زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۱۰ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

مقالات معتبر

ارسال:
۱۰ اسفند ۱۳۹۳, ۱۱:۲۳ ق.ظ
مقالات معتبر
سلام.
ازکجا میتونم بفهمم تویIEEE کدوم مقالات از اعتبار بالاتری برخورداره؟ واسه سرچ مقالات چجوری عمل کنم؟

۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۲ اسفند ۱۳۹۳, ۱۲:۰۹ ق.ظ
RE: مقالات معتبر
سلام ممنونم از جوابت . توی موضوع موردنظر خودم میخام بدونم مقالات معتبرکدومه توی ieeeسرچ که میزنم یه سری میاره ولی میخام معتبرترین مقاله هاروانتخاب کنم ونمیدونم که به چه معیاری بایدنگاه کنم![/php]

۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  شیوه های دانلود مقالات غیر رایگان goodzila ۳۰ ۴۰,۵۹۷ ۲۱ فروردین ۱۳۹۸ ۰۶:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: ryaghobi2050
  معیار های معتبربودن کنفرانسها Br2012 ۹ ۱۲,۳۶۷ ۰۹ بهمن ۱۳۹۶ ۰۳:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: crevice
  فراخوان ارسال مقالات به مجله نخبگان علوم و مهندسی elitesjournal ۰ ۲,۱۹۴ ۲۲ دى ۱۳۹۶ ۰۶:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: elitesjournal
  درخواست ژورنال معتبر غیر ISI و رایگان ehsan_ei ۱۵ ۱۷,۵۰۴ ۲۲ دى ۱۳۹۶ ۰۶:۰۳ ب.ظ
  فراخوان ارسال مقالات به مجله نخبگان علوم و مهندسی elitesjournal ۰ ۲,۰۵۷ ۲۳ مهر ۱۳۹۶ ۱۱:۰۹ ب.ظ
  آموزش SPSS برای نوشتن پایان نامه و مقالات علمی پژوهشی ali.arr74 ۰ ۱,۸۷۱ ۱۵ مهر ۱۳۹۶ ۰۸:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: ali.arr74
  لیست کنفرانس های معتبر جهت ارسال مقاله alilash ۰ ۱,۷۶۱ ۲۸ شهریور ۱۳۹۶ ۰۲:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: alilash
  کاملترین اموزش نوشتن مقالات و پایان نامه haana38 ۰ ۲,۰۱۰ ۰۸ شهریور ۱۳۹۶ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: haana38
  آموزش SPSS برای نوشتن پایان نامه و مقالات علمی پژوهشی haana38 ۰ ۱,۲۷۶ ۰۶ شهریور ۱۳۹۶ ۱۱:۰۴ ق.ظ
آخرین ارسال: haana38
  فراخوان ارسال مقالات به مجله نخبگان علوم و مهندسی elitesjournal ۰ ۲,۰۶۶ ۲۹ مرداد ۱۳۹۶ ۰۹:۵۸ ب.ظ

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close