زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۰۹ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

مشاوره برای کنکوری های کامپیوتر و آی تی

ارسال:
۲۸ اسفند ۱۳۹۳, ۰۳:۱۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ فروردین ۱۳۹۴ ۱۱:۱۶ ق.ظ، توسط MSZ.)
سلام دوستان.
احتمالا با بنده به واسطه فایل های صوتی مشاوره ام و پرسش و پاسخ های درسی ام آشنا باشید و اگر هم نیستید، بنده صمیمی هستم و رتبه ۱۱ امنیت و شبکه سال ۹۲ شدم و در حال حاضر دانشجوی ترم ۴ مقطع ارشد گرایش شبکه های کامپیوتری در دانشگاه صنعتی شریف و رتبه اول (شاگرد اول) گرایشم در ورودی ۹۲ شریف هستم و دستی هم در امور مشاوره داشته و دارم و با موسساتی هم در همین زمینه همکاری داشتم که البته اسمی ازشون نمیارم که تبلیغی براشون نباشه.
همچنین به عنوان یک کار پاره وقت و بیشتر از روی علاقه در یکی از موسسات کنکوری بزرگ کشور (کنکور ورودی دانشگاه برای بچه های دبیرستانی) کار مشاوره می کنم.
هدفم از ایجاد این تاپیک این هست که بتونم به دوستانی که قصد شرکت در کنکور کامپیوتر و یا آی تی رو دارن مشاوره بدم و کمکی کنم.
از طریق پیام خصوصی میتونید با من در ارتباط باشید.

پ.ن: در رابطه با ایجاد چنین تاپیکی بارها با مدیریت سایت سعی کردم ارتباط برقرار کنم ولی جوابی دریافت نکردم. امیدوارم که مشکلی وجود نداشته باشه.
۱۶
۵
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: abji22 , ebrahim.alaeee , Behzad TP , tohidi4503 , mostafa122 , RASPINA , Amalthea , so@ , zorkide , zahra_ce87 , کوثر۱۳۹۳ , mrsh1372 , zahra 67 , yamahdi , elahe-comp
ارسال:
۲۸ اسفند ۱۳۹۳, ۰۹:۰۲ ب.ظ
مشاوره برای کنکوری های کامیوتر و آی تی
سلام
کار بسیار جالب انجام دادید .
سوال من اینه که توی ایران ارشد خوندن به نظر شما ارزش داره ؟
من شخصا زیاد تحقیق کردم در مورد این موضوع . اگر من توی دانشگاه روزانه ارشد بخونم باید آخرش کلی هزینه کنم که مدرک رو بخرم یا اگر شبانه یا آزاد هم بخونم باید کلی هزینه کنم .
حالا آیا به نظر شما بهتر نیست جای اینکه این همه وقت بذارم و به جای اینکه درسایی که قبلا خوندم رو یکبار دیگه بخونم ، برم روی زبان و کارای رفتن تمرکز کنم و همین هزینه ای رو که باید توی ایران خرج کنم رو توی آلمان که دانشگاه هاش رایگانه و فقط باید هزینه های زندگیم رو بدم ، خرج کنم ؟
۰
۱
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: Behzad TP , tohidi4503
ارسال:
۲۹ اسفند ۱۳۹۳, ۱۲:۰۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ اسفند ۱۳۹۳ ۱۲:۰۳ ق.ظ، توسط MSZ.)
امروزه با مبلغی کمی کمتر از ۱۰ میلیون تومن میشه مدرک ارشد رو آزاد کرد
ولی فقط هزینه ای که بابت سفر و کارهای اولیه پذیرش و رفتن باید بپردازید خیلی بیشتر از این حرفاست!
پس بهتره تو ایران تو یه دانشگاه خوب و مطرح بتونید ارشد بگیرید تا بعدش بتونید برای مقطع بعدی به یه کشور خوب و یه دانشگاه خوب با فاند بالا و شرایط تحصیلی و زندگی خیلی خیلی بهتر برید. که چنین کاری ارزش وقت گذاشتن و صرف هزینه بابت آزاد کردن مدرک رو داره.
۳
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: Behzad TP
ارسال:
۲۹ اسفند ۱۳۹۳, ۱۲:۵۴ ق.ظ
سلام دوستان
من خوندن واسه کنکور ۹۵ رو یه هفته اس که شروع کردم (چون سر کار می رم این قد زود شروع کردم ) اما راستش خیلی نگرانم درباره گرایشا که چی می شه و کدوم درسا رو باید بخونم کدومو نباید بخونم ؟اگه شما راهنماییم کنید ممنون می شم
۱
۰
ارسال:
۰۱ فروردین ۱۳۹۴, ۰۵:۳۴ ق.ظ
با سلام و حسن نیتتون...می خواستم بدونم این"فایل های صوتی مشاوره و پرسش و پاسخ های درسی" که فرمودید تو این سایته؟
میشه لطف کنین،لینکشو بذارین

