زمان کنونی: ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۲۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

اعلام درصد ها پس از انتشار کلید اولیه / آیتی

ارسال: #۵۸۶
۳۱ فروردین ۱۳۹۴, ۰۶:۲۸ ب.ظ
RE: اعلام درصد ها پس از انتشار کلید اولیه / آیتی
(۳۱ فروردین ۱۳۹۴ ۰۶:۰۰ ب.ظ)niiiliii70 نوشته شده توسط:  
(31 فروردین ۱۳۹۴ ۰۵:۴۲ ب.ظ)Hamzeh.S نوشته شده توسط:  
(31 فروردین ۱۳۹۴ ۰۵:۱۲ ب.ظ)niiiliii70 نوشته شده توسط:  بچه ها به نظرتون این مشاور سنجش تو همگام یکم بدبینانه جواب نمیده؟ من و که به کل نا امید کردBig Grin

من که فکر میکنم یکم که هیچی خیلی بدبینانه میگه.خب رتبه طرف امسال باهمون درصدهای پارسال بدترمیشه قبول ولی دیگه دوبرابر وسه برابرو... خیلی زیادهHuhHuhHuhHuhHuh به نظرم ۱۵ یا ۲۰ تابه رتبه طرف اضافه بشه.
شایدم من زیادی خوش بینم.

منم همین فکرو میکردم، ولی الان با جوابی که داد تصمیم گرفتم منم بدبین باشم تا یه دفعه موقع اعلام نتایج شوکه نشمSad

آخه توی جواباش تناقض هم داره.مثلا اگرالآن بریدبه همون سایت همگام سنجش برداشته به یکی که میانگینش تقریبا۴۸/۹ گفته حدود۵۰ تا۱۰۰
بعد توی صفحه ۲ به یه نفرکه مدیریت رو ۱۰۰ زده گفته اگه مشترکت ۴۰ بود تک رقمی میشدی.اونوقت بامشترک ۴۰ میانگین طرف میشه ۴۷/۵
این روچطورتوجیه میکنه نمی دونم.HuhHuhHuhHuhHuh

You have enemies? Good. That means you've stood up for something, sometime in your life
Winston Churchill
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۵۸۷
۳۱ فروردین ۱۳۹۴, ۰۶:۴۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ فروردین ۱۳۹۴ ۰۶:۴۱ ب.ظ، توسط khordad.girl.)
(۳۱ فروردین ۱۳۹۴ ۰۶:۲۸ ب.ظ)Hamzeh.S نوشته شده توسط:  
(31 فروردین ۱۳۹۴ ۰۶:۰۰ ب.ظ)niiiliii70 نوشته شده توسط:  
(31 فروردین ۱۳۹۴ ۰۵:۴۲ ب.ظ)Hamzeh.S نوشته شده توسط:  
(31 فروردین ۱۳۹۴ ۰۵:۱۲ ب.ظ)niiiliii70 نوشته شده توسط:  بچه ها به نظرتون این مشاور سنجش تو همگام یکم بدبینانه جواب نمیده؟ من و که به کل نا امید کردBig Grin

من که فکر میکنم یکم که هیچی خیلی بدبینانه میگه.خب رتبه طرف امسال باهمون درصدهای پارسال بدترمیشه قبول ولی دیگه دوبرابر وسه برابرو... خیلی زیادهHuhHuhHuhHuhHuh به نظرم ۱۵ یا ۲۰ تابه رتبه طرف اضافه بشه.
شایدم من زیادی خوش بینم.

منم همین فکرو میکردم، ولی الان با جوابی که داد تصمیم گرفتم منم بدبین باشم تا یه دفعه موقع اعلام نتایج شوکه نشمSad

آخه توی جواباش تناقض هم داره.مثلا اگرالآن بریدبه همون سایت همگام سنجش برداشته به یکی که میانگینش تقریبا۴۸/۹ گفته حدود۵۰ تا۱۰۰
بعد توی صفحه ۲ به یه نفرکه مدیریت رو ۱۰۰ زده گفته اگه مشترکت ۴۰ بود تک رقمی میشدی.اونوقت بامشترک ۴۰ میانگین طرف میشه ۴۷/۵
این روچطورتوجیه میکنه نمی دونم.HuhHuhHuhHuhHuh

