زمان کنونی: ۰۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۲۹ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

۵۰۴, تافل,۱۱۰۰ کلمه

ارسال:
۰۱ اسفند ۱۳۹۳, ۱۱:۳۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ مهر ۱۳۹۶ ۱۲:۳۳ ق.ظ، توسط festival.)
۵۰۴, تافل,۱۱۰۰ کلمه
با سلام به همه مانشتی های عزیز
من یکی دو سالی هست که با این سایت آشنا شدم و خیلی چیزها از مانشتی ها یاد گرفتم.
امروز میخوام بخشی از زحمات دوستان رو جبران کرده باشم. امیدوارم این فایل ها بدردتون بخوره.
۳ مجموعه لغات ۵۰۴ , تافل و ۱۱۰۰ کلمه در قالب اکسل که قابل ویرایش هم هست.البته من فایل pdf رو
هم اضافه کردم.فقط یه نکته کوچیک اینکه اگر خواستید فایل اکسل رو ویرایش کنید باید به همون ترتیبی که
تو اکسل می بینید ویرایش کنید تا بهنگام تبدیل اکسل به pdf , pdf بصورتی در بیاد که تو نمونه ارسالی می بینید.
اینم لینک دانلود :

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
Takhassosi.rar.html

موفق باشید
۱۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Farzamm , rcsoccer , The BesT , vesta , نارین , FAM , zorkide , emahii , fo-eng , Pure Liveliness , fa_shinobi , Skyrim , kakero , hamsargol , Good! , phontom , salimeh , abji22 , tohidi4503 , semaphore , neda_Network , elham joon , Avril89 , baran
ارسال:
۰۱ اسفند ۱۳۹۳, ۱۱:۴۵ ق.ظ
RE: 504, تافل,۱۱۰۰ کلمه
(۰۱ اسفند ۱۳۹۳ ۱۱:۳۳ ق.ظ)festival نوشته شده توسط:  با سلام به همه مانشتی های عزیز

با تشکر از شما دوست عزیز.
من هم میخوام تجربه خودم رو بگم که هم موثر بود و هم بهینه از نظر زمان بندی.
اگه دوستان smart phone دارن میتونن برای اینکار از اپ هایی که این مجموعه ها رو به صورت فلش کارت دارن استفاده کنن.
میتونید تو "بازار" بگردید و اونها رو پیدا کنید.(فک کنم نمیشه اینجا اشاره ای به اسمشوون کرد ) بعضیهاشوون رایگان نیستند اما هزینه ی آنچنانی هم ندارن. البته رایگان هم هست.
۰
۰
ارسال:
۲۵ فروردین ۱۳۹۴, ۰۳:۳۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ تیر ۱۳۹۴ ۰۱:۰۵ ب.ظ، توسط festival.)
لینک جایگزین :

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Xilinx
ارسال:
۰۶ مهر ۱۳۹۶, ۱۲:۲۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ مهر ۱۳۹۶ ۱۲:۳۳ ق.ظ، توسط festival.)
(۲۵ فروردین ۱۳۹۴ ۰۳:۳۶ ب.ظ)festival نوشته شده توسط:  لینک جایگزین :

لینک به روز :

Takhassosi.rar.html
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  باز شدن یک دیکشنری با کلیک روی یک کلمه moslem73421 ۵ ۴,۲۱۸ ۰۴ مرداد ۱۳۹۸ ۰۷:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: moslem73421
  راهنمای کامل برای آزمون تافل mavin1200 ۱ ۲,۴۵۳ ۱۵ دى ۱۳۹۷ ۰۵:۲۳ ق.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  محاسبه طول کلمه در هافمن Mr.R3ZA ۳ ۳,۸۳۷ ۱۰ خرداد ۱۳۹۷ ۰۲:۲۳ ق.ظ
آخرین ارسال: saeed_vahidi
  اگر خودکارت به اندازه یک کلمه جوهر داشت چی می نوشتی؟؟ Parva ۷۱ ۴۳,۹۹۲ ۲۶ دى ۱۳۹۶ ۰۹:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: reticent
  کتاب ۵۰۴ و زیرذره بین amir_ghanati ۱ ۲,۹۶۹ ۲۰ آذر ۱۳۹۶ ۰۲:۵۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  قویترین بسته جزوات کدینگ لغات زبان (۵۰۴ و ۱۱۰۰ و تافل) با ۲۵ درصد تخفیف ali.arr74 ۰ ۲,۳۳۲ ۲۱ مهر ۱۳۹۶ ۱۰:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: ali.arr74
  لغات تافل را به آسانترین شیوه یاد بگیرید haana38 ۰ ۱,۳۴۳ ۰۳ شهریور ۱۳۹۶ ۱۰:۱۶ ق.ظ
آخرین ارسال: haana38
  آیا کلمه پردیس در مدرک تحصیلی مقطع دکتری پردیس درج می‌شود؟ SAJDEHGAR ۱ ۳,۵۸۷ ۱۱ مرداد ۱۳۹۶ ۰۶:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hani89
  مصاحبه با رتبه ۳۰شبکه، ۳۵ تجارت (۱۱۰۰ پارسال) TRon ۴ ۵,۷۲۸ ۱۹ خرداد ۱۳۹۶ ۰۷:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: TRon
  لغات زبان واسه شبه کنکور ۸۰۰ تا لغت منهای ۵۰۴ mmirzay ۹ ۸,۷۹۱ ۰۱ اسفند ۱۳۹۵ ۰۱:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: mmirzay

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close