در نگاه کسانی که پرواز را نمی فهمند،هر چه قدر اوج بگیری کوچکتر می شوی
۰
۰
ارسال:
۰۱ فروردین ۱۳۹۴, ۰۹:۰۶ ق.ظ
(۰۱ فروردین ۱۳۹۴ ۰۵:۳۴ ق.ظ)alim93 نوشته شده توسط:  با سلام و حسن نیتتون...می خواستم بدونم این"فایل های صوتی مشاوره و پرسش و پاسخ های درسی" که فرمودید تو این سایته؟
میشه لطف کنین،لینکشو بذارین
سلام
فایل ها از روی سایت برداشته شده ولی اگر بهم ایمیل بزنید فایلا رو براتون ایمیل میکنم

(۰۱ فروردین ۱۳۹۴ ۰۵:۵۹ ق.ظ)EMAD.F نوشته شده توسط:  سلام سال نو مبارک
خواستم بدونم بعد فرغ التحصیل شدن ارشد از دانشگاه دولتی، برای بورسیه کارت پایان خدمت لازم هست یا نه؟؟؟
دوست عزیز همونطور که از عنوان این تاپیک مشخصه، این تاپیک برای مشاوره به دوستان برای مطالعه و برنامه ریزی کنکور و راهنمایی در رابطه با منابع و اینجور مسائل هست. لطفا سوالتون رو در تاپیک مناسبش بپرسید.
۱
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: abji22
ارسال:
۰۱ فروردین ۱۳۹۴, ۰۵:۳۸ ب.ظ
کار بسیار پسندیده و شایسته ای کردید
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: MSZ
ارسال:
۰۱ فروردین ۱۳۹۴, ۰۸:۳۷ ب.ظ
RE: مشاوره برای کنکوری های کامپیوتر و آی تی
سلامی مجدد
دوست عزیز MSZ
اگه لیست منابعی که انتخاب کردم رو بذارم، برای اینکه نظرتون رو بدین، مشکلی نداره از هر بابتی؟؟؟
درضمن بنده از فردا شروع میکنم برای کنکور با روزی ۵ ساعت (بدلیل اینکه تا پایان شهریور دانشگاه دارم و در تابستان نمتونم ساعات مطالعه رو بیشتر کنم) موردی نداره از هر بابتی؟؟؟
لطفا توضیح دهید...
۰
۰
ارسال:
۰۱ فروردین ۱۳۹۴, ۰۹:۱۳ ب.ظ
(۰۱ فروردین ۱۳۹۴ ۰۸:۳۷ ب.ظ)EMAD.F نوشته شده توسط:  سلامی مجدد
دوست عزیز MSZ
اگه لیست منابعی که انتخاب کردم رو بذارم، برای اینکه نظرتون رو بدین، مشکلی نداره از هر بابتی؟؟؟
درضمن بنده از فردا شروع میکنم برای کنکور با روزی ۵ ساعت (بدلیل اینکه تا پایان شهریور دانشگاه دارم و در تابستان نمتونم ساعات مطالعه رو بیشتر کنم) موردی نداره از هر بابتی؟؟؟
لطفا توضیح دهید...
لطفا سوالاتی که جنبه شخصی (از لحاظ درسی و برنامه ریزی) داره و مختص خودتون هست رو بصورت پیام خصوصی مطرح کنید. چون ممکنه بنده یه توصیه ای خدمت شما بکنم که با توجه به وضعیت شما این توصیه صورت گرفته باشه و یک نفر دیگه همین توصیه رو بخونه و انجام بده و نتیجه مطلوبی نگیره، چون به درد اون شخص نمی خورده.
پس برای اینکه باعث گمراهی دوستان دیگه و ایجاد اضطراب و نگرانی شون نشم، این تیپ سوالات رو بصورت پیام خصوصی مطرح کنید.
