱۱:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  احتمال قبولی با رتبه ۳۴۷ هوش مصنوعی PeymaniMO ۶ ۵,۷۷۸ ۱۸ تیر ۱۳۹۸ ۱۲:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: tenmiles89
Smile چطور امکان قبولی در رشته رایانش امن هست؟ نوشتن ۲ ۳,۹۷۱ ۰۷ تیر ۱۳۹۸ ۱۰:۳۲ ق.ظ
آخرین ارسال: نوشتن
  رتبه لازم برای قبولی داده کاوی امیرکبیر dataloverz ۵ ۴,۳۲۷ ۳۱ خرداد ۱۳۹۸ ۱۲:۳۱ ق.ظ
آخرین ارسال: dataloverz

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close