زمان کنونی: ۰۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۷:۱۶ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

روز تجمع - (تمدید شد)+ دانلود نامه+ارسال عکس امضا + کد ملی

نظرسنجی: روز انتخابی شما؟
شنبه ششم تیر
یکشنبه هفتم تیر
دو شنبه هشتم تیر
سه شنبه نهم تیر
چهرشنبه دهم تیر
سایر(لطفا روز پیشنهادی خود را در همین تایپیک اعلام کنید)
[نمایش نتایج]
توضیح: این یک نظرسنجی عمومی‌است. کاربران می‌توانند گزینه‌ی انتخابی شما را مشاهده کنند.
ارسال: #۱۹۶
۰۳ مرداد ۱۳۹۴, ۰۴:۱۲ ب.ظ
RE: روز تجمع - (تمدید شد)+ دانلود نامه+ارسال عکس امضا + کد ملی
(۰۳ مرداد ۱۳۹۴ ۰۴:۰۲ ب.ظ)LEA3C نوشته شده توسط:  
(03 مرداد ۱۳۹۴ ۰۳:۲۷ ب.ظ)sixsixsix نوشته شده توسط:  
(03 مرداد ۱۳۹۴ ۱۰:۱۷ ق.ظ)erfan_icyhell نوشته شده توسط:  الان تکلیمون چیه یعنی؟ من میخوام شبکه شرکت اکنم .دروس نرم افزار رو بخونم یا آی تی؟؟؟؟؟؟؟؟
یه کنکور میخوایم بدیم توروخدا ببینید چه به روزمون آوردن مدیران شایسته ی سازمان سنجش

معلوم نیست
شما دروس مشترک بین دو نرم افزار و آیتی رو بخون
تا ببینیم کی حال میکنن برامون تصمیم بگیرن
من چند روز پیش رفتم وزارت علوم دفتر برنامه ریزی
واقعا اینا خودشونم نمیدونن میخوان چه کار کنن
یه خانم جوونی رو گذاشتن اونجا که معلوم نیست با کدوم پارتی رفته اونجا به عنوان جوابگو که سرنوشت این همه دانشجو باید معلوم بشه
راجبه شبکه و امنیت پرسیدم گفتن نظر دفتر برنامه ریزی اینه که بره زیر مجموعه کامپیوتر ولی هنوز چیزی قطعی نیست سعی میکنیم تو مرداد اعلام بشه
من فکر میکنم اگه ده بیست نفر برن اونجا برای اعتراض میتونن امسال هم شبکه و امنیت رو تو ایتی نگه دارن ولی با این اوضاعی که من دیدم هیچکدوم از کنکوریهای امسال اراده ای برای این موضوع ندارن و باید بشینیم بیبینیم سرنوشت ما رو به کدوم سمت میبره

سپاس دوست عزیز
آره، چند روز پیش این پیغام رو خوندم
حرف شما درست ولی کو آدم پیگیر، آقای kingmax و balghoor دنبال این کار بودند که اونا هم بخاطر بی تفاوت بودن سایر دوستان دست کیشدند

خواهشا بیاید همگی در مصرف آب صرفه جویی کنیم ، خواهشا Heart
۱
۱
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۹۷
۰۳ مرداد ۱۳۹۴, ۰۵:۰۷ ب.ظ
(۰۳ مرداد ۱۳۹۴ ۰۴:۱۲ ب.ظ)sixsixsix نوشته شده توسط:  
(03 مرداد ۱۳۹۴ ۰۴:۰۲ ب.ظ)LEA3C نوشته شده توسط:  
(03 مرداد ۱۳۹۴ ۰۳:۲۷ ب.ظ)sixsixsix نوشته شده توسط:  
(03 مرداد ۱۳۹۴ ۱۰:۱۷ ق.ظ)erfan_icyhell نوشته شده توسط:  الان تکلیمون چیه یعنی؟ من میخوام شبکه شرکت اکنم .دروس نرم افزار رو بخونم یا آی تی؟؟؟؟؟؟؟؟
یه کنکور میخوایم بدیم توروخدا ببینید چه به روزمون آوردن مدیران شایسته ی سازمان سنجش

