زمان کنونی: ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۹:۱۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

ارشد دانشگاه آزاد ارزش داره ؟

ارسال: #۴۶
۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۷:۲۵ ب.ظ
سلام
هر جا میخواهید درس بخوانید..اما تا خودتون نخواهید .. هیچی نمیشید..
تا وقتی ادم خودش نخونه و متکی به خودش نباشه .. بهترین دانشگاه فرق ندارد
هر چند اگر خودت بخواهی .. جو مثبت دانشگاه و اساتید خوب باعث سریع حرکت کردن شما میشود
۲
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , teraktor2003 , neda_Network
ارسال: #۴۷
۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۲:۵۳ ق.ظ
(۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۰:۳۰ ب.ظ)neda_Network نوشته شده توسط:  در کل از نظر کسی که خودش دانشگاه علوم تحقیقات میخونه والان خوابگاه دانشگاه تهرانه میگم اینجا اطراف من تو دانشگاه و خوابگاه پره دکترای بیکاره تازه از دانشگاههای معتبر!!! اگه هدف داری بری آزاد بسم الله من خودم هدفم این بود تهران باشم بخاطر کار و زندگیم که اینجاس وگرنه صد سال آزاد نمی اومدم پول حروم کنم و شب تا صب عذاب وجدان بکشم.اگه میخوای بری اونور فقط امیر کبیر و شریف و تهران. اگه هیچکدام کلا کار یاد بگیر و برو پی زندگیت برو سر بازی حداقل یه کار مفید کردی اما ارشد فقط زمان سوزوندی و تمام آزاد که هیچ جز دانشگاههای تاپ به نظرم یونی های شهرستانم نمی ارزه بخونی.الانم که همون شریفیا هم دارن میرن اینجا ادامه نمیدن.تو ایران فقط وزارت بهداشتیا وضعشون خوبه چون طرح دارن و ماهی بالا ی ۱ تومن حقوقشونه بقیه کلا بیکارن Sad
دمت گرم
موفق باشی بالخص در کار وزندگی در تهران خانم مهندس
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: neda_Network
ارسال: #۴۸
۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۰:۵۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۲۱ ب.ظ، توسط arminjahan.)
برای خودتون داستان نبافید
یکی از دوستام ارشد دانشگاه آزاد خوند الان آلمان دکتری داره می خونه
کسی که درس خون باشه ، راه براش هیچ وقت بسته نیست
دکتری دانشگاه های ایران مفتش هم نمی ارزه حالا چه شریف چه تهران چه آزاد
شما هم که خالی بندی میکنی از قول دکتر حقیقت اینجا کامنت میگذاری، حداقل ازش می پرسیدی که چندتا از دانشجوهای خود دکتر حقیقت دکتری دولتی خوندن!!! خواستی برات ویس استادم میزارم

دانشگاه آزاد هم اگر می خوای بخونی فقط و فقط قزوین ولاغیر
بقیش مفت هم بهت مدرک دادن نرو، چون پولی که داری میدی ما به ازاش بهت خدمات میده
مخصوصا علوم تحقیقات تهران که گند زده به ارشد شبکه
فقط یه سر به سایتش بزن اساتید رو ببین گریه ات می گیره
یه دکانی درست کردن هر رشته ای آوردن نه به فکر دانشجو بدبختن نه چیزی
۹۰% دانشجوهاش هم شدیدا ناراضی هستن
اما بنده که قزوین درسم تموم شده دارم بهتون میگم، بالای ۸۰% دانشجوها از این دانشگاه راضی هستند
اگر می خواستم دوباره انتخاب دانشگاه کنم حتما قزوین را دوباره انتخاب می کردم
البته همیشه هم گفتم اولویت اولم هم ۱۰ دانشگاه برتر دولتی هستند
-----
اما برای دکتری فقط و فقط خارج
۰
۱

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دریافت مدارک تحصیلی به صورت آنلاین امکان داره ؟ MohsenRezaei ۱ ۲۵۶ ۰۹ دى ۱۴۰۲ ۰۴:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: MohsenRezaei
  قبولی دکتری با ارشد آزاد؟ injaneb ۵۶ ۸۰,۱۷۱ ۰۱ اسفند ۱۴۰۰ ۰۷:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: vejdani
Exclamation سلام لطفاً یکی به من بگه مرتبه زمانی ها چطوری به log تبدیل میشن فرمول داره؟؟ Azadam ۶ ۳,۹۸۷ ۰۶ دى ۱۴۰۰ ۰۹:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Soldier's life
  سلام بچه های کدهای سیستم تهویه هوا رو کسی داره فاطمه دیبا ۰ ۱,۱۹۲ ۱۲ آبان ۱۴۰۰ ۰۹:۱۲ ق.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  بنظرتون کارگاه فیروزه کوبی درامد خوبی داره؟ azi454 ۰ ۲,۰۱۰ ۱۷ آذر ۱۳۹۸ ۰۹:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: azi454
  کسی در ارتباط با درس فهم زبان اطلاعی داره؟ trace4ward ۰ ۱,۸۵۱ ۱۹ مهر ۱۳۹۸ ۰۲:۵۷ ق.ظ
آخرین ارسال: trace4ward
  معماری روزانه محقق اردبیلی یا دانشگاه آزاد علوم تحقیقات تهران aryaeei ۱۷ ۱۵,۸۱۰ ۱۷ شهریور ۱۳۹۸ ۰۱:۱۳ ق.ظ
آخرین ارسال: khayyam
  فیلم های خوب که ارزش دیدن دارن چه ایرانی چه خارجکی!!!!!!!!! SarahArshad ۳۸۲ ۲۰۱,۴۱۴ ۰۶ مرداد ۱۳۹۸ ۱۱:۵۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Saman
  چه گزینه هایی (رشته و گرایش) برای قبولی در ارشد وجود داره ؟ MohsenRezaei ۲ ۲,۸۸۰ ۰۲ مرداد ۱۳۹۸ ۱۱:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  دانشگاه اراک و دانشگاه کاشان npour ۵ ۶,۱۵۸ ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ۱۰:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close