زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۳:۳۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

معرفی گرایش هایIT

ارسال: #۳۱
۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۴:۲۸ ب.ظ
RE: معرفی گرایش هایIT
(۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۴:۰۸ ب.ظ)ziba.O نوشته شده توسط:  humorkhan ببخشید شما با رتبه ی ۳۷۶ تبریز قبول شدید؟
سلام.
این رتبه مربوط به سال ۹۲ است الان دانشجوی ترم چهار (اخر) ارشد هستم.اون موقع تنها شانس قبولی روزانه تو رتبه ۳۵۰ به بالا مربوط به دانشگاه بیرجند بود که اون سال پذیرش نداشت که البته چون از دانشگاه امام رضا کاملا راضی هستم الان بسیار خوشحالم بیرجند پذیرش نداشت و رفتم مشهد و دانشگاه امام رضا. ولی الان با رتبه چهارصد حتی قبولی روزانه بیرجند و ارومیه دیدم در فناوری اطلاعات.
۳
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: ziba.O , shamim_s , maryam_92a , sahar salehi , shamim_70
ارسال: #۳۲
۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۲:۱۴ ق.ظ
معرفی گرایش هایIT
سلام بچه ها نظرتون درباره گرایش سیستم‌های چند رسانه ای چیه؟
بازار کارش چطوره؟
آخرین رتبه ای که پارسال دانشگاه تهران قبول شد چند بود؟
برای دکتری چه فرصتی یا تهدیدی (!!!ConfusedBig Grin) داره؟
ممنون
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۳۳
۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۹:۱۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۹:۱۴ ق.ظ، توسط samaneh@90.)
معرفی گرایش هایIT
سلام
رشته ی من امنیته.
امنیت میتونه کل شاخه های کامپیوتر رو پوشش بده . پایگاه داده, شبکه ،پردازش تصویر، مباحث مدیریتی، تجارت و....
پس هر کی واردش شه بهش علاقه مند میشه. البته اینطور که من فعلا دیدم امنیت تو ایران جنبه ی پژوهشی داره. کسی که وارد امنیت میشه دیگه ازتحقیق و پژوهش نباید هراس داشته باشه. من که خیلی راضیم از رشته ام.
البته برای دکتری یه مقدار به مشکل برخورد می کنین. چون ظرفیت فوق العاده پایینه. مگر اینکه قصد داشته باشین تو ارشد دید امنیتی پیدا کنین و دکتری مثلا برین شبکه و روی موضوعات امنیتی شبکه کار کنین. یا اینکه برین تجارت و مثلا روی امنیت پروتکل های تجاری و...

کامیابی و شادمانی تو در درونت قرار دارد، اراده کن که شاد بمانی، آن زمان، تو و شادمانی‌ات، میزبان نامریی دشواریها خواهید بود.((هلن کلر))Big GrinBig Grin
۶
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: shamim_s , RASPINA , afagh , khordad.girl , Nesyan , maryam_92a , barabox , پوونه , Happiness.72 , ziba.O , shamim_70 , afrooz-OMD
ارسال: #۳۴
۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۴:۲۷ ب.ظ
معرفی گرایش هایIT
اگه دوستان بتونن درباره گرایش سیستم های اطلاعاتی و دانشگاه های مرتبط ش توضیح بدن ممنون میشم.

...Let it Go
۲
۰
ارسال: #۳۵
۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۶:۳۹ ب.ظ
معرفی گرایش هایIT
سلام رشته من نرم افزار هست هیچ اطلاعاتی در رابطه با شبکه ندارم ولی رشته امنیت رو دوست دارم به نظر شما اگه وارد این رشته بشم به مشکل بر نمیخورم از نظر نداشتن هیچ زمینه ای در رابطه با شبکه؟؟؟؟؟
۰
۰
ارسال: #۳۶
۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۸:۰۹ ب.ظ
معرفی گرایش هایIT
(۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۶:۳۹ ب.ظ)shafiee123 نوشته شده توسط:  سلام رشته من نرم افزار هست هیچ اطلاعاتی در رابطه با شبکه ندارم ولی رشته امنیت رو دوست دارم به نظر شما اگه وارد این رشته بشم به مشکل بر نمیخورم از نظر نداشتن هیچ زمینه ای در رابطه با شبکه؟؟؟؟؟
دوست عزیز اول باید علاقه ات را کاوش کنی و بدونی به کدوم حوزه اش علاقه داری ؟ اینکه اصلا سرشاخه تو شبکه ندارید شاید چندان جالب نباشه ولی با تحقیق و مطالعه قابل رفع شدنه , اصل مهم علاقه است.