به یه نفر با میانگین ۳۹/۵گفت ۱۵۰ به یه نفر دیگه با میانگین ۳۸/۹ گف حدود ۲۰۰ ! درسته بدبینانه میگه...اما من سعی میکنم باور کنم...چون درصدایی که میبینم تو اون سایت پرسیدن اکثرا ۴۲ به بالاس...که واقعا تفاوت محسوسی با پارسال داره...
ارسال: #۵۸۸
۳۱ فروردین ۱۳۹۴, ۰۶:۵۱ ب.ظ
(۳۱ فروردین ۱۳۹۴ ۰۶:۴۰ ب.ظ)khordad.girl نوشته شده توسط:  به یه نفر با میانگین ۳۹/۵گفت ۱۵۰ به یه نفر دیگه با میانگین ۳۸/۹ گف حدود ۲۰۰ ! درسته بدبینانه میگه...اما من سعی میکنم باور کنم...چون درصدایی که میبینم تو اون سایت پرسیدن اکثرا ۴۲ به بالاس...که واقعا تفاوت محسوسی با پارسال داره...
حالا معلوم نیست که همه واقعا درصدهای واقعیشون روگفته باشن که.توی همین مانشت پارسال رونگاه کنین.قبل ازاعلام نتایج طوری درصدهارو می گفتن که آدم فکرمی کرد همه عالی دادن و شمایی که خراب کردی.بعدازاعلام نتایج دیگه خبری از اون درصدها نبود.

You have enemies? Good. That means you've stood up for something, sometime in your life
Winston Churchill
ارسال: #۵۸۹
۳۱ فروردین ۱۳۹۴, ۰۶:۵۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ فروردین ۱۳۹۴ ۰۷:۰۷ ب.ظ، توسط iwes.)
ببینید دوستان زیاد با پیشبینی یه نفر خودتون رو مشغول نکنید ایشون فقط یه مشاور عادی هستش که نه دسترسی به داده ها داره نه کارنامه هارو دیده و نه درصد ها رو میدونه و فقط بر اساس اون چه تو ذهنش هست یه چیزی میگه.مطمئن باشید که رتبه های شما خیلی بهتر از اینکه ایشون گفتن میشه چون همواره تو کنکور بالانس بوده یه درسی سخت شده یه درسی اسون ومیانگین ها نهایت ۲-۳ درصد بیشتر فرق نخواهد کرد.مثلا توی کامپیوتر زبان و ریاضی خیلی سخت بود و مشترک نرمال بودو اسون نبود درحالی که همه فکر میکردن که اسونه ولی بعدش که کلید ها رو چک کردن دیدن همه ی تست های یه ظاهر اسون تست های نکته دار بوده ,تخصصی هوش هم در بدترین حالت میگن که مثل پارسال بود(به نظر من سخت تر بود به خاطر سوال های عجیب غریب و مبهم هوش مصنوعی)پس مطمئن باشید این بالانس حداقل توی رشته ی کامپیوتر از بین نخواهد رفت و توی it هم به همین منوال خواهد بود من به شما قول میدمD:

پ.ن:بعدش هم من خودم با وجود اینکه ترم اخرم و هنوز دارم درس میخونم و فشار درس هست استرس جواب کنکور رو هم دارم ولی دیگه نمیشه کاری کرد و پیشبینی بدبینانه یا خوشبینانه انجام داد چون اولا هیچی مشخص نیست توی ازمون ارشد چون شما نتیحه ی نهایی بقیه رو نمیدونید و اصلا هم تا لجظه ی اومدن جواب هم نمیشه حدس زند مگر به طریق پیشبینی علمی که بر اساس سابقه هست(همین تخمین رتبه مدرسان و...) .
مورد دوم اینکه من خودم ۲-۳ ماهه شب رو روز هی یادم میفته کاش اون سوال رو میزدم ,یا یهو یادم میفته که فلان سوال رو گزینه ۳ زدم یا ۴ ومباجثی از این قبیل ولی دیگه همه چی رو سپردم دست خدا و مطمئنا خودش صلاح هممون رو میدونه, پس دیگه به نظر من بیخیال این پیشبینی و ... بشین و برین یه کار مفید توی این ۱۰-۱۵ روز(نتایج نیمه اول اردیبهشت میاد) انجام بدید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Hamzeh.S , shamim_s , khordad.girl , arefeh.hp , amir.monfared1369
ارسال: #۵۹۰
۳۱ فروردین ۱۳۹۴, ۰۷:۴۸ ب.ظ
(۳۱ فروردین ۱۳۹۴ ۰۳:۲۹ ب.ظ)khordad.girl نوشته شده توسط:  
(31 فروردین ۱۳۹۴ ۰۳:۲۱ ب.ظ)Densike نوشته شده توسط:  یجا دیدم مشاور سنجش گفته بود نتیجه ها تا هفته آینده میاد ولی هرچی میگردم پیداش نمیکنم که لینکشو بزارم

