زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۱۱:۲۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

سوالات مصاحبه ارشد ۹۴ مالک اشتر

ارسال: #۶۱
۰۴ اسفند ۱۳۹۴, ۰۵:۱۵ ب.ظ
دوستان یک سوالی دارم. دانشگاه مالک برای ادامه تحصیل در ارشد محدودیت سنی داره؟ چون مثلا دانشگاه امام حسین محدودیت سنی حداکثر ۲۴ سال رو داره. دانشگاه امام صادق هم همین جوریه؟
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۶۲
۱۵ تیر ۱۳۹۵, ۱۰:۳۹ ق.ظ
سلام. دوستان لطفا از سوال من نخندید و اگه میدونید جواب بدید منتظرم
منم از مالک اشتر دعوت به مصاحبه شدم ولی وقتی که انتخاب رشته میکردم اصلا قسمت شرایطش رو ندیدم و مخصوص شاغلین نیروهای مسلح بود . من اصلا شاغل نیستم چه برسه به این. بنظرتون بهتره بی خودی اینهمه راهو تا تهران نرم ؟ یا برم ؟
۰
۰
ارسال: #۶۳
۲۲ تیر ۱۳۹۵, ۰۱:۱۲ ق.ظ
RE: سوالات مصاحبه ارشد ۹۴ مالک اشتر
(۱۵ تیر ۱۳۹۵ ۱۰:۳۹ ق.ظ)niku نوشته شده توسط:  سلام. دوستان لطفا از سوال من نخندید و اگه میدونید جواب بدید منتظرم
منم از مالک اشتر دعوت به مصاحبه شدم ولی وقتی که انتخاب رشته میکردم اصلا قسمت شرایطش رو ندیدم و مخصوص شاغلین نیروهای مسلح بود . من اصلا شاغل نیستم چه برسه به این. بنظرتون بهتره بی خودی اینهمه راهو تا تهران نرم ؟ یا برم ؟

سلام,(من خودم چهارشنبه مصاحبه دارم) شما نباید اون کد رشته رو میزدید و حالا که زدید باید نه تنها مدرکی رو دال بر اینکه شما شاغل در نیروهای مسلح هستید رو باید ببرید بلکه باید تاییدیه ی موافقت ارگانی که هستید رو هم داشته باشید خخخخ
با این اوصاف بیخود وقت خودتون رو تلف نکنید!
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  مصاحبه با رتبه ۵۱ آی تی و تجارت و ۷۷ شبکه و امنیت Rehe1994 ۵ ۶,۲۶۱ ۲۰ آذر ۱۴۰۱ ۰۳:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: arashi300
  کمک فوری برای مصاحبه استخدامی رشته هنراموزی کامپیوتر hamide.m ۳ ۳,۹۳۶ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  مصاحبه امیرکبیر و علم و صنعت farzin_null ۰ ۲,۲۸۳ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: farzin_null
  انتخاب رشته و مصاحبه دکترا هوش مصنوعی۱۴۰۰ ۱neda ۴ ۳,۵۱۲ ۰۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  سوالات آزمونهای کارشناسی ارشد با پاسخ تشریحی sima84 ۰ ۲,۱۸۵ ۰۱ اسفند ۱۳۹۹ ۱۱:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  حل تمرین شدن و مصاحبه دکتری siiib70 ۱ ۳,۲۱۱ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
Smile مصاحبه با رتبه ۱۹ امنیت و شبکه pouya47 ۲۴ ۲۲,۲۷۹ ۰۷ آذر ۱۳۹۹ ۰۵:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: saharitst
  مصاحبه دانشگاه اطلاعات و امنیت ملی Happiness.72 ۹۸ ۱۰۸,۳۶۷ ۰۵ آذر ۱۳۹۹ ۰۵:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Ali001100
  هوش مجازی مالک اشتر mona64 ۳ ۳,۱۹۰ ۱۸ مهر ۱۳۹۹ ۱۰:۴۵ ق.ظ
آخرین ارسال: pioneer01
  اعتراض به حدنصاب دعوت به مصاحبه دکتری q88lp ۱ ۲,۲۷۲ ۰۱ مهر ۱۳۹۹ ۱۲:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Rezaja

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close