زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۱:۰۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

اعتبار مدرک

ارسال:
۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۲:۱۹ ب.ظ
اعتبار مدرک
با سلام
دوستان میخواستم بپرسم مدارک شبکه دوره های سیسکو ،مایکروسافت یا میکروتیک مدارک فنی اعتبار بیشتری دارند یا جها دانشگاهی ممنون میشم جوابمو بدهید.Angel
باتشکر

نمی دانم اینجا که ایستاده ام تقدیر من است یا تقصیر من!
اما وقتی یافته هایم را با باخته هایم مقایسه میکنم،
می بینم چون خدا را یافتم هر چه باختم مهم نیست.
آموختم که تمام ماجراهای زندگی فقط قانون عشـــق بازی خدا با ماست
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۲:۲۴ ب.ظ
اعتبار مدرک
من منظورتونو نفهمیدم جهاد دانشگاهی یعنی چی ولی خوب اگه می خوای وارد بازار کار تو زمینه شبکه بشی باید دوره های تخصصی شبکه رو تو موسسات معتبری بگذرونی مث من !!!!
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: kingmax
ارسال:
۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۱:۴۵ ب.ظ
اعتبار مدرک
خوب جهاد دانشگاهی هم یه سازمانه چجوری معنیشو بگم؟
دارم یه موسسه خوب تو شهرمون میرم ولی جهاد دانشگاهی خیلی ارزونتره میخوام اگه تفاوتی در مدرکشون نیست برم جهاد دانشگاهی شهریه اش تقریبا نصف موسسه هست.

۰
۰
ارسال:
۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۱:۵۷ ب.ظ
اعتبار مدرک
ببین داداشم مدرک مهمه مثلا اگه شما از یه موسسه خیلی معتبر در تهران مدرک بگیری خیلی تفاوت می کنه که مثلا از یه موسسه ای بگیری که آدم اصلا اسمشو هم نشنیده چون که نه تنها کامل سرفصل ها رو نمی گن بلکه فردا تو استخدامی هم شاید زیاد به کارت نیاد مثلا بزا واست بگم الان خیلی جاها دوره ccna برگزار می شه ولی اون کجا کلاسی که من تو تهران رفتم کجا دوستم تو شهرش این دوره رو رفته بود تو فنی حرفه ای گذرونده بود ولی اصلا روتر و سویچ واقعی بهشون نشون ندادن همش مجازی با packet tracer خوب برای همین می گم هر جا نرو ظاهرا اون جایی که تو می ری مجتمع فنی تهرانه که اونم الان در درجه دو و سه باید باشه !!!!!!
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: kingmax
ارسال:
۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۱:۱۲ ب.ظ
اعتبار مدرک
ممنون به جوابم رسیدم تشکر Wink

۰
۰
ارسال:
۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۱:۳۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۴۱ ق.ظ، توسط ali0281.)
RE: اعتبار مدرک
(۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۵۷ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  ببین داداشم مدرک مهمه مثلا اگه شما از یه موسسه خیلی معتبر در تهران مدرک بگیری خیلی تفاوت می کنه که مثلا از یه موسسه ای بگیری که آدم اصلا اسمشو هم نشنیده چون که نه تنها کامل سرفصل ها رو نمی گن بلکه فردا تو استخدامی هم شاید زیاد به کارت نیاد مثلا بزا واست بگم الان خیلی جاها دوره ccna برگزار می شه ولی اون کجا کلاسی که من تو تهران رفتم کجا دوستم تو شهرش این دوره رو رفته بود تو فنی حرفه ای گذرونده بود ولی اصلا روتر و سویچ واقعی بهشون نشون ندادن همش مجازی با packet tracer خوب برای همین می گم هر جا نرو ظاهرا اون جایی که تو می ری مجتمع فنی تهرانه که اونم الان در درجه دو و سه باید باشه !!!!!!