وااای جدی؟؟ از همین الان استرس گرفتم نگفته بود اول هفته یا آخرش؟
چرا همه استرس دارن ولی من ندارم!!!!؟؟؟!!!!

زمان آدم ها رو دگرگون میکند
اما تصویری را که از آنها داریم
ثابت نگه می دارد
هیچ چیز دردناک تر از این تضاد
میان دگرگونی آدم ها و ثبات خاطره ها نیست

مارسل پروست
از کتاب : در جستجوی زمان از دست رفته
ارسال: #۵۹۱
۳۱ فروردین ۱۳۹۴, ۰۷:۵۸ ب.ظ
به نظر من میانگین با پارسال تفاوت زیادی میکنه.
اونم به خاطر اینه که مشترک رو که ضریب ۴ داره خیلیها بالا زدند تاکید میکنم مشترک ضریب ۴ هستش.

هی ایـــــــــــــــــــــــــــــــــزد...
Angel
ارسال: #۵۹۲
۳۱ فروردین ۱۳۹۴, ۰۸:۲۶ ب.ظ
(۳۱ فروردین ۱۳۹۴ ۰۷:۵۸ ب.ظ)explorer نوشته شده توسط:  به نظر من میانگین با پارسال تفاوت زیادی میکنه.
اونم به خاطر اینه که مشترک رو که ضریب ۴ داره خیلیها بالا زدند تاکید میکنم مشترک ضریب ۴ هستش.
پارسال هم تخصصی ها اسون بود همه بالا زده بودند!منظورم این هست که اگر اسون بوده باشه همه زیاد میزننو اگه سخت باشه همه کم میزنن اونجوری باز یکی میشه.
ارسال: #۵۹۳
۳۱ فروردین ۱۳۹۴, ۰۸:۳۱ ب.ظ
(۳۱ فروردین ۱۳۹۴ ۰۸:۲۶ ب.ظ)iwes نوشته شده توسط:  
(31 فروردین ۱۳۹۴ ۰۷:۵۸ ب.ظ)explorer نوشته شده توسط:  به نظر من میانگین با پارسال تفاوت زیادی میکنه.
پارسال هم تخصصی ها اسون بود همه بالا زده بودند!منظورم این هست که اگر اسون بوده باشه همه زیاد میزننو اگه سخت باشه همه کم میزنن اونجوری باز یکی میشه.

نه الان شما میگی پارسال تخصصیا آسون بود اما پارسال میانگین تخصصی همون ۶۰ ۶۴ بود امسال بین بچه هایی که درصد گذاشتن باز بین ۴۰ تا ۵۵ هس میانگین ! این یعنی زیاد تفاوتی نیس ! اما پارسال میانگین دروس مشترک ۲۰ بوده امسال ۴۵ تا ۵۰ که این ضریب ۴ هست در نهایت میشه ۲۲۰ نمره اختلاف ! این ینی کلی اختلاف میانگین نسبت به پارسال ! پس کاملا منطقیه !
ارسال: #۵۹۴
۳۱ فروردین ۱۳۹۴, ۰۸:۴۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ فروردین ۱۳۹۴ ۰۸:۴۵ ب.ظ، توسط iwes.)
(۳۱ فروردین ۱۳۹۴ ۰۸:۳۱ ب.ظ)khordad.girl نوشته شده توسط:  
(31 فروردین ۱۳۹۴ ۰۸:۲۶ ب.ظ)iwes نوشته شده توسط:  
(31 فروردین ۱۳۹۴ ۰۷:۵۸ ب.ظ)explorer نوشته شده توسط:  به نظر من میانگین با پارسال تفاوت زیادی میکنه.