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Behzad TP , malakebarfi , کوثر۱۳۹۳ , AmiriManesh , elahe-comp
ارسال: #۱۰
۰۲ فروردین ۱۳۹۴, ۰۲:۱۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ فروردین ۱۳۹۴ ۰۲:۱۹ ب.ظ، توسط EMAD.F.)
(۰۱ فروردین ۱۳۹۴ ۰۹:۱۳ ب.ظ)MSZ نوشته شده توسط:  
(01 فروردین ۱۳۹۴ ۰۸:۳۷ ب.ظ)EMAD.F نوشته شده توسط:  سلامی مجدد
دوست عزیز MSZ
لطفا توضیح دهید...
لطفا سوالاتی که جنبه شخصی (از لحاظ درسی و برنامه ریزی) داره و مختص خودتون هست رو بصورت پیام خصوصی مطرح کنید. چون ممکنه بنده یه توصیه ای خدمت شما بکنم که با توجه به وضعیت شما این توصیه صورت گرفته باشه و یک نفر دیگه همین توصیه رو بخونه و انجام بده و نتیجه مطلوبی نگیره، چون به درد اون شخص نمی خورده.
پس برای اینکه باعث گمراهی دوستان دیگه و ایجاد اضطراب و نگرانی شون نشم، این تیپ سوالات رو بصورت پیام خصوصی مطرح کنید.
دوست عزیز شما گفتین پیام خصوصی بفرستم، لطفا جواب پیام رو بدین.
با تشکر

هیچگاه خودت را دست کم نگیر!!!
کشتی نوح را آماتور ها ساختند و کشتی تایتانیک را حرفه ای ها ساختند.
۰
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: alim93
ارسال: #۱۱
۰۳ فروردین ۱۳۹۴, ۱۲:۲۳ ق.ظ
دوستان عزیز عذرخواهی میکنم بابت تاخیر در پاسخگویی به پیام های خصوصی شما. هم ایام نوروز و دید و بازدید هاش وقت رو محدود کرده و هم اینکه حجم پیام ها خیلی زیاد هست و مشغول برنامه ریزی برای بعضی بچه ها هستم و نرسیدم خیلی سریع جواب بدم.
در هر صورت پاسخ همه پیام هاتون رو دادم.
ایشالا که از این ایام طلایی تعطیلات بهره کافی رو ببرید.
۱
۳
 سپاس‌گزاری شده توسط: Behzad TP , alim93 , mjzarrin , tabassomesayna , کوثر۱۳۹۳ , elahe-comp
ارسال: #۱۲
۰۳ فروردین ۱۳۹۴, ۰۲:۴۵ ب.ظ
سلام عیدتون مبارک سال خوبی داشته باشین من سال اولی هست که میخوام برای ارشد امتحان بدم برای کارشناسیم چون که موفق نبودم و دوره کارشناسی رو در پیام نور گذروندم خیلی استرس دارم و میترسم که نکنه دوباره موفق نشم حالا نمیدونم چطور و از کجا باید شروع کنم هر درس رو جدا جدا بخونم یا با هم , یا اصلا از چه درسی شروع کنم مثلا دروس مشترک رو کامل تموم کنم بعد برم سراغ تخصصی یا برعکس , ممنون میشم از لطفتون اگه من رو راهنمایی کنید با تشکر
۰
۰
ارسال: #۱۳
۰۳ فروردین ۱۳۹۴, ۰۹:۴۹ ب.ظ
سلام دوست عزیز MSZ
پیام خصوصی رو خوندم، مرسی.
برای فایل های صوتی هم بهتون ایمیل زدم.
با تشکر فراوان

