زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۲:۳۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

یه مشورت

ارسال:
۰۸ اسفند ۱۳۹۳, ۰۶:۲۱ ب.ظ
Sad یه مشورت
سلام
من دانشجو ترم ۶ رشته علوم کامپیوترم میخوام ارشد رو توی رشته امنیت اطلاعات ادامه بدم واسمم خیلی مهمه که سال اول آزمون رو قبول شم
اما گیجم نمیدونم دقیق باید چکار کنم کدوم درسا مهم ترن چ کتاایی بخونم یا من ک الان تازه یه هفته شروع به خوندن کردم میتونم تو آزمون بعدی قبول شم ؟ خواهش میکنم یه دید کلی یا یه سرنخی بم بدید که بتونم منظم تر عمل کنم الان فقط دارم میخونم هرچی گیرم میادSad
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۰۸ اسفند ۱۳۹۳, ۰۶:۵۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ اسفند ۱۳۹۳ ۰۷:۰۰ ب.ظ، توسط gunnersregister.)
RE: یه مشورت
(۰۸ اسفند ۱۳۹۳ ۰۶:۲۱ ب.ظ)vseye نوشته شده توسط:  سلام
من دانشجو ترم ۶ رشته علوم کامپیوترم میخوام ارشد رو توی رشته امنیت اطلاعات

اصولا خوندن همه چیز معقولانه نیست و حتی اگه دو سال هم وقت داشته باشید ممکنه در آخر وقت کم بیارید. منابعی رو بخونید که در راستای تست زنی در کنکور به شما کمک میکنن. به احتمال زیاد سال آینده این گرایش زیرمجموعه ای از مهندسی کامپیوتر خواهد بود پس از الان دروس مربوطه رو بخونید تا کم نیارید و شوکه نشید. برای شروع زبان رو بخونید.
مناسبترین کتابهای هر درس رو گیر بیارید و فعلا اونا رو بخونید.
برنامه ریزی منظم قطعا تاثیر زیادی در قبولیتوون خواهد گذاشت; اگه با برنامه پیش برید همون سال اول قبول میشید.

منابع مناسب رو میتونید در فروم پیدا کنید و بچه های در تالار در مورد منابع مناسب و اینکه چه کتابهایی خوندن بحث کردن.
تغییرات کنکور ۹۵ را در اینترنت پیدا کنید و براساس اوون درسهاتوون رو بخونید.

چون یه سال وقت دارید در اویل به خودتوون زیاد فشار نیارید که زده بشید. ضمنا منتظر اعلام نتایج بچه ها نشینید تا از مصاحبه هاشوون منابع مناسب رو براتون معرفی کنن.
 سپاس‌گزاری شده توسط: aali361 , vseye
ارسال:
۰۸ اسفند ۱۳۹۳, ۰۸:۰۵ ب.ظ
خیلی زوده برای خوندن
وقتی رشته ای ن÷ل معماری است چرا این رشته رو می خوای بخونیAngry

هرگز نگو هرگز
ارسال:
۰۸ اسفند ۱۳۹۳, ۰۸:۲۷ ب.ظ
(۰۸ اسفند ۱۳۹۳ ۰۸:۰۵ ب.ظ)s-nowrozi نوشته شده توسط:  خیلی زوده برای خوندن

اگه کسی پایه اش قوی نباشه حتی یه سال هم کمه.
ارسال:
۰۸ اسفند ۱۳۹۳, ۱۰:۳۰ ب.ظ
(۰۸ اسفند ۱۳۹۳ ۰۸:۲۷ ب.ظ)gunnersregister نوشته شده توسط:  
(08 اسفند ۱۳۹۳ ۰۸:۰۵ ب.ظ)s-nowrozi نوشته شده توسط:  خیلی زوده برای خوندن

اگه کسی پایه اش قوی نباشه حتی یه سال هم کمه.
این جمله کاملا درسته اما یه سال واقعا خسته کننده است و بعضی از درس ها رو باید حذف کرد.