نه الان شما میگی پارسال تخصصیا آسون بود اما پارسال میانگین تخصصی همون ۶۰ ۶۴ بود امسال بین بچه هایی که درصد گذاشتن باز بین ۴۰ تا ۵۵ هس میانگین ! این یعنی زیاد تفاوتی نیس ! اما پارسال میانگین دروس مشترک ۲۰ بوده امسال ۴۵ تا ۵۰ که این ضریب ۴ هست در نهایت میشه ۲۲۰ نمره اختلاف ! این ینی کلی اختلاف میانگین نسبت به پارسال ! پس کاملا منطقیه !
یعنی پارسال میانگین افراد شرکت کننده دز کنکور توی دروس تخصصی ۶۴-۶۰ بوده اونجوری باشه که خیلی خوبه؟اها ببخشید من حواسم به ضریب تخصصی نبود فکر کردم مثل کامپیوتر با مشترک یکیه این جوری باشه شما درست میگید واثر گذاره, ولی باز هم روی رتبه ها اونقدر تاثیر نمیذاره برای کسایی که خوندن چون همشون در یه سطح میزنن تقریبا و اثر این اسونی از بین میره و باز توزیع رتبه ها مثل پارسال میشه البته این بین مثلا کسایی طراحی و ساختمان و گسسته رو به فرض سخت بودن نخوندن یا کمتر خوندن ضرر کردن.
کلا یه مسئله ی چند متغیره هست به راحتی نمیشه جواب رو به دست اورد!
 سپاس‌گزاری شده توسط: khordad.girl
ارسال: #۵۹۵
۳۱ فروردین ۱۳۹۴, ۰۸:۴۶ ب.ظ
(۳۱ فروردین ۱۳۹۴ ۰۷:۴۸ ب.ظ)shamim_70 نوشته شده توسط:  
(31 فروردین ۱۳۹۴ ۰۳:۲۹ ب.ظ)khordad.girl نوشته شده توسط:  
(31 فروردین ۱۳۹۴ ۰۳:۲۱ ب.ظ)Densike نوشته شده توسط:  یجا دیدم مشاور سنجش گفته بود نتیجه ها تا هفته آینده میاد ولی هرچی میگردم پیداش نمیکنم که لینکشو بزارم

اینو بخونی شما هم استرس میگیری شمیم جون !

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۵۹۶
۳۱ فروردین ۱۳۹۴, ۰۹:۰۸ ب.ظ
(۳۱ فروردین ۱۳۹۴ ۰۸:۴۶ ب.ظ)khordad.girl نوشته شده توسط:  اینو بخونی شما هم استرس میگیری شمیم جون !

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مگه آیتی چقد ظرفیت داره که بخوان کمم بکنن
Big Grin

Angel
ارسال: #۵۹۷
۳۱ فروردین ۱۳۹۴, ۰۹:۳۹ ب.ظ
(۳۱ فروردین ۱۳۹۴ ۰۸:۴۶ ب.ظ)khordad.girl نوشته شده توسط:  
(31 فروردین ۱۳۹۴ ۰۷:۴۸ ب.ظ)shamim_70 نوشته شده توسط:  
(31 فروردین ۱۳۹۴ ۰۳:۲۹ ب.ظ)khordad.girl نوشته شده توسط:  

اینو بخونی شما هم استرس میگیری شمیم جون !

بابا بیخیاااال اینقده سخت نگیرید
فوقش میریم عیرانتفاعی،نشد سال دیگ رو ک ازمون نگرفتن!
بعدشم مگ ختما موفقیت یکی توو ارشده!
خداوند خودش شاهده ما تلاشمون رو برای موفقیت کردیم حالا شاید او بهتر بدونه موفقیت من توو ارشد نیس در جیز دیگه ای هس.
من خودم روزای بعد از ازمون کم حرص خوردم!!۵ماه تلاشم بخاطر ایک سرجلسه حالم بد شد معلوم نیس چ نتیجه بده!حالا الانم بیام حرص بخورم ک اینجور حساب کننن اونجور حساب کنن ظرفیت کم بشه دردی دوا نمیشه!بیخودی ذهن خودمم ب تشویش میکشونم.
من ن خیلیی امیدوارم و نه خیلی ناامید.همه چیو بسپارید بخدا شما هم اروم میشید