معلوم نیست
شما دروس مشترک بین دو نرم افزار و آیتی رو بخون
تا ببینیم کی حال میکنن برامون تصمیم بگیرن
من چند روز پیش رفتم وزارت علوم دفتر برنامه ریزی
واقعا اینا خودشونم نمیدونن میخوان چه کار کنن
یه خانم جوونی رو گذاشتن اونجا که معلوم نیست با کدوم پارتی رفته اونجا به عنوان جوابگو که سرنوشت این همه دانشجو باید معلوم بشه
راجبه شبکه و امنیت پرسیدم گفتن نظر دفتر برنامه ریزی اینه که بره زیر مجموعه کامپیوتر ولی هنوز چیزی قطعی نیست سعی میکنیم تو مرداد اعلام بشه
من فکر میکنم اگه ده بیست نفر برن اونجا برای اعتراض میتونن امسال هم شبکه و امنیت رو تو ایتی نگه دارن ولی با این اوضاعی که من دیدم هیچکدوم از کنکوریهای امسال اراده ای برای این موضوع ندارن و باید بشینیم بیبینیم سرنوشت ما رو به کدوم سمت میبره
سپاس دوست عزیز
آره، چند روز پیش این پیغام رو خوندم
حرف شما درست ولی کو آدم پیگیر، آقای kingmax و balghoor دنبال این کار بودند که اونا هم بخاطر بی تفاوت بودن سایر دوستان دست کیشدند
بقیه رو اصلا نمیشه روشون حساب کرد به نظرم قرار بذاریم ۴-۵ نفری هم بریم حداقل به یه نتیجه قطعی میرسیم
ولی واقعا هیچکس همراهی نمیکنه
کنکوریهای امسال یا خیلی قویا یا خیلی بی خیالا!!
۰
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: sixsixsix
ارسال: #۱۹۸
۰۳ مرداد ۱۳۹۴, ۰۸:۱۰ ب.ظ
تو پذیرش ۹۴ به چه صورت بوده؟ زیر مجموعه مهندسی کامپیوتر یا آی تی؟
۰
۰
ارسال: #۱۹۹
۰۴ مرداد ۱۳۹۴, ۱۲:۰۶ ق.ظ
رفت زیر مجموعه کامپیوتر، بچه ها اعتراض کردند برگشت!

۰
۰
ارسال: #۲۰۰
۰۵ مرداد ۱۳۹۴, ۱۰:۴۵ ق.ظ
من به خاطر کارم نمیتونم بیام تهران فقط جمعه ها میتونم اونم که همه جا تعطیله . از بچه های تهران خواهش میکنم بزرگواری کنن ۵ نفر برن یه اعتراض بکنن مطمنا خیلی میتونه تاثیر گذار باشه .
۰
۰
ارسال: #۲۰۱
۰۵ مرداد ۱۳۹۴, ۱۱:۰۶ ق.ظ
از آقای kingmax و balghoor خواهش میکنم دوباره تاپیک رو برای اعتراض دست بگیرند
با تشکر

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: balghoor
ارسال: #۲۰۲
۱۲ مرداد ۱۳۹۴, ۰۱:۲۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ مرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۵۴ ب.ظ، توسط balghoor.)
(۰۵ مرداد ۱۳۹۴ ۱۱:۰۶ ق.ظ)sixsixsix نوشته شده توسط:  از آقای kingmax و balghoor خواهش میکنم دوباره تاپیک رو برای اعتراض دست بگیرند
با تشکر

با سلام
خیلی ممنون از ۶۶۶ عزیز!
امروز شنیدم کنکور افتاده اردیبهشت ماه
من راستش تو ماه رمضون تصمیم گرفتم امسال نخونم چون فرصت کم هست و دانشگاه هم دارم! میخواستم برای سال بعد شرکت کنم.
اما وقتی شنیدم کنکور افتاد اردیبهشت ؛ یه خورده نظرم عوض شد.....
ولی باز ۲ دل هستم!
در مورد اعتراض حضوری هم بگم جناب کینگ مکس تهران نیستند و سریه قبل شاید ۴-۵ نفر بیشتر نبودیم.
با زحمت هایی هم که کینگ مکس کشید تونستیم ۵ نفر بشیم.
یکی از دوستان هم نوشته بود که یه خانم جوون تو وزارت خونه گذاشتن و گفتن تا آخر مرداد معلوم میشه! اینو هم به ما پشت تلفن اعلام کردن! نظر منم اینه که اگر موافق باشید تا اول شهریور صبر کنیم....
منتها نه مثل سری قبل.....
که یه سری اکانت جدید درست فردای اولتیماتوم بیان بگن چی شد چی شد؟!!! کاش به ما هم میگفتین که میومدیم!!!
اگر میتونید نفر جمع کنید تو پیام خصوصی به من و کینگ مکس اعلام کنید..مثل شرایط قبل..
اگر نمیتونید که مجبوریم با همون ۵ نفر بریم...
یا علی