هیچگاه خودت را دست کم نگیر!!!
کشتی نوح را آماتور ها ساختند و کشتی تایتانیک را حرفه ای ها ساختند.
۰
۰
ارسال: #۱۴
۰۴ فروردین ۱۳۹۴, ۱۲:۳۴ ق.ظ
(۰۳ فروردین ۱۳۹۴ ۰۹:۴۹ ب.ظ)EMAD.F نوشته شده توسط:  سلام دوست عزیز MSZ
پیام خصوصی رو خوندم، مرسی.
برای فایل های صوتی هم بهتون ایمیل زدم.
با تشکر فراوان
خواهش میکنم. لطفا ایمیل از طریق سایت نزنید. چون سیستم مانشت به هم ریخته و ایمیل ها بصورت غیر قابل خوندن ارسال میشه و امکان جواب دادن بهشون نیست.
شما (و بقیه دوستان) از طریق پیام خصوصی با من در ارتباط باشید و ایمیل تون رو اونجا ذکر کنید و اگر نیاز باشه بنده از طریق ایمیل باهاتون ارتباط برقرار می کنم.
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Behzad TP , کوثر۱۳۹۳
ارسال: #۱۵
۰۴ فروردین ۱۳۹۴, ۱۱:۱۵ ق.ظ
بابت همه چیز ممنون

در نگاه کسانی که پرواز را نمی فهمند،هر چه قدر اوج بگیری کوچکتر می شوی
۱
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  منبع مناسب تستی و کنکوری درس شناسای الگو atousayazd ۷ ۷,۱۷۲ ۲۰ بهمن ۱۳۹۹ ۰۳:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: سعید_سخت افزار
  کتاب های کنکوری ارشد هوش مصنوعی bahar1362 ۰ ۲,۱۵۷ ۱۵ دى ۱۳۹۹ ۱۰:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: bahar1362
  مشاوره برای ارشد آزاده صادقی ۰ ۱,۵۱۷ ۲۷ مرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: آزاده صادقی
  چگونگی پرداخت هزینه ثبت نام تیزهوشان ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۱,۸۷۲ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
  بازارکار مشاوره فناوری اطلاعات saeedtech ۰ ۱,۸۸۹ ۱۴ بهمن ۱۳۹۸ ۰۵:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: saeedtech
  درخواست مشاوره برای خرید لپتاپ cmptr20 ۰ ۱,۸۸۷ ۰۷ بهمن ۱۳۹۸ ۰۲:۲۶ ب.ظ
آخرین ارسال: cmptr20
  نکات کنکوری روز خواستگاری Fardad-A ۳۷ ۳۲,۲۵۶ ۰۵ دى ۱۳۹۸ ۰۶:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Behnam‌
  مشاوره روش تحقیق و تحلیل آماری sirvan.t ۰ ۱,۹۴۴ ۱۷ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۵۹ ق.ظ
آخرین ارسال: sirvan.t
Question موسسه سه گام برای مشاوره ارشد marvelous ۱ ۳,۲۹۷ ۰۸ آذر ۱۳۹۸ ۱۱:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Wink قبول شده های (علوم کامپیوتر، مهندسی کامپیوتر و IT ) سال ۹۸ اینجا اعلام کنند gaslakh ۲۵ ۱۴,۰۵۰ ۱۸ شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: mehdi.m2

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close