زمان آدم ها رو دگرگون میکند
اما تصویری را که از آنها داریم
ثابت نگه می دارد
هیچ چیز دردناک تر از این تضاد
میان دگرگونی آدم ها و ثبات خاطره ها نیست

مارسل پروست
از کتاب : در جستجوی زمان از دست رفته
 سپاس‌گزاری شده توسط: amir.monfared1369
ارسال: #۵۹۸
۳۱ فروردین ۱۳۹۴, ۰۹:۴۱ ب.ظ
(۳۱ فروردین ۱۳۹۴ ۰۹:۰۸ ب.ظ)explorer نوشته شده توسط:  
(31 فروردین ۱۳۹۴ ۰۸:۴۶ ب.ظ)khordad.girl نوشته شده توسط:  اینو بخونی شما هم استرس میگیری شمیم جون !

مگه آیتی چقد ظرفیت داره که بخوان کمم بکنن
Big Grin

قبل از عید دوستم رف مصاحبه واسه رشته امنیت دانشگاه شیراز بهش گفته بودن باید ظرفیتا بیاد بعد نتیجه رو میگیم...دوستم گفته بوده مگه مث پارسال نیس؟ گفتن نه ظرفیت پارسال حداقل ظرفیتمونه هم میخوایم امنیت اضاف کنیم هم شبکه بگیریم جدید...با این خبره کلا بنیانم به هم ریختا ! روزانه و شبانه ۳۰۰ نفر اونم واسه این رشته پر متقاضی دیگه چیه که بخوان کمشم کنن....Sad
ارسال: #۵۹۹
۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۲:۰۸ ق.ظ
یک خبر خوب احتمالا دانشگاه تبریز امسال در گرایش های امنیت,شبکه و چندرسانه ای دانشجو بگیره و هر کدام هم اگر باشند حداقل ۷ نفر باید بگیره.
ارسال: #۶۰۰
۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۲:۱۵ ق.ظ
(۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۰۸ ق.ظ)iwes نوشته شده توسط:  یک خبر خوب احتمالا دانشگاه تبریز امسال در گرایش های امنیت,شبکه و چندرسانه ای دانشجو بگیره و هر کدام هم اگر باشند حداقل ۷ نفر باید بگیره.

فک نکنم.
آخه وزیر علوم گفت قطعا افزایش ظرفیت نداریم.
نمیدونم والا...

Angel
 سپاس‌گزاری شده توسط: khordad.girl

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  سوال ۶۱ آیتی ۹۰ *tarannom* ۴ ۲,۰۴۳ ۰۵ بهمن ۱۴۰۲ ۰۸:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: parsanaz
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۷۲ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  چطور درصد زبانم رو به بالای ۹۰-۸۰ برسونم؟ s.gg ۸ ۲,۲۳۰ ۲۳ اسفند ۱۴۰۱ ۰۹:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: s.gg
  دانلود جزوات طرح ۹۰ درصد پارسه SarahArshad ۱۱ ۳۱,۰۱۲ ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۰۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: paaaaah
  اعلام نتایج دکتری ۹۴ Bache Mosbat ۱۱ ۱۰,۶۵۹ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  کارنامه اولیه و نهایی دکتری رشته آیتی lotuss ۱۲ ۶,۳۸۸ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  بحث در مورد نتایج اولیه ازمون دکتری ۹۲ mkiani ۳۷ ۳۰,۳۴۵ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۲,۳۵۴ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۴:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
Information اعلام نتایج انتخاب رشته آزمون دکتری ۹۸ aliali256 ۱۵۳ ۷۱,۱۴۲ ۲۲ شهریور ۱۳۹۸ ۱۲:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten
Wink قبول شده های (علوم کامپیوتر، مهندسی کامپیوتر و IT ) سال ۹۸ اینجا اعلام کنند gaslakh ۲۵ ۱۴,۱۴۳ ۱۸ شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: mehdi.m2

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close