زمان کنونی: ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۰:۴۳ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

پایان نامه دانشگاه شریف

ارسال:
۱۰ فروردین ۱۳۹۴, ۰۳:۲۹ ب.ظ
پایان نامه دانشگاه شریف
دوستان من به یک پایان نامه که توی کتابخونه دانشگاه شریف هست شدیدا نیاز دارم، خودم هم ساکن تهران نیستم کسی میدونه چطوری میتونم بهش دسترسی داشته باشم؟ یعنی فقط امکانش واسه دانشجوهای خودشون هست یا اینکه بقیه هم میتونن دسترسی داشته باشن؟چطوری؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: arman1993 , سجاد۶۷
ارسال:
۱۹ فروردین ۱۳۹۴, ۱۱:۴۸ ب.ظ
پایان نامه دانشگاه شریف
ممنون واقعا
چرا تو این سایته هیچکس جواب سوالارو نمیده !
ارسال:
۲۰ فروردین ۱۳۹۴, ۰۱:۰۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ فروردین ۱۳۹۴ ۰۱:۰۷ ق.ظ، توسط Farzamm.)
RE: پایان نامه دانشگاه شریف
(۱۰ فروردین ۱۳۹۴ ۰۳:۲۹ ب.ظ)mahaya67 نوشته شده توسط:  دوستان من به یک پایان نامه که توی کتابخونه دانشگاه شریف هست شدیدا نیاز دارم، خودم هم ساکن تهران نیستم کسی میدونه چطوری میتونم بهش دسترسی داشته باشم؟ یعنی فقط امکانش واسه دانشجوهای خودشون هست یا اینکه بقیه هم میتونن دسترسی داشته باشن؟چطوری؟

با کارت دانشجویی هر دانشگاهی می توونی دسترسی داشته باشی / منظور از دسترسی هم اینه که باید بیای کتابخونه دانشگاه طبقه چهارم بخش پایان نامه ها و اونجا فقط می توونی یا خود اصل پایان نامه بگیری یا با کامپیوترهای اونجا پایان نامه رو بخوونی / پایان نامه رو نمی زارن بیرون ببری یا عکس یا کپی بگیری و فقط می توونی بیشینی از روش بنویسی (البته به دانشجوهای شریف اجازه میدن ترمی ۲۰ صفحه کپی بگیرن / از بیرون رو نمی دونم)

سوالات درسی یا مشاوره ای خود در مورد
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
را از طریق پیام ارسال کنید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann , mahaya67 , سجاد۶۷
ارسال:
۲۸ فروردین ۱۳۹۴, ۰۱:۲۸ ب.ظ
پایان نامه دانشگاه شریف
ممنون که جواب دادین ، من تهران اومدن برام امکان پذیر نیست ، خیلی هم واجبه که اون پایان نامه رو داشته باشم یه نفر رو هم فرستادم حتی از در ورودی هم اجازه نداده بودن که بره داخل. راه دیگه ای نیست؟ اینطوری نیست که فروشی باشه یا کسایی این کارو بکنن هزینشو بگیرن ؟
ارسال:
۲۸ فروردین ۱۳۹۴, ۰۱:۳۹ ب.ظ
RE: پایان نامه دانشگاه شریف
(۲۸ فروردین ۱۳۹۴ ۰۱:۲۸ ب.ظ)mahaya67 نوشته شده توسط:  ممنون که جواب دادین ، من تهران اومدن برام امکان پذیر نیست ، خیلی هم واجبه که اون پایان نامه رو داشته باشم یه نفر رو هم فرستادم حتی از در ورودی هم اجازه نداده بودن که بره داخل. راه دیگه ای نیست؟ اینطوری نیست که فروشی باشه یا کسایی این کارو بکنن هزینشو بگیرن ؟

نه / فروشی که نیست / اما اگه کسی رو پیدا کنید شاید این کارو براتون بکنه
اجازه میدن بیان داخل / یعنی بگه میخوام برم بخش پایان نامه ها اجازه می دهند / هر روز خیلی ها میان برای همین کار

ولی پیشنهاد من به شما اینکه با نویسنده پایان نامه ایمیل بزنید و از اون طریق اقدام کنید / یا از طریق استاد راهنمای طرف اقدام کنید (البته این راه احتمالاً جواب نخواهد داد).

سوالات درسی یا مشاوره ای خود در مورد
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
را از طریق پیام ارسال کنید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: mahaya67 , سجاد۶۷ , yazdanpanah20

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۸,۶۹۶ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  اسلاید های معماری کامپیوتر استاد گودرزی-شریف payam7 ۱۱ ۱۴,۴۲۳ ۱۳ اسفند ۱۴۰۱ ۰۱:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: ۰۹۱۵۳۸۴۲۸۱۴
  درخواست راهنمایی جهت اتمام پایان نامه Maryam-X ۰ ۰ ۰۶ شهریور ۱۴۰۱ ۰۸:۵۸ ق.ظ
آخرین ارسال: Maryam-X
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۷,۱۴۵ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
Information فصل یک تا پنج پایان نامه αɾια ۵ ۴,۹۳۹ ۲۶ بهمن ۱۴۰۰ ۰۴:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: HoseinMos
  ۱۴۵ هوش، ۲ زبانشناسی رایانشی، برم شریف؟ trace4ward ۷ ۷,۱۴۶ ۱۵ دى ۱۴۰۰ ۰۵:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Bp18449
  بین پردازش تصویر و داده کاوی موندم کدوم یکی رو برای پایان نامه انتخاب کنم؟ raheleh1393 ۵ ۸,۰۲۵ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۲:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: golkhorami
  چارچوب فصول پایان نامه H.Mohammadi ۰ ۱,۸۰۱ ۲۶ فروردین ۱۴۰۰ ۱۱:۵۳ ق.ظ
آخرین ارسال: H.Mohammadi
  کمکم لطفا پایان نامه ارشد mahtab1928 ۰ ۱,۸۸۲ ۰۹ آبان ۱۳۹۹ ۰۶:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mahtab1928
  موضوعات پایان نامه ارشد IT و کامپیوتر αɾια ۳ ۱۵,۳۰۷ ۰۶ آبان ۱۳۹۹ ۰۳:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: mahtab1928

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close