آقا عجب پاسخوگیان با شخصیتی دارن این وزارت علومیا‌!!!‌ SmileSmileSmile
۸۲۲۳۳۹۷۵
این بنده خدا خانم محترمی که زحمت کشیدن و نشستن پشت تلفون که جواب ما رو بدن و یه نیمچه حقوقی دریافت کنند Smile عرض کردند که صد در صد شبکه و امنیت زیر مجموعه ی کامپیوتر شده و پیک سنجش باید رسما اعلام کنه که احتمالا هفته ی آینده این کارو میکنه!!
منم بهشون گفتم ب نظرتون مثل پارسال اغتشاش کنیم جواب میده؟؟!! گفت نه متاسفانه!!! من که قانع شدم Smile

هدف‌ ======>> رتبه ۲۰ امنیت و رتبه ۲۰ شبکه!
خیلی قانع تشریف دارم! نه؟؟Big GrinBig Grin

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: creator_1105 , ha.n
ارسال: #۲۰۳
۲۹ مرداد ۱۳۹۴, ۰۸:۰۵ ب.ظ
سلام دوستان. وقتتون بخیر
پس بالاخره گرایشهای شبکه و امنیت رو صد در صد جا به جا کردن؟! ظرفیتهای آی تی و تجارت چی میشه؟؟؟ اصلا کسی رو میگیرن برای این گرایشها، توی دانشگاه ها؟!
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانلود سوالات استعداد تحصیلی ازمون دکتری ۹۱ انرژی مثبت ۱۶ ۱۹,۶۴۸ دیروز ۱۲:۳۲ ق.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  دانلود سوالات تخصصی گرایش فناوری اطلاعات آزمون دکتری ۹۱(کد ۲۳۵۸) Lonely Palm ۲ ۵,۹۴۰ ۲۶ دى ۱۴۰۲ ۰۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  دانلود حل نمونه مسائل پایگاه داده المصری jazana ۳ ۶,۳۲۱ ۱۱ آبان ۱۴۰۲ ۰۸:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: M--mohammadi
  دانلود رایگان پاسخنامه تشریحی سوالات استعداد تحصیلی دکتری elhammath2014 ۲ ۴,۷۸۶ ۰۸ شهریور ۱۴۰۲ ۰۵:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: mmmh68
  [دانلود] ویس و جزوه ی طراحی الگوریتم سیدجوادی هاتف ۳۳ ۴۱,۳۰۶ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  دانلود جزوه شناسایی آماری الگو دکتر بیگی Jooybari ۲۲ ۲۱,۸۱۲ ۱۲ بهمن ۱۴۰۱ ۰۸:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: studentstar
  دانلود حل المسائل A First Course in Mathematical Modeling, 5th Edition jazana ۱ ۳,۰۲۵ ۱۳ آبان ۱۴۰۱ ۰۱:۲۲ ب.ظ
آخرین ارسال: مرجان فهمیده
  درخواست راهنمایی جهت اتمام پایان نامه Maryam-X ۰ ۰ ۰۶ شهریور ۱۴۰۱ ۰۸:۵۸ ق.ظ
آخرین ارسال: Maryam-X
  دانلود جزوات طرح ۹۰ درصد پارسه SarahArshad ۱۱ ۳۰,۹۷۶ ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۰۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: paaaaah
Information فصل یک تا پنج پایان نامه αɾια ۵ ۴,۹۱۴ ۲۶ بهمن ۱۴۰۰ ۰۴:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: HoseinMos

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close