هرگز نگو هرگز
ارسال:
۰۹ اسفند ۱۳۹۳, ۰۱:۰۱ ق.ظ
(۰۸ اسفند ۱۳۹۳ ۱۰:۳۰ ب.ظ)s-nowrozi نوشته شده توسط:  این جمله کاملا درسته اما یه سال واقعا خسته کننده است و بعضی از درس ها رو باید حذف کرد.
تصمیم گیری برای حذف یه درس خیلی سخته. من خودم ریاضی مهندسی رو خونده بودم ولی فقط یه سوال رو جواب دادم. ممکنه درسی رو که میخونیم اوون سال سخت طراحی بشه و درسی که حذف کردیم اوون سال راحت بیاد. این به ضرر ماست. نباید چند درس رو حذف کرد.
من معماری رو نصفه و ناقص خوندم و بخاطر کمبود وقت نرسیدم دوره کنم و الانم پشیمونم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: vseye
ارسال:
۰۹ اسفند ۱۳۹۳, ۰۹:۲۲ ب.ظ
یه مشورت
اگه از الان شروع به خوندن می کنید، هیچ درسی رو حذف نکنید، مگه اینکه تو اون درس خیلی ضعیفید و یه بار تلاش کردید و نتیجه نگرفتید وگرنه پیشنهاد میکنم همه دروس رو دقیق و مفهومی بخونید. چون سر کنکور معلوم نیست که چه اتفاقی می افته ، ممکنه درسی که به نظرتون سخت بوده اون سال خیلی آسون باشه یا درسی که واسه شما خیلی آسونه اون سال سخت بیاد و این جوری مثلا ممکنه بگید که چون اون درس رو خیلی خوندید باید همه سوالا رو جواب بدید و تازه وقت بسیاری رو بی دلیل هدر می دید .
بهترین منابع رو انتخاب کنید از طریق مصاحبه های قبولی ها در مانشت و شروع کنید به خوندن، از شروع خوندنتون خوب و عمقی بخونید، مطمئن باشید موفق میشید تا کنکورت رو هم خوب بدید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: vseye

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Question مشورت در حل یک تست آمار marvelous ۶ ۴,۲۶۸ ۰۵ شهریور ۱۳۹۸ ۰۵:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  منبع ارشد ساختمان داده (مشورت) saharitst ۱۳ ۱۱,۷۸۴ ۱۰ تیر ۱۳۹۶ ۰۷:۴۹ ب.ظ
آخرین ارسال: saharitst
Rainbow مشورت در مورد آینده شغلی ارشد مهندسی نرم افزار و شبکه(IT) misagh01 ۱۲ ۱۵,۶۷۷ ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۴:۵۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ramin52
  مشورت در مورد علوم کامپیوتر امیرکبیر fatemeh69 ۸ ۷,۴۷۶ ۳۱ فروردین ۱۳۹۶ ۱۲:۰۴ ق.ظ
آخرین ارسال: hkhsp
  مشورت و کمک در سمینار کارشناسی ارشد هوش Fateme zahra ۲ ۲,۴۱۹ ۱۴ دى ۱۳۹۵ ۰۱:۲۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Fateme zahra
  مشورت در مورد (کارآموزی یا استخدام؟! ) arshad_95 ۲ ۲,۷۳۷ ۱۹ آذر ۱۳۹۵ ۱۰:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: arshad_95
  مشورت :روزانه شهرستان یا شبانه فردوسی mary2011 ۳ ۲,۵۸۵ ۱۴ مهر ۱۳۹۵ ۰۱:۵۳ ق.ظ
آخرین ارسال: edward71
  درخواست مشورت: آیا تصمیمی که گرفتم درسته؟ zahrabvf ۸ ۶,۱۱۴ ۱۴ مهر ۱۳۹۴ ۰۶:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: silvana*
  مشورت در مورد پردیس امیرکبیر (تکمیل ظرفیت) amirrrrrrr ۵ ۲,۹۱۹ ۲۴ شهریور ۱۳۹۴ ۰۲:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: manizhe69
  مشورت: هوش مصنوعی آزاد و هزینه و بازده آن mri_6889 ۱ ۱,۵۲۱ ۲۱ شهریور ۱۳۹۴ ۱۱:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: mri_6889

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close