زمان کنونی: ۳۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۶:۰۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

نیاز به همکار برای زبان

ارسال:
۰۷ فروردین ۱۳۹۴, ۰۵:۱۵ ب.ظ
نیاز به همکار برای زبان
سلام

من دارم خودمو واسه آزمون زبان آماده میکنم.

برای تقویت مهارت اسپکینگ، به یک همکار نیاز دارم که اون هم مثل من مشتاق باشه تا اسپکینگ خودش رو بهبود ببخشه و روزانه یا حداقل یک روز در میان بتونیم به صورت صوتی گفتگوی انگلیسی داشته باشیم (مثلا از طریق اسکایپ)

ممنون میشم اگر کسی واقعا به دنبال بهبود مهارت اسپکینگ خودش هست و قصد داره که خودش رو برای آزمون زبان (چه آیلتس و چه تافل) آماده کنه و همچنین وقت خالی داره تا روزانه یا یک در میان گفتگو کنیم، اعلام آمادگی کنه.
پیشاپیش ممنون
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: نارین

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۴۸۷ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  در نوشتن چند جمله انگلیسی نیاز به کمک دارم fa_karoon ۰ ۱,۴۴۳ ۰۳ شهریور ۱۴۰۰ ۰۱:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: fa_karoon
  آموزش مکالمه زبان انگلیسی برای مبتدی ها + مکالمه وحشتناک واقعی cyruskingsolomon ۰ ۱,۶۸۳ ۲۸ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: cyruskingsolomon
  به کتاب های کنکور ارشد کامپیوتر نیاز دارم Dermobd ۰ ۲,۱۵۰ ۰۵ آذر ۱۳۹۹ ۰۳:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Dermobd
  همکار در حوزه speech recognition و برنامه نویسی اندروید pasargad7788 ۰ ۱,۹۶۱ ۳۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۹:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: pasargad7788
  نیاز به دیتا ست jaroon ۷۲ ۵۵,۹۸۹ ۱۷ فروردین ۱۳۹۹ ۱۰:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: manam1234
  چه زبان برنامه نویسی برای هوش مصنوعی بهتر ؟ Sanazzzz.mi ۳ ۳,۷۴۳ ۲۸ بهمن ۱۳۹۸ ۱۰:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: milo
  منبع مناسب برای زبان Afra ۱۵۰ ۱۱۶,۷۷۲ ۱۱ مرداد ۱۳۹۸ ۱۲:۳۲ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  پیش نیاز هایی برای ارشد نرم افزار کامپیوتر mahsaabd ۳ ۲,۵۷۸ ۲۵ تیر ۱۳۹۸ ۰۹:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: fo-eng
  ارشد یا کار؟ به راهنماییتون نیاز دارم mona64 ۱۱ ۸,۱۸۱ ۱۰ خرداد ۱۳۹۸ ۰۹:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close