داداش حالا شما که این دوره ها گذروندی میشه لطف کنی از آینده شغلی این دوره ها بگی اگه دوره های سیسکو و ccna رو بگذرونی مثلا تو عصر شبکه یا کهکشان تو تهران بعد میشه امیدی برای رسیدن به یه کار خوب و با درآمد البته تو شهرستان چسبیده به تهران داشت ؟
چون من شنیدم کارای مهندسی شبکه توی تهران بیشتر هست و تو شهرستان ها خیلی محدوده ! نمیدونم ارزش داره آدم هزینه کنه بره با این تفاسیر یا نه ؟
بعد یا داشتن مدرک این دوره ها داشتن ارشد یا نداشتنش توی استخدام و مصاحبه تاثیری هم داره ؟
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: nazanin1
ارسال:
۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۲:۱۶ ق.ظ
اعتبار مدرک
ببین اولا کلا اون چیزی که تو دانشگاه یاد میدن با اون چیزی که تو بازار کار مورد نیازه خوب یه خورده قضیش فرق می کنه در واقع تو دانشگاه مفاهیمو یاد می گیری و در واقع مهندسی به مساله نگا می کنن مثلا تو دانشگاه دنبال این هستن که چطور می تونن راهی پیدا کنن که خطا در بسته های ارسالی در شبکه به حداقل ممکن برسد یا میان سرعت ارسال اطلاعاتو بالا می برن و میان براش مقاله میدن نظریه میدن و غیره البته اینو هم بگم که تو کشور ما و دانشجویان ما کمتر همچین کاری انجام میدن یا حداقل تعدادشون کمه و یا حمایت آنچنانی ازشون نمیشه ولی اگه بخوای به عنوان کارشناس شبکه یا مدیر شبکه یه شرکتی فعالیت کنی خوب باید مدرک ماکروسافت یا همون mcsa و یا نسخه قدیمی ترش mcitp رو داشته باشی و یا اگر هم نداشته باشی باید بلد باشی خوب و اما سیسکو خوب همون طور که می دونی سیسکو اولین مدرکش ccna هستش بعد میشه ccnp و دوره آخرش میشه ccie معادل دکتری مخابرات که هیچ کدوم از این مدارکشو نمشه تو ایران گرفت منظور امتحان بین المللی رو تو ایران داد به علت تحریم ولی خوب این موسساتی که اسم بردی مدرک داخلی بهت می دن که تو داخل کشور به درد می خوره نه خارج از ایران اما بازار کار سیسکو تو ایران شاید خیلی خوب نباشه ولی خوب کار براش هست به هر حال شرکت های بزرگ و سازمان ها و مثلا بانک از تجهیزات سیسکو استفاده می کنن چون به جرات میشه گفت برترین و قوی ترین شرکتی هست که مبشه ازش نام برد که در زمینه زیرساخت شبکه در جهان فعالیت می کنه ولی برای اینکه ادمین شبکه یه سازمان بشی کار به همین جا ختم نمیشه باید مجازی سازی بلد باشی باید میکروتیک بلد باشی باید مقداری حداقل از امنیت شبکه بلد باشی باید لینوکس بلد باشی باید راه حل های voip بلد باشی و غیره بازم می گم برای اینکه ادمین یه شرکت بزرگی مثل بانک بشی ولی خوب شاید تو شهرستان و اداره جات شهرستان همه ی اینا به درد نخوره ببین اگه می خوای وارد فیلد تخصصی شبکه بشی باید خیلی تلاش کنی خیلی ولی پیشنهاد من اینه که اگه network plus رو خوب بلدی برو دوره ccna ترجیحا تهران بهت میگم کجا بری اگه خواستی تهران بری گرچه خیلی هم تفاوت نمی کنه کجای تهران بری
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ali0281

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  بررسی اعتبار یک مجله برای چاپ مقاله one hacker alone ۰ ۱,۹۷۳ ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
Wink دکتری فقط به خاطر مدرک!! pouya47 ۲ ۳,۵۱۵ ۲۴ شهریور ۱۳۹۹ ۰۷:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: codin
  درج عبارت "نوبت دوم" در مدرک دکتری siiib70 ۳ ۳,۵۶۷ ۲۸ مهر ۱۳۹۸ ۰۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  برای استخدام به اخرین مدرک نگاه میکنن یا میشه مدرک پایین تر ارائه داد؟ R.g- ۴ ۴,۴۳۴ ۲۰ مرداد ۱۳۹۸ ۰۹:۲۵ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  مدرک ارشد شما معدل داره!؟ skytower_19 ۱۰ ۱۰,۶۲۲ ۲۴ آذر ۱۳۹۷ ۰۲:۰۴ ق.ظ
آخرین ارسال: Behnam‌
  فرق مدرک روزانه و شبانه ارشد z__z ۵ ۴,۷۱۸ ۰۷ آبان ۱۳۹۷ ۰۵:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: Amir V
  اعتبار دانشگاه غیرانتفاعی خاتم Miss X ۵ ۲۵,۷۴۳ ۱۷ بهمن ۱۳۹۶ ۱۰:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: mmori
  آیا با مدرک لیسانسی که آنلاین گرفتیم میشه برای ارشد اپلای کرد؟ saeid4x ۴ ۳,۷۰۰ ۱۴ بهمن ۱۳۹۶ ۰۲:۱۳ ق.ظ
آخرین ارسال: Behnam‌
  اعتبار و شهریه مدرک ارشد مجازی و غیرانتفاعی niki72 ۲۳ ۳۳,۱۶۲ ۱۲ شهریور ۱۳۹۶ ۱۰:۲۸ ق.ظ
آخرین ارسال: rez4ward
  مدرک ارشد شبکه یا مدرک از آموزشگاه irmacfa ۳ ۳,۲۴۰ ۲۴ مرداد ۱۳۹۶ ۰۲:۰۰ ق.ظ
آخرین ارسال: irmacfa

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close