زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۱۲:۳۶ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

چند سوال مهم در مورد کنکور ارشد دانشگاه آزاد

ارسال:
۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۲:۲۰ ب.ظ
چند سوال مهم در مورد کنکور ارشد دانشگاه آزاد
سلام به مانشتی های عزیز
تقریبا یه ماه دیگه کنکور ارشده و من چند تا سوال داشتم که جوابشو نتونستم پیدا کنم که امیدوارم شما بتونین کمکم کنید

۱- تو درس هوش مصنوعی تا سال ۹۱ فقط از فضل آخر کتاب راهیان ارشد سوال میومد ( مباحث تکمیلی ۲ شامل شبکه های عصبی مصنوعی ، منطق فازی، پردازش تکاملی و سیستم های خبره) و لی سال ۹۲ از ۱۰ فصل اول اومد و از فصل آخر اصلا سوال نیامد . البته آمار کنکور سال ۹۳ رو ندارم. به نظرتون من ۱۰ فصل اول رو بخونم یا فصل ۱۱؟

۲- کتابی تو بازار موجود هست که سوالای چند سال آخر(۳ سال) ارشد IT دانشگاه آزاد رو داشته باشه به همراه جواب تشریحی؟

۳- کدوم فصل های هر درس تور ارشد آزاد مهمتره و بیشتر تو سالای اخیر سوال اومده؟ در مورد این سوال تو اینترنت چیزی پیدا نکردم برای همین سوالات تستی آخر کتابارو دیدم و بر اساس تعداد سوالات آزاد هر فصل ارزش گزاری کردم.
ولی برای درس معماری کامپیوتر که کتاب پوران پژوهش رو دارم آخر هر فصل سوالات آزاد رو ننوشته و من هم با توجه به وقت کم نمیرسم همه فصل های کتاب رو بخونم.

ارادتمند شما
رزمدار دوم سرباز Hossein.ITman
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۱:۱۴ ب.ظ
RE: چند سوال مهم در مورد کنکور ارشد دانشگاه آزاد
(۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۹:۱۹ ب.ظ)khalilparvar نوشته شده توسط:  برای پاسخ سوال اولتون باید عرض کنم که هوش پارسال ۵ سوال اولش از اول کتاب راهیان بود . از آخرا تقریبا سوال کم بود .
همینطور درس پایگاه داده ش.

کتابای پوران که من داشتم هم نمونه سوالای آزاد رو داشت و هم دولتی ها

بابت پاسخگویی ممنونم.
۱۵ تا سوال دیگه چی؟ چون هوش ۲۰ تا سوال داره
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Big Grin اطلاعات در مورد دانشگاه تهران (پردیس فارابی) mehRUN ۲ ۴,۳۱۵ ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ ۰۱:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: eng.behnam
  جزوه خلاصه نکات مهم فصول ابتدایی درس مهندسی نرم افزار Happiness.72 ۱ ۳,۴۸۷ ۱۳ خرداد ۱۴۰۱ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: M o h m m @ d
  قبولی دکتری با ارشد آزاد؟ injaneb ۵۶ ۷۹,۶۳۵ ۰۱ اسفند ۱۴۰۰ ۰۷:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  تصمیم گیری مهم درباره مکان سرور سایت admin ۴ ۴,۳۲۱ ۲۸ دى ۱۴۰۰ ۰۳:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mahsa3323
  سوال در مورد صفحه بندی در سیستم عامل Azadam ۱ ۱,۵۲۰ ۱۳ دى ۱۴۰۰ ۱۱:۰۴ ق.ظ
آخرین ارسال: Azadam
  راهنمایی در مورد کنکور ارشد ۱۴۰۰ قاصدک۲۳ ۱۳۷ ۵۶,۹۵۲ ۲۹ آذر ۱۴۰۰ ۱۲:۴۶ ق.ظ
آخرین ارسال: M423sr
  در نوشتن چند جمله انگلیسی نیاز به کمک دارم fa_karoon ۰ ۱,۴۲۱ ۰۳ شهریور ۱۴۰۰ ۰۱:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: fa_karoon
  دو سوال در مورد درخت BST(درخت جستجوی دودویی) امیدوار ۳ ۵,۱۰۸ ۱۰ دى ۱۳۹۹ ۱۲:۰۴ ق.ظ
آخرین ارسال: marzi.pnh
  سوال مهم از کمتازیا jamshid51 ۰ ۱,۷۵۸ ۲۹ مهر ۱۳۹۹ ۱۰:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: jamshid51
  مدیریت سیستم چند پردازنده ای متقارن no_ta2000 ۰ ۱,۴۶۱ ۰۹ مهر ۱۳۹۹ ۰۲:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: no_ta2000

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close