...Let it Go
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: maryam_92a
ارسال: #۳۷
۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۲:۳۵ ق.ظ
معرفی گرایش هایIT
با گرایش شبکه احتمالا خیلی ناآشنا نیستید. همون درس شبکه ای که تو کارشناسی داشتین یه چیزایی رو نشون میده.
پیش نیازش بیشتر درس شبکه و آمار و احتماله. بقیه درسا با جزئیات خیلی استفاده نمیشن.
بعضی از دروسی که تدریس میشه تو دانشگاه ما به این صورته:
شبکه پیشرفته: از اسمش مشخصه. همون شبکه کارشناسی با جزئیات بیشتر و کامل تر
شبکه وایرلس: بحثای مربوط به لایه MAC، مسیریابی، Roaming و... ارسال پیام CTS، RTS اگه تو کارشناسی خونده باشید
مدیریت شبکه: که از اسمش مشخصه بیشتر حالت مدیریتی داره. شما اگه مدیر یه شرکت باشید چطوری باید شبکه رو مدیریت کنید.
ارزابی و کارآیی شبکه: از دروس ریاضی، شبیه آمار که لازمه برای پایان نامه
بهینه سازی: فکر میکنم اینم یه چیزی شبیه ارزیابی و کارآیی باشه
امنیت شبکه: بحثای کدگذاری، امنیت ارسال و دریافت اطلاعات
یک سری درسا هم هست تحت عنوان دروس ویژه، که فکر کنم تو دانشگاههای مختلف، با هم تفاوت زیادی دارن. سه تا از دروس ویژه به این صورته:
تخصیص منابع شبکه های بیسیم: تو این درس مباحث جدید شبکه ای روز دنیا مطرح میشه. مثلا اینکه قراره در نسل ۵G شبکه های سلولی چه کارهایی انجام بشه. مباحث این درس بروزه و اکثر بحثایی که به عنوان پایان نامه مطرح میشه بررسی میشه.
وایرلس پیشرفته: این درس هم شبیه تخصیص منابعه
معماری روتر و سوئیچ: داخل یه روتر یا سوئیچ بررسی میشه، روش و الگوریتم ها برای ارسال سریع تر بسته ها و چیزایی از این قبیل یررسی میشه. بیشترین شباهتش به درس ساختمان داده است.

اگه با دیکشنری سرو کار داری یه سر به اینجا بزن:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۱۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: khordad.girl , Nesyan , پوونه , shamim_s , iwes , sahar salehi , kader , shamim_70 , afrooz-OMD , ali0281 , happy07 , dzzv_13

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  حل و بررسی سوالات مدارمنطقی دکتری ۹۲ گرایش معماری nomad:D ۲۵ ۲۳,۹۵۱ ۲۰ بهمن ۱۴۰۲ ۱۰:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: masoumeh97
  دانلود سوالات تخصصی گرایش فناوری اطلاعات آزمون دکتری ۹۱(کد ۲۳۵۸) Lonely Palm ۲ ۵,۸۶۲ ۲۶ دى ۱۴۰۲ ۰۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  گرایش های علوم کامپیوتر alisaaa ۴ ۳,۶۵۲ ۱۳ آذر ۱۴۰۲ ۰۴:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: hashemhamidi
Information معرفی شغل برای شهریه‌ی دانشگاه Cina ۹ ۵,۳۷۴ ۲۹ مهر ۱۴۰۲ ۰۵:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: rashinpazh
  معرفی منبع مناسب برای ارشد گسسته saharitst ۲۱ ۲۴,۴۸۷ ۲۲ دى ۱۴۰۰ ۰۶:۱۱ ب.ظ
آخرین ارسال: YasiAli
Music معرفی آهنگ‌هایی که حسابی دوسشون داریم! Amir V ۱,۱۵۱ ۲۳۳,۲۴۵ ۳۰ آذر ۱۴۰۰ ۰۵:۴۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Azaadi
  درخواست معرفی منبع برای دروس پایگاه داده پیشرفته، تجارت و آموزش الکترونیکی ehsannaq3 ۱۱ ۱۲,۹۲۹ ۱۰ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۵۳ ق.ظ
آخرین ارسال: pouya47
  دانشگاه صنعتی اصفهان یا گرایش معماری امیرکبیر sima84 ۰ ۱,۷۶۶ ۱۶ شهریور ۱۴۰۰ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  منابع آزمون دکتری گرایش تجارت الکترونیک wskf ۳ ۵,۹۷۵ ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۰:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Ametrine
  معرفی استاد در دیتاماینینگ و بیگ دیتا heelii ۱ ۲,۱۲۴ ۲۶ اسفند ۱۳۹۹ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close